Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Antonín | VPM0601 | KOS Slavia Plzeň | 23:50 | ||
2. | Zrník Tomáš | GIG0601 | GIGANT Orienteering | 23:52 | + 0:02 | |
3. | Štěpánek Jan | TBM0607 | KOS TJ Tesla Brno | 25:59 | + 2:09 | |
4. | Patka Kryštof | BOR0702 | OK Jiskra Nový Bor | 26:50 | + 3:00 | |
5. | Bogar Vojtěch | BOR0604 | OK Jiskra Nový Bor | 28:19 | + 4:29 | |
6. | Městka Václav | VSP0600 | USK Praha | 28:24 | + 4:34 | |
7. | Folprecht Matyáš | TBM0606 | KOS TJ Tesla Brno | 28:53 | + 5:03 | |
8. | Munzar Jakub | XPU0600 | PARDUBICE BIKERS | 30:19 | + 6:29 | |
9. | Akrman Václav | SPC0505 | SPORTICUS team | 34:58 | + 11:08 | |
10. | Ticháček Jakub | SJC0704 | Sportcentrum Jičín | 35:06 | + 11:16 | |
11. | Mudrák Šimon | LCE0601 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:36 | + 11:46 | |
12. | Malý Rostislav | VEY0600 | YETTI Vejprty | 39:33 | + 15:43 | |
13. | Meier David | VLI0606 | Slavia Liberec orienteering | 44:04 | + 20:14 | |
14. | Faltejsek Tobiáš | XPU0500 | PARDUBICE BIKERS | 58:35 | + 34:45 | |
15. | Kadaník Petr | XPU0802 | PARDUBICE BIKERS | 66:33 | + 42:43 | |
Žák Jakub | ABR0606 | A-team NOVO Bruntál | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuma Matěj | SJC0202 | Sportcentrum Jičín | 29:45 | ||
2. | Kovář Ondřej | VPM0200 | KOS Slavia Plzeň | 31:29 | + 1:44 | |
3. | Towarek Michał | 14P0305 | UKS Kometa Gliwice | 32:39 | + 2:54 | |
4. | Černík Adam | XHK0400 | MTBO Racing team Hradec Králové | 35:00 | + 5:15 | |
5. | Hasman Marek | VPM0201 | KOS Slavia Plzeň | 38:43 | + 8:58 | |
6. | Staňa Ondřej | BOR0301 | OK Jiskra Nový Bor | 39:06 | + 9:21 | |
7. | Suchánek Jakub | XBM0201 | PELLS ABND RACING TEAM | 40:22 | + 10:37 | |
8. | Peňáz Radek | VRB0313 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 40:56 | + 11:11 | |
9. | Dohnal František | SKL0300 | SMS Team Kladno | 42:41 | + 12:56 | |
10. | Smolen Karel | GIG0300 | GIGANT Orienteering | 43:08 | + 13:23 | |
11. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 43:59 | + 14:14 | |
12. | Štáfek Ondřej | SKL0401 | SMS Team Kladno | 45:24 | + 15:39 | |
13. | Mašek Matěj | BOR0410 | OK Jiskra Nový Bor | 46:20 | + 16:35 | |
14. | Bohuslav Josef | LPM0401 | OK Lokomotiva Plzeň | 67:28 | + 37:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oravec Matúš | 0020001 | Klub orientačného behu Martin | 51:08 | ||
2. | Kroc Kryštof | GIG0100 | GIGANT Orienteering | 60:35 | + 9:27 | |
3. | Müller Tomáš | LCE9910 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 70:15 | + 19:07 | |
Břeň Daniel | SKL0100 | SMS Team Kladno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stránský Vojtěch | SJC9000 | Sportcentrum Jičín | 44:14 | ||
2. | Ludvík Vojtěch | STB9301 | TJ Stadion Nový Bor | 44:42 | + 0:28 | |
3. | Bogar Kryštof | BOR9402 | OK Jiskra Nový Bor | 44:54 | + 0:40 | |
4. | Svoboda Honza | SMR7901 | SNS Smržovka | 45:28 | + 1:14 | |
5. | Hašek Jan | VPM0001 | KOS Slavia Plzeň | 45:42 | + 1:28 | |
6. | Hradil Jiří | TZL8604 | SKOB Zlín | 45:57 | + 1:43 | |
7. | Laciga Radek | VSP8200 | USK Praha | 46:46 | + 2:32 | |
8. | Wohanka Richard | SLA0100 | SKOB Slaný | 48:34 | + 4:20 | |
8. | Ševčík Martin | TBM7632 | KOS TJ Tesla Brno | 48:34 | + 4:20 | |
10. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia Plzeň | 48:48 | + 4:34 | |
11. | Šňupárek Václav | VPM9548 | KOS Slavia Plzeň | 48:55 | + 4:41 | |
12. | Štěňha Martin | SPC7608 | SPORTICUS team | 49:13 | + 4:59 | |
13. | Tišnovský Martin | TBM9120 | KOS TJ Tesla Brno | 49:50 | + 5:36 | |
14. | Ludvík Matyáš | STB9801 | TJ Stadion Nový Bor | 49:53 | + 5:39 | |
14. | Bouchal Jiří | VPM8449 | KOS Slavia Plzeň | 49:53 | + 5:39 | |
16. | Rygl Miroslav | TBM7205 | KOS TJ Tesla Brno | 50:24 | + 6:10 | |
17. | Hruška Tomáš | ABR0001 | A-team NOVO Bruntál | 50:55 | + 6:41 | |
18. | Hasman Ondřej | VPM0002 | KOS Slavia Plzeň | 51:07 | + 6:53 | |
19. | Les Martin | VPM7906 | KOS Slavia Plzeň | 51:13 | + 6:59 | |
20. | Štěpánek Martin | TBM7327 | KOS TJ Tesla Brno | 51:17 | + 7:03 | |
21. | Muller Matej | VBA9601 | ŠK VAZKA Bratislava | 51:27 | + 7:13 | |
22. | Kanta Martin | XPU9705 | PARDUBICE BIKERS | 51:34 | + 7:20 | |
23. | Albert Denny | 54D8500 | SV Sachsen 90 Werdau | 52:07 | + 7:53 | |
24. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 52:17 | + 8:03 | |
25. | Falta Ondřej | DKP8502 | Oddíl OB Kotlářka | 53:57 | + 9:43 | |
26. | Uhmann Petr | TBM8307 | KOS TJ Tesla Brno | 54:39 | + 10:25 | |
27. | Škoda Jakub | VLI8800 | Slavia Liberec orienteering | 54:48 | + 10:34 | |
28. | Smrt Martin | EKP8431 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:05 | + 10:51 | |
29. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | Oddíl OB Kotlářka | 55:33 | + 11:19 | |
30. | Anděl Robert | VPM8001 | KOS Slavia Plzeň | 55:42 | + 11:28 | |
31. | Jalový Milan | RBK8347 | SK Radioklub Blansko | 56:26 | + 12:12 | |
32. | Domín Nikolas | EKP8806 | VŠTJ Ekonom Praha | 57:01 | + 12:47 | |
33. | Sedláček Petr | TSU8109 | LKT 80 Šumperk | 57:08 | + 12:54 | |
34. | Jirka Michal | SBK8403 | KOB START Blansko | 57:30 | + 13:16 | |
35. | Hegner Lukáš | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 58:48 | + 14:34 | |
36. | Sajal Martin | SPC7803 | SPORTICUS team | 59:46 | + 15:32 | |
37. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 61:15 | + 17:01 | |
38. | Chousa Esteban Enrique | STB9802 | TJ Stadion Nový Bor | 62:26 | + 18:12 | |
39. | Štáfek Pavel | SKL7401 | SMS Team Kladno | 63:44 | + 19:30 | |
40. | Štochel Miroslav | MFP9300 | Matfyz Praha | 69:36 | + 25:22 | |
41. | Boček Milan | TBM9228 | KOS TJ Tesla Brno | 70:45 | + 26:31 | |
Bogar František | BOR8904 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | |||
Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vedra David | TBM7402 | KOS TJ Tesla Brno | 39:22 | ||
2. | Ticháček Radek | SJC7801 | Sportcentrum Jičín | 40:08 | + 0:46 | |
3. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 40:21 | + 0:59 | |
4. | Polášek Jan Ferdinand | DKP8811 | Oddíl OB Kotlářka | 40:36 | + 1:14 | |
5. | Vávra Martin | HOR9700 | TJ Jiskra Hořice | 40:49 | + 1:27 | |
6. | Fajtl Jaroslav | VPM9001 | KOS Slavia Plzeň | 41:03 | + 1:41 | |
7. | Pruner Petr | SPC8207 | SPORTICUS team | 41:19 | + 1:57 | |
8. | Hora Vojtěch | VSP8301 | USK Praha | 41:20 | + 1:58 | |
9. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:25 | + 2:03 | |
10. | Pucherna Jan | TAP7701 | KOB Tretra Praha | 41:32 | + 2:10 | |
11. | Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 42:03 | + 2:41 | |
12. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:09 | + 3:47 | |
13. | Kazda Jiří | SJC8006 | Sportcentrum Jičín | 43:14 | + 3:52 | |
14. | Polášek Radek | TBM8008 | KOS TJ Tesla Brno | 44:05 | + 4:43 | |
15. | Vedral Martin | SPC8306 | SPORTICUS team | 44:13 | + 4:51 | |
16. | Jirka Jakub | VPM7905 | KOS Slavia Plzeň | 45:07 | + 5:45 | |
17. | Paulíček Jiří | SJI7727 | OK Jihlava | 45:30 | + 6:08 | |
17. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:30 | + 6:08 | |
19. | Šebesta Petr | TAP7604 | KOB Tretra Praha | 45:45 | + 6:23 | |
20. | Moravec Štěpán | SJI8101 | OK Jihlava | 45:54 | + 6:32 | |
21. | Bitter Aleš | KNC8803 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 46:17 | + 6:55 | |
22. | Červinka Jan | SBK7900 | KOB START Blansko | 46:24 | + 7:02 | |
23. | Vala Radek | ABR8401 | A-team NOVO Bruntál | 46:45 | + 7:23 | |
24. | Popule Tomáš | LPM8803 | OK Lokomotiva Plzeň | 47:12 | + 7:50 | |
25. | Odvody Zdeněk | XPU8206 | PARDUBICE BIKERS | 48:05 | + 8:43 | |
26. | Haničák Tomáš | DMS7700 | Dynamo Malá Skála | 48:10 | + 8:48 | |
27. | Opršal Juraj | VBA8301 | ŠK VAZKA Bratislava | 48:30 | + 9:08 | |
28. | Urban Jan | SBK7537 | KOB START Blansko | 48:43 | + 9:21 | |
29. | Kopecký Pavel | VSP7800 | USK Praha | 48:58 | + 9:36 | |
30. | Brabec Jaroslav | SBK8242 | KOB START Blansko | 49:09 | + 9:47 | |
31. | Štregl Tomáš | VRL7406 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:16 | + 9:54 | |
32. | Drobník Lukáš | SJC8500 | Sportcentrum Jičín | 49:39 | + 10:17 | |
33. | Švarcbach Michal | KNC7001 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 50:05 | + 10:43 | |
34. | Mikan Albert | EKP8606 | VŠTJ Ekonom Praha | 51:07 | + 11:45 | |
35. | Bergl Tomáš | ZUP7800 | MTBO ČZU Praha | 51:45 | + 12:23 | |
36. | Merenus Štěpán | SPC8404 | SPORTICUS team | 53:36 | + 14:14 | |
37. | Vaněček Jan | ZUP8003 | MTBO ČZU Praha | 54:45 | + 15:23 | |
