Výsledky závodu: 5.závod Slezské zimní ligy (SZL)

Datum:
19.01.2020
Místo konání:
Havířov - Multigenerační centrum Lučina
Pořadatel:
HAV - OB Havířov
Mapa:
SORELA-Havířovské dvorky
Ředitel závodu:
Jakobi Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Jakobi Zdeněk - R2
Stavitel tratí:
Jakobi Zdeněk - R2
Kategorie:
DA     DB     DC     HA     HB     HC     HDD    
DA
4.50 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 32:33
2. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 35:48 + 3:15
3. Bernatíková Hana TRI0253 B TJ TŽ Třinec 37:56 + 5:23
4. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 38:02 + 5:29
5. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 38:45 + 6:12
6. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 39:09 + 6:36
7. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 39:21 + 6:48
8. Červinková Jana BFM8052 C SKOB Frýdek - Místek 40:55 + 8:22
9. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 40:56 + 8:23
10. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 41:16 + 8:43
11. Matoušková Jana MOV0551 C SKOB Ostrava 41:30 + 8:57
12. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 41:50 + 9:17
13. Kuriaková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:03 + 9:30
14. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 42:31 + 9:58
15. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 43:09 + 10:36
16. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 43:35 + 11:02
16. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 43:35 + 11:02
18. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 45:12 + 12:39
19. Wysocka Jolanta 24P5650 C Slask O-Team 47:04 + 14:31
20. Karlová Eva MOV8551 C SKOB Ostrava 47:05 + 14:32
21. Fujáková Katka HAV8550 C OB Havířov 47:33 + 15:00
22. Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 47:53 + 15:20
23. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 48:59 + 16:26
24. Janas Irena 4EP7750 C Uks Kometa Gliwice 54:31 + 21:58
25. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 55:59 + 23:26
26. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 56:59 + 24:26
Čablová Kristina 0080001 C 008 - AK EZ Kopřivnice DISK
Košutová Katarína 64S9750 C ROB Klub KYSUCA n.o. DISK
DB
2.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 26:15
2. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko, z.s. 26:36 + 0:21
3. Pavlová Eliška MOV0650 C SKOB Ostrava 27:23 + 1:08
4. Palarčíková Kateřina SFM7850 C O-RUNNAŘI Beskydy 27:50 + 1:35
5. Gruchalová Lucie 0110001 C 011 - Nereg 29:05 + 2:50
6. Urbánková Tereza SFM0250 C O-RUNNAŘI Beskydy 30:22 + 4:07
7. Denysenko Tamara 38S6150 C Slávia ŽU Žilina 30:48 + 4:33
8. Urbánková Šárka SFM7650 C O-RUNNAŘI Beskydy 32:17 + 6:02
9. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 32:23 + 6:08
10. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 32:51 + 6:36
11. Kavcová Lucie NNN4574 C Neregistrovaní 32:52 + 6:37
12. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 34:45 + 8:30
13. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 35:35 + 9:20
14. Svěchotová Hana MOV7150 C SKOB Ostrava 36:16 + 10:01
15. Walicová Eva TRI0652 C TJ TŽ Třinec 37:04 + 10:49
16. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 39:28 + 13:13
17. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 42:38 + 16:23
18. Byrczek Katarzyna 1DP6300 C Indywidualnie 45:09 + 18:54
19. Máchová Markéta BFM7753 C SKOB Frýdek - Místek 46:10 + 19:55
20. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 47:55 + 21:40
21. Vlachová Marcela NNN4573 C Neregistrovaní 52:38 + 26:23
DC
1.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkova Maja 38S0950 C Slávia ŽU Žilina 20:43
2. Juračáková Judita BFM1053 C SKOB Frýdek - Místek 22:41 + 1:58
3. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 23:04 + 2:21
4. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 23:11 + 2:28
5. Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 23:35 + 2:52
6. Mizerová Jarmila TRI6851 C TJ TŽ Třinec 23:58 + 3:15
7. Walicová Jana TRI7651 C TJ TŽ Třinec 24:31 + 3:48
8. Repaňová Helena NNN4568 C Neregistrovaní 24:35 + 3:52
9. Škovroňová Hana 0100003 C 010 - Škovroňovy 25:21 + 4:38
10. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko, z.s. 25:46 + 5:03
11. Máchová Barbora BFM0952 C SKOB Frýdek - Místek 25:47 + 5:04
