Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H45D

Datum:
02.11.2019
Místo konání:
Přelovice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Černý Nadýmač; DH16, DH18, DH21, DH35 1:15000, ostatní 1:10000, E=2,5 m, ISOM 2017, autoři Jan Věříš a Ondřej Pipek, stav 2019
Ředitel závodu:
Pipek Kamil
Hlavní rozhodčí:
Farář Václav - R1
Stavitel tratí:
Fukátko Jan - R3
H45D
5.86 km, 15 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Pavel SHK6104 OK Slavia Hradec Králové 47:14
2. Bílek Tomáš SJC7307 Sportcentrum Jičín 48:10 + 0:56
3. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 48:46 + 1:32
4. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 50:35 + 3:21
5. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 51:41 + 4:27
6. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 51:47 + 4:33
7. Hanuš Karel HOS6701 TJ Tatran Hostinné 51:54 + 4:40
8. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 52:17 + 5:03
9. Munzar Martin LPU7313 OK Lokomotiva Pardubice 52:43 + 5:29
10. Meier Jiří BRU7400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 52:48 + 5:34
10. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 52:48 + 5:34
12. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 52:56 + 5:42
13. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 53:34 + 6:20
14. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:38 + 6:24
15. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 55:32 + 8:18
16. Beseda Pavel PHK6910 OK 99 Hradec Králové 55:48 + 8:34
17. Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň 56:05 + 8:51
18. Zamouřil Petr PHK6808 OK 99 Hradec Králové 56:20 + 9:06
19. Vychodil Tomáš SHK6301 OK Slavia Hradec Králové 56:27 + 9:13
20. Vaňura Tomáš HOR6800 TJ Jiskra Hořice 56:33 + 9:19
21. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:41 + 9:27
22. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 57:26 + 10:12
23. Košek Martin SHK7301 OK Slavia Hradec Králové 57:57 + 10:43
24. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:07 + 10:53
25. Vých Luboš KOR7300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 58:19 + 11:05
26. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 59:18 + 12:04
27. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 59:57 + 12:43
28. Glzbovský Ilja 200011 Klub dobré zprávy 63:30 + 16:16
29. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 63:38 + 16:24
30. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 64:04 + 16:50
31. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:09 + 16:55
32. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 64:10 + 16:56
33. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 65:11 + 17:57
34. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 65:41 + 18:27
35. Janovský Petr JIL7202 OK Jilemnice 65:47 + 18:33
36. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 66:40 + 19:26
37. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 67:51 + 20:37
38. Loukota Josef HOR7111 TJ Jiskra Hořice 68:21 + 21:07
39. Divecký Josef SHK6102 OK Slavia Hradec Králové 69:06 + 21:52
40. Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice 69:23 + 22:09
41. Maršoun Petr SHK7303 OK Slavia Hradec Králové 71:31 + 24:17
42. Holubář David KUO7101 KOB Ústí nad Orlicí 71:38 + 24:24
43. Tichý Pavel KOR6801 OB DDM Kostelec nad Orlicí 73:55 + 26:41
44. Beneš Petr 200004 Klub dobré zprávy 74:57 + 27:43
45. Kubín Jan HOR7400 TJ Jiskra Hořice 75:41 + 28:27
46. Pešek Vladimír 190001 TJ Sokol Košov 75:58 + 28:44
47. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 76:19 + 29:05
48. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 78:12 + 30:58
49. Musil Marek KUO7301 KOB Ústí nad Orlicí 80:57 + 33:43
50. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 84:35 + 37:21
51. Nedoma David PDY7300 Běhej Poděbrady 96:32 + 49:18