Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zrník Tomáš | GIG0601 | GIGANT Orienteering | 6:22 | ||
2. | Villar-Thiery Aubin | 260003 | 026 - Noyon CO | 6:35 | + 0:13 | |
3. | LECLERC Nicolas | 710003 | 071 - GREF GRAND EST | 7:01 | + 0:39 | |
4. | Štěpánek Jan | TBM0607 | KOS TJ Tesla Brno | 7:08 | + 0:46 | |
5. | LAURET JOCELIN | 410001 | 041 - AS SAMOIS | 7:10 | + 0:48 | |
6. | PISZCZOROWICZ Hugo | 680001 | 068 - TOUTES ORIENTATIONS MEAU | 7:13 | + 0:51 | |
7. | Patka Kryštof | BOR0702 | OK Jiskra Nový Bor | 7:32 | + 1:10 | |
8. | Bogar Vojtěch | BOR0604 | OK Jiskra Nový Bor | 7:48 | + 1:26 | |
9. | Sliuzelis Mykolas | 390003 | 039 - Dainava OK | 7:56 | + 1:34 | |
10. | Folprecht Matyáš | TBM0606 | KOS TJ Tesla Brno | 8:10 | + 1:48 | |
11. | Schwab Filip | TBM0710 | KOS TJ Tesla Brno | 9:24 | + 3:02 | |
12. | Meier David | VLI0606 | Slavia Liberec orienteering | 9:43 | + 3:21 | |
13. | Toloch Eduard | GIG0600 | GIGANT Orienteering | 9:49 | + 3:27 | |
14. | Městka Václav | VSP0600 | USK Praha | 9:59 | + 3:37 | |
15. | Sinkunas Gvidas | 390002 | 039 - Dainava OK | 10:06 | + 3:44 | |
16. | Martín Antonio | 660009 | 066 - Sherpa Raid Kids | 10:13 | + 3:51 | |
17. | Espigares Eloy | 660007 | 066 - Sherpa Raid Kids | 10:28 | + 4:06 | |
18. | Budrys Dziugas | 760002 | 076 - Sakas OSK | 11:14 | + 4:52 | |
19. | Maly Rostislav | VEY - YETTI Vejprty | 11:28 | + 5:06 | ||
20. | Vít Tomáš | BSO0800 | KOB Baník Sokolov | 11:59 | + 5:37 | |
21. | Vanka Matouš | OKP0701 | SK OK 24 Praha | 13:34 | + 7:12 | |
22. | Žák Jakub | ABR0606 | A-team NOVO Bruntál | 22:46 | + 16:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rakovitsa Dmitrii | 940001 | 094 - Moscompass | 18:52 | ||
2. | Tuma Matěj | SJC0202 | Sportcentrum Jičín | 19:06 | + 0:14 | |
3. | Kovář Ondřej | VPM0200 | KOS Slavia Plzeň | 19:16 | + 0:24 | |
4. | Hoffmann Noah | 370001 | 037 - Mariagerfjord OK | 19:21 | + 0:29 | |
5. | Conway Adam | 850001 | 085 - Guildford Orienteers | 20:23 | + 1:31 | |
6. | Hnilica Hannes | 25A0400 | MTBO Youth Team Austria | 20:28 | + 1:36 | |
7. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:00 | + 2:08 | |
8. | Zigelejus Vejus | 30010 | 003 - LTU MTBO Team | 21:08 | + 2:16 | |
9. | Blot Timothy | 27F0400 | L.O. Sanchey | 21:09 | + 2:17 | |
10. | Wieser Lukas | 25A0401 | MTBO Youth Team Austria | 21:21 | + 2:29 | |
11. | Lukosius Nojus | 30009 | 003 - LTU MTBO Team | 21:39 | + 2:47 | |
12. | LAUVERGNE Noa | 710006 | 071 - GREF GRAND EST | 22:43 | + 3:51 | |
13. | Vayssat Mathieu | 240003 | 024 - Noyon CO | 23:09 | + 4:17 | |
14. | Espigares Noel | 660006 | 066 - Sherpa Raid Kids | 23:38 | + 4:46 | |
15. | Botond Molnár | 14H0300 | MTBO Hungary | 23:48 | + 4:56 | |
16. | GONCAILLE Léo | 240005 | 024 - Noyon CO | 23:55 | + 5:03 | |
17. | Suchánek Jakub | XBM0201 | PELLS ABND RACING TEAM | 24:12 | + 5:20 | |
18. | Hansen Patrick Reibert | 550002 | 055 - Allerod OK | 25:46 | + 6:54 | |
19. | Svoboda Vojtěch | VPM0207 | KOS Slavia Plzeň | 25:56 | + 7:04 | |
20. | BLARASIN Thomas | 380014 | 038 - FRENCH TEAM | 28:23 | + 9:31 | |
21. | Smolen Karel | GIG0300 | GIGANT Orienteering | 30:15 | + 11:23 | |
22. | Denoual Maxence | 240002 | 024 - Noyon CO | 30:57 | + 12:05 | |
23. | Pais Mihkel | 790003 | 079 - Metsaratturid MTBO | 32:22 | + 13:30 | |
24. | Kinde Merse Márk | 14H0400 | MTBO Hungary | 48:56 | + 30:04 | |
Bohuslav Josef | LPM0401 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | |||
Wieser Niklas | 210002 | 021 - HSV PINKAFELD | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hašek Jan | VPM0001 | KOS Slavia Plzeň | 15:40 | ||
2. | Steinthal Thomas | 110001 | 011 - FIF Hillerod Orientering | 16:01 | + 0:21 | |
3. | Wohanka Richard | SLA0100 | SKOB Slaný | 16:23 | + 0:43 | |
4. | Hasman Ondřej | VPM0002 | KOS Slavia Plzeň | 16:28 | + 0:48 | |
5. | Norgaard Mikkel | 650004 | 065 - OK OST Birkerod | 17:20 | + 1:40 | |
6. | DELAIRE Nicolas | 380003 | 038 - FRENCH TEAM | 17:26 | + 1:46 | |
7. | Rieder Noah | 140005 | 014 - Swiss Team | 17:28 | + 1:48 | |
8. | WYMER Kylian | 700002 | 070 - BALISE 25 | 17:51 | + 2:11 | |
9. | BEDRY Jason | 380006 | 038 - FRENCH TEAM | 17:54 | + 2:14 | |
10. | DEMARET JOLY Albin | 380005 | 038 - FRENCH TEAM | 17:58 | + 2:18 | |
11. | DERIAZ Roméo | 380004 | 038 - FRENCH TEAM | 18:31 | + 2:51 | |
12. | Jurgaitis Martynas | 30007 | 003 - LTU MTBO Team | 19:11 | + 3:31 | |
13. | Macijauskas Azuolas | 30008 | 003 - LTU MTBO Team | 20:18 | + 4:38 | |
14. | Koffler Georg | 25A0101 | MTBO Youth Team Austria | 20:26 | + 4:46 | |
15. | Břeň Daniel | SKL0100 | SMS Team Kladno | 20:35 | + 4:55 | |
16. | Kratky Jakob | 25A0100 | MTBO Youth Team Austria | 21:27 | + 5:47 | |
17. | Hruška Tomáš | ABR0001 | A-team NOVO Bruntál | 21:53 | + 6:13 | |
18. | PISZCZOROWICZ Théo | 380007 | 038 - FRENCH TEAM | 23:13 | + 7:33 | |
19. | Kuznetsov Vladimir | 0980004 | 098 - Orienta ski-o | 26:23 | + 10:43 | |
20. | schortanner clement | 310001 | 031 - RAMBO | 32:24 | + 16:44 | |
Kroc Kryštof | GIG0100 | GIGANT Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bogar Kryštof | BOR9402 | OK Jiskra Nový Bor | 19:01 | ||
2. | Brändli Simon | 140004 | 014 - Swiss Team | 19:26 | + 0:25 | |
3. | Bettega Fabiano | 520005 | 052 - Italian MTBO National Te | 19:43 | + 0:42 | |
4. | FUCHS Baptiste | 320001 | 032 - COCS 73 | 19:47 | + 0:46 | |
5. | Hradil Jiří | TZL8604 | SKOB Zlín | 19:48 | + 0:47 | |
6. | Dallavalle Luca | 520001 | 052 - Italian MTBO National Te | 20:03 | + 1:02 | |
7. | Medvedev Grigory | 980001 | 098 - Orienta ski-o | 20:08 | + 1:07 | |
8. | Gritsan Ruslan | 980002 | 098 - Orienta ski-o | 20:21 | + 1:20 | |
9. | Courtois Yoann | 27F9400 | L.O. Sanchey | 20:24 | + 1:23 | |
10. | Bogar František | BOR8904 | OK Jiskra Nový Bor | 20:25 | + 1:24 | |
11. | Deriaz Samson | 200001 | 020 - ADOC | 20:28 | + 1:27 | |
12. | Marques Daniel | 10001 | 001 - COC | 20:31 | + 1:30 | |
13. | Ludvík Vojtěch | STB9301 | TJ Stadion Nový Bor | 20:37 | + 1:36 | |
14. | Kavaliauskas Regimantas | 30002 | 003 - LTU MTBO Team | 20:40 | + 1:39 | |
15. | Pinsard Florian | 290003 | 029 - AS SAMOIS | 20:43 | + 1:42 | |
16. | Laciga Radek | VSP8200 | USK Praha | 20:49 | + 1:48 | |
17. | Škoda Jakub | VLI8800 | Slavia Liberec orienteering | 20:50 | + 1:49 | |
