Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Klubové výsledky : BOR (56)

Datum:
03.06.2018
Místo konání:
Nová Ves, koupaliště
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
1 : 10 000, ekv. 5 m, ISOM 2017, stav jaro 2018, formát A4
Ředitel závodu:
Řehoř Jiří
Hlavní rozhodčí:
Kobr Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Zuzánek Zdeněk - R2, Balogh Jan - R3
JURY:
Martan Jiří, Kašková Kateřina, Luštický Martin
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D40     D50     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H75     HDR     P     T    
D10
2.28 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 22:05 + 2:37
9. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 25:28 + 6:00
14. Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 33:49 + 14:21
D10L
3.22 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Haasová Anežka BOR0956 C OK Jiskra Nový Bor 24:15 + 4:24
5. Horáčková Natalie BOR0958 C OK Jiskra Nový Bor 28:18 + 8:27
7. Čipcová Viktorie BOR0950 C OK Jiskra Nový Bor 29:38 + 9:47
D12
2.54 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 23:29 + 2:44
4. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 24:44 + 3:59
13. Rejmanová Nikola BOR0656 C OK Jiskra Nový Bor 33:21 + 12:36
15. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 34:23 + 13:38
18. Štěpánková Magdaléna BOR0764 C OK Jiskra Nový Bor 36:53 + 16:08
Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor DISK
D14
3.70 km, 155 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 48:11 + 10:53
14. Štěpánková Běla BOR0555 C OK Jiskra Nový Bor 53:19 + 16:01
20. Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 74:18 + 37:00
23. Sochová Anna BOR0550 C OK Jiskra Nový Bor 82:48 + 45:30
D16
4.68 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tymešová Anna BOR0253 B OK Jiskra Nový Bor 57:33
D18
5.12 km, 205 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Rybářová Tereza BOR0153 B OK Jiskra Nový Bor DISK
D21K
4.22 km, 140 m, 9 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4781
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
6. Kábrtová Oldřiška BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor 42:01 + 5:20 4212
D40
4.47 km, 170 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 61:30 + 16:10
11. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 69:27 + 24:07
D50
3.66 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 44:15 + 2:29
D55
3.55 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 50:28
3. Jedličková Zdena BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor 57:23 + 6:55
9. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 80:32 + 30:04
D65
3.21 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 56:23 + 7:38
H10
2.38 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Šmidek František BOR0811 C OK Jiskra Nový Bor 30:27 + 10:36
16. Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 50:15 + 30:24
H10L
3.22 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 17:23
3. Votýpka Štěpán BOR0900 C OK Jiskra Nový Bor 23:50 + 6:27
H12
2.93 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
13. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 31:35 + 9:06
22. Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 71:57 + 49:28
H14
4.52 km, 175 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Mašek Matěj BOR0410 C OK Jiskra Nový Bor 58:43 + 18:24
12. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 69:18 + 28:59
14. Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 88:08 + 47:49
15. Čapek Ondřej BOR0404 C OK Jiskra Nový Bor 109:15 + 68:56
H21K
5.08 km, 190 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4329
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
6. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 51:00 + 10:39 3778
7. Pávek Petr BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor 51:42 + 11:21 3711
H21L
11.26 km, 380 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8325
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
22. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 111:34 + 36:58 4516
H35
8.73 km, 290 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 75:35
H40
7.94 km, 270 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
23. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 116:14 + 50:57
24. Rejman Josef BOR7415 C OK Jiskra Nový Bor 116:51 + 51:34
H45
7.35 km, 260 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 93:55 + 29:15
13. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 105:43 + 41:03
H50
6.82 km, 260 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 66:37
H55
6.29 km, 210 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 75:05 + 11:33
H60
5.90 km, 230 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 64:14
H65
5.33 km, 180 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Švihovský Jaroslav BOR5003 C OK Jiskra Nový Bor 78:14 + 20:12
H75
3.66 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 59:22
3. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 68:14 + 8:52
5. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 78:33 + 19:11
HDR
3.22 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Čupcová Valerie BOR0957 C OK Jiskra Nový Bor 23:45 + 4:02
12. Balák Teodor BOR1001 OK Jiskra Nový Bor 30:37 + 10:54
14. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 31:13 + 11:30
P
2.70 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 29:03 + 4:36
T
6.45 km, 310 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Balák Otakar BOR8101 C OK Jiskra Nový Bor 70:20 + 5:59