Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
28.04.2019
Místo konání:
Orlová - letní kino
Pořadatel:
HAV - OB Havířov
Mapa:
Ředitel závodu:
Sochor Tomáš - R2
Hlavní rozhodčí:
Juračka Zdeněk - R3
Stavitel tratí:
Jakobi Zdeněk - R2
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     H10C     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    
D10C
1.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkova Maja 38S0950 C Slávia ŽU Žilina 9:52
2. Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 18:33 + 8:41
3. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 19:37 + 9:45
D12
1.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 8:51
2. Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 10:45 + 1:54
3. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 10:47 + 1:56
4. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 10:50 + 1:59
5. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:31 + 4:40
6. Byrtusová Klára SIT0851 C OK SILESIA 15:04 + 6:13
7. Kaufmanová Šárka TRI0851 C TJ TŽ Třinec 17:15 + 8:24
D14
1.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 13:19
2. Matoušková Jana MOV0551 B SKOB Ostrava 14:17 + 0:58
3. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 14:18 + 0:59
4. Zahradníková Kateřina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 14:33 + 1:14
5. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 15:00 + 1:41
6. Krčková Lucie TRI0550 C TJ TŽ Třinec 16:06 + 2:47
7. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 16:08 + 2:49
8. Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 18:41 + 5:22
9. Řeháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 20:42 + 7:23
10. Burešová Ema MOV0656 C SKOB Ostrava 24:26 + 11:07
11. Fišerová Veronika BFM0552 C SKOB Frýdek - Místek 38:19 + 25:00
12. Pawliczek Marta 51P0551 C UKS Sparta Czyżowice 52:31 + 39:12
13. Kocur Aleksandra 51P0653 C UKS Sparta Czyżowice 56:25 + 43:06
Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava DISK
Matulová Valérie BFM0652 B SKOB Frýdek - Místek DISK
D16
2.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 15:19
2. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 15:42 + 0:23
3. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 16:15 + 0:56
4. Procnerová Veronika BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek 16:23 + 1:04
5. Popieluchová Michaela BFM0457 C SKOB Frýdek - Místek 22:39 + 7:20
6. Żmij Karolina 3LP0450 C The Vipers 25:06 + 9:47
7. Student Dominika 51P0350 C UKS Sparta Czyżowice 25:07 + 9:48
D18
2.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Warcopová Kateřina TRI0150 A TJ TŽ Třinec 17:28
2. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 18:28 + 1:00
3. Tereza Urbánková SFM0250 C O-RUNNAŘI Beskydy 26:08 + 8:40
4. Davidová Tereza SFM0252 C O-RUNNAŘI Beskydy 32:57 + 15:29
D20
2.00 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 17:26
2. Švidrnochová Lenka SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava 17:43 + 0:17
3. Štrosová Jana MOV0051 B SKOB Ostrava 19:26 + 2:00
D21
2.40 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6073
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 17:06 6394
2. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 17:52 + 0:46 6125
3. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 18:02 + 0:56 6066
4. Argalášová Kateřina TRI9750 C TJ TŽ Třinec 18:43 + 1:37 5827
5. Sabelová Markéta TRI9656 C TJ TŽ Třinec 19:16 + 2:10 5634
6. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 19:40 + 2:34 5494
7. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 23:02 + 5:56 4313
8. Liberdová Jana TRI9852 C TJ TŽ Třinec 23:45 + 6:39 4062
9. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 23:51 + 6:45 4027
10. Adamčíková Zdeňka LOV8750 C lepus.cz 24:01 + 6:55 3968
11. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 24:40 + 7:34 3740
12. Karlová Eva MOV8551 C SKOB Ostrava 28:39 + 11:33 2344
13. Korbelářová Johana HAV9399 C OB Havířov 29:12 + 12:06
D35
2.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupeková Silvia VZA7251 C Slávia ŽU Žilina 17:11
2. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 18:55 + 1:44
3. Bíčánková Jana SIT7551 C OK SILESIA 20:46 + 3:35
4. Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 21:22 + 4:11
5. Zajícová Taťána BFM7752 C SKOB Frýdek - Místek 21:24 + 4:13
6. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 22:00 + 4:49
7. Hudečková Petra OOP8252 C TJ Opava 22:47 + 5:36
8. Zahradníková Kateřina BFM7751 C SKOB Frýdek - Místek 23:04 + 5:53
9. Rýznarová Olga BFM7853 C SKOB Frýdek - Místek 23:12 + 6:01
10. Grygarová Eva MOV7753 C SKOB Ostrava 23:38 + 6:27
11. Hrabalová Eva BFM8051 C SKOB Frýdek - Místek 24:12 + 7:01
12. Procnerová Eva BFM7551 C SKOB Frýdek - Místek 24:15 + 7:04
12. Palarčíková Kateřina SFM7850 C O-RUNNAŘI Beskydy 24:15 + 7:04
14. Urbánková Šárka SFM7650 C O-RUNNAŘI Beskydy 28:48 + 11:37
15. Davidová Petra SFM7651 C O-RUNNAŘI Beskydy 37:25 + 20:14
16. Zmij Sylwia 3LP7551 C The Vipers 42:22 + 25:11
Gruchalová Lucie NNN8401 C Neregistrovaní DISK
Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava DISK
D45
1.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária SIT6951 C OK SILESIA 15:28
2. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 17:39 + 2:11
3. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 20:59 + 5:31
4. Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 22:09 + 6:41
5. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 22:29 + 7:01
6. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 22:46 + 7:18
7. Řehová Renata BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek 25:38 + 10:10
8. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 25:39 + 10:11
9. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 28:49 + 13:21
10. Fišerová Iveta BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek 33:04 + 17:36
Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek DISK
D55
1.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 17:04
2. Holinkova Milada KRNXXXX C KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:19 + 0:15
3. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 17:53 + 0:49
4. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 19:55 + 2:51
5. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 19:56 + 2:52
6. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 21:57 + 4:53
7. Chodurová Milena SFM5750 C O-RUNNAŘI Beskydy 21:59 + 4:55
8. Hudzieczková Danuta KVS5751 C SKOB Kobra Vsetín 25:11 + 8:07
H10C
1.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 10:07
2. Létal Jonáš SFM0901 C O-RUNNAŘI Beskydy 10:55 + 0:48
3. Mokrosz Mateusz TRI0902 C TJ TŽ Třinec 11:01 + 0:54
4. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 11:11 + 1:04
5. Hrabal František BFM1001 C SKOB Frýdek - Místek 13:30 + 3:23
6. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 13:56 + 3:49
7. Klose Albert SFM1000 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:13 + 5:06
8. Létal Hynek SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:20 + 5:13
9. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 15:55 + 5:48
10. Żmij Szymon 3LP0900 C The Vipers 17:51 + 7:44
11. Rýznar Petr BFM0902 C SKOB Frýdek - Místek 30:28 + 20:21
H12
1.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 10:04
2. Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 10:06 + 0:02
3. Tuharský Tobiáš TRI0701 B TJ TŽ Třinec 12:20 + 2:16
4. Volkov Maksym 38S0700 C Slávia ŽU Žilina 12:43 + 2:39
5. Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 12:52 + 2:48
6. Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 13:26 + 3:22
7. Václavík Šimon BFM0803 C SKOB Frýdek - Místek 13:46 + 3:42
8. Rýznar Vojtěch BFM0704 C SKOB Frýdek - Místek 17:26 + 7:22
9. Stöcker Richard MOV0701 C SKOB Ostrava 18:38 + 8:34
10. Popieluch Martin BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 21:29 + 11:25
11. Mališ Eduard BFM0703 C SKOB Frýdek - Místek 22:57 + 12:53
12. Synek Adam BFM0808 C SKOB Frýdek - Místek 27:28 + 17:24
13. Bocek Václav TRI0802 C TJ TŽ Třinec 33:15 + 23:11
14. Kolorz Dominik 51P0700 C UKS Sparta Czyżowice 39:18 + 29:14
H14
2.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bíčánek Jan SIT0501 B OK SILESIA 13:37
2. Byrtus Jakub SIT0502 B OK SILESIA 14:30 + 0:53
3. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 14:50 + 1:13
4. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 15:31 + 1:54
5. Juřeník Jakub MOV0601 C SKOB Ostrava 16:37 + 3:00
6. Grygar Václav MOV0502 B SKOB Ostrava 17:33 + 3:56
7. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 18:16 + 4:39
8. Sikora Matěj TRI0501 C TJ TŽ Třinec 18:29 + 4:52