18. | POURRE Jérémi | 670001 | 067 - BALISE 25 | 20:54 | + 1:53 | |
19. | Rygl Miroslav | TBM7205 | KOS TJ Tesla Brno | 21:09 | + 2:08 | |
20. | Exler Florian | 39A9201 | Austria MTBO Team | 21:12 | + 2:11 | |
21. | Pospíšek Marek | TBM8907 | KOS TJ Tesla Brno | 21:30 | + 2:29 | |
22. | Schaffner Beat | 140002 | 014 - Swiss Team | 21:38 | + 2:37 | |
23. | Chmelař Lukáš | XHK9100 | MTBO Racing team Hradec Králové | 21:44 | + 2:43 | |
24. | Stránský Vojtěch | SJC9000 | Sportcentrum Jičín | 21:49 | + 2:48 | |
25. | Muller Matej | VBA9601 | ŠK VAZKA Bratislava | 21:51 | + 2:50 | |
26. | Svoboda Honza | SMR7901 | SNS Smržovka | 21:53 | + 2:52 | |
27. | Tišnovský Martin | TBM9120 | KOS TJ Tesla Brno | 22:03 | + 3:02 | |
28. | Stránský Jiří | STB8100 | TJ Stadion Nový Bor | 22:04 | + 3:03 | |
29. | Marin Juanfra | 660001 | 066 - Sherpa Raid Kids | 22:11 | + 3:10 | |
30. | Roose Riivo | 300001 | 030 - Estonia | 22:29 | + 3:28 | |
31. | Tomaszewski Eduard | 910001 | 091 - west mtbo team | 22:31 | + 3:30 | |
32. | Ševčík Martin | TBM7632 | KOS TJ Tesla Brno | 22:33 | + 3:32 | |
33. | Friis Oliver | 20002 | 002 - Horsens OK | 22:34 | + 3:33 | |
34. | Turra Piero | 520002 | 052 - Italian MTBO National Te | 22:39 | + 3:38 | |
35. | Waldmann Andreas | 39A9400 | Austria MTBO Team | 22:40 | + 3:39 | |
36. | Kanta Martin | XPU9705 | PARDUBICE BIKERS | 22:42 | + 3:41 | |
37. | Ludvík Matyáš | STB9801 | TJ Stadion Nový Bor | 22:48 | + 3:47 | |
38. | Štěpánek Martin | TBM7327 | KOS TJ Tesla Brno | 22:51 | + 3:50 | |
39. | Stryzhak Artem | 40001 | 004 - UKR mtb-o team | 23:08 | + 4:07 | |
40. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 23:11 | + 4:10 | |
41. | Heß Hendrik | 1090001 | 109 - USV TU Dresden | 23:22 | + 4:21 | |
42. | Chousa Esteban Enrique | STB9802 | TJ Stadion Nový Bor | 23:26 | + 4:25 | |
43. | Sedláček Petr | TSU8109 | LKT 80 Šumperk | 23:34 | + 4:33 | |
44. | Kalvaitis Nojus | 490003 | 049 - IOSK BUDAKALNIS | 23:35 | + 4:34 | |
45. | Khasanshyn Renat | 60001 | 006 - Myxomor | 23:51 | + 4:50 | |
46. | Sajal Martin | SPC7803 | SPORTICUS team | 23:55 | + 4:54 | |
47. | Guelennoc Thibaud | 290001 | 029 - AS SAMOIS | 24:06 | + 5:05 | |
48. | Young Joel | 270001 | 027 - Multi-Terrain Bike Orien | 24:16 | + 5:15 | |
49. | SCHMIDT-MORGENROTH Jacques | 250001 | 025 - COCOLMAR | 24:17 | + 5:16 | |
49. | Rygl Jaroslav | TBM7044 | KOS TJ Tesla Brno | 24:17 | + 5:16 | |
51. | Anders Sebastian | 67D8400 | ESV Lok Bitterfeld | 24:19 | + 5:18 | |
52. | Štěňha Martin | SPC7608 | SPORTICUS team | 24:20 | + 5:19 | |
53. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 24:44 | + 5:43 | |
54. | Gerasko Timofei | 1050001 | 105 - orient.nsk.ru | 24:46 | + 5:45 | |
55. | Garde Yoann | 800002 | 080 - Orient Express 42 | 25:05 | + 6:04 | |
56. | Štochel Miroslav | MFP9300 | Matfyz Praha | 25:32 | + 6:31 | |
57. | Smrt Martin | EKP8431 | VŠTJ Ekonom Praha | 25:34 | + 6:33 | |
58. | Marot Blaž | 45S9500 | OK Slovenj Gradec | 25:49 | + 6:48 | |
59. | Albert Denny | 54D8500 | SV Sachsen 90 Werdau | 25:51 | + 6:50 | |
60. | Huster Mark | 54D7700 | SV Sachsen 90 Werdau | 25:57 | + 6:56 | |
61. | Jirka Michal | SBK8403 | KOB START Blansko | 26:01 | + 7:00 | |
62. | Boček Milan | TBM9228 | KOS TJ Tesla Brno | 26:04 | + 7:03 | |
63. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 26:08 | + 7:07 | |
64. | Graubner Jan | TZL8236 | SKOB Zlín | 26:29 | + 7:28 | |
65. | ZOLTAN TOTH | 920001 | 092 - Hungary MTBO | 26:35 | + 7:34 | |
66. | Domín Nikolas | EKP8806 | VŠTJ Ekonom Praha | 26:38 | + 7:37 | |
67. | Pinsard Nicolas | 620001 | 062 - BOL D AIR | 26:53 | + 7:52 | |
68. | Debray Paul | 500001 | 050 - BALISE 25 | 29:33 | + 10:32 | |
69. | Hegner Lukáš | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 30:25 | + 11:24 | |
70. | Becherer Robert | 67D8900 | ESV Lok Bitterfeld | 32:08 | + 13:07 | |
71. | TRUFFIER Thomas | 330002 | 033 - BOL D AIR | 35:20 | + 16:19 | |
Souvray Clément | 200002 | 020 - ADOC | DISK | |||
Rossetto Riccardo | 520006 | 052 - Italian MTBO National Te | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | MacLassen Johan | 280001 | 028 - Rold Skov OK | 18:11 | ||
2. | Jiran Jan | XHK7701 | MTBO Racing team Hradec Králové | 18:43 | + 0:32 | |
3. | Pucherna Jan | TAP7701 | KOB Tretra Praha | 18:57 | + 0:46 | |
4. | Kazda Jiří | SJC8006 | Sportcentrum Jičín | 19:01 | + 0:50 | |
5. | Husák Václav | XHK7702 | MTBO Racing team Hradec Králové | 19:45 | + 1:34 | |
6. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 20:24 | + 2:13 | |
7. | Bitter Aleš | KNC8803 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 20:50 | + 2:39 | |
8. | Štregl Tomáš | VRL7406 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:03 | + 2:52 | |
9. | Urban Jan | SBK7537 | KOB START Blansko | 21:07 | + 2:56 | |
10. | Rózsa László | 14H8300 | MTBO Hungary | 21:12 | + 3:01 | |
11. | Havlíček Tomáš | KNC8700 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 21:30 | + 3:19 | |
12. | Jedlička Marek | XHK7502 | MTBO Racing team Hradec Králové | 21:39 | + 3:28 | |
13. | Pruner Petr | SPC8207 | SPORTICUS team | 21:55 | + 3:44 | |
14. | Vala Radek | ABR8401 | A-team NOVO Bruntál | 22:10 | + 3:59 | |
15. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:21 | + 4:10 | |
16. | Jiráček Josef | SBK8501 | KOB START Blansko | 22:29 | + 4:18 | |
17. | Ritter Aleš | ONO7401 | SKOB Ostrov | 22:46 | + 4:35 | |
18. | Šimon Václav | LBE9100 | TJ Lokomotiva Beroun | 22:51 | + 4:40 | |
19. | Kolaja Jan | VLI8100 | Slavia Liberec orienteering | 22:53 | + 4:42 | |
20. | LONCHAMPT LOIC | 100001 | 010 - BALISE 25 | 23:04 | + 4:53 | |
21. | Švarcbach Michal | KNC7001 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 23:29 | + 5:18 | |
22. | Drobnik Lukas | SJC8500 | Sportcentrum Jičín | 23:54 | + 5:43 | |
23. | Popule Tomáš | LPM8803 | OK Lokomotiva Plzeň | 23:59 | + 5:48 | |
24. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:04 | + 5:53 | |
25. | Paulíček Jiří | SJI7727 | OK Jihlava | 24:18 | + 6:07 | |
26. | Jedlička Michal | XHK7309 | MTBO Racing team Hradec Králové | 24:34 | + 6:23 | |
27. | Müller Pavel | JEP7900 | Jehlanka Team | 24:38 | + 6:27 | |
28. | Bartoš Marián | VSP8201 | USK Praha | 24:56 | + 6:45 | |
29. | Buchtík Ondřej | VLI8101 | Slavia Liberec orienteering | 25:03 | + 6:52 | |
