Výsledky závodu: SUDETY OPEN - E4

Datum:
01.09.2019
Místo konání:
Rájec u Tisé
Pořadatel:
LDC - KOB Děčín
Mapa:
1:4 000
Ředitel závodu:
Martan Jiří - R2
Hlavní rozhodčí:
Martan Jiří - R2
Stavitel tratí:
Nehasil Vladislav - R3, Hnízdil Jan
Kategorie:
CERNA     CERVENA     MODRA     ZELENA    
CERNA
3.20 km, 225 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martin Janata TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:15
2. Tomáš Dlabaja TUR8303 OOB TJ Turnov 29:26 + 0:11
3. Tomáš Udržal LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 30:41 + 1:26
4. Jakub Škoda DOK8800 OK Doksy 31:53 + 2:38
5. Robert Heczko VLI7403 Slavia Liberec orienteering 32:15 + 3:00
6. Vít Zakouřil TUR9301 OOB TJ Turnov 32:29 + 3:14
7. Dan Pavlovec BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 32:38 + 3:23
8. Jáchym Kavalír PHK9901 OK 99 Hradec Králové 33:05 + 3:50
9. Wojciech Pachnik 19P0001 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 33:27 + 4:12
10. Jan Pavlovec BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 34:03 + 4:48
11. Martin Baier TUR7603 OOB TJ Turnov 34:07 + 4:52
12. Štěpán Kožina PGP0300 SK Praga 34:13 + 4:58
13. Anna Štičková SSU9651 SK Severka Šumperk 34:25 + 5:10
14. Matěj Burda BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 35:18 + 6:03
15. Adam Škvor KAM0202 OK Kamenice 36:05 + 6:50
16. Jan Schulhof TUR8900 OOB TJ Turnov 37:03 + 7:48
17. Michal Tihon PHK7905 OK 99 Hradec Králové 38:03 + 8:48
18. David Pustai TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:20 + 10:05
19. Tomáš Deml LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 39:26 + 10:11
20. Tomáš Kopec VLI8203 Slavia Liberec orienteering 40:13 + 10:58
21. Kateřina Kašková CHA7850 OK Chrastava 40:42 + 11:27
22. Tomáš Kobr TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:03 + 11:48
23. Friedmar Richter 71D8100 USV TU Dresden 41:04 + 11:49
24. Dominik Průša VSP0406 USK Praha 41:05 + 11:50
25. Martin Škvor KAM6700 OK Kamenice 41:29 + 12:14
26. Matouš Karvánek BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 41:41 + 12:26
27. Hanka Straube 31D7350 SV Lengefeld 42:03 + 12:48
28. Ondřej Blaha EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 42:11 + 12:56
29. Alexander Lubs 71D6700 USV TU Dresden 42:22 + 13:07
30. Šumík Duben Jiří LDC8800 KOB Děčín 43:07 + 13:52
31. David Nehasil BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 43:30 + 14:15
32. Michal Průša VSP7310 USK Praha 43:35 + 14:20
33. Adéla Havlová BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 43:39 + 14:24
34. Heiko Gossel 71D6500 USV TU Dresden 43:42 + 14:27
35. Kay Cruse 24D6600 SV Robotron Dresden 43:46 + 14:31
36. Jan Picek TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:47 + 14:32
37. Franz Cruse 24D9100 SV Robotron Dresden 43:48 + 14:33
38. Elin Martanová VLI0252 Slavia Liberec orienteering 44:10 + 14:55
39. Alena Neradová TUR8551 OOB TJ Turnov 44:44 + 15:29
40. Petr Kruliš VLI6901 Slavia Liberec orienteering 44:46 + 15:31
41. Jan Petr TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:11 + 15:56
42. Miroslav Duda ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 45:16 + 16:01
43. Karel Kavalír PHK6503 OK 99 Hradec Králové 45:23 + 16:08
44. Pavel Kalenský SUL7600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 46:06 + 16:51
45. Lea Martanová VLI0555 Slavia Liberec orienteering 46:10 + 16:55
46. Michal Šrubař ASU8606 Magnus Orienteering 47:55 + 18:40
47. Zuzana Kožinová PGP9650 SK Praga 48:51 + 19:36
48. Jura Janeček EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 48:52 + 19:37
49. Michal Havel LDC8901 KOB Děčín 49:05 + 19:50
50. Anna Kožinová PGP9350 SK Praga 49:14 + 19:59
51. Tomáš Leštínský OAV7801 Orienteering Adventure 49:52 + 20:37
52. Jana Kožinová PGP6651 SK Praga 50:08 + 20:53
53. Lenka Hrobařová ASU7751 Magnus Orienteering 50:29 + 21:14
54. Jiří Macek LIT8401 KOB Litvínov 51:10 + 21:55
55. Petr Pávek BOR9008 OK Jiskra Nový Bor 51:52 + 22:37
56. Zuzana Nehasilová LDC7150 KOB Děčín 52:27 + 23:12
