Výsledky závodu: Zimní hradubická liga - OB, kratší klasika

Datum:
17.02.2019
Místo konání:
Hradec Králové - Slezská plovárna
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Malšovice, M 1:10000, E 5 m, 2018, A4
Ředitel závodu:
Netuka Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Netuka Jan - R1
Stavitel tratí:
Netuka Jan - R1
Kategorie:
D     DE     DK     H     HE     HK     P    
D
4.18 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 26:24
2. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 30:51 + 4:27
3. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 30:52 + 4:28
4. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 31:47 + 5:23
5. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 32:20 + 5:56
6. Lánová Michaela SHK8650 OK Slavia Hradec Králové 33:22 + 6:58
7. Žemličková Lenka LPU8660 OK Lokomotiva Pardubice 33:37 + 7:13
7. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 33:37 + 7:13
9. Lehárová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 33:49 + 7:25
10. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 34:02 + 7:38
11. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 34:03 + 7:39
12. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 34:53 + 8:29
13. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 35:06 + 8:42
14. Typltová Hana OOL8750 SK Haná orienteering 35:10 + 8:46
15. Štěpánová Petra OOL8950 SK Haná orienteering 35:14 + 8:50
16. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 36:13 + 9:49
17. Slavíková Jana SHK7352 OK Slavia Hradec Králové 37:29 + 11:05
18. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 37:40 + 11:16
19. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 37:50 + 11:26
20. Koutná Hana PHK9651 OK 99 Hradec Králové 38:02 + 11:38
21. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 38:52 + 12:28
22. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 39:44 + 13:20
23. Šádková Lucie PHK9654 OK 99 Hradec Králové 40:14 + 13:50
24. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 40:39 + 14:15
25. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 40:59 + 14:35
26. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 41:56 + 15:32
27. Lamichová Iva PHK6353 OK 99 Hradec Králové 42:18 + 15:54
28. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 42:42 + 16:18
29. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 43:17 + 16:53
30. Zurynková Iva PHK7650 OK 99 Hradec Králové 44:06 + 17:42
31. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 44:09 + 17:45
32. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:41 + 18:17
33. Maršounová Jana SHK0454 OK Slavia Hradec Králové 45:25 + 19:01
34. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 45:45 + 19:21
35. Zurynková Jana PHK0553 OK 99 Hradec Králové 46:05 + 19:41
36. Brancuská Lenka LPU0159 OK Lokomotiva Pardubice 47:17 + 20:53
37. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 48:05 + 21:41
38. Jelínková Michaela CTB0851 SK OB Chotěboř 49:08 + 22:44
39. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 49:12 + 22:48
40. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 50:15 + 23:51
41. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 51:14 + 24:50
42. Zurynková Ema PHK0655 OK 99 Hradec Králové 60:19 + 33:55
DE
5.47 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 31:26
2. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 33:28 + 2:02
3. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 33:53 + 2:27
4. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 35:50 + 4:24
5. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 37:43 + 6:17
6. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 37:53 + 6:27
7. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 38:20 + 6:54
8. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 38:24 + 6:58
9. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 38:37 + 7:11
10. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 39:08 + 7:42
11. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 39:57 + 8:31
12. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 41:16 + 9:50
13. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 42:56 + 11:30
14. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 43:38 + 12:12
15. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 43:52 + 12:26
16. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 44:40 + 13:14
17. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 45:18 + 13:52
18. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 45:31 + 14:05
19. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 46:11 + 14:45
20. Pangrácová Marie 1WX9050 999 ARCHIV 47:28 + 16:02
21. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:39 + 16:13
22. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 47:40 + 16:14
23. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 51:19 + 19:53
DK
3.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 28:26
2. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 28:50 + 0:24
3. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 29:41 + 1:15
4. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 31:32 + 3:06
5. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 31:54 + 3:28
6. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 33:56 + 5:30
7. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 33:59 + 5:33
8. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 34:35 + 6:09
9. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 41:31 + 13:05
10. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 43:04 + 14:38
11. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 43:10 + 14:44
12. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:11 + 17:45
13. Dobiášová Johana SHK0856 OK Slavia Hradec Králové 46:33 + 18:07
14. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 51:05 + 22:39
15. Hlavsová Tereza SHK0857 OK Slavia Hradec Králové 52:30 + 24:04
16. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:40 + 29:14
17. Pražáková Dominika SHK1054 OK Slavia Hradec Králové 73:21 + 44:55
18. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 78:41 + 50:15
H
5.45 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 28:50
2. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 34:34 + 5:44
3. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 34:49 + 5:59
4. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 35:07 + 6:17
5. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 35:53 + 7:03
6. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 35:57 + 7:07
7. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 36:16 + 7:26
8. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 37:53 + 9:03
9. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 38:24 + 9:34
10. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 38:35 + 9:45
11. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 38:39 + 9:49
12. Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové 39:03 + 10:13
13. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 39:30 + 10:40
14. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 39:53 + 11:03
15. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 40:21 + 11:31
16. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 41:05 + 12:15
17. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 41:35 + 12:45
18. Adámek Libor ABM6707 KOB ALFA Brno 41:40 + 12:50
19. Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek 41:55 + 13:05
19. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 41:55 + 13:05
21. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 41:58 + 13:08
22. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 42:06 + 13:16
23. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 42:14 + 13:24
24. Štěpán Marek OOL8900 SK Haná orienteering 42:15 + 13:25
25. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 42:37 + 13:47
26. Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice 43:01 + 14:11
27. Brancuský Zdeněk LPU6803 OK Lokomotiva Pardubice 43:11 + 14:21
28. Žemlička Jan LPU8303 OK Lokomotiva Pardubice 43:31 + 14:41
29. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 43:56 + 15:06
30. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 44:05 + 15:15
31. Vřešťál Jan TUR7301 OOB TJ Turnov 44:13 + 15:23
32. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 44:17 + 15:27
33. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 44:24 + 15:34
34. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 44:38 + 15:48
35. Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové 44:52 + 16:02
36. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 45:34 + 16:44
37. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 45:58 + 17:08
38. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 46:05 + 17:15
39. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 46:14 + 17:24
40. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 46:27 + 17:37
41. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:30 + 17:40
42. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 47:06 + 18:16
43. Novotný Petr 30001 3 DUKLA Blansko 47:27 + 18:37
44. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 47:32 + 18:42
45. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 48:24 + 19:34
46. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:27 + 19:37
47. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 48:36 + 19:46
48. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 48:38 + 19:48
49. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 50:00 + 21:10
50. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 50:15 + 21:25
51. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 50:20 + 21:30
52. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 50:52 + 22:02
53. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 51:27 + 22:37
54. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 52:03 + 23:13
55. Jelínek Jaromír CTB0603 SK OB Chotěboř 52:39 + 23:49
56. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 54:01 + 25:11
57. Dudášek Karel DOB7001 KOB Dobruška 54:35 + 25:45
58. Šunda Marek 9QC9200 Neregistrovaní - Šunda 55:27 + 26:37
59. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 57:04 + 28:14
60. Müller Robert 40001 4 POT 57:31 + 28:41
61. Klíma Kamil 1WX8200 999 ARCHIV 57:54 + 29:04
62. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 58:47 + 29:57
63. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 59:59 + 31:09
64. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 62:59 + 34:09
65. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 71:42 + 42:52
Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové DISK
Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové DISK
HE
7.57 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 38:58
2. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 40:11 + 1:13
3. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 41:39 + 2:41
4. Paleček Ondřej LPU0105 OK Lokomotiva Pardubice 41:41 + 2:43
5. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 43:34 + 4:36
6. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 44:08 + 5:10
7. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 44:13 + 5:15
8. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 44:31 + 5:33
9. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 45:01 + 6:03
10. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 46:23 + 7:25
11. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 46:36 + 7:38
12. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:53 + 7:55
13. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:00 + 8:02
14. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 47:29 + 8:31
15. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 47:33 + 8:35
16. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 47:36 + 8:38
17. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 47:44 + 8:46
18. Holas Tomáš AOP7802 Orientační Běh Opava 48:50 + 9:52
19. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 49:22 + 10:24
20. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 49:23 + 10:25
21. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 50:05 + 11:07
22. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 50:35 + 11:37
23. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 51:28 + 12:30
24. Lán Filip SHK8003 OK Slavia Hradec Králové 51:40 + 12:42
25. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 51:43 + 12:45
26. Kadečka Petr ALB8400 OOB Albrechtice nad Orlicí 51:46 + 12:48
27. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 51:50 + 12:52
28. Borunský Tomáš AOP7402 Orientační Běh Opava 52:15 + 13:17
29. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:22 + 13:24
30. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 52:28 + 13:30
31. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 52:41 + 13:43
32. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 53:04 + 14:06
33. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 53:20 + 14:22
34. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 54:03 + 15:05
35. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 54:17 + 15:19
36. Weiner Jakub SHK7911 OK Slavia Hradec Králové 54:21 + 15:23
37. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 54:47 + 15:49
38. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 56:22 + 17:24
39. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 57:12 + 18:14
40. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 57:36 + 18:38
41. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 57:43 + 18:45
42. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 57:47 + 18:49
43. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 58:11 + 19:13
44. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 58:18 + 19:20
45. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 59:10 + 20:12
46. Kliz Michal 7MX7500 Hradec Králové 61:03 + 22:05
47. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 62:16 + 23:18
48. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 63:04 + 24:06
49. Mašata Metoděj PHK OK 99 Hradec Králové 67:39 + 28:41
50. Leštínský Tomáš OAV7801 Orienteering Adventure 79:09 + 40:11
Fátor Jan SHK7907 OK Slavia Hradec Králové DISK
Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové DISK
Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun DISK
HK
3.38 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 24:04
2. Vinš Pavel DKL6900 KOB Kladno 25:25 + 1:21
3. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 28:34 + 4:30
4. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 29:26 + 5:22
5. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 29:28 + 5:24
6. Vondrouš Jaroslav 20001 PHK OK 99 Hradec Králové 31:44 + 7:40
7. Podolský Petr SHK0507 OK Slavia Hradec Králové 32:19 + 8:15
8. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 33:15 + 9:11
9. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 33:46 + 9:42
10. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 35:14 + 11:10
11. Kočí Miroslav SHK0601 OK Slavia Hradec Králové 35:55 + 11:51
12. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 38:00 + 13:56
13. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 38:13 + 14:09
14. Štefanik Jan SHK0705 OK Slavia Hradec Králové 38:31 + 14:27
15. Kujal Josef PHK0703 OK 99 Hradec Králové 39:46 + 15:42
16. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 40:03 + 15:59
17. Ježek Vojtěch LPU0408 OK Lokomotiva Pardubice 40:50 + 16:46
18. Ježek Martin LPU0701 OK Lokomotiva Pardubice 41:52 + 17:48
19. Volný Jiří SOP5601 OOB TJ Slezan Opava 41:54 + 17:50
20. Strnad Jakub OLP0000 PSK Olymp Praha 43:39 + 19:35
21. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 43:41 + 19:37
22. Žaloudek Petr NNN Neregistrovaní 48:29 + 24:25
23. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 50:19 + 26:15
24. Kadaník Petr LPU0802 OK Lokomotiva Pardubice 50:26 + 26:22
25. Žaloudek Radek NNN Neregistrovaní 50:37 + 26:33
26. Nedoma David PDY7300 Běhej Poděbrady 53:40 + 29:36
27. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 71:40 + 47:36
Baláž Viktor SHK0803 OK Slavia Hradec Králové DISK
Beneda Vojtěch SHK0703 OK Slavia Hradec Králové DISK
P
2.39 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 15:19
2. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 17:39 + 2:20
3. Waldhauserová Eliška BOR0757 OK Jiskra Nový Bor 20:00 + 4:41
4. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 20:02 + 4:43
5. Šnokhousová Johanka SJC0851 Sportcentrum Jičín 20:25 + 5:06
6. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 22:05 + 6:46
7. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 23:49 + 8:30
8. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 23:55 + 8:36
9. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 25:30 + 10:11
10. Dlabola Ondřej NNN0002 Neregistrovaní 25:54 + 10:35
11. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 26:17 + 10:58
12. Jedličková Veronika SHK0850 OK Slavia Hradec Králové 27:27 + 12:08
13. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 27:40 + 12:21
14. Lukeš Josef SHK1005 OK Slavia Hradec Králové 27:44 + 12:25
15. Čečka Vojtěch SHK0804 OK Slavia Hradec Králové 28:09 + 12:50
16. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 28:12 + 12:53
17. Leško Michal SHK1002 OK Slavia Hradec Králové 29:35 + 14:16
18. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 29:39 + 14:20
19. Jedličková Lucie SHK1050 OK Slavia Hradec Králové 30:08 + 14:49
20. Bergerová Michaela SHK1053 OK Slavia Hradec Králové 31:18 + 15:59
21. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 32:16 + 16:57
22. Čížková Alena SHK0851 OK Slavia Hradec Králové 32:40 + 17:21
23. Řoutil Matěj NNN0004 Neregistrovaní 34:08 + 18:49
24. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 37:36 + 22:17
25. Štefanik Marek SHK1007 OK Slavia Hradec Králové 40:37 + 25:18
26. Částek Filip SHK1006 OK Slavia Hradec Králové 41:02 + 25:43
27. Račák Jakub SHK1100 OK Slavia Hradec Králové 41:21 + 26:02
28. Kuchyňka Matyáš NNN Neregistrovaní 42:02 + 26:43
29. Podlipná Klára NNN Neregistrovaní 42:09 + 26:50
30. Nedoma Edgar PDY0703 Běhej Poděbrady 42:19 + 27:00
31. Stulíková Barbora SHK8552 OK Slavia Hradec Králové 42:50 + 27:31
32. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 43:07 + 27:48
33. Rochová Johanka NNN0001 Neregistrovaní 44:05 + 28:46
34. Chang Amálie SHK0957 OK Slavia Hradec Králové 44:37 + 29:18
35. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 45:12 + 29:53
36. Švec Jiří PDY5800 Běhej Poděbrady 46:24 + 31:05
37. Volný Matěj SOP0801 OOB TJ Slezan Opava 46:25 + 31:06
38. Jedličková Michaela SHK1350 OK Slavia Hradec Králové 48:13 + 32:54
39. Lounek Alexandr PDY1100 Běhej Poděbrady 48:48 + 33:29
40. Volf Kryštof SRK1300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:56 + 33:37
41. Čečková Barbora SHK1151 OK Slavia Hradec Králové 49:23 + 34:04
42. Částek Adam SHK1201 OK Slavia Hradec Králové 49:49 + 34:30
43. Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 51:03 + 35:44
44. Čížek Antonín SHK9998 OK Slavia Hradec Králové 51:13 + 35:54
45. Jakubec Jan 10001 1 SJC - Sportcentrum Jičín 58:21 + 43:02
Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové DISK
Kysilka Vratislav PDY Běhej Poděbrady DISK
Dubrovská Terezka SHK9999 OK Slavia Hradec Králové DISK