Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
24.03.2019
Místo konání:
Travčice
Pořadatel:
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Mapa:
Travčický les
Ředitel závodu:
Buková Jana - R3
Hlavní rozhodčí:
Šimek Miroslav - R3
Stavitel tratí:
Heller Jiří - R3, Duda Miroslav - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Nebyl podán žádný protest. Nebylo hlášeno žádné zranění.
H21L
14.80 km, 120 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7656
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 79:02 7951
2. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 83:35 + 4:33 7527
3. Mrázek Jan SJC8102 R Sportcentrum Jičín 83:58 + 4:56 7491
4. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 87:38 + 8:36 7150
5. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 91:09 + 12:07 6822
6. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 91:34 + 12:32 6783
7. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 92:16 + 13:14 6718
8. Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 94:06 + 15:04 6547
9. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 94:32 + 15:30 6507
10. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 95:36 + 16:34 6408
11. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 96:28 + 17:26 6327
12. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 97:28 + 18:26 6234
13. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 98:07 + 19:05 6173
14. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 98:13 + 19:11 6164
15. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 98:25 + 19:23 6145
16. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 99:37 + 20:35 6033
17. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 100:15 + 21:13 5974
18. Gregor Martin DKP7705 C Oddíl OB Kotlářka 101:02 + 22:00 5901
19. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 101:11 + 22:09
20. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 101:45 + 22:43 5835
21. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 107:27 + 28:25 5304
22. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 109:18 + 30:16 5131
23. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 109:58 + 30:56 5069
24. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 111:32 + 32:30 4923
25. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 111:56 + 32:54 4886
26. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 112:02 + 33:00 4877
27. Šindelka Antonín DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha 112:45 + 33:43 4810
28. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 114:00 + 34:58 4694
29. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 117:39 + 38:37 4354
29. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 117:39 + 38:37 4354
31. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 121:21 + 42:19 4009
32. Novák Jan VLI9300 C Slavia Liberec orienteering 124:04 + 45:02 3756
33. Pelikán Lukáš DKL9802 C KOB Kladno 132:33 + 53:31 2966
34. Špringer Tomáš LCE8101 C OOB TJ Slovan Luhačovice 134:29 + 55:27 2786
35. Dobeš Jan LCE7801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 156:08 + 77:06 769
Janas Petr PGP7106 C SK Praga DISK 0