Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E3

Kategorie: D21C

Datum:
15.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Krejsa Martin - R3
D21C
4.80 km, 145 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 4914
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 54:22 5028
2. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 56:11 + 1:49 4856
3. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 56:25 + 2:03 4824
4. Hejtmánková Kateřina TAP8462 KOB Tretra Praha 58:06 + 3:44 4665
5. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 60:57 + 6:35 4405
6. Zavadilová Simona PTE8485 TJ Sokol Ptení 61:19 + 6:57 4363
7. Macková Eva ZBP7950 OOB SK Zbraslav 61:31 + 7:09 4335
8. Dittrichová Zuzana KON9175 KOB Konice 61:45 + 7:23 4304
9. Doležalová Lenka SHK8256 OK Slavia Hradec Králové 62:31 + 8:09 4227
10. Dubrovská Veronika SHK8753 OK Slavia Hradec Králové 63:16 + 8:54 4152
11. Pejšková Eva JHB9953 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:40 + 9:18 4108
12. Drahorádová Lenka LPU8660 OK Lokomotiva Pardubice 64:37 + 10:15 4016
13. Steblová Veronika 7NC8750 Fr.En.Ethic 64:43 + 10:21
14. Boháčová Lucie PTE8771 TJ Sokol Ptení 65:25 + 11:03 3938
15. Müllerová Markéta LCE9453 OOB TJ Slovan Luhačovice 65:27 + 11:05 3926
16. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 65:31 + 11:09 3910
17. Mesiarkinová Kamila ASU8282 Magnus Orienteering 66:18 + 11:56 3834
18. Čížková Markéta ADA9652 OOB Spartak Adamov 66:54 + 12:32 3774
19. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 67:08 + 12:46 3745
20. Škrabalová Šárka KON9888 KOB Konice 67:28 + 13:06 3708
21. Zavadilová Zdeňka PTE8689 TJ Sokol Ptení 68:51 + 14:29 3582
22. Sychrová Martina 23C9350 TJ Papuchálci Brno 69:55 + 15:33
23. Hájková Daniela JIL9451 OK Jilemnice 70:12 + 15:50 3459
24. Grundmanová Lenka CHC8651 K.O.B. Choceň 70:47 + 16:25 3402
25. Bouzková Katka SVS8151 Orientklub Vsetín 70:52 + 16:30 3386
26. Baťková Zuzana TZL8151 SKOB Zlín 77:57 + 23:35 2786
27. Brabcová Jana 3AC8450 NER - Novakovi 87:37 + 33:15
28. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 89:13 + 34:51 1841
29. Czaschová Emílie SBR8750 SKOB Bruntál 91:28 + 37:06 1649
30. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 92:11 + 37:49 1586
31. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 94:00 + 39:38 1431
32. Hrušková Klára OSN9051 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 96:12 + 41:50 1246
33. Malíková Stanislava EKP8950 VŠTJ Ekonom Praha 98:45 + 44:23 1033
34. Marečková Edita PGP8853 SK Praga 99:39 + 45:17 957
35. Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty 99:46 + 45:24
36. Palasová Tereza DKP9151 Oddíl OB Kotlářka 102:49 + 48:27 695
37. Sychrová Daniela VBM8458 VSK Mendelu Brno 104:03 + 49:41 593
38. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 114:30 + 60:08 0
39. Sedlatá Kateřina CHC8951 K.O.B. Choceň 116:45 + 62:23 0
Rajnošková Lea BZR8451 Bratrstvo Ždárských vrchů DISK 0