30. | Moravec Štěpán | SJI8101 | OK Jihlava | 25:33 | + 7:22 | |
31. | Fišer Jiří | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 26:25 | + 8:14 | |
32. | Tomeček Karel | TSU8300 | LKT 80 Šumperk | 26:58 | + 8:47 | |
33. | Šebesta Petr | TAP7604 | KOB Tretra Praha | 26:59 | + 8:48 | |
34. | Bazhanski Vitaly | 730001 | 073 - Kamvol Minsk | 28:07 | + 9:56 | |
35. | Vaněček Jan | ZUP8003 | MTBO ČZU Praha | 28:44 | + 10:33 | |
36. | Bergl Tomáš | ZUP7800 | MTBO ČZU Praha | 29:23 | + 11:12 | |
37. | Vedral Martin | SPC8306 | SPORTICUS team | 29:31 | + 11:20 | |
38. | Buriánek Vojta | SMR7801 | SNS Smržovka | 30:42 | + 12:31 | |
39. | Pucher Filip | ZUP7404 | MTBO ČZU Praha | 35:40 | + 17:29 | |
40. | Pogorelčnik Primož | 45S8000 | OK Slovenj Gradec | 56:11 | + 38:00 | |
Hora Vojtěch | VSP8301 | USK Praha | DISK | |||
Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Levin Olexandr | 60004 | 006 - Myxomor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 20:05 | ||
2. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 20:25 | + 0:20 | |
3. | Horák Pavel | VSP7200 | USK Praha | 20:28 | + 0:23 | |
4. | Skoupý Jan | GIG7001 | GIGANT Orienteering | 20:52 | + 0:47 | |
5. | Jedlička Lukáš | XHK8100 | MTBO Racing team Hradec Králové | 21:22 | + 1:17 | |
6. | Suchý Jiří | SJI9201 | OK Jihlava | 21:23 | + 1:18 | |
7. | Horák Jan | LDC9800 | KOB Děčín | 21:24 | + 1:19 | |
8. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 22:20 | + 2:15 | |
9. | Gebas Miroslav | XBM8102 | PELLS ABND RACING TEAM | 22:27 | + 2:22 | |
10. | Leštínský Tomáš | VRL7801 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:31 | + 2:26 | |
11. | Hodoň Miroslav | GIG8100 | GIGANT Orienteering | 22:43 | + 2:38 | |
12. | Šafář Jan | XHK7700 | MTBO Racing team Hradec Králové | 23:24 | + 3:19 | |
13. | Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 23:44 | + 3:39 | |
14. | David Josef | DMS8101 | Dynamo Malá Skála | 23:50 | + 3:45 | |
15. | Zdanavicius Tomas | 70001 | 007 - Dainava OK | 23:59 | + 3:54 | |
16. | Kadlec Jan | SJI8306 | OK Jihlava | 25:10 | + 5:05 | |
17. | Vajda Peter | 14H8000 | MTBO Hungary | 25:36 | + 5:31 | |
18. | Sochor Jan | SBK6922 | KOB START Blansko | 25:57 | + 5:52 | |
19. | Šafek Jiří | SBK7621 | KOB START Blansko | 26:31 | + 6:26 | |
20. | Otoupalík Jan | TBM7123 | KOS TJ Tesla Brno | 26:45 | + 6:40 | |
21. | Ohera Karel | BLI7803 | MTBO Bludný kořen | 28:34 | + 8:29 | |
22. | Urválek Jan | TCB8101 | SK Technik České Budějovice | 29:39 | + 9:34 | |
23. | Reif Jan | TSU8604 | LKT 80 Šumperk | 32:42 | + 12:37 | |
24. | Linhart Tomáš | TSU8540 | LKT 80 Šumperk | 33:04 | + 12:59 | |
25. | Patka Miroslav | BOR7715 | OK Jiskra Nový Bor | 33:19 | + 13:14 | |
26. | Bláha Adam | SPC9212 | SPORTICUS team | 36:33 | + 16:28 | |
27. | Leitner Matej | 84S9100 | Akademik TU Košice | 38:03 | + 17:58 | |
28. | Jüling Krisztián | 14H7400 | MTBO Hungary | 39:26 | + 19:21 | |
29. | Vozka Radim | BLI7402 | MTBO Bludný kořen | 43:08 | + 23:03 | |
30. | Szabo Gabor | 900001 | 090 - - | 48:12 | + 28:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jašek Petr | ABR7601 | A-team NOVO Bruntál | 20:27 | ||
2. | Musil Pavel | SJC7705 | Sportcentrum Jičín | 20:46 | + 0:19 | |
3. | Zrník Tomáš | GIG7118 | GIGANT Orienteering | 21:12 | + 0:45 | |
4. | Hansen Peter Reibert | 550001 | 055 - Allerod OK | 21:15 | + 0:48 | |
5. | Folprecht Eduard | ZUP7300 | MTBO ČZU Praha | 21:24 | + 0:57 | |
6. | Pucherna Eduard | SJC7400 | Sportcentrum Jičín | 21:36 | + 1:09 | |
7. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | Sportcentrum Jičín | 21:57 | + 1:30 | |
8. | Jirásek Milan | VSP7403 | USK Praha | 22:14 | + 1:47 | |
9. | Schwab David | TBM7401 | KOS TJ Tesla Brno | 22:21 | + 1:54 | |
10. | Hons Miši | SMR7700 | SNS Smržovka | 22:28 | + 2:01 | |
11. | Minchukov Alexander | 730002 | 073 - Kamvol Minsk | 22:49 | + 2:22 | |
12. | Žák Pavel | ABR7600 | A-team NOVO Bruntál | 23:07 | + 2:40 | |
13. | Thackray Ricky | 80001 | 008 - Bibbulmun Orienteers | 23:09 | + 2:42 | |
14. | Toloch Alexandr | GIG7000 | GIGANT Orienteering | 23:11 | + 2:44 | |
15. | Lasmanis Martins | 470001 | 047 - Auseklis IK | 23:32 | + 3:05 | |
16. | Marosffy Dániel | 640001 | 064 - Acres Wild | 23:39 | + 3:12 | |
17. | Nedopílek David | ABR7602 | A-team NOVO Bruntál | 23:51 | + 3:24 | |
18. | Linhart Aleš | GIG7200 | GIGANT Orienteering | 24:04 | + 3:37 | |
19. | Naryshkin Mihail | 720001 | 072 - Kamvol Minsk | 24:05 | + 3:38 | |
20. | Klech Richard | VRB7201 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 24:18 | + 3:51 | |
21. | Simmonds Peter | 11G0000 | GB MTBO squad | 24:26 | + 3:59 | |
22. | Ranonis Gediminas | 150002 | 015 - OK Fortuna | 24:29 | + 4:02 | |
23. | Kunz Martin | GIG7100 | GIGANT Orienteering | 25:10 | + 4:43 | |
24. | Thiery Sébastien | 260001 | 026 - Noyon CO | 25:12 | + 4:45 | |
25. | Šňupárek Martin | XBM7107 | PELLS ABND RACING TEAM | 25:46 | + 5:19 | |
26. | Zilinskas Tautvydas | 490001 | 049 - IOSK BUDAKALNIS | 25:51 | + 5:24 | |
27. | Rubaževičius Jurgis | 190001 | 019 - OK Fortuna | 26:35 | + 6:08 | |
28. | Rovensky Milan | TBM7711 | KOS TJ Tesla Brno | 27:01 | + 6:34 | |
29. | Uwe Röhner | 1QD7200 | SV IHW Alex 78 Berlin | 27:12 | + 6:45 | |
30. | Putík Jiří | VLI7505 | Slavia Liberec orienteering | 27:30 | + 7:03 | |
30. | Pařízek Petr | SMR7001 | SNS Smržovka | 27:30 | + 7:03 | |
32. | Dudić Marko | 45S7100 | OK Slovenj Gradec | 27:39 | + 7:12 | |
32. | Norgaard Morten | 650003 | 065 - OK OST Birkerod | 27:39 | + 7:12 | |
34. | Kroc Dalibor | GIG7400 | GIGANT Orienteering | 27:47 | + 7:20 | |
35. | Blot Johan | 27F7900 | L.O. Sanchey | 28:08 | + 7:41 | |
36. | Hruška Miloš | ABR7501 | A-team NOVO Bruntál | 28:47 | + 8:20 | |
37. | Žvirblis Arvydas | 90001 | 009 - OK Fortuna | 28:58 | + 8:31 | |
38. | Brinch Preben | 570001 | 057 - FIF Hillerod Orientering | 29:19 | + 8:52 | |
39. | Boudný Jan | SCP7417 | OK Sparta Praha | 29:31 | + 9:04 | |
40. | Horák Martin | LDC7100 | KOB Děčín | 29:44 | + 9:17 | |
41. | Uhlemann Ulf | 74D7901 | ESV Dresden MTBO | 30:07 | + 9:40 | |
42. | Jurgaitis Vaidas | 760001 | 076 - Sakas OSK | 30:27 | + 10:00 | |
43. | Raj Gregor | 45S7400 | OK Slovenj Gradec | 30:47 | + 10:20 | |
44. | Gladkovskyi Oleg | 60003 | 006 - Myxomor | 32:54 | + 12:27 | |
