Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.09.2019
Místo konání:
Chuchelná
Pořadatel:
SOP - OOB TJ Slezan Opava
Mapa:
Lysý vrch 2019
Ředitel závodu:
Válková Zuzana - R3
Hlavní rozhodčí:
Bačo Lubomír - R3
Stavitel tratí:
Procházková Marie - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P3     T5    
D10N
2.60 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kawuloková Tereza TRI0956 C TJ TŽ Třinec 26:52
2. Janas Agnieszka 4EP1150 C Uks Kometa Gliwice 26:57 + 0:05
3. Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 42:14 + 15:22
4. Klose Kateřina SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 48:14 + 21:22
D10C
2.70 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 29:37
2. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 33:41 + 4:04
3. Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 40:04 + 10:27
4. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 53:57 + 24:20
D12C
3.10 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cetlová Karolína AOP0752 B Orientační Běh Opava 28:43
2. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 31:37 + 2:54
3. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 32:14 + 3:31
4. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 43:42 + 14:59
5. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 53:45 + 25:02
D14C
3.70 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 28:17
2. Zahradníková Kateřina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 33:03 + 4:46
3. Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 33:08 + 4:51
4. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 34:21 + 6:04
5. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 35:58 + 7:41
6. Krčková Lucie TRI0550 C TJ TŽ Třinec 37:07 + 8:50
7. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 42:32 + 14:15
8. Řeháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 68:00 + 39:43
D16C
5.10 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 46:02
2. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 47:47 + 1:45
3. Kantorová Anna TRI0353 C TJ TŽ Třinec 48:01 + 1:59
4. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 49:53 + 3:51
5. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 53:47 + 7:45
D18C
5.80 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Warcopová Kateřina TRI0150 A TJ TŽ Třinec 52:43
2. Bernatíková Hana TRI0253 A TJ TŽ Třinec 57:01 + 4:18
3. Janýšková Alžběta SFM0150 C O-RUNNAŘI Beskydy 65:45 + 13:02
4. Krčková Helena AOP0251 C Orientační Běh Opava 75:51 + 23:08
5. Urbánková Tereza SFM0250 C O-RUNNAŘI Beskydy 92:26 + 39:43
D21C
7.10 km, 160 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 69:16
2. Stoszková Jana AOP8850 C Orientační Běh Opava 75:19 + 6:03
3. Hájková Petra KYL9350 C SK SP Kylešovice 75:54 + 6:38
4. Adamčíková Zdeňka LOV8750 C lepus.cz 78:27 + 9:11
Čablová Kristina 0030051 C 003 - AK EZ Kopřivnice DISK
Podešvová Lucie NNN9051 C Neregistrovaní DISK
D35C
5.90 km, 130 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 50:02
2. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 50:37 + 0:35
3. Brodová Gabriela HAV7152 C OB Havířov 50:55 + 0:53
4. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 56:25 + 6:23
5. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 57:36 + 7:34
6. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 59:20 + 9:18
7. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 60:40 + 10:38
8. Gruchalová Lucie 0050001 C 005 - Ostrava 62:30 + 12:28
9. Zajícová Taťána BFM7752 C SKOB Frýdek - Místek 65:12 + 15:10
10. Janas Irena 4EP7750 C Uks Kometa Gliwice 65:26 + 15:24
11. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 66:56 + 16:54
12. Gřešková Jana 0010001 C 001 - Neregistrovaná 68:04 + 18:02
13. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 68:31 + 18:29
14. Černohorská Alena AOP7652 C Orientační Běh Opava 71:24 + 21:22
15. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 73:37 + 23:35
16. Urbánková Šárka SFM7650 C O-RUNNAŘI Beskydy 84:56 + 34:54
D45C
4.90 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 41:05
2. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 47:00 + 5:55
3. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 47:11 + 6:06
4. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 50:49 + 9:44
5. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 51:31 + 10:26
6. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 53:10 + 12:05
7. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 59:58 + 18:53
8. Bolková Petra MOV7452 C SKOB Ostrava 61:18 + 20:13
9. Hadačová Gabriela AOP6751 C Orientační Běh Opava 69:22 + 28:17
10. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 73:00 + 31:55
11. Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava 74:54 + 33:49
12. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 81:07 + 40:02
13. Šarmanová Jarmila MOV6750 C SKOB Ostrava 101:44 + 60:39
Wágnerová Jaroslava NNN7251 C Neregistrovaní DISK
D55C
4.50 km, 95 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wysocka Jolanta 24P5650 C Slask O-Team 47:40
2. Hájková Iveta KYL6350 C SK SP Kylešovice 48:44 + 1:04
3. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 50:27 + 2:47
4. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 57:10 + 9:30
5. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 70:31 + 22:51
D65C
3.60 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 50:35
2. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 83:09 + 32:34
Wágnerová Bronislava NNN5451 C Neregistrovaní DISK
Vlachová Renata AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava DISK
H10N
2.60 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zielina Jakub TRI1004 C TJ TŽ Třinec 27:44
2. Kubien Tomáš TRI1002 C TJ TŽ Třinec 30:05 + 2:21
3. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 30:21 + 2:37
H10C
2.90 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 31:16
2. Létal Jonáš SFM0901 C O-RUNNAŘI Beskydy 32:37 + 1:21
3. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 37:20 + 6:04
4. Mokrosz Mateusz TRI0902 C TJ TŽ Třinec 39:52 + 8:36
5. Menzel František MOV1003 C SKOB Ostrava 41:58 + 10:42
6. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 43:02 + 11:46
7. Škoda Matěj TRI1001 C TJ TŽ Třinec 53:12 + 21:56
8. Létal Hynek SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 54:01 + 22:45
H12C
3.20 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Petr AOP0901 B Orientační Běh Opava 29:00
2. Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 31:07 + 2:07
3. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 38:37 + 9:37
4. Bocek Václav TRI0802 C TJ TŽ Třinec 41:38 + 12:38
5. Vlach Antonín AOV0700 C OOB TJ Baník Ostrava 48:19 + 19:19
6. Černohorský Jan AOP0704 C Orientační Běh Opava 53:20 + 24:20
H14C
4.60 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 38:13
2. Damek Ondřej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 38:48 + 0:35
3. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 39:24 + 1:11
4. Zádrapa Marian Petr MOV0503 B SKOB Ostrava 44:42 + 6:29
5. Kirschner Damian TRI0506 B TJ TŽ Třinec 49:16 + 11:03
6. Sikora Matěj TRI0501 C TJ TŽ Třinec 59:32 + 21:19
7. Černohorský Jakub AOP0502 C Orientační Běh Opava 60:58 + 22:45
8. Chudík Martin BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 65:13 + 27:00
9. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 68:36 + 30:23
10. Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 71:35 + 33:22
H16C
5.50 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 40:31
2. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 40:53 + 0:22
3. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 41:36 + 1:05
4. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 45:44 + 5:13
5. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 46:05 + 5:34
6. Martynek Petr TRI0304 B TJ TŽ Třinec 53:36 + 13:05
H18C
6.70 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 39:28
H21C
9.20 km, 220 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7060
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 54:55 7197
2. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 56:13 + 1:18 7033
3. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 56:52 + 1:57 6951
4. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 60:00 + 5:05 6556
5. Matuš Vít VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 61:06 + 6:11 6417
6. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 61:09 + 6:14 6411
7. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 63:10 + 8:15 6156
8. Cienciala Jan TRI9801 C TJ TŽ Třinec 65:21 + 10:26 5881
9. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 66:31 + 11:36 5734
10. Strakoš Matěj SFM9901 C O-RUNNAŘI Beskydy 69:56 + 15:01 5303
11. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 70:46 + 15:51 5198
12. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 70:59 + 16:04 5171
13. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 72:06 + 17:11 5030
14. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 74:14 + 19:19 4761
15. Staněk Ondra HAV0002 B OB Havířov 74:34 + 19:39 4719
16. Hájek Václav KYL9800 C SK SP Kylešovice 74:41 + 19:46 4705
17. Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 77:18 + 22:23 4375
18. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 78:10 + 23:15 4265
19. Polách Rob SFM9500 C O-RUNNAŘI Beskydy 78:57 + 24:02 4167
20. Wágner Jakub NNN9001 C Neregistrovaní 83:17 + 28:22
21. Kaděra Vojta HAV0000 C OB Havířov 84:58 + 30:03 3408
22. Wágner Robert NNN9002 C Neregistrovaní 156:11 + 101:16
H35C
7.20 km, 180 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 48:55
2. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 51:42 + 2:47
3. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 51:43 + 2:48
4. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 55:53 + 6:58
5. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 55:54 + 6:59
6. Černohorský Martin AOP7500 C Orientační Běh Opava 61:37 + 12:42
6. Stoszek Jakub AOP8300 C Orientační Běh Opava 61:37 + 12:42
8. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 62:58 + 14:03
9. Krček Jakub TRI7803 C TJ TŽ Třinec 65:11 + 16:16
10. Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 67:46 + 18:51
11. Masny Krzysztof MOV7600 C SKOB Ostrava 69:13 + 20:18
12. Zeman Radek 0020001 C 002 - neregistrovaný 69:57 + 21:02
13. Niezgoda Przemyslaw 27P7800 C ATZ Racibórz 76:53 + 27:58
14. Kirschner David TRI7500 C TJ TŽ Třinec 81:57 + 33:02
15. Blažević Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 82:18 + 33:23
16. Brychlec Lukáš MOV7501 C SKOB Ostrava 85:59 + 37:04
17. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 88:16 + 39:21
18. Kawulok Marek TRI8000 C TJ TŽ Třinec 101:57 + 53:02
19. Darrell Frank NNN7001 C Neregistrovaní 114:18 + 65:23
Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava DISK
H45C
6.10 km, 150 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Jan ZBM7205 C SK Žabovřesky Brno 44:12
2. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 46:18 + 2:06
3. Janas Sebastian 4EP7400 C Uks Kometa Gliwice 49:08 + 4:56
4. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 50:02 + 5:50
5. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 50:58 + 6:46
6. Mastela Rafal HAV7300 C OB Havířov 56:41 + 12:29
7. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 56:49 + 12:37
8. Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 56:52 + 12:40
9. Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 59:01 + 14:49
10. Kočara Jiří BFM7001 C SKOB Frýdek - Místek 60:10 + 15:58
11. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 61:07 + 16:55
12. Kantor Roman TRI6501 C TJ TŽ Třinec 62:19 + 18:07
13. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 64:42 + 20:30
14. Hájek Marek KYL6800 C SK SP Kylešovice 68:49 + 24:37
15. Krček Martin AOP7302 C Orientační Běh Opava 79:02 + 34:50
16. David Vladimír SFM7401 C O-RUNNAŘI Beskydy 89:20 + 45:08
17. Škapa Marek MOV7102 C SKOB Ostrava 92:55 + 48:43
Kohoutek Milan MOV6300 C SKOB Ostrava DISK
MS Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 58:03 + 13:51
H55C
4.90 km, 135 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wojarski Krzysztof 2KP6000 C Bielsko-Biala O-Team 42:34
2. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 44:39 + 2:05
3. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 45:21 + 2:47
4. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 47:00 + 4:26
5. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 48:48 + 6:14
6. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 54:15 + 11:41
7. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 57:43 + 15:09
8. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 58:49 + 16:15
9. Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 60:06 + 17:32
10. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 60:09 + 17:35
11. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 65:46 + 23:12
12. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 68:45 + 26:11
13. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 72:22 + 29:48
H65C
4.20 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 47:52
2. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 50:32 + 2:40
3. Wysocki Andrzej 24P5100 C Slask O-Team 61:58 + 14:06
H70C
3.20 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 44:24
2. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 59:02 + 14:38
3. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 59:09 + 14:45
4. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 70:17 + 25:53
5. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 80:28 + 36:04
HDR
2.60 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kočara František BFM0701 C SKOB Frýdek - Místek 21:47
2. Palarčík Kryštof SFM1100 C O-RUNNAŘI Beskydy 26:06 + 4:19
3. Řádková Zuzana TRI1151 C TJ TŽ Třinec 26:39 + 4:52
4. Myslivec Lukáš TRI1201 C TJ TŽ Třinec 29:13 + 7:26
5. Mokrosz Tomasz TRI1200 C TJ TŽ Třinec 29:16 + 7:29
6. Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 33:42 + 11:55
7. Kollarovits Eduard AOP1201 C Orientační Běh Opava 33:45 + 11:58
8. Holinková Milada KRN5950 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:16 + 15:29
9. Brandštetter Patrik MOV1000 C SKOB Ostrava 37:26 + 15:39
10. Šamárek Adam AOP1103 C Orientační Běh Opava 37:37 + 15:50
11. Kollarovits Matěj AOP1101 C Orientační Běh Opava 37:41 + 15:54
12. Ondřej Adam AOP C Orientační Běh Opava 37:47 + 16:00
13. Ondřejová Edita AOP C Orientační Běh Opava 39:28 + 17:41
14. Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 39:31 + 17:44
15. Hrouza Jan KRN1300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:37 + 17:50
16. Zonková Johana NNN C Neregistrovaní 39:58 + 18:11
17. Šamárková Amélie AOP1052 C Orientační Běh Opava 40:34 + 18:47
18. Zajíc Josef LOV1000 C lepus.cz 41:46 + 19:59
19. Kollarovitsová Julie AOP0951 C Orientační Běh Opava 41:48 + 20:01
20. Kočarová Marie BFM0557 C SKOB Frýdek - Místek 43:08 + 21:21
21. Létalová Jana SFM1450 C O-RUNNAŘI Beskydy 51:14 + 29:27
22. Kostka Mikuláš MOV1400 C SKOB Ostrava 53:00 + 31:13
23. Koťátko Albert SFM1707 C O-RUNNAŘI Beskydy 54:43 + 32:56
24. Karlová Eva MOV8551 C SKOB Ostrava 64:32 + 42:45
25. Válka Jan SOP1701 C OOB TJ Slezan Opava 71:35 + 49:48
26. Smolka Filip SOP1702 C OOB TJ Slezan Opava 72:15 + 50:28
27. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 85:17 + 63:30
28. Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava 91:46 + 69:59
P3
3.00 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Vojtěch AOP8001 C Orientační Běh Opava 29:58
2. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 30:39 + 0:41
3. Hoňek Jiří NNN C Neregistrovaní 34:22 + 4:24
4. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 35:20 + 5:22
5. Balcar Adam SOP C OOB TJ Slezan Opava 37:40 + 7:42
6. Koťátková Barbora SFM8651 C O-RUNNAŘI Beskydy 39:32 + 9:34
7. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 41:36 + 11:38
8. Krčková Lenka AOP7751 C Orientační Běh Opava 43:00 + 13:02
9. Rutar Martin LOV7700 C lepus.cz 45:12 + 15:14
10. Špok Petr KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:02 + 17:04
11. Masny Anna MOV8250 C SKOB Ostrava 49:08 + 19:10
12. Kavcová Lucie NNN0151 C Neregistrovaní 49:44 + 19:46
13. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 50:01 + 20:03
14. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 50:45 + 20:47
15. Schusterová Martina AOP6551 C Orientační Běh Opava 54:02 + 24:04
16. Válek Ivan NNN C Neregistrovaní 55:49 + 25:51
17. Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava 55:51 + 25:53
18. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 58:04 + 28:06
19. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 59:25 + 29:27
20. Kočarová Klára BFM7251 C SKOB Frýdek - Místek 59:53 + 29:55
21. Dorčák Jan MOV0103 C SKOB Ostrava 60:53 + 30:55
22. Válek Jakub NNN0102 C Neregistrovaní 66:01 + 36:03
23. Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 68:07 + 38:09
24. Davidová Petra SFM7651 C O-RUNNAŘI Beskydy 69:01 + 39:03
25. Dorčák Tomáš MOV0801 C SKOB Ostrava 69:40 + 39:42
26. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 70:51 + 40:53
27. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 72:41 + 42:43
28. Čudek Libor NNN C Neregistrovaní 73:06 + 43:08
29. Martiníková Karin OOP6250 C TJ Opava 80:13 + 50:15
30. Kraml František OOP5500 C TJ Opava 81:44 + 51:46
Hoňková Natálie NNN8055 C Neregistrovaní DISK
Zielina Marek TRI C TJ TŽ Třinec DISK
T5
5.80 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gros Petr OOP7700 C TJ Opava 46:58
2. Vlach Oldřich AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava 52:43 + 5:45
3. Svoboda Zbyněk 0040001 C 004 - - 63:32 + 16:34
4. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 79:09 + 32:11
5. Valušek Jiří KYL9000 C SK SP Kylešovice 85:03 + 38:05