38. | Havlíček Tomáš | KNC8700 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 55:24 | + 16:02 | |
39. | Jiráček Josef | SBK8501 | KOB START Blansko | 62:10 | + 22:48 | |
40. | Pucher Filip | ZUP7404 | MTBO ČZU Praha | 74:58 | + 35:36 | |
Buriánek Vojta | SMR7801 | SNS Smržovka | DISK | |||
Jiran Václav | XBM7601 | PELLS ABND RACING TEAM | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopáček Jan | CHT8510 | OOB SK Chrast | 37:10 | ||
2. | Gebas Miroslav | XBM8102 | PELLS ABND RACING TEAM | 38:02 | + 0:52 | |
3. | Petr Ondřej | BOR9706 | OK Jiskra Nový Bor | 38:08 | + 0:58 | |
4. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 38:22 | + 1:12 | |
5. | Kolaja Jan | VLI8100 | Slavia Liberec orienteering | 39:32 | + 2:22 | |
6. | Hájek Adam | KAM9202 | OK Kamenice | 39:49 | + 2:39 | |
7. | Horák Pavel | VSP7200 | USK Praha | 39:54 | + 2:44 | |
7. | Tománek Otakar | VLI8300 | Slavia Liberec orienteering | 39:54 | + 2:44 | |
9. | Ohera Karel | BLI7803 | MTBO Bludný kořen | 40:33 | + 3:23 | |
10. | Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 40:42 | + 3:32 | |
11. | Suchý Jiří | SJI9201 | OK Jihlava | 41:28 | + 4:18 | |
12. | Zavrtálek Petr | SMR8401 | SNS Smržovka | 41:35 | + 4:25 | |
13. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 41:59 | + 4:49 | |
14. | Urbánek Jan | DKP8801 | Oddíl OB Kotlářka | 42:53 | + 5:43 | |
15. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 42:58 | + 5:48 | |
16. | Ramba Jiří | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 43:00 | + 5:50 | |
17. | Hýbl Lukáš | VIP7504 | SK VIPrahlo | 43:01 | + 5:51 | |
18. | Jirásek Aleš | XPU7601 | PARDUBICE BIKERS | 43:09 | + 5:59 | |
19. | Jirásek Radek | XPU7802 | PARDUBICE BIKERS | 43:32 | + 6:22 | |
20. | Leštínský Tomáš | VRL7801 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:43 | + 7:33 | |
21. | Hons Lukáš | XPU8005 | PARDUBICE BIKERS | 45:36 | + 8:26 | |
22. | Duda František | DKP8107 | Oddíl OB Kotlářka | 46:08 | + 8:58 | |
23. | Patka Miroslav | BOR7715 | OK Jiskra Nový Bor | 46:25 | + 9:15 | |
24. | David Josef | DMS8101 | Dynamo Malá Skála | 47:26 | + 10:16 | |
25. | Sedlák Radek | LIP7500 | SOS Mamuti z Lipovky | 47:31 | + 10:21 | |
26. | Šafek Jiří | SBK7621 | KOB START Blansko | 49:05 | + 11:55 | |
27. | Ištok Martin | BLI8001 | MTBO Bludný kořen | 49:07 | + 11:57 | |
28. | Hodoň Miroslav | GIG8100 | GIGANT Orienteering | 50:17 | + 13:07 | |
29. | Chaloupka Ondřej | SBK8301 | KOB START Blansko | 51:11 | + 14:01 | |
30. | Procházka Libor | 0140001 | TZL | 51:13 | + 14:03 | |
31. | Král Luboš | TJN8401 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:55 | + 14:45 | |
32. | Láner Roman | ABR8100 | A-team NOVO Bruntál | 52:33 | + 15:23 | |
33. | Sochor Jan | SBK6922 | KOB START Blansko | 52:55 | + 15:45 | |
34. | Kautský Jiří | SCP8201 | OK Sparta Praha | 53:09 | + 15:59 | |
35. | Starý Milan | XPU7301 | PARDUBICE BIKERS | 53:35 | + 16:25 | |
36. | König Lukáš | SBK8001 | KOB START Blansko | 61:13 | + 24:03 | |
Opalecký Radek | BLI7900 | MTBO Bludný kořen | DISK | |||
Polák Vlastimil | VRL7702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Vozka Radim | BLI7402 | MTBO Bludný kořen | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Musil Pavel | SJC7705 | Sportcentrum Jičín | 45:27 | ||
2. | Pucherna Eduard | SJC7400 | Sportcentrum Jičín | 45:43 | + 0:16 | |
3. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | Sportcentrum Jičín | 46:10 | + 0:43 | |
4. | Bureš Pavel | XBM7549 | PELLS ABND RACING TEAM | 47:01 | + 1:34 | |
5. | Jašek Petr | ABR7601 | A-team NOVO Bruntál | 47:46 | + 2:19 | |
6. | Kurz Pavel | SPC7408 | SPORTICUS team | 48:36 | + 3:09 | |
7. | Schwab David | TBM7401 | KOS TJ Tesla Brno | 49:54 | + 4:27 | |
8. | Zrník Tomáš | GIG7118 | GIGANT Orienteering | 50:32 | + 5:05 | |
9. | Hons Miši | SMR7700 | SNS Smržovka | 50:45 | + 5:18 | |
10. | Šrůta Milan | BOR7703 | OK Jiskra Nový Bor | 51:33 | + 6:06 | |
11. | Putík Jiří | VLI7505 | Slavia Liberec orienteering | 52:10 | + 6:43 | |
12. | Zicha Jiří | LCE7708 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:32 | + 7:05 | |
13. | Polák Jaroslav | CHA7500 | OK Chrastava | 52:47 | + 7:20 | |
14. | Klech Richard | VRB7201 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 53:10 | + 7:43 | |