57. Martin Tichý SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 52:31 + 23:16
57. Petr Kožina PGP6000 SK Praga 52:31 + 23:16
59. Romana Zabořilová JEN7457 OB Jenišovice 54:08 + 24:53
60. Milan Svěchota MOV7202 SKOB Ostrava 55:12 + 25:57
61. Tomáš Sochor HAV6301 OB Havířov 56:02 + 26:47
62. Jens Leibiger 56:31 + 27:16
63. Marek Wojnowicz 19P0002 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 56:57 + 27:42
64. Tomáš Borovička FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:02 + 27:47
65. Martin Žáček FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:45 + 28:30
66. Martin Vančura ASU8049 Magnus Orienteering 59:19 + 30:04
67. David Hrabánek PGP6003 SK Praga 59:41 + 30:26
68. Jaroslav Nerad LIT9001 KOB Litvínov 60:54 + 31:39
69. Dan Dvořáček 0130002 62:41 + 33:26
70. Torsten Mättig 71D6503 USV TU Dresden 65:03 + 35:48
71. Veronika Nehasilová LDC0350 KOB Děčín 65:34 + 36:19
72. Pavlína Pecoldová 0130001 67:50 + 38:35
73. Martina Matějková 0140002 74:22 + 45:07
74. Miloš Dvořák BBM7300 BETA URSUS Orienteering 88:04 + 58:49
75. Petr Štěpán LDC7302 KOB Děčín 91:28 + 62:13
Tomáš Tichý SJH9201 SJH Jindřichův Hradec DISK
Ivo Novák OKP6200 SK OK 24 Praha DISK
Pavel Rychlý KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
W. Distler Carl 0150001 DISK
MS Matěj Hnízdil 45:36 + 16:21
CERVENA
2.70 km, 120 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpán Waldhauser BOR0409 OK Jiskra Nový Bor 32:25
2. Martin Klein LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:08 + 0:43
3. Jaroslav Krejčí BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 34:08 + 1:43
3. Tereza Tichá SJH9452 SJH Jindřichův Hradec 34:08 + 1:43
5. Aleš Fürst LLI6801 LOK-o Liberec 34:27 + 2:02
6. Tomáš Poloprutský VLI6205 Slavia Liberec orienteering 34:45 + 2:20
7. Bohdana Heczková VLI7750 Slavia Liberec orienteering 34:54 + 2:29
8. Antonín Procházka DCE5500 KOB Dobřichovice 35:26 + 3:01
8. Martin Prach 0180001 35:26 + 3:01
10. Erik Heczko VLI0804 Slavia Liberec orienteering 35:35 + 3:10
11. Simona Karochová DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 36:52 + 4:27
12. Pavel Dikoš BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 36:53 + 4:28
13. Jan Čech FSP7900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:08 + 4:43
14. Petr Pavel LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:19 + 4:54
15. Ondřej Lisý VLI7100 Slavia Liberec orienteering 37:24 + 4:59
16. Marek Ročejdl 0070001 37:52 + 5:27
17. Magdalena Kubecová STB0550 TJ Stadion Nový Bor 38:05 + 5:40
18. Michal Žejdlík LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:22 + 5:57
19. Martin Šritr TUV6802 SOK TJ Turnov 38:46 + 6:21
20. Pavel Ptáček BBM6508 BETA URSUS Orienteering 38:51 + 6:26
21. Petr Bílý LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:32 + 7:07
22. Olga Koutná BOR7152 OK Jiskra Nový Bor 39:35 + 7:10
23. Lenka Kovářová LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:52 + 7:27
24. Romana Kubínová SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 40:10 + 7:45
25. Michaela Kopcová VLI8456 Slavia Liberec orienteering 41:32 + 9:07
26. Eliška Košíková TUR0052 OOB TJ Turnov 41:47 + 9:22
27. Pavla Blahová DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 41:54 + 9:29
28. Manfred Hickethier VLI5201 Slavia Liberec orienteering 42:27 + 10:02
29. Martina Tihonová PHK8651 OK 99 Hradec Králové 42:51 + 10:26
29. Zuzana Škvorová KAM7350 OK Kamenice 42:51 + 10:26
31. Martina Pavlová LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:08 + 10:43
31. Pavel Karmazín LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 43:08 + 10:43
31. Jan Březina CHA7604 OK Chrastava 43:08 + 10:43
34. Milan Krausz FSP6700 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:12 + 10:47
35. Ondřej Smolka TJP9401 TJ Sokol Troja 43:14 + 10:49
36. Cornelia Eckardt 71D6900 USV TU Dresden 43:22 + 10:57
37. Martyna Soroka TUR9466 OOB TJ Turnov 43:30 + 11:05
38. Dušan Novotný TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:12 + 11:47
