Výsledky závodu: H.S.H Vysočina cup - E3

Kategorie: D21A

Datum:
14.07.2019
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Mareček Petr - R3
D21A
5.94 km, 100 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7742
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 43:58 7928
2. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 45:04 + 1:06 7719
3. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 46:07 + 2:09 7520
4. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:56 + 2:58 7361
5. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 47:24 + 3:26 7262
6. Staňková Lucie ASU8756 Magnus Orienteering 47:54 + 3:56 7159
7. Turczerová Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:57 + 3:59 7131
8. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 48:20 + 4:22 7048
9. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 48:27 + 4:29 7010
10. Uhlíková Tereza PGP9162 SK Praga 49:04 + 5:06 6888
11. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 49:22 + 5:24 6820
12. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 49:41 + 5:43 6749
13. Vozdová Aneta KSU9394 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:44 + 5:46 6722
13. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 49:44 + 5:46 6704
15. Matulová Lucie ADA8880 OOB Spartak Adamov 49:57 + 5:59 6651
16. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 50:29 + 6:31 6545
17. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 50:55 + 6:57 6456
18. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 52:08 + 8:10 6238
19. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 53:22 + 9:24 6020
20. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 53:27 + 9:29 5990
21. Lehárová Alžběta LPU9456 OK Lokomotiva Pardubice 54:07 + 10:09 5865
22. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 55:08 + 11:10 5683
23. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 55:25 + 11:27 5622
24. Nováková Tereza LPU9757 OK Lokomotiva Pardubice 55:26 + 11:28 5604
25. Křečková Lenka ASU9271 Magnus Orienteering 56:24 + 12:26 5433
26. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 58:09 + 14:11 5136
27. Šňupárková Anna DKP9652 Oddíl OB Kotlářka 58:27 + 14:29 5074
28. Sabelová Markéta TRI9656 TJ TŽ Třinec 58:49 + 14:51 5002
29. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 60:17 + 16:19 4754
30. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 64:07 + 20:09 4131
31. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 64:19 + 20:21 4088
32. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 64:33 + 20:35 4040
Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín DISK 0
Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín DISK 0
Vejražková Rozárka SJC0151 Sportcentrum Jičín DISK 0