15. | Folprecht Eduard | ZUP7300 | MTBO ČZU Praha | 53:11 | + 7:44 | |
16. | Hašek Ondřej | VPM6902 | KOS Slavia Plzeň | 53:43 | + 8:16 | |
17. | Rejholec Michal | BOR7412 | OK Jiskra Nový Bor | 54:01 | + 8:34 | |
18. | Faltejsek Lukáš | XPU7725 | PARDUBICE BIKERS | 54:20 | + 8:53 | |
19. | Hanovec Petr | VLI7101 | Slavia Liberec orienteering | 54:45 | + 9:18 | |
20. | Kovář Vladimír | VPM7200 | KOS Slavia Plzeň | 54:56 | + 9:29 | |
21. | Kroc Dalibor | GIG7400 | GIGANT Orienteering | 55:51 | + 10:24 | |
22. | Šňupárek Martin | XBM7107 | PELLS ABND RACING TEAM | 55:53 | + 10:26 | |
23. | Žák Pavel | ABR7600 | A-team NOVO Bruntál | 55:59 | + 10:32 | |
24. | Towarek Ireneusz | 14P7302 | UKS Kometa Gliwice | 56:20 | + 10:53 | |
25. | Linhart Aleš | GIG7200 | GIGANT Orienteering | 56:28 | + 11:01 | |
26. | Skoupý Jan | GIG7001 | GIGANT Orienteering | 56:38 | + 11:11 | |
27. | Boudný Jan | SCP7417 | OK Sparta Praha | 57:49 | + 12:22 | |
28. | Bašus Petr | ZUP7400 | MTBO ČZU Praha | 58:07 | + 12:40 | |
29. | La Carbonara Claudio | TBM7337 | KOS TJ Tesla Brno | 58:40 | + 13:13 | |
30. | Preisler Leoš | DMS7600 | Dynamo Malá Skála | 59:20 | + 13:53 | |
31. | Hruška Miloš | ABR7501 | A-team NOVO Bruntál | 60:06 | + 14:39 | |
32. | Kunz Martin | GIG7100 | GIGANT Orienteering | 60:09 | + 14:42 | |
33. | Pařízek Petr | SMR7001 | SNS Smržovka | 60:57 | + 15:30 | |
34. | Geisler Michal | SPC7504 | SPORTICUS team | 62:05 | + 16:38 | |
35. | Gryc Tomáš | TBM6903 | KOS TJ Tesla Brno | 62:32 | + 17:05 | |
36. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 63:21 | + 17:54 | |
37. | Munzar Martin | XPU7311 | PARDUBICE BIKERS | 63:22 | + 17:55 | |
38. | Lučan Vladimír | XPU7710 | PARDUBICE BIKERS | 64:11 | + 18:44 | |
39. | Klíma David | VBA7901 | ŠK VAZKA Bratislava | 67:47 | + 22:20 | |
Vraný Jiří | VLI7504 | Slavia Liberec orienteering | DISK | |||
Nedopílek David | ABR7602 | A-team NOVO Bruntál | DISK | |||
Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fišer Petr | GIG7502 | GIGANT Orienteering | 40:40 | ||
2. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | USK Praha | 43:01 | + 2:21 | |
3. | Malý Martin | TBM7610 | KOS TJ Tesla Brno | 45:33 | + 4:53 | |
4. | Vít Daniel | BSO7300 | KOB Baník Sokolov | 46:33 | + 5:53 | |
5. | Chamraďa Dušan | GIG7601 | GIGANT Orienteering | 47:58 | + 7:18 | |
6. | Bohuslav Václav | LPM7206 | OK Lokomotiva Plzeň | 48:33 | + 7:53 | |
7. | Provazník Dušan | TBM7301 | KOS TJ Tesla Brno | 49:56 | + 9:16 | |
8. | Akrman Libor | SPC7406 | SPORTICUS team | 49:58 | + 9:18 | |
9. | Pilný Jiří | VRL7002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:20 | + 12:40 | |
10. | Záruba Karel | LME7302 | SK Los Mělník | 54:26 | + 13:46 | |
11. | Suchánek Ladislav | XBM7008 | PELLS ABND RACING TEAM | 57:36 | + 16:56 | |
12. | Jágr Jaroslav | SBK7549 | KOB START Blansko | 59:54 | + 19:14 | |
13. | Folprecht Jaroslav | TBM7305 | KOS TJ Tesla Brno | 74:13 | + 33:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vanka Petr | OKP6801 | SK OK 24 Praha | 29:58 | ||
2. | Svoboda Petr | SLA6803 | SKOB Slaný | 31:09 | + 1:11 | |
3. | Král Jan | TBM6901 | KOS TJ Tesla Brno | 31:17 | + 1:19 | |
4. | Tišnovský Zdeněk | TBM6620 | KOS TJ Tesla Brno | 31:20 | + 1:22 | |
5. | Mudrák Stanislav | LCE6701 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:45 | + 1:47 | |
6. | Král Jiří | TSU5941 | LKT 80 Šumperk | 32:00 | + 2:02 | |
6. | Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 32:00 | + 2:02 | |
8. | Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | 32:13 | + 2:15 | |
9. | Kareis Martin | VLI6501 | Slavia Liberec orienteering | 32:45 | + 2:47 | |
10. | Fajtl Jaroslav | VPM6001 | KOS Slavia Plzeň | 33:00 | + 3:02 | |
11. | Antoš Svatopluk | SJC6602 | Sportcentrum Jičín | 33:12 | + 3:14 | |
12. | Holinka Martin | ZPV6712 | KOB ZPV Prostějov | 33:30 | + 3:32 | |
13. | Mach Radovan | OKP6605 | SK OK 24 Praha | 33:42 | + 3:44 | |
14. | Hejna Jiří | SPC6201 | SPORTICUS team | 34:00 | + 4:02 | |
15. | Kolář Rudolf | ABR6301 | A-team NOVO Bruntál | 34:29 | + 4:31 | |
16. | Řeháček Petr | ABR6302 | A-team NOVO Bruntál | 35:12 | + 5:14 | |
17. | Holík Marek | TBM6507 | KOS TJ Tesla Brno | 35:30 | + 5:32 | |
18. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | KOB ZPV Prostějov | 35:34 | + 5:36 | |
19. | Mlynárik Peter | VBA6501 | ŠK VAZKA Bratislava | 35:41 | + 5:43 | |
20. | Doležal Josef | VAM6101 | OB Vamberk | 36:24 | + 6:26 | |
21. | Kiac Jiří | XPU6305 | PARDUBICE BIKERS | 36:29 | + 6:31 | |
22. | Novotný Petr | TZL6601 | SKOB Zlín | 36:38 | + 6:40 | |
23. | Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | KOS TJ Tesla Brno | 36:46 | + 6:48 | |
24. | Maennel Harald | BOR5501 | OK Jiskra Nový Bor | 37:02 | + 7:04 | |
25. | Náhlovský David | TBM6512 | KOS TJ Tesla Brno | 37:08 | + 7:10 | |
26. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 38:07 | + 8:09 | |
27. | Smaržík Jan | LPM6910 | OK Lokomotiva Plzeň | 38:20 | + 8:22 | |
28. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 38:50 | + 8:52 | |
29. | Bogar Leoš | BOR6603 | OK Jiskra Nový Bor | 39:03 | + 9:05 | |
30. | Cucalon Senen | 0120001 | Wakhan Raiders | 39:06 | + 9:08 | |
31. | Charvát Roman | 0050001 | SVS Krkonoše | 39:24 | + 9:26 | |
32. | Veselý Jan | ZUP6500 | MTBO ČZU Praha | 39:44 | + 9:46 | |
33. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | 41:27 | + 11:29 | |
34. | Vrábel Jaromír | ABR6102 | A-team NOVO Bruntál | 41:33 | + 11:35 | |
35. | Autrata Vlastimil | RCP6041 | RC&P TEAM Bratislava | 43:06 | + 13:08 | |
36. | Buřt Vladimír | SBK6301 | KOB START Blansko | 44:24 | + 14:26 | |
37. | Němec Lubomír | ABR6201 | A-team NOVO Bruntál | 45:32 | + 15:34 | |
38. | Peťovský Jan | SBK6201 | KOB START Blansko | 46:07 | + 16:09 | |
39. | Dvorský Ilja | 0100001 | Dvorský | 47:54 | + 17:56 | |
40. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 48:47 | + 18:49 | |
41. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 53:59 | + 24:01 | |
42. | Kuchař Pavel | SJC6000 | Sportcentrum Jičín | 56:12 | + 26:14 | |
Piše Dušan | LCE6702 | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | |||
Svoboda Radek | VPM6903 | KOS Slavia Plzeň | DISK | |||
Janků Josef | KVS6200 | SKOB Kobra Vsetín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laciga Zdeněk | VSP5200 | USK Praha | 33:35 | ||
2. | Flašar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 38:42 | + 5:07 | |
3. | Jánoška Jozef | RBA5902 | TJ Rapid Bratislava | 38:46 | + 5:11 | |
4. | Nejedlý Petr | TZL5101 | SKOB Zlín | 40:57 | + 7:22 | |
5. | Ludvík Petr | STB5701 | TJ Stadion Nový Bor | 43:17 | + 9:42 | |
6. | Havlíček Ivo | KNC5800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 45:33 | + 11:58 | |
7. | Jelínek Petr | TZL4902 | SKOB Zlín | 49:46 | + 16:11 | |
8. | Vojtášek Jan | ABR5301 | A-team NOVO Bruntál | 50:57 | + 17:22 | |
9. | Kadlec Luděk | VEY5600 | YETTI Vejprty | 52:22 | + 18:47 | |
10. | Lukavec Míla | SMR4900 | SNS Smržovka | 54:51 | + 21:16 | |
11. | Maliňák Vladimír | KVS5901 | SKOB Kobra Vsetín | 60:37 | + 27:02 | |
12. | Novák Miroslav | SBK5400 | KOB START Blansko | 63:14 | + 29:39 | |
13. | Vintr Ivan | TZL4501 | SKOB Zlín | 87:10 | + 53:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michálková Sabina | LCE0851 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:03 | ||
2. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 21:18 | + 1:15 | |
3. | Patka Marek | BOR0902 | OK Jiskra Nový Bor | 21:48 | + 1:45 | |
4. | La Carbonara Matteo | TBM0801 | KOS TJ Tesla Brno | 23:44 | + 3:41 | |
5. | Polák Tomáš | CHA0801 | OK Chrastava | 25:16 | + 5:13 | |
6. | Fišerová Markéta | TZL0851 | SKOB Zlín | 26:59 | + 6:56 | |
7. | Ryglová Adéla | TBM0857 | KOS TJ Tesla Brno | 28:29 | + 8:26 | |
8. | Vilém Štěpán | 0070001 | Vilémovi | 29:57 | + 9:54 | |
9. | Macháček Tomáš | SHK0811 | OK Slavia Hradec Králové | 30:51 | + 10:48 | |
10. | Šimková Anežka | LME0950 | SK Los Mělník | 33:29 | + 13:26 | |
11. | Nehasil František | BOR1101 | OK Jiskra Nový Bor | 34:55 | + 14:52 | |
12. | Janků Markéta | KVS0951 | SKOB Kobra Vsetín | 40:19 | + 20:16 | |
13. | Ouhrabková Bára | SPC1256 | SPORTICUS team | 45:00 | + 24:57 | |
14. | Ouhrabka Vít | SPC1010 | SPORTICUS team | 48:31 | + 28:28 | |
15. | Kalinová Ella | SPC0961 | SPORTICUS team | 59:34 | + 39:31 | |
16. | Malý Matyáš | TBM0910 | KOS TJ Tesla Brno | 69:32 | + 49:29 | |
17. | Votýpka Štěpán | BOR0900 | OK Jiskra Nový Bor | 72:32 | + 52:29 | |
