Výsledky závodu: 1.závod Slezské zimní ligy (SZL)

Datum:
23.11.2019
Místo konání:
Příbor, Hostinec u Čechů
Pořadatel:
BFM - SKOB Frýdek - Místek
Mapa:
Příbor
Ředitel závodu:
Svoboda Martin - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Svoboda Martin - R3
Kategorie:
DA     DB     DC     HA     HB     HC    
DA
4.40 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lisewska Agnieszka 42P1750 C Team360 29:30
2. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 29:53 + 0:23
3. Matoušková Jana MOV0551 B SKOB Ostrava 29:55 + 0:25
4. Čablová Kristina 0090001 C 009 - AK EZ Kopřivnice 30:16 + 0:46
5. Brodová Gabriela HAV7152 C OB Havířov 30:53 + 1:23
6. Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 30:59 + 1:29
7. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 31:36 + 2:06
8. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 32:08 + 2:38
9. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 32:15 + 2:45
10. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 32:28 + 2:58
11. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 32:30 + 3:00
12. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 33:32 + 4:02
13. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 33:48 + 4:18
14. Červinková Jana BFM8052 C SKOB Frýdek - Místek 33:53 + 4:23
15. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 33:57 + 4:27
16. Hanzlová Svatava HAV6651 C OB Havířov 34:37 + 5:07
17. Janýšková Alžběta SFM0150 C O-RUNNAŘI Beskydy 35:03 + 5:33
18. Szczerbik Hanna 42P8051 C Team360 35:04 + 5:34
19. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 35:35 + 6:05
20. Kuriaková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:42 + 6:12
21. Fujáková Katka HAV8550 C OB Havířov 35:48 + 6:18
22. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 36:14 + 6:44
23. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 36:24 + 6:54
24. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 37:25 + 7:55
25. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 38:34 + 9:04
26. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 38:45 + 9:15
27. Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 39:53 + 10:23
28. Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 39:59 + 10:29
29. Wysocka Jolanta 24P5650 C Slask O-Team 40:43 + 11:13
30. Arnoštová Veronika 0020007 C 002 - SVČ Fokus Nový Jičín 43:49 + 14:19
31. Bogucka Jaroszek Anna 42P7050 C Team360 50:09 + 20:39
32. Kocikowska Anna 3TP9450 C SK Szybkie Anie 54:09 + 24:39
33. Szydlowska Marta 42P9851 C Team360 55:35 + 26:05
34. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 56:18 + 26:48
DB
3.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palarčíková Kateřina SFM7850 C O-RUNNAŘI Beskydy 27:25
2. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 27:42 + 0:17
3. Jílková Pavla UOL0753 B SOB Olomouc 27:48 + 0:23
4. Jílková Hana UOL8050 C SOB Olomouc 28:17 + 0:52
5. Ruzickova Klara 0100001 C 010 - FM 29:37 + 2:12
6. Denysenko Tamara 38S6150 C Slávia ŽU Žilina 29:38 + 2:13
7. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 31:37 + 4:12
8. Máchová Markéta BFM C SKOB Frýdek - Místek 31:41 + 4:16
9. Urbánková Tereza SFM0250 C O-RUNNAŘI Beskydy 32:30 + 5:05
10. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 32:48 + 5:23
11. Suchanová Karla 0070001 C 007 - Ostrava 33:47 + 6:22
12. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 37:02 + 9:37
13. Fišerová Iveta BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek 39:33 + 12:08
14. Byrczek Kataryna NNN C Neregistrovaní 39:39 + 12:14
15. Burešová Ema MOV0656 C SKOB Ostrava 44:26 + 17:01
16. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 44:37 + 17:12
17. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 45:17 + 17:52
18. Koťátková Barbora SFM8651 C O-RUNNAŘI Beskydy 45:53 + 18:28
19. Davidová Petra SFM7651 C O-RUNNAŘI Beskydy 46:11 + 18:46
20. Davidová Tereza SFM0252 C O-RUNNAŘI Beskydy 51:32 + 24:07
21. Adámková Ivana 0020009 C 002 - SVČ Fokus Nový Jičín 53:57 + 26:32
22. Kohutová Zuzana 0050051 C 005 - Corenipper 57:57 + 30:32
23. Koťátková Dana SFM6051 C O-RUNNAŘI Beskydy 74:02 + 46:37
DC
1.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 13:59
2. Valyavka Viktoriya 38S0850 C Slávia ŽU Žilina 14:52 + 0:53
3. Volkova Maja 38S0950 C Slávia ŽU Žilina 15:04 + 1:05
4. Ryšková Klára TRI1250 C TJ TŽ Třinec 15:38 + 1:39
5. Pilková Tara TRI C TJ TŽ Třinec 16:21 + 2:22
6. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 16:22 + 2:23
7. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 18:34 + 4:35
8. Mitášová Barbora SOP0651 C OOB TJ Slezan Opava 18:37 + 4:38
9. Hrdličková Anežka 0020001 C 002 - SVČ Fokus Nový Jičín 18:53 + 4:54
10. Trefilová Eliška 0020002 C 002 - SVČ Fokus Nový Jičín 22:03 + 8:04
11. Kubálková Lada 0020005 C 002 - SVČ Fokus Nový Jičín 22:06 + 8:07
12. Pařenicová Alžběta NNN1051 C Neregistrovaní 23:08 + 9:09
13. Bömerová Maya NNN1152 C Neregistrovaní 23:09 + 9:10
14. Máchová Barbora BFM0952 C SKOB Frýdek - Místek 23:46 + 9:47
15. Pietrzyková Zuzana TRI0955 C TJ TŽ Třinec 24:09 + 10:10
16. Juračáková Judita BFM1053 C SKOB Frýdek - Místek 25:42 + 11:43
17. Kawuloková Tereza TRI0956 C TJ TŽ Třinec 25:51 + 11:52
18. Burešová Eliška BFM0851 C SKOB Frýdek - Místek 31:48 + 17:49
19. Sapetová Klára BFM1062 C SKOB Frýdek - Místek 32:51 + 18:52
20. Šmídová Natálie NNN1151 C Neregistrovaní 33:45 + 19:46
21. Červenková Eliška SOP0751 C OOB TJ Slezan Opava 39:04 + 25:05
22. Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 39:09 + 25:10
23. Sližová Kateřina TRI1650 C TJ TŽ Třinec 54:55 + 40:56
Wágnerová Jaroslava NNN7261 C Neregistrovaní DISK
HA
4.30 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waluga Ireneusz 0080001 C 008 - (POL) Team360 stopni 23:14
2. Jaroszek Radoslaw 42P9400 C Team360 23:43 + 0:29
3. Jurek Radim 0010001 C 001 - Trojanovice 24:36 + 1:22
4. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 24:57 + 1:43
5. Bluza Lukasz 1DP7402 C Indywidualnie 25:32 + 2:18
6. Jaroszek Jakub 42P9800 C Team360 25:39 + 2:25
7. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 25:43 + 2:29
8. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 26:00 + 2:46
9. Skorupa Piotr 86P9300 C LKS Górzanka Nawojowa Góra 27:06 + 3:52
10. Popieluch Michal BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek 27:15 + 4:01
11. Kuriak Jakub 64S9501 C Rob Klub Kysuca 27:18 + 4:04
12. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 27:27 + 4:13
13. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 27:37 + 4:23
14. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 28:15 + 5:01
14. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 28:15 + 5:01
16. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 28:32 + 5:18
17. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 28:36 + 5:22
18. Procházka Josef 0030001 C 003 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 28:43 + 5:29
19. Wágner Jakub NNN9511 C Neregistrovaní 29:07 + 5:53
20. Janas Sebastian 4EP7400 C Uks Kometa Gliwice 29:14 + 6:00
21. Němeček Jakub NNN8001 C Neregistrovaní 29:22 + 6:08
22. Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 29:25 + 6:11
23. Volkov Alexander 38S8000 C Slávia ŽU Žilina 29:43 + 6:29
24. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 29:54 + 6:40
25. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 30:04 + 6:50
26. Pietrzyk Rostislav TRI7704 C TJ TŽ Třinec 30:19 + 7:05
27. Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 30:29 + 7:15
28. Staněk Ondra HAV0002 B OB Havířov 30:36 + 7:22
29. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 31:00 + 7:46
30. Kawulok Marek TRI8000 C TJ TŽ Třinec 31:05 + 7:51
31. Martynek Petr TRI0304 B TJ TŽ Třinec 31:11 + 7:57
32. Wojarski Krzysztof 2KP6000 C Bielsko-Biala O-Team 31:33 + 8:19
32. Juřeník Jakub MOV0601 C SKOB Ostrava 31:33 + 8:19
34. Hudeček Tomáš OOP8201 C TJ Opava 31:39 + 8:25
35. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 31:53 + 8:39
35. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 31:53 + 8:39
37. Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 32:01 + 8:47
38. Masny Krzysztof MOV7600 C SKOB Ostrava 32:53 + 9:39
39. Sliž Eduard TRI7601 C TJ TŽ Třinec 32:54 + 9:40
40. Kubálek Miroslav 0020006 C 002 - SVČ Fokus Nový Jičín 32:55 + 9:41
41. Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 32:57 + 9:43
42. Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 33:01 + 9:47
43. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 33:33 + 10:19
44. Vébr Tomáš HAV0200 C OB Havířov 33:41 + 10:27
45. Koťátko Aleš SFM8303 C O-RUNNAŘI Beskydy 34:05 + 10:51
46. Škapa Marek MOV7102 C SKOB Ostrava 34:06 + 10:52
47. Żmij Jacek 3LP7500 C The Vipers 34:11 + 10:57
48. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 34:30 + 11:16
49. Klumpar Filip SOP9702 C OOB TJ Slezan Opava 34:38 + 11:24
50. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 34:55 + 11:41
51. Blažević Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:56 + 11:42
52. Novotný David 0020004 C 002 - SVČ Fokus Nový Jičín 35:26 + 12:12
53. Rakowski Jaroslav C 37:01 + 13:47
54. Mička Jiří 0020003 C 002 - SVČ Fokus Nový Jičín 38:24 + 15:10
55. Kohoutek Milan MOV6300 C SKOB Ostrava 38:55 + 15:41
56. Polewski Dariusz 2AP6100 C Jedynka Zdzieszowice 39:30 + 16:16
57. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 41:34 + 18:20
58. Brychlec Lukáš MOV7501 C SKOB Ostrava 43:36 + 20:22
59. Rýc-Bednář René MOV7001 C SKOB Ostrava 50:16 + 27:02
Adámek Martin 0020008 C 002 - SVČ Fokus Nový Jičín DISK
HB
3.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 19:25
2. Damek Ondřej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 20:48 + 1:23
3. Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 21:04 + 1:39
4. Ryška Matěj TRI0604 B TJ TŽ Třinec 23:45 + 4:20
5. Stýblo Tomáš MOV9101 C SKOB Ostrava 23:52 + 4:27
6. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 25:15 + 5:50
7. Furmánek Zdeněk 0060001 C 006 - železničáři 25:27 + 6:02
8. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 25:30 + 6:05
9. Jaworski Mariusz 3MP7300 C Matrix 25:54 + 6:29
10. Volkov Maksym 38S0700 C Slávia ŽU Žilina 26:16 + 6:51
11. Hostaš Jindřich MOV5901 C SKOB Ostrava 27:41 + 8:16
12. Wágner Robert NNN7211 C Neregistrovaní 28:13 + 8:48
13. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 28:41 + 9:16
14. Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava 29:46 + 10:21
15. David Vladimír SFM7401 C O-RUNNAŘI Beskydy 29:55 + 10:30
16. Jílek Karel 0040001 C 004 - OB Radíkov 29:58 + 10:33
17. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 30:30 + 11:05
18. Chudík Martin BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 32:01 + 12:36
19. Krupa David TRI7602 C TJ TŽ Třinec 32:35 + 13:10
20. Kohut Vít 0050002 C 005 - Corenipper 32:53 + 13:28
21. Zdanowicz Jan 14P1400 C UKS Kometa Gliwice 33:18 + 13:53
22. Staněk Matěj HAV0501 C OB Havířov 33:34 + 14:09
23. Matoušek Ondřej MOV0300 C SKOB Ostrava 33:42 + 14:17
24. Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 34:12 + 14:47
25. Wysocki Andrzej 24P5100 C Slask O-Team 35:04 + 15:39
26. Urbánek Martin SFM7400 C O-RUNNAŘI Beskydy 35:41 + 16:16
27. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 37:22 + 17:57
28. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 37:27 + 18:02
29. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 38:54 + 19:29
30. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 42:01 + 22:36
31. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 54:31 + 35:06
HC
2.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létal Jonáš SFM0901 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:41
2. Červinka Ondřej BFM0806 C SKOB Frýdek - Místek 16:23 + 0:42
3. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 16:35 + 0:54
4. Popieluch Martin BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 16:55 + 1:14
5. Fuják Adam HAV1200 C OB Havířov 18:34 + 2:53
6. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 19:01 + 3:20
7. Létal Hynek SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 20:04 + 4:23
8. Synek Adam BFM0808 C SKOB Frýdek - Místek 20:23 + 4:42
9. Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 22:31 + 6:50
10. Palarčík Kryštof SFM1100 C O-RUNNAŘI Beskydy 23:41 + 8:00
11. Cochlar Jakub SFM C O-RUNNAŘI Beskydy 23:42 + 8:01
12. Starosta Radim NNN C Neregistrovaní 23:46 + 8:05
13. Rychlá Zuzana SFM1050 C O-RUNNAŘI Beskydy 24:09 + 8:28
14. Bömer Matyas NNN1101 C Neregistrovaní 24:54 + 9:13
15. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 25:12 + 9:31
16. Masny Tadeusz MOV0802 C SKOB Ostrava 31:53 + 16:12
17. Masny Anna MOV8250 C SKOB Ostrava 32:19 + 16:38
18. Kostka Mikuláš MOV1400 C SKOB Ostrava 36:56 + 21:15