Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H45L

Datum:
03.11.2019
Místo konání:
Kytín
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Na Rovinách, 1:10000, E5m
Ředitel závodu:
Semík Jan
Hlavní rozhodčí:
Bořánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Bořánek Michal - R3
JURY:
Mrázek Jan, Janovský Tomáš, Košárková Iva
H45L
6.50 km, 230 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 55:53
2. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 56:22 + 0:29
3. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 56:23 + 0:30
4. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 56:41 + 0:48
5. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 59:28 + 3:35
6. Gemperle František MFP7102 Matfyz Praha 60:56 + 5:03
7. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 62:53 + 7:00
8. Pelant Michal RIC7400 OB Říčany 64:12 + 8:19
9. Kándl Filip DCE7400 KOB Dobřichovice 64:37 + 8:44
10. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 64:52 + 8:59
11. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 65:58 + 10:05
12. Halač Jaro 0170001 Outdoor PRG 66:49 + 10:56
13. Herynek Petr RIC7305 OB Říčany 68:05 + 12:12
14. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 69:29 + 13:36
15. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 69:46 + 13:53
16. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 69:52 + 13:59
17. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:37 + 15:44
18. Ždimera Zdeněk LME7000 SK Los Mělník 71:53 + 16:00
19. Dostál Tomáš DLP7400 OOB TJ Dukla Praha 72:34 + 16:41
20. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 76:16 + 20:23
21. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 79:36 + 23:43
22. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 80:53 + 25:00
23. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 81:29 + 25:36
24. Hruška Jan DOR7000 OK Dobříš 82:07 + 26:14
25. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 82:53 + 27:00
26. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 84:18 + 28:25
27. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 85:13 + 29:20
28. Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 88:03 + 32:10
29. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 89:36 + 33:43
30. Ouda Martin 6KC0000 Neregistrovaní 90:17 + 34:24
31. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 90:37 + 34:44
32. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 99:44 + 43:51
33. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 145:51 + 89:58
Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK