Výsledky závodu: Zimní hradubická liga OB, delší sprint s volným pořadím kontrol

Datum:
26.01.2020
Místo konání:
Hradec Králové, sekretariát TJ Slavia, Víta Nejedlého 1216
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Orlická kotlina, M 1:4000, E 2 m, stav leden 2020, ISSprOM 2019, A3, bez obalu
Ředitel závodu:
Netuka Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Netuka Jan - R1
Stavitel tratí:
Netuka Jan - R1
Kategorie:
D     DE     DK     H     HE     HK     P    
D
4.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michaela Metelková PHK0550 PHK0550 21:15
2. Petra Holečková SHK0250 SHK0250 23:52 + 2:37
3. Martina Košková SHK0652 SHK0652 24:25 + 3:10
4. Dita Štěpánová DOB7956 DOB7956 25:17 + 4:02
5. Lenka Žemličková LPU8660 LPU8660 25:36 + 4:21
6. Pavla Švíglerová LPU7658 LPU7658 25:49 + 4:34
7. Zuzana Příkazská PHK0654 PHK0654 25:56 + 4:41
8. Šárka Odvodyová LPU8352 LPU8352 26:12 + 4:57
9. Veronika Dubrovská SHK8753 SHK8753 26:23 + 5:08
10. Kateřina Švíglerová LPU0752 LPU0752 26:26 + 5:11
11. Kateřina Janáčková LPU7664 LPU7664 26:34 + 5:19
12. Hana Vrábelová PHK0454 PHK0454 26:35 + 5:20
13. Věra Kokrdová PHK6450 PHK6450 28:00 + 6:45
14. Barbora Stulíková SHK8552 SHK8552 28:19 + 7:04
15. Hana Šišmová TYN6850 TYN6850 28:40 + 7:25
16. Eva Kašparová TYN7452 TYN7452 28:41 + 7:26
17. Lenka Kmentová ZAM8552 ZAM8552 28:43 + 7:28
18. Jana Dohnálková SHK7252 SHK7252 28:57 + 7:42
19. Tereza Janáčková LPU0558 LPU0558 29:01 + 7:46
20. Ivana Novotná PHK6354 PHK6354 29:28 + 8:13
21. Karolína Čečková SHK0650 SHK0650 31:46 + 10:31
22. Barbora Sluková LPU0762 LPU0762 32:19 + 11:04
23. Šárka Málková CST8351 CST8351 32:22 + 11:07
24. Zdeňka Holečková SHK6950 SHK6950 33:25 + 12:10
25. Veronika Horáková PHK0353 PHK0353 33:28 + 12:13
26. Jiřina Běhounová PHK5651 PHK5651 33:42 + 12:27
27. Jana Maršounová SHK0454 SHK0454 33:46 + 12:31
28. Petra Příkazská PHK7651 PHK7651 34:00 + 12:45
29. Markéta Vörösová LPU7868 LPU7868 34:49 + 13:34
30. Pavla Schnaubertová 35:50 + 14:35
31. Milena Lockerová SRK7251 SRK7251 38:32 + 17:17
32. Dagmar Filipová SHK5651 SHK5651 38:39 + 17:24
33. Iva Mádlová SHK6351 SHK6351 38:47 + 17:32
34. Pavla Glybovská 39:59 + 18:44
35. Michaela Jelínková CTB0851 CTB0851 41:47 + 20:32
36. Jaroslava Douchová SNA7155 SNA7155 41:59 + 20:44
37. Zdena Šabatková SHK5652 SHK5652 43:43 + 22:28
Petra Čapková PHK7850 PHK7850 DISK
Zorka Müllerová BZP6750 BZP6750 DISK
Ivana Thýnová SHK6651 SHK6651 DISK
DE
5.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marta Fenclová LPU7667 LPU7667 26:18
2. Taťána Metelková PHK7250 PHK7250 26:26 + 0:08
3. Vanda Vávrová HOR0350 HOR0350 27:41 + 1:23
4. Nikola Thýnová SHK0051 SHK0051 28:42 + 2:24
5. Elin Martanová VLI0252 VLI0252 30:03 + 3:45
6. Nikola Zlámalová SJC9951 SJC9951 31:07 + 4:49
7. Lea Martanová VLI0555 VLI0555 31:34 + 5:16
8. Lenka Křivdová CHC7251 CHC7251 32:25 + 6:07
9. Adéla Červená SHK9755 SHK9755 32:43 + 6:25
10. Ludmila Hájková CET7554 CET7554 33:56 + 7:38
11. Monika Chudomelová LPU9153 LPU9153 35:56 + 9:38
12. Kristýna Stohanzlová LPU0356 LPU0356 37:59 + 11:41
13. Veronika Ďoubalíková CHT7351 CHT7351 40:10 + 13:52
14. Anna Ďoubalíková CHT9651 CHT9651 42:02 + 15:44
15. Květa Brožková KUO7451 KUO7451 43:22 + 17:04
16. Hana Jelínková CTB8152 CTB8152 73:32 + 47:14
DK
3.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Anežka Netuková SHK0750 SHK0750 18:59
2. Markéta Čapková PHK0850 PHK0850 21:14 + 2:15
3. Markéta Kvapilová PHK0950 PHK0950 21:19 + 2:20
4. Eva Jelínková PHK0953 PHK0953 22:31 + 3:32
5. Šárka Kopecká DLP8350 DLP8350 24:11 + 5:12
6. Karolína Jakubcová SJC1050 SJC1050 24:13 + 5:14
7. Veronika Krummerová CHC0652 CHC0652 24:56 + 5:57
8. Johana Dobiášová SHK0856 SHK0856 25:02 + 6:03
9. Michaela Janáčková LPU0759 LPU0759 26:03 + 7:04
10. Zuzana Jelínková PHK7452 PHK7452 27:56 + 8:57
11. Zdenka Křížová PZR5051 PZR5051 28:00 + 9:01
12. Hana Fenclová LPU1054 LPU1054 28:24 + 9:25
13. