Kategorie: P
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Retek David | LTU0402 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 22:52 | ||
2. | Holubář David | KUO7101 | KOB Ústí nad Orlicí | 26:31 | + 3:39 | |
3. | Molinger Luděk | xxx | XXX | 26:39 | + 3:47 | |
4. | Šmidrkal Jan | xxx | XXX | 26:41 | + 3:49 | |
5. | Molinger Matěj | xxx | XXX | 28:05 | + 5:13 | |
6. | Ďoubalíková Lenka | CHT0351 | OOB SK Chrast | 28:47 | + 5:55 | |
7. | Bílková Karolína | SJC | Sportcentrum Jičín | 29:25 | + 6:33 | |
8. | Vörösová Markéta | LPU7868 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:43 | + 6:51 | |
9. | Goňová Nikola | xxx | XXX | 29:52 | + 7:00 | |
10. | Molingerová PAvlína | xxx | XXX | 30:49 | + 7:57 | |
11. | Stejskal Petr | NER | XXX | 30:54 | + 8:02 | |
12. | Maclová Kristýna | LPU9155 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:14 | + 8:22 | |
13. | Marková Michaela | KUO8551 | KOB Ústí nad Orlicí | 31:24 | + 8:32 | |
14. | Maloch Pavel | LPU7719 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:49 | + 8:57 | |
15. | Hrůzová Martina | LTU7751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 32:49 | + 9:57 | |
16. | Kadaně Miroslav | LPU7817 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:20 | + 10:28 | |
17. | Loukota Jakub | HOR | TJ Jiskra Hořice | 33:46 | + 10:54 | |
18. | Chaloupková Petra | KOR | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 34:00 | + 11:08 | |
18. | Čiháková Olga | HOR | TJ Jiskra Hořice | 34:00 | + 11:08 | |
20. | Jirout Milan | CHC7604 | K.O.B. Choceň | 34:32 | + 11:40 | |
21. | Třešňáková Veronika | JIL | OK Jilemnice | 34:48 | + 11:56 | |
22. | Theodor Adam | LPU0104 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:10 | + 12:18 | |
23. | Kroupová Kateřina | LPU8154 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:49 | + 12:57 | |
24. | Vlčková Pavla | TYN6351 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 36:19 | + 13:27 | |
25. | Stránská Ester | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:51 | + 13:59 | |
26. | Smrčková Lucie | JIL7151 | OK Jilemnice | 37:00 | + 14:08 | |
27. | Kynclová Petra | LTU7853 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:30 | + 15:38 | |
28. | Novák Michal | SHK9997 | OK Slavia Hradec Králové | 38:48 | + 15:56 | |
29. | Čičovský Jiří | NER | XXX | 38:58 | + 16:06 | |
30. | Částek Michal | SHK | OK Slavia Hradec Králové | 40:12 | + 17:20 | |
31. | Beneda Jan | xxx | XXX | 41:47 | + 18:55 | |
32. | Matušincová Anna | PHK0561 | OK 99 Hradec Králové | 41:53 | + 19:01 | |
33. | Pešek Vladimír | 0110001 | TJ Sokol Košov | 42:01 | + 19:09 | |
34. | Hápová Šárka | PHK | OK 99 Hradec Králové | 42:39 | + 19:47 | |
35. | Čalounová Jana | 0180001 | Ahoj | 43:21 | + 20:29 | |
36. | Sommer Jaroslav | 0170001 | (j)Elita | 44:08 | + 21:16 | |
37. | Vít Petr | KOR | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 45:19 | + 22:27 | |
38. | Leško Michal | SHK9999 | OK Slavia Hradec Králové | 45:40 | + 22:48 | |
39. | Krummerová Martina | CHC7854 | K.O.B. Choceň | 48:19 | + 25:27 | |
40. | Molingerová Adéla | xxx | XXX | 49:23 | + 26:31 | |
41. | Krummerová Veronika | CHC0652 | K.O.B. Choceň | 49:39 | + 26:47 | |
42. | Pěnička Šimon | 0070001 | SC Jičín neregistrovaný | 50:37 | + 27:45 | |
43. | Čalounová Klára | VLI0950 | Slavia Liberec orienteering | 51:05 | + 28:13 | |
44. | Korbelová Petka | NER | XXX | 51:07 | + 28:15 | |
45. | Vítová Eva | KOR | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 52:12 | + 29:20 | |
46. | Penička Martin | 0070003 | SC Jičín neregistrovaný | 53:35 | + 30:43 | |
47. | Částková Eva | xxx | XXX | 53:50 | + 30:58 | |
48. | Šabatková Zdena | SHK5652 | OK Slavia Hradec Králové | 56:03 | + 33:11 | |
49. | Kay Kateřina | LPU7963 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:10 | + 33:18 | |
50. | Musilová Jana | KUO7551 | KOB Ústí nad Orlicí | 56:40 | + 33:48 | |
51. | Kubínová Marcela | HOR7550 | TJ Jiskra Hořice | 59:02 | + 36:10 | |
52. | Vrbata Michal | VRL0603 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:20 | + 36:28 | |
53. | Malá Marie | LPU4753 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:53 | + 38:01 | |
54. | Vrbatová Dana | VRL7653 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:52 | + 39:00 | |
55. | Ehlová Iva | SRK3951 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 63:03 | + 40:11 | |
56. | Štiková Lucie | xxx | XXX | 63:35 | + 40:43 | |
57. | Šitnová Anita | LTU | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:42 | + 40:50 | |
58. | Schröterová Ladislava | SHK9998 | OK Slavia Hradec Králové | 65:37 | + 42:45 | |
59. | Kušička Josef | 0030010 | Sokol Horní Jelení | 66:20 | + 43:28 | |
60. | Jansová Lenka | BRU1050 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 68:06 | + 45:14 | |
61. | Munzarová Klára | 0090002 | OBR | 68:29 | + 45:37 | |
62. | Rutová Romana | PHK | OK 99 Hradec Králové | 69:15 | + 46:23 | |
63. | Medunová Hana | STH | SK Studenec | 71:06 | + 48:14 | |
64. | Svejštilová Radka | xxx | XXX | 79:55 | + 57:03 | |
65. | Spilková Marcela | NER | XXX | 80:42 | + 57:50 | |
66. | Filipová Lucie | SRK0351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 82:08 | + 59:16 | |
Poláková Havlik Poláková | NER | XXX | DISK |