18. | Wohanka Antonín | VRL1201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 90:53 | + 70:50 | |
Folprecht Mia | TBM0858 | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hloušek Martin | XHK | MTBO Racing team Hradec Králové | 34:32 | ||
2. | Jánoška Jakub | 0170001 | Jánoška | 38:37 | + 4:05 | |
3. | Fejk Zbyněk | 0040001 | Rotující Kedluben | 41:03 | + 6:31 | |
4. | Langr Jan | 0110002 | Langrovi | 42:08 | + 7:36 | |
5. | Černý Radomír | HCE6901 | TJ Hostivice | 42:36 | + 8:04 | |
6. | Hasman Jan | VPM6901 | KOS Slavia Plzeň | 44:56 | + 10:24 | |
7. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | K.O.B. Choceň | 45:52 | + 11:20 | |
8. | Langr Jan | 0110001 | Langrovi | 46:05 | + 11:33 | |
9. | Medlík Jan | TSU82 | LKT 80 Šumperk | 46:33 | + 12:01 | |
10. | Vilém Stanislav | 0070002 | Vilémovi | 52:51 | + 18:19 | |
11. | Černá Petra | HCE7751 | TJ Hostivice | 61:55 | + 27:23 | |
12. | Fišerová Zuzana | 0060001 | FiserovaZ | 69:36 | + 35:04 | |
13. | Janků Kateřina | KVS7450 | SKOB Kobra Vsetín | 79:31 | + 44:59 | |
14. | Košíková Jana | 0090001 | Brno | 139:45 | + 105:13 | |
Štemberová Věra | 0050002 | SVS Krkonoše | DISK | |||
Jelínková Irena | TBM7664 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Sléha Marek | nereg | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Burešová Veronika | XBM0550 | PELLS ABND RACING TEAM | 21:57 | ||
2. | Kadlecová Tereza | VEY0650 | YETTI Vejprty | 23:53 | + 1:56 | |
3. | Malečková Hana | VSP0553 | USK Praha | 23:59 | + 2:02 | |
4. | Vanková Anna | OKP0550 | SK OK 24 Praha | 26:43 | + 4:46 | |
5. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SKOB Slaný | 27:25 | + 5:28 | |
6. | Rejholcová Tereza | BOR0751 | OK Jiskra Nový Bor | 28:25 | + 6:28 | |
7. | Králová Denisa | TBM0559 | KOS TJ Tesla Brno | 29:18 | + 7:21 | |
8. | Folprechtová Julie | ZUP0650 | MTBO ČZU Praha | 34:30 | + 12:33 | |
9. | Kadaníková Tereza | XPU0552 | PARDUBICE BIKERS | 36:26 | + 14:29 | |
10. | Akrmanová Marie | SPC0755 | SPORTICUS team | 36:58 | + 15:01 | |
10. | Faltejsková Laura | XPU0750 | PARDUBICE BIKERS | 36:58 | + 15:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítová Lucie | BSO0250 | KOB Baník Sokolov | 31:37 | ||
2. | Králová Jolana | TBM0360 | KOS TJ Tesla Brno | 31:52 | + 0:15 | |
3. | Horáková Kateřina | LDC0351 | KOB Děčín | 32:34 | + 0:57 | |
4. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:06 | + 1:29 | |
5. | Vedrová Ela | TBM0357 | KOS TJ Tesla Brno | 33:11 | + 1:34 | |
6. | Chamraďa Natali | GIG0450 | GIGANT Orienteering | 33:50 | + 2:13 | |
7. | Pišová Barbora | LCE0251 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:38 | + 7:01 | |
8. | Tymešová Anna | BOR0253 | OK Jiskra Nový Bor | 40:53 | + 9:16 | |
9. | Hegnerová Adéla | LPM0450 | OK Lokomotiva Plzeň | 54:33 | + 22:56 | |
10. | Klechová Karolína | VRB0499 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 62:08 | + 30:31 | |
Pilná Natálie | VRL0351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Alexandra | VPM0051 | KOS Slavia Plzeň | 38:07 | ||
2. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | Sportcentrum Jičín | 41:43 | + 3:36 | |
3. | Pilná Bára | VRL0052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:01 | + 3:54 | |
4. | Lacigová Marie | VSP0050 | USK Praha | 50:52 | + 12:45 | |
5. | Kiacová Veronika | XPU9953 | PARDUBICE BIKERS | 51:00 | + 12:53 | |
6. | Barnetová Veronika | XPU9952 | PARDUBICE BIKERS | 51:24 | + 13:17 | |
Čiháková Barbora | KNC9950 | Sokol Kostelec n. Č. l. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubínová Veronika | SKV9752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 40:58 | ||
2. | Králová Vilma | TBM9950 | KOS TJ Tesla Brno | 43:14 | + 2:16 | |
3. | Březinová Marie | TSU9191 | LKT 80 Šumperk | 44:05 | + 3:07 | |
4. | Tyszová Natália | 25S8851 | KOB ATU Košice | 45:25 | + 4:27 | |
5. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 45:32 | + 4:34 | |
6. | Ančicová Stanislava | VBA8454 | ŠK VAZKA Bratislava | 45:52 | + 4:54 | |
7. | Musilová Vendula | SJC8355 | Sportcentrum Jičín | 46:03 | + 5:05 | |
8. | Hrdinová Marie | VSP7852 | USK Praha | 46:21 | + 5:23 | |
9. | Staňková Štěpánka | TSU8992 | LKT 80 Šumperk | 46:23 | + 5:25 | |
10. | Paulíčková Renata | SJI8057 | OK Jihlava | 47:12 | + 6:14 | |