9. Zádrapa Marian Petr MOV0503 C SKOB Ostrava 19:30 + 5:53
10. Chudík Martin BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 19:45 + 6:08
11. Kawka Michal MOV0604 C SKOB Ostrava 21:00 + 7:23
12. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 21:04 + 7:27
13. Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 31:19 + 17:42
14. David Vladimír SFM0600 C O-RUNNAŘI Beskydy 33:06 + 19:29
H16
2.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 12:53
2. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 13:31 + 0:38
3. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 14:06 + 1:13
4. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 15:06 + 2:13
5. Kovařík Tomáš SIT0401 B OK SILESIA 15:20 + 2:27
6. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 15:25 + 2:32
7. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 15:29 + 2:36
8. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 16:59 + 4:06
9. Wojak Kacper 51P0400 C UKS Sparta Czyżowice 28:48 + 15:55
H18
2.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Martin SIT0101 B OK SILESIA 16:26
2. Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 17:05 + 0:39
H20
2.50 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 17:43
2. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 19:36 + 1:53
3. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 45:37 + 27:54
H21
3.00 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7762
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Glonek Jakub KAM9602 R OK Kamenice 17:36 8409
2. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 19:04 + 1:28 7790
3. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 19:38 + 2:02 7551
4. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 20:34 + 2:58 7158
5. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 20:42 + 3:06 7101
6. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 21:12 + 3:36 6890
7. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 22:31 + 4:55 6335
8. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 22:42 + 5:06 6258
9. Kopeček Petr BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek 23:27 + 5:51 5941
10. Sochor Jan HAV8801 C OB Havířov 23:33 + 5:57 5899
11. Strakoš Matěj SFM9901 C O-RUNNAŘI Beskydy 23:56 + 6:20 5737
12. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 24:11 + 6:35 5632
13. Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 25:48 + 8:12 4950
Klumpar Filip SOP9702 C OOB TJ Slezan Opava DISK 0
H35
2.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jozef VZA7102 C Slávia ŽU Žilina 16:25
2. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 17:47 + 1:22
3. Volkov Alexander 38S8000 C Slávia ŽU Žilina 17:57 + 1:32
4. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 18:35 + 2:10
5. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 18:37 + 2:12
6. Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 18:57 + 2:32
7. Langer Martin LOV8400 C lepus.cz 20:51 + 4:26
8. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 20:53 + 4:28
8. Żmij Jacek 3LP7500 C The Vipers 20:53 + 4:28
10. Gruchala Vojta NNN8301 C Neregistrovaní 20:54 + 4:29
11. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 21:43 + 5:18
12. Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 22:29 + 6:04
13. Hudeček Tomáš OOP8201 C TJ Opava 23:04 + 6:39
14. Létal Jiří SFM8202 C O-RUNNAŘI Beskydy 23:30 + 7:05
15. Blažević Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:40 + 8:15
16. Úyp Piotr 51P8400 C UKS Sparta Czyżowice 27:07 + 10:42
17. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 31:43 + 15:18
H45
2.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 16:34
2. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 16:53 + 0:19
3. Popieluch Michal BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek 16:59 + 0:25
4. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 17:33 + 0:59
5. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 18:24 + 1:50
6. Jurczyk Piotr 51P6900 C UKS Sparta Czyżowice 18:41 + 2:07
7. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 19:03 + 2:29
8. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 19:19 + 2:45
9. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 20:50 + 4:16
10. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 22:03 + 5:29
11. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 22:51 + 6:17
12. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 23:10 + 6:36
13. David Vladimír SFM7401 C O-RUNNAŘI Beskydy 26:06 + 9:32
14. Škapa Marek MOV7102 C SKOB Ostrava 26:34 + 10:00
15. Urbánek Martin SFM7400 C O-RUNNAŘI Beskydy 26:58 + 10:24
16. Kunath Pavel MOV7200 C SKOB Ostrava 29:53 + 13:19
17. Špok Petr KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:24 + 13:50
18. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 34:11 + 17:37
19. Rýc-Bednář René MOV7001 C SKOB Ostrava 34:48 + 18:14
H55
1.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrajer Jan OOP5601 C TJ Opava 16:27
2. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 16:39 + 0:12
3. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 16:41 + 0:14
4. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 16:46 + 0:19
5. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 17:11 + 0:44
6. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 17:46 + 1:19
7. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 19:20 + 2:53
8. Pospíšil Václav SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava 19:31 + 3:04
9. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 20:53 + 4:26
10. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 21:39 + 5:12
11. Gawel Jiří JBM5700 C JG Sport 23:29 + 7:02
12. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 24:18 + 7:51
13. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 25:49 + 9:22
H65
1.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 16:49
2. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 17:19 + 0:30
3. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 19:41 + 2:52
4. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 23:29 + 6:40
H70
1.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 29:16
2. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 31:03 + 1:47
Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec DISK
HDR
1.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubien Tomáš TRI1002 C TJ TŽ Třinec 12:53
2. Cymorková Julie TRI0953 C TJ TŽ Třinec 13:48 + 0:55
3. Kawuloková Tereza TRI0956 C TJ TŽ Třinec 13:55 + 1:02
4. Mokrosz Tomasz TRI1200 C TJ TŽ Třinec 14:36 + 1:43
5. Dilova Michaela BFMXXXX C SKOB Frýdek - Místek 14:49 + 1:56
6. Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 15:33 + 2:40
7. Zielina Jakub TRI1004 C TJ TŽ Třinec 16:58 + 4:05
8. Hudečková Stella OOP1150 C TJ Opava 17:52 + 4:59
9. Hrabal Václav BFM1202 C SKOB Frýdek - Místek 18:47 + 5:54
10. Myslivec Lukáš TRI1201 C TJ TŽ Třinec 19:50 + 6:57
11. Hudečková Adina OOP1450 C TJ Opava 20:13 + 7:20
12. Palarčík Kryštof SFM1100 C O-RUNNAŘI Beskydy 21:47 + 8:54
13. Létalová Jana SFM1450 C O-RUNNAŘI Beskydy 21:49 + 8:56
14. Václavík Jakub BFM1201 C SKOB Frýdek - Místek 22:51 + 9:58
15. Tomčík Šimon VRB0818 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 24:10 + 11:17
16. Mališová Ema BFM1152 C SKOB Frýdek - Místek 27:00 + 14:07
17. Klose Kateřina SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 29:17 + 16:24
18. Kostka Mikuláš MOV1400 C SKOB Ostrava 31:50 + 18:57
19. Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 34:27 + 21:34
20. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 35:06 + 22:13
21. Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava 35:29 + 22:36
22. Brychlec Jan NNN1111 C Neregistrovaní 39:32 + 26:39
Zajícová Petra LOV7351 C lepus.cz DISK
P
2.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartosz David TRI9101 C TJ TŽ Třinec 13:32
2. Kawulok Marek TRI C TJ TŽ Třinec 19:29 + 5:57
3. Gallo Marek AOP7602 C Orientační Běh Opava 19:33 + 6:01
4. Božoň Radek BFM9804 C SKOB Frýdek - Místek 20:08 + 6:36
5. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 21:39 + 8:07
6. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 23:25 + 9:53
7. Kavcová Lucie NNN0001 C Neregistrovaní 23:50 + 10:18
8. Menzel Pavel NNN C Neregistrovaní 27:08 + 13:36
9. Tomčíková Hana VRB7879 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 27:36 + 14:04
10. Matula Pavel BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek 27:40 + 14:08
11. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 29:50 + 16:18
12. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 30:14 + 16:42
13. Juračák Miroslav HAV C OB Havířov 36:02 + 22:30