Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Klubové výsledky : BOR (45)

Datum:
17.06.2018
Místo konání:
Srbská Kamenice
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Kamzičí rokle – 1:10 000 pro DH16 - DH21KL; pro ostatní 1:7 500, E=5mm
Ředitel závodu:
Dikoš Pavel
Hlavní rozhodčí:
Burda Matěj - R3
Stavitel tratí:
Nehasil David
JURY:
Kobr Tomáš, Hradec Pavel, Gálus Igor
Protokol:
Byl podán protest ohledně nedostatečného občerstvení na trati kategorie H40. Jury protest uznala. Pořadatelé se omlouvají za nedostatek možností občerstvení na některých tratích. Během závodu došlo k několika drobným zraněním (4x - kotník, loket, drobné oděrky).
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     H10     H12     H14     H50     H75     HDR     P     T3    
D10
1.60 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Michálková Ema BOR0857 C OK Jiskra Nový Bor 21:18 + 6:07
11. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 23:31 + 8:20
14. Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 26:07 + 10:56
Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor DISK
D10L
2.90 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Haasová Anežka BOR0956 C OK Jiskra Nový Bor 23:22 + 1:53
3. Čupcová Viktorie BOR OK Jiskra Nový Bor 23:28 + 1:59
6. Horáčková Natalie BOR0958 C OK Jiskra Nový Bor 31:05 + 9:36
9. Zemancová Nelly BOR0953 C OK Jiskra Nový Bor 43:14 + 21:45
D12
2.00 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 18:12
14. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 28:49 + 10:37
16. Rejmanová Nikola BOR0656 C OK Jiskra Nový Bor 33:03 + 14:51
18. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 36:56 + 18:44
20. Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor 39:20 + 21:08
24. Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 47:44 + 29:32
25. Štěpánková Magdaléna BOR0764 C OK Jiskra Nový Bor 62:57 + 44:45
D14
2.60 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
13. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 47:16 + 19:43
17. Štěpánková Běla BOR0555 C OK Jiskra Nový Bor 60:15 + 32:42
18. Jakoubková Anna BOR0457 C OK Jiskra Nový Bor 60:46 + 33:13
19. Průšková Tereza BOR0456 C OK Jiskra Nový Bor 63:14 + 35:41
22. Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 97:52 + 70:19
23. Zemancová Nicol BOR0458 C OK Jiskra Nový Bor 100:42 + 73:09
H10
1.60 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Kovanda Jonáš BOR0904 C OK Jiskra Nový Bor 17:37 + 4:16
11. Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor 23:10 + 9:49
15. Murswiek Jan BOR0901 C OK Jiskra Nový Bor 29:28 + 16:07
17. Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 35:43 + 22:22
H12
2.20 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
17. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 35:06 + 18:49
20. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 39:22 + 23:05
H14
3.00 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 36:14 + 2:11
7. Mašek Matěj BOR0410 C OK Jiskra Nový Bor 47:17 + 13:14
13. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 84:32 + 50:29
15. Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 92:32 + 58:29
H50
4.40 km, 225 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
20. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 127:08 + 71:26
H75
2.10 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 65:50 + 21:40
HDR
2.90 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Zenko Rosalie BOR OK Jiskra Nový Bor 29:14 + 6:27
14. Kolařík Jakub BOR OK Jiskra Nový Bor 31:58 + 9:11
Baťko Ondřej BOR0907 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Štefko Adam BOR1200 C OK Jiskra Nový Bor DISK
P
1.70 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
21. Zemancová Radka BOR8055 C OK Jiskra Nový Bor 35:04 + 16:35
32. Jelínek Šimon BOR OK Jiskra Nový Bor 49:06 + 30:37
33. Štefko Andrej BOR OK Jiskra Nový Bor 50:46 + 32:17
43. Štefko Dominik BOR7716 C OK Jiskra Nový Bor 118:57 + 100:28
Soukup Josef BOR OK Jiskra Nový Bor DISK
T3
3.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krafková Ita BOR8156 C OK Jiskra Nový Bor 60:04
4. Koudelka Tomáš BOR OK Jiskra Nový Bor 64:29 + 4:25
16. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 105:38 + 45:34