Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H40

Datum:
21.10.2018
Místo konání:
Olešnice (u Všeně)
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Kozlov
Ředitel závodu:
Sokolářová Jitka - R3
Hlavní rozhodčí:
Šritr Martin - R3
Stavitel tratí:
Žemlík Pavel - R3
JURY:
Kašková Kateřina, Zuzánek Zdeněk, Wolf Daniel
Protokol:
Závod proběhl bez závad, žádný protest nebyl podán, jury se nesešla. Byla nalezena buzola - je možno se o ni přihlásit na emailu: sok-turnov@centrum.cz
H40
3.50 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:30
2. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 37:43 + 1:13
3. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 40:13 + 3:43
4. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 40:38 + 4:08
5. Bureš Michal VLI7601 Slavia Liberec orienteering 41:12 + 4:42
6. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 41:38 + 5:08
7. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 42:04 + 5:34
8. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:32 + 6:02
9. Hrůzek Libor 5GZ7400 Šenováci 46:01 + 9:31
10. Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk 46:21 + 9:51
11. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 46:31 + 10:01
12. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:21 + 12:51
13. Heřmánek Michal TUR7702 OOB TJ Turnov 49:49 + 13:19
14. Feřt Martin VLI7704 Slavia Liberec orienteering 51:18 + 14:48
15. Štěrba Jan CHA7606 OK Chrastava 52:28 + 15:58
16. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 52:40 + 16:10
17. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 53:11 + 16:41
18. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 54:16 + 17:46
19. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 55:14 + 18:44
20. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 55:25 + 18:55
21. Kocman Jindřich BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 57:20 + 20:50
22. Jakubský Ondřej 3IZ7700 3iZ 58:07 + 21:37
23. Lukeš Zdeněk 1EC7400 Outdoor PRG 58:09 + 21:39
24. Ekert Vladimír VLI7600 Slavia Liberec orienteering 60:17 + 23:47
25. Novotný Tomáš TUR7405 OOB TJ Turnov 65:39 + 29:09
26. Šmol Marcel DOK7300 OK Doksy 66:52 + 30:22
27. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 70:20 + 33:50
Lisý Ondřej VLI7100 Slavia Liberec orienteering DISK
Koudelka Tomáš BOR7513 OK Jiskra Nový Bor DISK