12. Kawuloková Tereza TRI0956 C TJ TŽ Třinec 28:19 + 7:36
13. Ryšková Klára TRI1250 C TJ TŽ Třinec 29:07 + 8:24
14. Zajícová Petra LOV7351 C lepus.cz 29:30 + 8:47
15. Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 32:04 + 11:21
16. Klose Kateřina SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 32:06 + 11:23
17. Janas Agnieszka 4EP1150 C Uks Kometa Gliwice 34:27 + 13:44
18. Koťátková Dana SFM6051 C O-RUNNAŘI Beskydy 35:47 + 15:04
19. Valyavka Viktoriya 38S0850 C Slávia ŽU Žilina 36:14 + 15:31
20. Škovroňová Antonie 0100002 C 010 - Škovroňovy 42:16 + 21:33
21. Stiborová Blanka TVR7650 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 44:33 + 23:50
22. Szostoková Stepánka 0100004 C 010 - Škovroňovy 61:30 + 40:47
23. Škovroňová Anežka 0100001 C 010 - Škovroňovy 65:31 + 44:48
24. Veličková Valerie 0020002 C 002 - X-AIR Ostrava 67:55 + 47:12
Wágnerová Bronislava NNN C Neregistrovaní DISK
HA
4.50 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zbranek Roman TZL8808 C SKOB Zlín 27:15
2. Bjolek Michal BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek 28:09 + 0:54
3. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 29:21 + 2:06
4. Waluga Ireneusz 0168001 C Team 360 stupni 29:32 + 2:17
5. Gilík Marek SOP9904 C OOB TJ Slezan Opava 29:59 + 2:44
5. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 29:59 + 2:44
7. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 30:32 + 3:17
8. Fousek Jan MOV9100 C SKOB Ostrava 30:51 + 3:36
9. Byrczek Jan 14P0000 C UKS Kometa Gliwice 31:19 + 4:04
10. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 31:23 + 4:08
11. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 31:44 + 4:29
12. Pietrzyk Rostislav TRI7704 C TJ TŽ Třinec 32:05 + 4:50
13. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 32:56 + 5:41
14. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko, z.s. 33:35 + 6:20
14. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 33:35 + 6:20
16. Kuriak Jakub 64S7200 C ROB Klub KYSUCA n.o. 33:49 + 6:34
17. Polách Robert SFM9500 C O-RUNNAŘI Beskydy 34:08 + 6:53
18. Kozubík Jiří 0070001 C 007 - JuraZub Zlín 34:45 + 7:30
19. Košut Ján 64S6300 C ROB Klub KYSUCA n.o. 34:48 + 7:33
20. Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 35:14 + 7:59
21. Staněk Ondra HAV0002 B OB Havířov 35:21 + 8:06
22. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 35:22 + 8:07
23. Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 35:29 + 8:14
24. Šrajer Jan 0150001 C 015 - RUNdál 35:38 + 8:23
25. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 35:40 + 8:25
26. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 35:44 + 8:29
27. Wágner Jakub NNN C Neregistrovaní 35:46 + 8:31
28. Vavřík Tomáš MOV0004 C SKOB Ostrava 35:57 + 8:42
29. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 36:00 + 8:45
30. Volkov Alexander 38S8000 C Slávia ŽU Žilina 36:08 + 8:53
31. Juřeník Jiří MOV7901 C SKOB Ostrava 36:19 + 9:04
32. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 36:21 + 9:06
33. Janas Sebastian 4EP7400 C Uks Kometa Gliwice 36:25 + 9:10
34. Kawulok Marek TRI8000 C TJ TŽ Třinec 36:54 + 9:39
35. Kaděra Vojta HAV0000 C OB Havířov 38:11 + 10:56
36. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 38:12 + 10:57
37. Wojarski Krzysztof 2KP6000 C Bielsko-Biala O-Team 38:17 + 11:02
38. Zádrapa Marian Petr MOV0503 C SKOB Ostrava 39:31 + 12:16
39. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 39:32 + 12:17
40. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 39:43 + 12:28
41. Masny Krzysztof MOV7600 C SKOB Ostrava 39:54 + 12:39
42. Jendželovský Marek 0060001 C 006 - Rundal 40:02 + 12:47
43. Vojvodík Eduard MOV0600 C SKOB Ostrava 40:10 + 12:55
44. Jendželovský Martin 0130001 C 013 - Rundal 40:23 + 13:08
45. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 40:53 + 13:38
46. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 41:07 + 13:52
47. Koťátko Aleš SFM8303 C O-RUNNAŘI Beskydy 41:16 + 14:01
48. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 41:20 + 14:05
49. Kohoutek Milan MOV6300 C SKOB Ostrava 41:36 + 14:21
50. Stibor Zbyněk TVR7600 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 41:44 + 14:29
51. Blažević Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:43 + 15:28
52. Krhut Libor HAV6302 C OB Havířov 42:46 + 15:31
53. Stýblo Tomáš MOV9101 C SKOB Ostrava 43:15 + 16:00
54. Polewski Dariusz 2AP6100 C Jedynka Zdzieszowice 43:28 + 16:13
55. Proske Petr 0030001 C 003 - Rundál.cz 45:27 + 18:12
56. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 46:08 + 18:53
57. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 47:07 + 19:52
58. Wágner Robert NNN C Neregistrovaní 48:43 + 21:28
59. Staněk Matěj HAV0501 C OB Havířov 49:14 + 21:59
60. Kawka Michal MOV0604 C SKOB Ostrava 49:52 + 22:37
61. Urbánek Martin SFM7400 C O-RUNNAŘI Beskydy 49:54 + 22:39
62. Menzel Antonín MOV0700 C SKOB Ostrava 53:08 + 25:53
63. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 53:40 + 26:25
64. Rýc-Bednář René MOV7001 C SKOB Ostrava 55:55 + 28:40
65. Wysocki Andrzej 24P5100 C Slask O-Team 59:03 + 31:48
66. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 59:42 + 32:27
Škapa Marek MOV7102 C SKOB Ostrava DISK
HB
2.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko, z.s. 23:40
2. Furmánek Zdeněk 0050001 C 005 - železničáři 25:33 + 1:53
3. Maziarek Marcin 0010001 C 001 - (POL) Motyla.Noga.Runners 25:36 + 1:56
4. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 27:12 + 3:32
5. Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 28:54 + 5:14
6. Maziarek Michal 0090001 C 009 - (POL) Motyla.Noga.Runners 29:02 + 5:22
7. Pospíšil Václav SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava 29:08 + 5:28
8. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 29:48 + 6:08
9. Válek Ivan NNN4571 C Neregistrovaní 30:43 + 7:03
10. Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 31:35 + 7:55
11. Válek Jakub NNN4572 C Neregistrovaní 31:37 + 7:57
12. Volkov Maksym 38S0700 C Slávia ŽU Žilina 31:45 + 8:05
13. Chudík Martin BFM0604 C SKOB Frýdek - Místek 34:04 + 10:24
14. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 34:22 + 10:42
15. Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 34:32 + 10:52
16. Zdanowicz Jan 14P1400 C UKS Kometa Gliwice 35:07 + 11:27
17. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 36:18 + 12:38
18. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 37:51 + 14:11
19. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 39:01 + 15:21
20. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 42:07 + 18:27
21. Matoušek Ondřej MOV0300 C SKOB Ostrava 42:20 + 18:40
22. Menzel František MOV1003 C SKOB Ostrava 43:35 + 19:55
23. Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 43:44 + 20:04
24. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 44:15 + 20:35
25. Hudeček Lukáš 0120001 C 012 - Hudeček Team 46:55 + 23:15
26. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 52:31 + 28:51
27. Dorčák Jan MOV0103 C SKOB Ostrava 55:54 + 32:14
Fuks Petr 0140001 C 014 - Klub DISK
Ryška Matěj TRI0604 C TJ TŽ Třinec DISK
HC
1.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Červinka Ondřej BFM0806 C SKOB Frýdek - Místek 19:04
1. Repaňovi Pavel a Matěj NNN4567 C Neregistrovaní 19:04 + 0:00
3. Starosta Radim SFM7700 C O-RUNNAŘI Beskydy 19:36 + 0:32
4. Létal Jonáš SFM0901 C O-RUNNAŘI Beskydy 23:06 + 4:02
5. Velička Viktor 0020003 C 002 - X-AIR Ostrava 23:20 + 4:16
6. Klose Albert SFM1000 C O-RUNNAŘI Beskydy 24:47 + 5:43
7. Palarčík Kryštof SFM1100 C O-RUNNAŘI Beskydy 25:59 + 6:55
8. Dorčák Tomáš MOV0801 C SKOB Ostrava 26:42 + 7:38
9. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 28:44 + 9:40
10. Puščizna Rostislav NNN4590 C Neregistrovaní 32:11 + 13:07
11. Létal Hynek SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 32:45 + 13:41
12. Koťátko Albert SFM1701 C O-RUNNAŘI Beskydy 34:07 + 15:03
13. Janas Aleksander 4EP0900 C Uks Kometa Gliwice 35:55 + 16:51
14. Masny Tadeusz MOV0802 C SKOB Ostrava 38:48 + 19:44
15. Masny Premek MOV8249 C SKOB Ostrava 39:02 + 19:58
16. Stabíček Jakub NNN C Neregistrovaní 44:58 + 25:54
17. Kostka Mikuláš MOV1400 C SKOB Ostrava 45:55 + 26:51
18. Brychlec Lukáš MOV7501 C SKOB Ostrava 46:35 + 27:31
19. Bomer Matysa NNN C Neregistrovaní 48:56 + 29:52
Zajíc Josef LOV1000 C lepus.cz DISK
HDD
0.40 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maděrič Kryštof NNN4585 C Neregistrovaní 2:19
2. Foldýnová Nikol NNN4589 C Neregistrovaní 2:36 + 0:17
3. Holub Kryštof NNN4586 C Neregistrovaní 2:50 + 0:31
4. Stefková Barbora NNN4588 C Neregistrovaní 3:11 + 0:52
5. Holubová Veronika NNN4582 C Neregistrovaní 5:08 + 2:49
6. Mojžíšková Ema NNN4581 C Neregistrovaní 18:26 + 16:07