Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Kategorie: H21L

Datum:
06.04.2019
Místo konání:
Vršovice (Praha 10) a Vinohrady (Praha 2)
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Gröbovka, 1:4000, e=2m, stav jaro 2018 (revize mapy Staré Vršovice z léta 2017)
Ředitel závodu:
Valášek Petr - R2
Hlavní rozhodčí:
Prášek Přemysl - R2
Stavitel tratí:
Hájek Adam - R3
Protokol:
Závod se uskutečnil za jasného počasí, kolem 20°C Závod se uskutečnil bez potíží, nebyl podán protest, žádná kategorie nebyla rušena. Celkem prošlo cílem 904 závodníků
H21L
2.60 km, 80 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8388
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 13:35 8777
2. Mrázek Jan SJC8102 R Sportcentrum Jičín 13:55 + 0:20 8572
3. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 14:20 + 0:45 8317
4. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 14:47 + 1:12 8041
4. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 14:47 + 1:12 8041
6. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 14:48 + 1:13 8030
7. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 14:53 + 1:18 7979
8. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 15:04 + 1:29 7867
9. Hubáček Michal LCE9301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:11 + 1:36 7795
10. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 15:19 + 1:44 7713
11. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 15:22 + 1:47 7683
11. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 15:22 + 1:47 7683
13. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 15:28 + 1:53 7621
14. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 15:34 + 1:59 7560
14. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 15:34 + 1:59 7560
16. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 15:41 + 2:06 7488
17. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 15:48 + 2:13 7417
18. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 15:54 + 2:19 7356
19. Hošek Radim TAP8737 C KOB Tretra Praha 15:59 + 2:24 7304
19. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 15:59 + 2:24 7304
21. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 16:17 + 2:42 7120
22. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 C Oddíl OB Kotlářka 16:20 + 2:45 7090
22. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 16:20 + 2:45 7090
24. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 16:26 + 2:51 7028
25. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 16:27 + 2:52 7018
26. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 16:30 + 2:55 6987
27. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 16:32 + 2:57 6967
28. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 16:33 + 2:58 6957
29. Fátor Jan SHK7907 C OK Slavia Hradec Králové 16:49 + 3:14 6793
30. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 16:53 + 3:18 6752
31. Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 16:55 + 3:20 6732
32. Dusílek Adam SRK8902 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:56 + 3:21 6722
33. Handl Jindřich SRK9201 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:57 + 3:22 6711
33. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 16:57 + 3:22 6711
35. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 17:10 + 3:35 6578
36. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 17:13 + 3:38 6548
37. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 17:18 + 3:43 6497
38. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 17:22 + 3:47 6456
38. Sochor Jan HAV8801 C OB Havířov 17:22 + 3:47
40. Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 17:25 + 3:50 6425
40. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 17:25 + 3:50 6425
42. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:26 + 3:51 6415
43. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 17:35 + 4:00 6323
43. Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 17:35 + 4:00 6323
45. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:40 + 4:05 6272
46. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 17:45 + 4:10 6221
47. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 17:48 + 4:13 6190
48. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 17:52 + 4:17 6149
49. Řada Jakub DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka 17:57 + 4:22 6098
50. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 18:04 + 4:29 6026
51. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 18:13 + 4:38 5934
52. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:20 + 4:45 5863
53. Ptáček Martin SRK9509 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:25 + 4:50 5812
54. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 18:28 + 4:53 5781
55. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 18:40 + 5:05 5658
56. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 18:49 + 5:14 5566
56. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 18:49 + 5:14 5566
58. Hodek Michal TAP8808 C KOB Tretra Praha 18:50 + 5:15 5556
59. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 18:56 + 5:21 5495
60. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 19:08 + 5:33 5372
60. Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:08 + 5:33 5372
62. Kamenický Jan TAP7900 C KOB Tretra Praha 19:26 + 5:51 5188
63. Beneš Filip TAP8701 C KOB Tretra Praha 19:28 + 5:53 5167
64. Jakovec Petr DKL8602 C KOB Kladno 19:30 + 5:55 5147
65. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 19:35 + 6:00 5096
66. Urbánek Jan DKP8801 C Oddíl OB Kotlářka 19:38 + 6:03 5065
67. Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 19:51 + 6:16 4932
68. Paclík Roman SHK7801 C OK Slavia Hradec Králové 19:52 + 6:17 4922
69. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 19:55 + 6:20 4891
70. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:56 + 6:21 4881
71. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 20:00 + 6:25 4840
72. Holub Michal 0170001 Tisícovky 20:03 + 6:28
73. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:08 + 6:33 4758
74. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 20:15 + 6:40 4687
75. Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l. 20:18 + 6:43 4656
75. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 20:18 + 6:43 4656
77. Dvořáček Dan 0020002 Cookies & Pancakes 20:25 + 6:50
78. Šnajdr Jakub NNN Neregistrovaní 20:48 + 7:13
79. Vacek Vladimír KNC9300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 21:05 + 7:30 4175
80. Brabec Tomáš LOU8400 C SK Moravan Louňovice 21:10 + 7:35 4124
81. Samek Jakub VSP8800 C USK Praha 21:49 + 8:14 3725
82. Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 22:05 + 8:30 3562
83. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 22:11 + 8:36 3501
84. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 22:34 + 8:59 3265
85. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 22:58 + 9:23 3020
86. Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor 23:26 + 9:51 2734
87. Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 23:30 + 9:55 2693
88. Cvrček Antonín TAP9000 C KOB Tretra Praha 23:56 + 10:21 2427
89. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 24:05 + 10:30 2335
90. Vereš Lukáš ASU8800 Magnus Orienteering 24:13 + 10:38
91. Vlach Jan JPV8237 C Oddíl OS SK Prostějov 24:15 + 10:40 2233
92. Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 24:53 + 11:18 1844
93. Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 26:25 + 12:50 903
94. Bucháček Petr 0400001 Petr Bucháček 26:31 + 12:56
95. Samek Dávid 0060001 MNK 27:02 + 13:27
96. Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:11 + 13:36 433
97. Šmejkal Štěpán 0370001 NNN 27:49 + 14:14
Skripnik Štěpán FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0
Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga DISK 0
Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy DISK 0
Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava DISK 0
Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha DISK 0
Hartman Aleš VSP6506 C USK Praha DISK 0
Uher Petr VSP5001 C USK Praha DISK 0