11. | Drobníková Markéta | SJC8450 | Sportcentrum Jičín | 47:25 | + 6:27 | |
12. | Reifová Naděžda | TSU8889 | LKT 80 Šumperk | 48:41 | + 7:43 | |
13. | Ryšavá Vendula | ZUP8151 | MTBO ČZU Praha | 48:58 | + 8:00 | |
14. | Mědílková Iva | SPC7160 | SPORTICUS team | 50:59 | + 10:01 | |
15. | Lacigová Michaela | VSP8152 | USK Praha | 51:11 | + 10:13 | |
16. | Grycová Veronika | TBM9859 | KOS TJ Tesla Brno | 52:23 | + 11:25 | |
17. | Kalinová Markéta | SPC8259 | SPORTICUS team | 53:41 | + 12:43 | |
18. | Ouhrabková Radka | SPC8152 | SPORTICUS team | 63:39 | + 22:41 | |
Tučková Dagmar | SPC8653 | SPORTICUS team | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubínová Romana | SKV9452 | TJ Slovan Karlovy Vary | 37:07 | ||
2. | La Carbonara Hana | TBM7652 | KOS TJ Tesla Brno | 37:16 | + 0:09 | |
3. | Bogarová Adélka | VSP9050 | USK Praha | 38:09 | + 1:02 | |
4. | Kamererová Valerie | STB9450 | TJ Stadion Nový Bor | 39:19 | + 2:12 | |
5. | Odvodyová Šárka | XPU8352 | PARDUBICE BIKERS | 39:43 | + 2:36 | |
6. | Pařízková Věrka | SMR7151 | SNS Smržovka | 40:03 | + 2:56 | |
7. | Rypáčková Dana | SPC7955 | SPORTICUS team | 40:23 | + 3:16 | |
8. | Bouchalová Vendula | VPM8787 | KOS Slavia Plzeň | 40:32 | + 3:25 | |
9. | Ticháčková Magdalena | SJC7962 | Sportcentrum Jičín | 41:01 | + 3:54 | |
10. | Kameníková Andrea | BOR9751 | OK Jiskra Nový Bor | 41:06 | + 3:59 | |
11. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 41:11 | + 4:04 | |
12. | Uhnavá Markéta | SBK8485 | KOB START Blansko | 41:13 | + 4:06 | |
13. | Svobodová Katu | SMR8451 | SNS Smržovka | 42:02 | + 4:55 | |
14. | Bártíková Zuzana | XPU8954 | PARDUBICE BIKERS | 42:38 | + 5:31 | |
14. | Nováková Lenka | EKP8062 | VŠTJ Ekonom Praha | 42:38 | + 5:31 | |
16. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 42:51 | + 5:44 | |
17. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 42:58 | + 5:51 | |
18. | Michálková Renata | LCE8151 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:23 | + 6:16 | |
19. | Mokrá Julie | VLI8051 | Slavia Liberec orienteering | 43:26 | + 6:19 | |
20. | Křístková Veronika | SBK8379 | KOB START Blansko | 46:41 | + 9:34 | |
21. | Beržinská Soňa | SBK8554 | KOB START Blansko | 47:21 | + 10:14 | |
22. | Königová Jana | SBK8661 | KOB START Blansko | 48:41 | + 11:34 | |
23. | Ksandrová Marie | EKP9262 | VŠTJ Ekonom Praha | 49:04 | + 11:57 | |
24. | Klíchová Jana | SSU8151 | SK Severka Šumperk | 50:11 | + 13:04 | |
25. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | KOB START Blansko | 50:42 | + 13:35 | |
26. | Haničáková Denisa | DMS8350 | Dynamo Malá Skála | 51:22 | + 14:15 | |
27. | Košíková Jitka | VSP7799 | USK Praha | 51:57 | + 14:50 | |
Fremrová Jaroslava | LPM7954 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rolná Janka | SMR8150 | SNS Smržovka | 30:23 | ||
2. | Staňová Karolína | BOR9853 | OK Jiskra Nový Bor | 30:25 | + 0:02 | |
3. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | VŠTJ Ekonom Praha | 31:35 | + 1:12 | |
4. | Petrová Daniela | XPU8454 | PARDUBICE BIKERS | 31:40 | + 1:17 | |
5. | Rambová Kamila | DKP8655 | Oddíl OB Kotlářka | 31:49 | + 1:26 | |
6. | Kuncová Jana | UOL7854 | SOB Olomouc | 33:11 | + 2:48 | |
7. | Kolářová Renáta | ABR9351 | A-team NOVO Bruntál | 33:42 | + 3:19 | |
8. | Margoldová Barbora | DKP8654 | Oddíl OB Kotlářka | 33:46 | + 3:23 | |
9. | Papugová Katarína | VBA9254 | ŠK VAZKA Bratislava | 34:13 | + 3:50 | |
10. | Štěpánová Dita | DOB7956 | KOB Dobruška | 34:15 | + 3:52 | |
11. | Masopustová Elis | VLI8656 | Slavia Liberec orienteering | 34:17 | + 3:54 | |
12. | Streckerová Jana | VPM8850 | KOS Slavia Plzeň | 35:50 | + 5:27 | |
13. | Honsová Petra | XPU8252 | PARDUBICE BIKERS | 36:00 | + 5:37 | |
14. | Coufalová Markéta | TSU8894 | LKT 80 Šumperk | 36:18 | + 5:55 | |
15. | Kazdová Jana | SJC7752 | Sportcentrum Jičín | 36:25 | + 6:02 | |
16. | Farkašová Eva | 67S | KOB Čingov Spišská Nová Ves | 36:46 | + 6:23 | |
17. | Tichá Jana | KNC9250 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 37:27 | + 7:04 | |
18. | Žuchová Nikola | SMR9351 | SNS Smržovka | 38:21 | + 7:58 | |
19. | Kopecká Anežka | VSP8150 | USK Praha | 38:31 | + 8:08 | |
20. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | OK Jiskra Nový Bor | 38:47 | + 8:24 | |
20. | Hejnová Aneta | SPC9356 | SPORTICUS team | 38:47 | + 8:24 | |
22. | Matoušková Petra | BLI7650 | MTBO Bludný kořen | 39:09 | + 8:46 | |
23. | Kratochvílová Lucie | VPM9251 | KOS Slavia Plzeň | 39:13 | + 8:50 | |
24. | Vosecká Veronika | SPC8853 | SPORTICUS team | 40:40 | + 10:17 | |
25. | Nehasilová Petra | BOR8253 | OK Jiskra Nový Bor | 44:36 | + 14:13 | |
26. | Horová Klára | VSP8455 | USK Praha | 44:42 | + 14:19 | |
27. | Novotná Veronika | BOR8052 | OK Jiskra Nový Bor | 45:56 | + 15:33 | |
Puchernová Zuzana | TAP8453 | KOB Tretra Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:24 | ||
2. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 32:18 | + 0:54 | |
3. | Vavrysová Lenka | TZL7400 | SKOB Zlín | 32:25 | + 1:01 | |
4. | Honsová Lenka | SMR7750 | SNS Smržovka | 32:52 | + 1:28 | |
5. | Rychterová Dana | SMR6950 | SNS Smržovka | 32:57 | + 1:33 | |
6. | Vanková Jana | OKP7750 | SK OK 24 Praha | 32:58 | + 1:34 | |
7. | Jašková Šárka | ABR7751 | A-team NOVO Bruntál | 33:30 | + 2:06 | |
8. | Faltejsková Jana | XPU7652 | PARDUBICE BIKERS | 33:34 | + 2:10 | |
9. | Malá Alice | TBM7991 | KOS TJ Tesla Brno | 33:47 | + 2:23 | |
10. | Veselá Iva | ZUP7551 | MTBO ČZU Praha | 34:38 | + 3:14 | |
11. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | KOS TJ Tesla Brno | 34:45 | + 3:21 | |
12. | Lánerová Leona | ABR7752 | A-team NOVO Bruntál | 35:05 | + 3:41 | |
13. | Stará Marta | XPU7557 | PARDUBICE BIKERS | 35:47 | + 4:23 | |
14. | Linhartová Martina | GIG7750 | GIGANT Orienteering | 36:34 | + 5:10 | |
15. | Akrmanová Jitka | SPC7651 | SPORTICUS team | 36:41 | + 5:17 | |
16. | Patková Kateřina | BOR7853 | OK Jiskra Nový Bor | 36:58 | + 5:34 | |
17. | Vaněčková Petra | ZUP7950 | MTBO ČZU Praha | 37:28 | + 6:04 | |
18. | Svobodová Petra | VPM7455 | KOS Slavia Plzeň | 37:49 | + 6:25 | |
19. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | KOS TJ Tesla Brno | 39:41 | + 8:17 | |
20. | Štreglová Andrea | VRL7552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 40:08 | + 8:44 | |
21. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 40:42 | + 9:18 | |
22. | Králová Dana | TBM7650 | KOS TJ Tesla Brno | 40:47 | + 9:23 | |
23. | Průšová Markéta | VSP7256 | USK Praha | 41:04 | + 9:40 | |
24. | Ryglová Kateřina | TBM7372 | KOS TJ Tesla Brno | 41:49 | + 10:25 | |
25. | Sedláková Hana | LIP7850 | SOS Mamuti z Lipovky | 44:10 | + 12:46 | |
26. | Pilná Libuše | VRL7153 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:10 | + 13:46 | |
27. | Jágrová Vlasta | SBK7789 | KOB START Blansko | 47:28 | + 16:04 | |
28. | Tumová Jana | SJC7452 | Sportcentrum Jičín | 47:33 | + 16:09 | |
29. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | OK Jiskra Nový Bor | 52:04 | + 20:40 | |
30. | Votýpková Zuzana | BOR7958 | OK Jiskra Nový Bor | 53:57 | + 22:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | OK Jiskra Nový Bor | 30:03 | ||
2. | Maliňáková Eva | TSU6550 | LKT 80 Šumperk | 31:01 | + 0:58 | |
3. | Abelová Ivana | STB6798 | TJ Stadion Nový Bor | 31:23 | + 1:20 | |
4. | Dohnalová Jindra | VIP6251 | SK VIPrahlo | 31:51 | + 1:48 | |
5. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 34:09 | + 4:06 | |
6. | Jánošková Taťjana | RBA6051 | TJ Rapid Bratislava | 35:21 | + 5:18 | |
7. | Čiháková Lenka | KNC6750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 35:33 | + 5:30 | |
8. | Skácelová Naděžda | TSU6183 | LKT 80 Šumperk | 36:47 | + 6:44 | |
9. | Ježková Hana | TUR6950 | OOB TJ Turnov | 39:06 | + 9:03 | |
10. | Řezníčková Hana | CHT6051 | OOB SK Chrast | 41:13 | + 11:10 | |
11. | Švarcbachová Jaroslava | KNC6754 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 41:24 | + 11:21 | |
12. | Hančíková Michaela | TZL6559 | SKOB Zlín | 56:21 | + 26:18 | |
13. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 58:27 | + 28:24 | |
14. | Knitlová Eva | VAM6250 | OB Vamberk | 63:57 | + 33:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lacigová Ivana | VSP5950 | USK Praha | 33:28 | ||
2. | Králová Dana | TSU5896 | LKT 80 Šumperk | 34:39 | + 1:11 | |
3. | Perůtková Ivana | TSU5850 | LKT 80 Šumperk | 38:50 | + 5:22 | |
4. | Pospíšková Luisa | TBM5959 | KOS TJ Tesla Brno | 41:55 | + 8:27 |