45. | Klučár Daniel | RCP7141 | RC&P TEAM Bratislava | 32:56 | + 12:29 | |
45. | Cuny Thibaut | 27F7902 | L.O. Sanchey | 32:56 | + 12:29 | |
47. | Leclerc Laurent | 27F7901 | L.O. Sanchey | 34:12 | + 13:45 | |
48. | GIGNAC Philippe | 330005 | 033 - BOL D AIR | 35:03 | + 14:36 | |
49. | Ambrož Pavel | TBM7339 | KOS TJ Tesla Brno | 35:42 | + 15:15 | |
50. | Andrejc Gregor | 45S7000 | OK Slovenj Gradec | 37:28 | + 17:01 | |
51. | Sedashov Stanislav | 180001 | 018 - MTBO Odessa | 38:32 | + 18:05 | |
52. | Bernard-Moes Olivier | 27F7000 | L.O. Sanchey | 45:20 | + 24:53 | |
PEREZ JARAMILLO DAVID | 990001 | 099 - Los Angeles | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valík Luděk | GIG7101 | GIGANT Orienteering | 21:08 | ||
2. | Bohuslav Václav | LPM7206 | OK Lokomotiva Plzeň | 21:28 | + 0:20 | |
3. | Hidas Zoltan | 14H7900 | MTBO Hungary | 21:40 | + 0:32 | |
4. | Fejk Zbyněk | 560001 | 056 - Rotující Kedluben | 24:09 | + 3:01 | |
5. | Wieser Thomas | 210001 | 021 - HSV PINKAFELD | 24:18 | + 3:10 | |
6. | Lisý Ondřej | VLI7100 | Slavia Liberec orienteering | 25:30 | + 4:22 | |
7. | Smaržík Jan | LPM6910 | OK Lokomotiva Plzeň | 25:32 | + 4:24 | |
8. | Kašpar Jaroslav | TSU7000 | LKT 80 Šumperk | 26:00 | + 4:52 | |
9. | Suchánek Ladislav | XBM7008 | PELLS ABND RACING TEAM | 27:18 | + 6:10 | |
10. | Chamraďa Dušan | GIG7601 | GIGANT Orienteering | 27:23 | + 6:15 | |
11. | Horký Milan | 1020001 | 102 - VIP | 27:38 | + 6:30 | |
12. | Pročke Michal | 820001 | 082 - KMG Uhříněves | 28:29 | + 7:21 | |
13. | Malý Martin | TBM7610 | KOS TJ Tesla Brno | 28:38 | + 7:30 | |
14. | Molnár Attila | 12H7001 | Tipo Orienteering Club | 28:42 | + 7:34 | |
15. | Provazník Dušan | TBM7301 | KOS TJ Tesla Brno | 29:52 | + 8:44 | |
16. | Csordás Kornél | 14H7700 | MTBO Hungary | 30:30 | + 9:22 | |
17. | Folprecht Jaroslav | TBM7305 | KOS TJ Tesla Brno | 31:19 | + 10:11 | |
18. | Vít Daniel | BSO7300 | KOB Baník Sokolov | 33:29 | + 12:21 | |
19. | Pais Mart | 790001 | 079 - Metsaratturid MTBO | 35:40 | + 14:32 | |
Pastuszek Jakub | VSP7500 | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hoffmann Bjarne | 370002 | 037 - Mariagerfjord OK | 16:01 | ||
2. | LALEVEE Jean-Charles | 710001 | 071 - GREF GRAND EST | 16:30 | + 0:29 | |
3. | Král Jan | TBM6901 | KOS TJ Tesla Brno | 17:07 | + 1:06 | |
4. | Killberg Stefan | 460001 | 046 - Kvarnsveden GoIF OK | 17:16 | + 1:15 | |
5. | Vanka Petr | OKP6801 | SK OK 24 Praha | 17:20 | + 1:19 | |
6. | Svoboda Petr | SLA6803 | SKOB Slaný | 17:47 | + 1:46 | |
7. | Mach Radovan | OKP6605 | SK OK 24 Praha | 17:51 | + 1:50 | |
8. | Denoual Jean-Luc | 240001 | 024 - Noyon CO | 17:54 | + 1:53 | |
9. | Aasa Magnus | 1040001 | 104 - OK Kullingshof | 18:14 | + 2:13 | |
10. | Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 18:15 | + 2:14 | |
10. | Pistora Nils | 50001 | 005 - Lunds OK | 18:15 | + 2:14 | |
12. | Kramer Klaus | 830001 | 083 - GO Harzberg / Bad Voesla | 18:25 | + 2:24 | |
13. | Pinsard Fréderic | 290002 | 029 - AS SAMOIS | 18:30 | + 2:29 | |
14. | Král Jiří | TSU5941 | LKT 80 Šumperk | 18:39 | + 2:38 | |
15. | Gryc Tomáš | TBM6903 | KOS TJ Tesla Brno | 18:42 | + 2:41 | |
16. | Kolář Rudolf | ABR6301 | A-team NOVO Bruntál | 18:52 | + 2:51 | |
17. | Bogar Leoš | BOR6603 | OK Jiskra Nový Bor | 18:55 | + 2:54 | |
18. | POURRE Alain | 670002 | 067 - BALISE 25 | 19:02 | + 3:01 | |
19. | DENAIX Michel | 380002 | 038 - FRENCH TEAM | 19:03 | + 3:02 | |
20. | Hnilica Thomas | 27A6800 | Wiener Schulcup WSC | 19:07 | + 3:06 | |
21. | Holinka Martin | ZPV6712 | KOB ZPV Prostějov | 19:09 | + 3:08 | |
22. | Evans Timothy | 11G6300 | GB MTBO squad | 19:21 | + 3:20 | |
23. | Novotný Petr | TZL6601 | SKOB Zlín | 19:58 | + 3:57 | |
24. | Mlynárik Peter | VBA6501 | ŠK VAZKA Bratislava | 20:13 | + 4:12 | |
25. | Vít Vlastimil | BSO6800 | KOB Baník Sokolov | 20:56 | + 4:55 | |
26. | Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | KOS TJ Tesla Brno | 21:22 | + 5:21 | |
27. | Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | 21:28 | + 5:27 | |
28. | Mahler Georges | 230001 | 023 - SCAPA Nancy | 21:46 | + 5:45 | |
29. | Conn Andy | 11G6600 | GB MTBO squad | 21:52 | + 5:51 | |
30. | Mets Miklós | 14H6100 | MTBO Hungary | 22:00 | + 5:59 | |
31. | LORANG François | 710007 | 071 - GREF GRAND EST | 22:03 | + 6:02 | |
32. | Molnár Tibor | 14H6300 | MTBO Hungary | 22:04 | + 6:03 | |
33. | Veselý Jan | ZUP6500 | MTBO ČZU Praha | 22:10 | + 6:09 | |
34. | Řeháček Petr | ABR6302 | A-team NOVO Bruntál | 22:32 | + 6:31 | |
35. | Inácio Serralheiro | 001 - COC | 22:33 | + 6:32 | ||
36. | Melcher Michael | 25A6200 | MTBO Youth Team Austria | 22:46 | + 6:45 | |
37. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 23:06 | + 7:05 | |
38. | Autrata Vlastimil | RCP6041 | RC&P TEAM Bratislava | 23:52 | + 7:51 | |
39. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 24:31 | + 8:30 | |
40. | Dankó István | 12H6900 | Tipo Orienteering Club | 25:10 | + 9:09 | |
41. | Pavlík Radek | ABR6849 | A-team NOVO Bruntál | 25:18 | + 9:17 | |
42. | Křeček Mirek | ZPV6213 | KOB ZPV Prostějov | 25:21 | + 9:20 | |
43. | Vrábel Jaromír | ABR6102 | A-team NOVO Bruntál | 26:52 | + 10:51 | |
44. | Espigares Manuel | 660008 | 066 - Sherpa Raid Kids | 27:27 | + 11:26 | |
45. | Vayssat Gilles | 240004 | 024 - Noyon CO | 29:38 | + 13:37 | |
46. | Pažický Ľudovít | RCP6941 | RC&P TEAM Bratislava | 31:40 | + 15:39 | |
47. | José Silva | 10003 | 001 - COC | 32:02 | + 16:01 | |
48. | guillot bruno | 450001 | 045 - VHSO | 32:10 | + 16:09 | |
49. | Argaláš Jaroslav | TBM6213 | KOS TJ Tesla Brno | 34:19 | + 18:18 | |
Antoš Svatopluk | SJC6602 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Sturm Michael | 67D6800 | ESV Lok Bitterfeld | DISK | |||
Hejna Jiří | SPC6201 | SPORTICUS team | DISK | |||
Kareis Martin | VLI6501 | Slavia Liberec orienteering | DISK | |||
Němec Lubomír | ABR6201 | A-team NOVO Bruntál | DISK | |||
Moriana Lucas | 930001 | 093 - Veleta | DISK | |||
Kuchař Pavel | SJC6000 | Sportcentrum Jičín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sonnenberg Sergej | 1ZD0000 | Osnabrücker TB | 15:51 | ||
2. | Garden Rob | 14N4900 | North West Orienteering Club | 16:20 | + 0:29 | |
3. | Nielsen Jorgen | 340006 | 034 - OK OST Birkerod | 16:28 | + 0:37 | |
4. | Jankó Tamás | 22H5800 | Hegyisport Szentendre Egy. | 16:52 | + 1:01 | |
5. | Laciga Zdeněk | VSP5200 | USK Praha | 17:31 | + 1:40 | |
5. | Männel Harald | 48D5500 | OL-Team Wehrsdorf | 17:31 | + 1:40 | |
7. | Cherry Bob | 11G5701 | GB MTBO squad | 17:46 | + 1:55 | |
8. | Fremder Dietmar | 48D5600 | OL-Team Wehrsdorf | 18:04 | + 2:13 | |
9. | Dravetz Walter | TZL5418 | SKOB Zlín | 18:06 | + 2:15 | |
10. | Mueller Peter | 1030001 | 103 - Peter Müller Sport | 18:38 | + 2:47 | |
11. | Jánoška Jozef | RBA5902 | TJ Rapid Bratislava | 19:27 | + 3:36 | |
12. | Dawson Keith | 11G5800 | GB MTBO squad | 19:33 | + 3:42 | |
13. | Flašar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 19:51 | + 4:00 | |
14. | Döhler Bernd | 600001 | 060 - TUS Karlsruhe-Rueppurr | 20:10 | + 4:19 | |
15. | Nejedlý Petr | TZL5101 | SKOB Zlín | 20:19 | + 4:28 | |
16. | Rawden John | 11G5700 | GB MTBO squad | 20:37 | + 4:46 | |
17. | Legrand Bruno | 750001 | 075 - Echo73 France | 22:25 | + 6:34 | |
18. | Briconoks Paulis | 1060001 | 106 - Kapa | 22:26 | + 6:35 | |
19. | Robinson Richard | 430001 | 043 - Sunshine Orienteers | 22:55 | + 7:04 | |
20. | Sutherland Jim | 480001 | 048 - Orienteering Hutt Valley | 23:18 | + 7:27 | |
21. | Kiss Zoltán | 14H6500 | MTBO Hungary | 24:06 | + 8:15 | |
22. | Wollgarten Hermann | 24A5000 | Bayside Kangaroos | 24:34 | + 8:43 | |
23. | Norman Stuart | 740001 | 074 - BAOC | 24:56 | + 9:05 | |
24. | Bochenek Milan | EKP5601 | VŠTJ Ekonom Praha | 25:38 | + 9:47 | |
25. | GARCIN Franck | 330004 | 033 - BOL D AIR | 26:16 | + 10:25 | |
26. | Sannikau Siarhei | 860001 | 086 - BSPU, Minsk | 26:33 | + 10:42 | |
27. | Vodovnik Mirko | 45S5600 | OK Slovenj Gradec | 26:58 | + 11:07 | |
28. | Adrián Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 27:06 | + 11:15 | |
29. | HERMET Andre | 380001 | 038 - FRENCH TEAM | 27:37 | + 11:46 | |
30. | Havlíček Ivo | KNC5800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 29:47 | + 13:56 | |
31. | Kuchař Vladimír | BOR4902 | OK Jiskra Nový Bor | 29:49 | + 13:58 | |
32. | Gartlgruber Wolfgang | 810001 | 081 - HSV PINKAFELD | 31:40 | + 15:49 | |
33. | pickering kevin | 170001 | 017 - Wimborne orienteering cl | 35:33 | + 19:42 | |
34. | Kadlec Luděk | VEY5600 | YETTI Vejprty | 41:37 | + 25:46 | |
35. | Novák Miroslav | SBK5400 | KOB START Blansko | 48:17 | + 32:26 | |
Šťastný Pavel | 107002 | 107 - Neregistrovaní | DISK | |||
BREITWIESER STEFFEN | 95D5900 | SV Wissenschaft Quedlinburg | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karl Fink | 22A4900 | OLC Graz | 8:17 | ||
2. | Eberle Wolf | 350001 | 035 - HSV Aigen, Austria | 8:30 | + 0:13 | |
3. | Steen Jes | 540001 | 054 - OK OST Birkerod | 8:56 | + 0:39 | |
4. | Lukavec Míla | SMR4900 | SNS Smržovka | 10:15 | + 1:58 | |
5. | Hausner Jan | 340004 | 034 - OK OST Birkerod | 11:36 | + 3:19 | |
6. | Duedahl Niels | 340005 | 034 - OK OST Birkerod | 12:03 | + 3:46 | |
7. | Kviecinskas Kestutis | 390001 | 039 - Dainava OK | 13:58 | + 5:41 | |
8. | Hidas Sándor | 14H4800 | MTBO Hungary | 23:12 | + 14:55 | |
9. | Bjornoen Soren | 340002 | 034 - OK OST Birkerod | 33:47 | + 25:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuma Lukáš | SJC0800 | Sportcentrum Jičín | 9:10 | ||
2. | Anděl Robin | VPM0901 | KOS Slavia Plzeň | 9:26 | + 0:16 | |
3. | Ryglová Adéla | TBM0857 | KOS TJ Tesla Brno | 9:30 | + 0:20 | |
4. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | KOS TJ Tesla Brno | 9:48 | + 0:38 | |
5. | Patka Marek | BOR0902 | OK Jiskra Nový Bor | 9:56 | + 0:46 | |
6. | Toloch Otakar | GIG0900 | GIGANT Orienteering | 10:00 | + 0:50 | |
7. | Anders Charlotte | 67D0950 | ESV Lok Bitterfeld | 11:33 | + 2:23 | |
8. | Votýpka Štěpán | BOR0900 | OK Jiskra Nový Bor | 11:41 | + 2:31 | |
9. | Folprecht Mia | TBM0858 | KOS TJ Tesla Brno | 12:12 | + 3:02 | |
10. | Andrejc Miša | 45S1051 | OK Slovenj Gradec | 14:20 | + 5:10 | |
11. | Malý Matyáš | TBM0910 | KOS TJ Tesla Brno | 15:30 | + 6:20 | |
12. | Raj Ema Pika | 45S0850 | OK Slovenj Gradec | 16:56 | + 7:46 | |
13. | Šimková Anežka | LME0950 | SK Los Mělník | 17:17 | + 8:07 | |
14. | Honsová Andrea | SMR0850 | SNS Smržovka | 18:28 | + 9:18 | |
15. | Wohanka Antonín | VRL1201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:42 | + 9:32 | |
16. | Kalinová Lisa | SPC1158 | SPORTICUS team | 18:50 | + 9:40 | |
17. | Bohuslav Fanda | LPM0900 | OK Lokomotiva Plzeň | 21:11 | + 12:01 | |
18. | Kalinová Ella | SPC0961 | SPORTICUS team | 21:33 | + 12:23 | |
19. | Raj Lili Ivana | 45S1050 | OK Slovenj Gradec | 33:55 | + 24:45 | |
Marques David | 10005 | 001 - COC | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedlička Tomáš | XHK1001 | MTBO Racing team Hradec Králové | 16:48 | ||
2. | Musil Jakub | SJC - Sportcentrum Jičín | 16:57 | + 0:09 | ||
3. | Marqueues David | 001 - COC | 18:38 | + 1:50 | ||
4. | Jedličková Lucie | XHK1050 | MTBO Racing team Hradec Králové | 19:22 | + 2:34 | |
5. | Vozková Veronika | BLI1052 | MTBO Bludný kořen | 19:56 | + 3:08 | |
6. | Horák Kryštof | VSP1400 | USK Praha | 21:54 | + 5:06 | |
7. | Jedličková Veronika | XHK0850 | MTBO Racing team Hradec Králové | 22:09 | + 5:21 | |
8. | Chamraďa Elvira | GIG1050 | GIGANT Orienteering | 22:15 | + 5:27 | |
9. | Vozka Ondřej | BLI1001 | MTBO Bludný kořen | 23:05 | + 6:17 | |
10. | Lauermanova Eva | SJI - OK Jihlava | 23:27 | + 6:39 | ||
11. | Andělová Viktorie | VPM1155 | KOS Slavia Plzeň | 23:43 | + 6:55 | |
12. | Gladkovskyi Mykola | 60005 | 006 - Myxomor | 23:54 | + 7:06 | |
13. | Pastuszek Lukáš | VSP1000 | USK Praha | 24:10 | + 7:22 | |
14. | Khasanshyn Ruslan | 60006 | 006 - Myxomor | 24:20 | + 7:32 | |
15. | Jedličková Michaela | XHK1350 | MTBO Racing team Hradec Králové | 24:41 | + 7:53 | |
16. | Malá Lucie | TBM1165 | KOS TJ Tesla Brno | 24:47 | + 7:59 | |
17. | Ritter Jakub | ONO1000 | SKOB Ostrov | 25:35 | + 8:47 | |
17. | Jašek Vít | ABR1111 | A-team NOVO Bruntál | 25:35 | + 8:47 | |
19. | Schwabová Barbora | TBM1188 | KOS TJ Tesla Brno | 27:58 | + 11:10 | |
20. | Müllerová Karla | VSP1351 | USK Praha | 28:14 | + 11:26 | |
21. | Jašková Adriana | ABR0950 | A-team NOVO Bruntál | 29:09 | + 12:21 | |
22. | Andrejc Aljoša | 45S1100 | OK Slovenj Gradec | 29:17 | + 12:29 | |
23. | Tomešová Evelína | SJC1150 | Sportcentrum Jičín | 29:20 | + 12:32 | |
24. | Lauerman Jan | SJI - OK Jihlava | 29:33 | + 12:45 | ||
25. | Buriánek Max | SMR1102 | SNS Smržovka | 29:52 | + 13:04 | |
26. | Kazda František | SJC1201 | Sportcentrum Jičín | 31:12 | + 14:24 | |
27. | Honsová Magda | SMR1150 | SNS Smržovka | 32:00 | + 15:12 | |
28. | Cuny Antoine | 27F1000 | L.O. Sanchey | 33:22 | + 16:34 | |
29. | Mikeš Šimon | VPM0808 | KOS Slavia Plzeň | 35:21 | + 18:33 | |
30. | Mrázková Berta | SJC1151 | Sportcentrum Jičín | 36:02 | + 19:14 | |
31. | Garde Alena | 800003 | 080 - Orient Express 42 | 36:27 | + 19:39 | |
32. | Pais Marta | 790004 | 079 - Metsaratturid MTBO | 36:33 | + 19:45 | |
33. | Mrázek Emil | SJC1300 | Sportcentrum Jičín | 36:50 | + 20:02 | |
34. | Kazda Albert | SJC1406 | Sportcentrum Jičín | 37:52 | + 21:04 | |
35. | Ryglová Beáta | TBM1158 | KOS TJ Tesla Brno | 37:55 | + 21:07 | |
36. | Tomes Maximilian | SJC - Sportcentrum Jičín | 38:06 | + 21:18 | ||
37. | Lacigová Antonie | SZP1150 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 39:17 | + 22:29 | |
38. | Mullerová Lída | VSP - USK Praha | 41:02 | + 24:14 | ||
39. | Pais Martina | 790005 | 079 - Metsaratturid MTBO | 45:01 | + 28:13 | |
40. | Musilova Alzbeta | SJC - Sportcentrum Jičín | 45:20 | + 28:32 | ||
41. | Hrušková Tereza | ABR | A-team NOVO Bruntál | 65:14 | + 48:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lukavec Petr | SMR7800 | SNS Smržovka | 20:22 | ||
2. | Pospíšková Magdalena | TBM - KOS TJ Tesla Brno | 20:38 | + 0:16 | ||
3. | Svízela Vojtěch | LCE9101 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:10 | + 6:48 | |
4. | Váchová Ilona | 880001 | 088 - SKI KLUB Karlovy Vary | 29:59 | + 9:37 | |
5. | Večeřová Marcela | 078 - - | 31:52 | + 11:30 | ||
6. | Jelínková Irena | TBM7664 | KOS TJ Tesla Brno | 33:25 | + 13:03 | |
7. | Bochenková Jana | DOR6150 | OK Dobříš | 37:30 | + 17:08 | |
8. | Zajícová Petra | LOV7351 | lepus.cz | 40:16 | + 19:54 | |
9. | Oherova Michaela | 078 - - | 47:51 | + 27:29 | ||
10. | Rovensky Dagmar | 078 - - | 48:07 | + 27:45 | ||
11. | Hrubá Veronika | 107001 | 107 - Neregistrovaní | 48:25 | + 28:03 | |
12. | Kiss Gabor | 107 - Neregistrovaní | 49:56 | + 29:34 | ||
13. | Szlavy Anna | 078 - - | 61:04 | + 40:42 | ||
Martín Manuel | 660004 | 066 - Sherpa Raid Kids | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kadlecová Tereza | VEY0650 | YETTI Vejprty | 7:48 | ||
2. | WYMER Alyssia | 700001 | 070 - BALISE 25 | 7:49 | + 0:01 | |
3. | Norgaard Miri | 650002 | 065 - OK OST Birkerod | 8:38 | + 0:50 | |
4. | Villar-Thiery Faustine | 260004 | 026 - Noyon CO | 8:56 | + 1:08 | |
5. | Vanková Anna | OKP0550 | SK OK 24 Praha | 9:17 | + 1:29 | |
6. | Králová Denisa | TBM0559 | KOS TJ Tesla Brno | 9:38 | + 1:50 | |
7. | LAUVERGNE Gaia | 710005 | 071 - GREF GRAND EST | 10:06 | + 2:18 | |
8. | Cuny Marie-Emilie | 27F0751 | L.O. Sanchey | 10:33 | + 2:45 | |
9. | Blot Mathilde | 27F0750 | L.O. Sanchey | 10:44 | + 2:56 | |
10. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SKOB Slaný | 10:59 | + 3:11 | |
11. | Cuny Chloé | 27F0550 | L.O. Sanchey | 11:48 | + 4:00 | |
12. | Stránská Sofie | STB0851 | TJ Stadion Nový Bor | 14:52 | + 7:04 | |
13. | Pastuszková Laura | VSP0654 | USK Praha | 16:32 | + 8:44 | |
14. | Sedashova Sofiia | 180002 | 018 - MTBO Odessa | 26:13 | + 18:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hnilica Jana | 25A0251 | MTBO Youth Team Austria | 14:45 | ||
2. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:14 | + 0:29 | |
3. | Schnetz Lena | 25A0350 | MTBO Youth Team Austria | 15:29 | + 0:44 | |
4. | LECLERC Margaux | 710002 | 071 - GREF GRAND EST | 16:05 | + 1:20 | |
5. | Nedomlelová Lucie | TJN0256 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 16:26 | + 1:41 | |
6. | Pecorari Iris | 590002 | 059 - SEMIPERDO ORIENTEERING M | 16:36 | + 1:51 | |
7. | Zvirblyte Ausrine | 30004 | 003 - LTU MTBO Team | 16:56 | + 2:11 | |
8. | Králová Jolana | TBM0360 | KOS TJ Tesla Brno | 16:58 | + 2:13 | |
9. | Kovářová Lucie | VPM0350 | KOS Slavia Plzeň | 17:14 | + 2:29 | |
10. | Horáková Kateřina | LDC0351 | KOB Děčín | 17:20 | + 2:35 | |
11. | Martín Paula | 660003 | 066 - Sherpa Raid Kids | 17:42 | + 2:57 | |
12. | DESBORDES Manon | 710004 | 071 - GREF GRAND EST | 18:27 | + 3:42 | |
13. | Chamraďa Natali | GIG0450 | GIGANT Orienteering | 19:09 | + 4:24 | |
14. | Klechová Karolína | VRB0499 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 21:36 | + 6:51 | |
15. | Tymešová Anna | BOR0253 | OK Jiskra Nový Bor | 25:38 | + 10:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | PAULY Lilou | 380011 | 038 - FRENCH TEAM | 18:56 | ||
2. | RUDKIEWICZ Lucie | 380010 | 038 - FRENCH TEAM | 19:27 | + 0:31 | |
3. | Hnilica Lea | 25A0050 | MTBO Youth Team Austria | 19:54 | + 0:58 | |
4. | Splittorff Nikoline | 1010001 | 101 - FIF Hillerod Orientering | 19:59 | + 1:03 | |
5. | Zrníková Adéla | GIG0050 | GIGANT Orienteering | 20:46 | + 1:50 | |
6. | DENOUAL Marine | 380009 | 038 - FRENCH TEAM | 20:51 | + 1:55 | |
7. | SIPOS Alexandrine | 380013 | 038 - FRENCH TEAM | 21:35 | + 2:39 | |
8. | Austeja Kalvaityte | 30005 | 003 - LTU MTBO Team | 21:41 | + 2:45 | |
9. | ROLLER Camille | 380012 | 038 - FRENCH TEAM | 22:19 | + 3:23 | |
10. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | Sportcentrum Jičín | 22:31 | + 3:35 | |
11. | Ohlenschlager Birka | 970001 | 097 - Silkeborg Orienteringskl | 23:37 | + 4:41 | |
12. | Rubazeviciute Egle | 30006 | 003 - LTU MTBO Team | 23:47 | + 4:51 | |
13. | Henriksen Annika | 360001 | 036 - Svendborg Orienteringskl | 24:16 | + 5:20 | |
14. | Tamás Bianka | 14H9900 | MTBO Hungary | 24:28 | + 5:32 | |
15. | Grosjean Capucine | 580001 | 058 - BALISE 25 | 24:30 | + 5:34 | |
16. | Brinch Sara | 570002 | 057 - FIF Hillerod Orientering | 24:48 | + 5:52 | |
17. | Svobodová Alexandra | VPM0051 | KOS Slavia Plzeň | 25:03 | + 6:07 | |
18. | Lacigová Marie | VSP0050 | USK Praha | 28:13 | + 9:17 | |
19. | Skoupá Vendula | GIG0151 | GIGANT Orienteering | 31:48 | + 12:52 | |
Barnetová Veronika | XPU9952 | PARDUBICE BIKERS | DISK | |||
Hansen Christine Reiber | 550003 | 055 - Allerod OK | 20:36 | + 1:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sogaard Camilla | 20001 | 002 - Horsens OK | 19:22 | ||
2. | Haltof Ewa | ABR9499 | A-team NOVO Bruntál | 19:58 | + 0:36 | |