39. Petr Pavlovec BOR6303 OK Jiskra Nový Bor 44:28 + 12:03
40. Pavel Běhoun PHK5701 OK 99 Hradec Králové 44:53 + 12:28
41. Nina Jeřábková BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 44:58 + 12:33
42. Miloslav Průcha BOR5800 OK Jiskra Nový Bor 45:19 + 12:54
43. Petr Karvánek BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 45:24 + 12:59
43. Tereza Posseltová TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:24 + 12:59
45. Lucie Poloprutská VLI9950 Slavia Liberec orienteering 45:44 + 13:19
46. Petr Karmazín VLI4901 Slavia Liberec orienteering 45:59 + 13:34
47. Hana Typltová DKP8760 Oddíl OB Kotlářka 46:17 + 13:52
48. Kateřina Jirásková PGP8852 SK Praga 47:28 + 15:03
49. Romana Posseltová TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:40 + 15:15
50. Adéla Kotková RIC0655 OB Říčany 48:10 + 15:45
51. Tereza Jeřábková BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 48:21 + 15:56
52. Claudia Helling 71D7050 USV TU Dresden 48:48 + 16:23
53. Jiří Žucha TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:09 + 16:44
54. Martin Waldhauser BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 49:10 + 16:45
55. Daniel Jareš KUL6900 KOB Ústí nad Labem 50:01 + 17:36
56. Michal Zabořil JEN7101 OB Jenišovice 50:28 + 18:03
57. Petr Hinterholzinger 0080001 50:55 + 18:30
58. Pavla Pavlíková CHA6551 OK Chrastava 50:57 + 18:32
59. Karolína Rychlá KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:04 + 18:39
60. Rudolf Kaška CHA5500 OK Chrastava 51:06 + 18:41
61. Lenka Kalenská SUL7853 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 51:39 + 19:14
62. Jiří Thiemel ASU8948 Magnus Orienteering 53:11 + 20:46
63. Pavel Kubec STB6601 TJ Stadion Nový Bor 53:38 + 21:13
64. Martina Zalabová SJC6657 Sportcentrum Jičín 54:02 + 21:37
65. Vladislav Linka SUL5701 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 54:36 + 22:11
66. Eva Neradová LIT8951 KOB Litvínov 54:37 + 22:12
67. Andrea Kameníková BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 54:50 + 22:25
68. Markéta Průšová VSP7256 USK Praha 54:59 + 22:34
69. Iva Benešová SJC6151 Sportcentrum Jičín 55:00 + 22:35
70. Josef Beneš SJC5801 Sportcentrum Jičín 55:16 + 22:51
71. Iva Janská LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:27 + 23:02
72. Kateřina Kubecová BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 55:30 + 23:05
73. Martin Posselt TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:36 + 23:11
74. Stanislav Kynčl JIL5401 OK Jilemnice 55:39 + 23:14
75. Jiří Lapčík 0200001 55:47 + 23:22
76. Jan Svoboda BOR7200 OK Jiskra Nový Bor 57:16 + 24:51
77. Lenka Kotková RIC7352 OB Říčany 58:08 + 25:43
78. Pavel Píša NER0002 58:43 + 26:18
79. Luboš Bruner LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:07 + 26:42
80. Miroslav Hromádka TUR6000 OOB TJ Turnov 59:17 + 26:52
81. Daniel Čermák EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 59:23 + 26:58
82. Jiří Würz LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:25 + 27:00
83. Alena Smolková PGP6450 SK Praga 60:39 + 28:14
84. Ivana Nováková DLP8150 OOB TJ Dukla Praha 61:45 + 29:20
85. Pavel Řezáč VLI6900 Slavia Liberec orienteering 62:47 + 30:22
86. Ján Palaščak 0170001 63:28 + 31:03
87. Klára Hausmannová EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 63:29 + 31:04
88. Jitka Demlová LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 63:53 + 31:28
89. Rudolf Hrobař SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:10 + 31:45
90. Karel Kovář LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:55 + 32:30
91. Katrin Cruse 24D6650 SV Robotron Dresden 65:27 + 33:02
92. Jana Tichá SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 67:12 + 34:47
93. Leon Mättig 71D0103 USV TU Dresden 68:07 + 35:42
94. Anja Woy 71D6950 USV TU Dresden 68:56 + 36:31
95. Jiřina Běhounová PHK5651 OK 99 Hradec Králové 70:00 + 37:35
96. Milan Pavlík CHA5400 OK Chrastava 72:29 + 40:04
97. Boris Doškář BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 72:38 + 40:13
98. Hana Sochorová HAV6250 OB Havířov 77:00 + 44:35
99. Milan Borovička FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:04 + 44:39
100. Jakub Dvořák BBM0502 BETA URSUS Orienteering 77:13 + 44:48
101. Karolína Pohořalá ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 80:02 + 47:37
102. Jan Šváb VSP5801 USK Praha 86:43 + 54:18
Sina Cruse 24D9350 SV Robotron Dresden DISK
Lucie Janatová DKP8154 Oddíl OB Kotlářka DISK
Zuzana Benešová LIT8353 KOB Litvínov DISK
Michael Glöckner KUL7000 KOB Ústí nad Labem DISK
MODRA
2.20 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lucie Linková TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:06
2. Karel Březina CHA0605 OK Chrastava 31:18 + 0:12
3. Miloš Pávek BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 36:20 + 5:14
4. Eva Halířová BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 36:39 + 5:33
5. Iva Linková TUR6850 OOB TJ Turnov 38:19 + 7:13
6. Jana Pávková BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 39:03 + 7:57
7. Eliška Žejdlíková LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:01 + 8:55
8. Tomáš Babický RUM5001 ZOOB Rumburk 41:21 + 10:15
9. Helmut Conrad 71D4000 USV TU Dresden 42:22 + 11:16
10. Josef Rančák BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 43:03 + 11:57
11. Filip Vambera TUR7305 OOB TJ Turnov 44:17 + 13:11
12. Kateřina Kameníková BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 46:23 + 15:17
13. Lenka Borovičková FSP7350 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:55 + 15:49
14. Jana Čechová FSP8353 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:17 + 16:11
15. Magda Šejnová 0070002 49:21 + 18:15
16. Michaela Březinová CHA7751 OK Chrastava 50:04 + 18:58
17. Matylda Ferbasová TUR0762 OOB TJ Turnov 50:52 + 19:46
18. Zdeňka Ferbasová TUR7361 OOB TJ Turnov 51:02 + 19:56
19. Jakob Löhning 71D0500 USV TU Dresden 51:03 + 19:57
20. Miroslava Kynčlová JIL5851 OK Jilemnice 51:29 + 20:23
21. Ondřej Jareš KUL0600 KOB Ústí nad Labem 51:57 + 20:51
22. Jan Kroupa KUL0702 KOB Ústí nad Labem 52:03 + 20:57
23. Alena Kovářová LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:24 + 23:18
24. Miluše Procházková DCE5450 KOB Dobřichovice 58:11 + 27:05
25. Ivana Karmazínová VLI5150 Slavia Liberec orienteering 60:50 + 29:44
26. Markéta Blahová EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 62:46 + 31:40
27. Lucie Svobodová BOR7151 OK Jiskra Nový Bor 63:44 + 32:38
28. Jan Zít LDC8200 KOB Děčín 64:24 + 33:18
29. Helena Košíková TUR6550 OOB TJ Turnov 65:27 + 34:21
30. Zdeněk Kadavý CHA4901 OK Chrastava 68:42 + 37:36
31. Věra Bradnová CHA5550 OK Chrastava 68:46 + 37:40
32. Kateřina Sedlatá CHC8951 K.O.B. Choceň 74:18 + 43:12
33. Dobroslav Pohořalý ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 74:37 + 43:31
34. Dominik Vojta CHC8701 K.O.B. Choceň 77:50 + 46:44
35. Jiří Holpuch LDC5702 KOB Děčín 79:11 + 48:05
Ivana Kubátová BOR6152 OK Jiskra Nový Bor DISK
Ilona Hrabánková PGP6250 SK Praga DISK
Pavla Zítová LDC8151 KOB Děčín DISK
Jitka Píšová NER0001 DISK
MS Věra Slezáčková 63:52 + 32:46
ZELENA
1.60 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adam Novák DLP0901 OOB TJ Dukla Praha 23:15
2. Janek Kruliš VLI1003 Slavia Liberec orienteering 26:50 + 3:35
3. Eliška Waldhauserová BOR0757 OK Jiskra Nový Bor 30:13 + 6:58
4. Lisa Löhning 71D1150 USV TU Dresden 40:15 + 17:00
5. Violka Janatová TJN0956 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:30 + 18:15
6. Matěj Janata TJN1111 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:05 + 18:50
7. Antonie Březinová CHA0851 OK Chrastava 43:41 + 20:26
8. Pavla Kalenská SUL0950 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 48:51 + 25:36
9. Tomáš Kalenský SUL0600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 49:30 + 26:15
10. Jolana Kadlecová BBM1052 BETA URSUS Orienteering 51:16 + 28:01
11. Amálie Ślínská KUL0852 KOB Ústí nad Labem 55:53 + 32:38
12. Marek Novák DLP9999 OOB TJ Dukla Praha 79:00 + 55:45
Markéta Kubecová PGP0955 SK Praga DISK