3. | Benham Kvale Emily | 11G8950 | GB MTBO squad | 20:12 | + 0:50 | |
4. | Rothweiler Maja | 140003 | 014 - Swiss Team | 20:23 | + 1:01 | |
5. | Christoffersen Cacilie | 130001 | 013 - OK OST Birkerod | 20:32 | + 1:10 | |
6. | Kubínová Veronika | SKV9752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 20:39 | + 1:17 | |
7. | Gigon Michaela | 21A7650 | OLT Transdanubien | 20:41 | + 1:19 | |
8. | Devillers Constance | 510001 | 051 - BALISE 25 | 20:53 | + 1:31 | |
9. | Garde Hana | 800001 | 080 - Orient Express 42 | 20:54 | + 1:32 | |
10. | Stryzhak Krystyna | 40002 | 004 - UKR mtb-o team | 20:56 | + 1:34 | |
11. | Králová Vilma | TBM9950 | KOS TJ Tesla Brno | 20:57 | + 1:35 | |
12. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 20:58 | + 1:36 | |
13. | Schaffner Christine | 140001 | 014 - Swiss Team | 20:59 | + 1:37 | |
14. | Březinová Marie | TSU9191 | LKT 80 Šumperk | 21:04 | + 1:42 | |
15. | Drobníková Markéta | SJC8450 | Sportcentrum Jičín | 21:10 | + 1:48 | |
16. | Tučková Dagmar | SPC8653 | SPORTICUS team | 21:23 | + 2:01 | |
17. | Reifová Naděžda | TSU8889 | LKT 80 Šumperk | 21:30 | + 2:08 | |
18. | Musilová Vendula | SJC8355 | Sportcentrum Jičín | 21:43 | + 2:21 | |
19. | Ančicová Stanislava | VBA8454 | ŠK VAZKA Bratislava | 21:46 | + 2:24 | |
20. | Tyszová Natália | 84S8850 | Akademik TU Košice | 21:51 | + 2:29 | |
21. | Füzy Anna | 14H7650 | MTBO Hungary | 21:53 | + 2:31 | |
22. | Trifilenkova Anastasia | 980003 | 098 - Orienta ski-o | 22:10 | + 2:48 | |
23. | Staňková Štěpánka | TSU8992 | LKT 80 Šumperk | 22:42 | + 3:20 | |
24. | Lou GARCIN | 330001 | 033 - BOL D AIR | 22:55 | + 3:33 | |
25. | Arlauskiene Ramune | 30001 | 003 - LTU MTBO Team | 22:57 | + 3:35 | |
26. | Hrdinová Marie | VSP7852 | USK Praha | 23:13 | + 3:51 | |
27. | Lacigová Michaela | VSP8152 | USK Praha | 23:36 | + 4:14 | |
28. | Grycová Veronika | TBM9859 | KOS TJ Tesla Brno | 24:48 | + 5:26 | |
29. | Kalinová Markéta | SPC8259 | SPORTICUS team | 25:03 | + 5:41 | |
30. | Lalire Aleth | 200003 | 020 - ADOC | 25:21 | + 5:59 | |
31. | Mědílková Iva | SPC7160 | SPORTICUS team | 26:30 | + 7:08 | |
32. | Sukholovskaya Uliana | 1100001 | 110 - Saratov | 28:09 | + 8:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lamichová Martina | XHK9150 | MTBO Racing team Hradec Králové | 21:11 | ||
2. | Jiranová Kateřina | XHK8350 | MTBO Racing team Hradec Králové | 21:48 | + 0:37 | |
3. | Uhnavá Markéta | SBK8485 | KOB START Blansko | 21:51 | + 0:40 | |
4. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 21:58 | + 0:47 | |
4. | Kubínová Romana | SKV9452 | TJ Slovan Karlovy Vary | 21:58 | + 0:47 | |
6. | Jedlickova Zuzana | XHK8150 | MTBO Racing team Hradec Králové | 22:28 | + 1:17 | |
7. | Kurková Martina | SMR8850 | SNS Smržovka | 22:41 | + 1:30 | |
8. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 23:51 | + 2:40 | |
9. | Kamererová Valerie | STB9450 | TJ Stadion Nový Bor | 24:05 | + 2:54 | |
9. | Puchernová Zuzana | TAP8453 | KOB Tretra Praha | 24:05 | + 2:54 | |
11. | Pařízková Věrka | SMR7151 | SNS Smržovka | 24:24 | + 3:13 | |
12. | Waldmann Brigitte | 870001 | 087 - OLT Transdanubien | 24:28 | + 3:17 | |
13. | Lukavcová Ivana | SMR8754 | SNS Smržovka | 24:30 | + 3:19 | |
14. | Hellmüller Mirjam | 140006 | 014 - Swiss Team | 24:44 | + 3:33 | |
15. | Tomečková Zuzana | TSU8279 | LKT 80 Šumperk | 24:47 | + 3:36 | |
16. | Beržinská Soňa | SBK8554 | KOB START Blansko | 25:00 | + 3:49 | |
17. | Folprechtová Kateřina | ZUP7452 | MTBO ČZU Praha | 25:09 | + 3:58 | |
18. | Mokrá Julie | VLI8051 | Slavia Liberec orienteering | 25:35 | + 4:24 | |
19. | Pustova Nataliia | 60002 | 006 - Myxomor | 25:54 | + 4:43 | |
20. | Veličková Monika | ABR8951 | A-team NOVO Bruntál | 26:48 | + 5:37 | |
21. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | TJ Lokomotiva Beroun | 26:55 | + 5:44 | |
22. | Balažič Petja | 45S8350 | OK Slovenj Gradec | 27:13 | + 6:02 | |
23. | Haničáková Denisa | DMS8350 | Dynamo Malá Skála | 27:14 | + 6:03 | |
24. | Vaněčková Petra | ZUP7950 | MTBO ČZU Praha | 27:31 | + 6:20 | |
25. | Svobodová Katu | SMR8451 | SNS Smržovka | 28:14 | + 7:03 | |
26. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | KOB START Blansko | 29:01 | + 7:50 | |
27. | Klíchová Jana | SSU8151 | SK Severka Šumperk | 29:06 | + 7:55 | |
28. | Zilinskiene Kira | 490002 | 049 - IOSK BUDAKALNIS | 30:14 | + 9:03 | |
29. | Fremrová Jaroslava | LPM7954 | OK Lokomotiva Plzeň | 30:16 | + 9:05 | |
30. | Raj Nastja | 45S0000 | OK Slovenj Gradec | 31:49 | + 10:38 | |
31. | Visinski Andrejc Maja | 45S8150 | OK Slovenj Gradec | 35:43 | + 14:32 | |
32. | Mihelič Pogorelčnik Anja | 45S8351 | OK Slovenj Gradec | 46:03 | + 24:52 | |
Bogarová Adélka | VSP9050 | USK Praha | DISK | |||
Cerná Jitka | 660002 | 066 - Sherpa Raid Kids | DISK | |||
Ksandrová Marie | EKP9262 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vercellotti Léa | 420001 | 042 - Orientation Team Besanço | 18:53 | ||
2. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | VŠTJ Ekonom Praha | 19:04 | + 0:11 | |
3. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 19:28 | + 0:35 | |
4. | Pařízková Anežka | SMR9350 | SNS Smržovka | 19:30 | + 0:37 | |
5. | Jedličková Adéla | XHK8253 | MTBO Racing team Hradec Králové | 20:25 | + 1:32 | |
6. | Štěpánová Dita | DOB7956 | KOB Dobruška | 23:25 | + 4:32 | |
7. | Križanová Martina | 400001 | 040 - COPR TJ Přeštice | 23:28 | + 4:35 | |
8. | POURRE Marion | 670004 | 067 - BALISE 25 | 25:09 | + 6:16 | |
9. | Nehasilová Petra | BOR8253 | OK Jiskra Nový Bor | 25:26 | + 6:33 | |
10. | Tichá Jana | KNC9250 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 25:47 | + 6:54 | |
11. | Hejnová Aneta | SPC9356 | SPORTICUS team | 26:12 | + 7:19 | |
12. | Kuncová Jana | UOL7854 | SOB Olomouc | 26:14 | + 7:21 | |
13. | Matoušková Petra | BLI7650 | MTBO Bludný kořen | 26:18 | + 7:25 | |
14. | Horová Klára | VSP8455 | USK Praha | 26:55 | + 8:02 | |
15. | Itaniemi Janita | GIG8051 | GIGANT Orienteering | 27:33 | + 8:40 | |
16. | Rohtla Merle | 790002 | 079 - Metsaratturid MTBO | 29:20 | + 10:27 | |
17. | Kiss Vivien | 14H9201 | MTBO Hungary | 29:40 | + 10:47 | |
18. | Zamrzlová Eva | SJC8759 | Sportcentrum Jičín | 31:39 | + 12:46 | |
19. | Coufalová Markéta | TSU8894 | LKT 80 Šumperk | 33:04 | + 14:11 | |
20. | Vajda-Kovács Ágnes | 14H8250 | MTBO Hungary | 34:12 | + 15:19 | |
21. | Vosecká Veronika | SPC8853 | SPORTICUS team | 34:34 | + 15:41 | |
22. | Jedličková Jana | XHK8351 | MTBO Racing team Hradec Králové | 35:18 | + 16:25 | |
23. | Baumann Viola | 780001 | 078 - - | 45:00 | + 26:07 | |
24. | Kavaliauskiene Kristina | 0030015 | 003 - LTU MTBO Team | 55:14 | + 36:21 | |
25. | Hidas-Mészáros Eszter | 14H8251 | MTBO Hungary | 57:26 | + 38:33 | |
26. | Leopolseder Miriam | 890001 | 089 - Wien 22 | 62:43 | + 43:50 | |
Kazdová Jana | SJC7752 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Buriánková Ivka | SMR7450 | SNS Smržovka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gelderman Marquita | 14N6750 | North West Orienteering Club | 13:33 | ||
2. | Chmelíková Michaela | GIG7550 | GIGANT Orienteering | 14:53 | + 1:20 | |
3. | Villar Aurélie | 260002 | 026 - Noyon CO | 14:54 | + 1:21 | |
4. | Cipriani Milena | 530001 | 053 - Panda or. Team Valsugana | 15:23 | + 1:50 | |
5. | Vavrysová Lenka | TZL7400 | SKOB Zlín | 15:45 | + 2:12 | |
5. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 15:45 | + 2:12 | |
7. | Brunstedt Katja | 650001 | 065 - OK OST Birkerod | 15:48 | + 2:15 | |
8. | Aguilera Monica | 220001 | 022 - Club Orientació Cataluny | 15:55 | + 2:22 | |
9. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:17 | + 2:44 | |
10. | Honsová Lenka | SMR7750 | SNS Smržovka | 16:26 | + 2:53 | |
11. | Linhartová Martina | GIG7750 | GIGANT Orienteering | 16:46 | + 3:13 | |
12. | Vanková Jana | OKP7750 | SK OK 24 Praha | 16:51 | + 3:18 | |
13. | Orsolya Marosffy | 14H7200 | MTBO Hungary | 17:08 | + 3:35 | |
14. | Veselá Iva | ZUP7551 | MTBO ČZU Praha | 17:12 | + 3:39 | |
15. | Rubaževičiene Giedre | 190002 | 019 - OK Fortuna | 17:19 | + 3:46 | |
15. | Reinartaite Vaida | 770001 | 077 - OK Fortuna | 17:19 | + 3:46 | |
17. | Jašková Šárka | ABR7751 | A-team NOVO Bruntál | 17:21 | + 3:48 | |
18. | Ryglová Kateřina | TBM7372 | KOS TJ Tesla Brno | 17:38 | + 4:05 | |
19. | Gajdová Kristina | VSP7752 | USK Praha | 17:44 | + 4:11 | |
20. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | KOS TJ Tesla Brno | 17:51 | + 4:18 | |
21. | Malá Alice | TBM7991 | KOS TJ Tesla Brno | 18:01 | + 4:28 | |
22. | Frederickx An | 440001 | 044 - ASUB Orientation | 18:08 | + 4:35 | |
23. | Patková Kateřina | BOR7853 | OK Jiskra Nový Bor | 18:09 | + 4:36 | |
24. | Valíková Petra | GIG7350 | GIGANT Orienteering | 18:41 | + 5:08 | |
25. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | OK Jiskra Nový Bor | 18:44 | + 5:11 | |
26. | Blot Karine | 27F7950 | L.O. Sanchey | 19:40 | + 6:07 | |
27. | Zambiasi Clizia | 590001 | 059 - SEMIPERDO ORIENTEERING M | 20:10 | + 6:37 | |
28. | Cuny Françoise | 27F7951 | L.O. Sanchey | 20:46 | + 7:13 | |
29. | Štreglová Andrea | VRL7552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:15 | + 7:42 | |
30. | Reiibert-Hansen Katja | 550004 | 055 - Allerod OK | 21:38 | + 8:05 | |
31. | Votýpková Zuzana | BOR7958 | OK Jiskra Nový Bor | 21:53 | + 8:20 | |
32. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | KOS TJ Tesla Brno | 22:09 | + 8:36 | |
33. | Králová Dana | TBM7650 | KOS TJ Tesla Brno | 23:05 | + 9:32 | |
34. | Tumová Jana | SJC7452 | Sportcentrum Jičín | 23:20 | + 9:47 | |
35. | Ranoniene Loreta | 150001 | 015 - OK Fortuna | 23:37 | + 10:04 | |
36. | Walther Katja | 610001 | 061 - OLT Transdanubien | 24:05 | + 10:32 | |
37. | Naryshkina Olga | 720002 | 072 - Kamvol Minsk | 24:25 | + 10:52 | |
38. | ANGELA GARCIA-HAWKINS | 990002 | 099 - Los Angeles | 26:04 | + 12:31 | |
39. | Michálková Alice | GIG7650 | GIGANT Orienteering | 26:06 | + 12:33 | |
40. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 27:05 | + 13:32 | |
41. | Dobešová Monika | KNC7151 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 38:33 | + 25:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maliňáková Eva | TSU6550 | LKT 80 Šumperk | 7:52 | ||
2. | Dohnalová Jindra | VIP6251 | SK VIPrahlo | 7:57 | + 0:05 | |
2. | Thomas Sylvia | 48D6900 | OL-Team Wehrsdorf | 7:57 | + 0:05 | |
4. | Hnilica Sonja | 27A6850 | Wiener Schulcup WSC | 8:10 | + 0:18 | |
5. | Švarcbachová Jaroslava | KNC6754 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 8:16 | + 0:24 | |
6. | Barnes Tamsin | 430002 | 043 - Sunshine Orienteers | 8:23 | + 0:31 | |
7. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 9:03 | + 1:11 | |
8. | Abelová Ivana | STB6798 | TJ Stadion Nový Bor | 9:06 | + 1:14 | |
9. | Spehr Uta | 630001 | 063 - TUS Karlsruhe-Rueppurr | 9:14 | + 1:22 | |
10. | Finder Gabriele | 25A6500 | MTBO Youth Team Austria | 9:19 | + 1:27 | |
11. | POURRE Valérie | 670003 | 067 - BALISE 25 | 9:54 | + 2:02 | |
12. | Bernard-Moes Myriam | 27F-050 | L.O. Sanchey | 11:04 | + 3:12 | |
13. | Micko Roswitha | 830002 | 083 - GO Harzberg / Bad Voesla | 11:46 | + 3:54 | |
14. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 11:48 | + 3:56 | |
15. | Rodriguez Paloma | 930002 | 093 - Veleta | 13:12 | + 5:20 | |
16. | Courtois Agnes | 27F6450 | L.O. Sanchey | 13:38 | + 5:46 | |
17. | guillot sylvie | 450002 | 045 - VHSO | 15:09 | + 7:17 | |
18. | Hanley Karena | 11G6350 | GB MTBO squad | 16:07 | + 8:15 | |
19. | Balažič Irena | 45S6050 | OK Slovenj Gradec | 16:37 | + 8:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Andersen Tove | 540002 | 054 - OK OST Birkerod | 9:18 | ||
2. | Sonnenberg Olga | 1ZD5850 | Osnabrücker TB | 9:29 | + 0:11 | |
3. | Hausner Birgit | 340003 | 034 - OK OST Birkerod | 10:12 | + 0:54 | |
4. | Králová Dana | TSU5896 | LKT 80 Šumperk | 10:23 | + 1:05 | |
5. | Staneviciene Ruta | 390004 | 039 - Dainava OK | 10:40 | + 1:22 | |
6. | Lacigová Ivana | VSP5950 | USK Praha | 10:50 | + 1:32 | |
7. | BONNORONT Dany | 330003 | 033 - BOL D AIR | 12:25 | + 3:07 | |
8. | Lukavcová Lenka | SMR5450 | SNS Smržovka | 15:12 | + 5:54 | |
9. | Pospíšková Luisa | TBM5959 | KOS TJ Tesla Brno | 15:32 | + 6:14 | |
10. | Perůtková Ivana | TSU5850 | LKT 80 Šumperk | 19:44 | + 10:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | MacLassen Annelise | 280002 | 028 - Rold Skov OK | 12:52 | ||
2. | Brunstedt Kirsten | 340001 | 034 - OK OST Birkerod | 13:36 | + 0:44 | |
3. | Kralova Eva | VBA4751 | ŠK VAZKA Bratislava | 15:37 | + 2:45 |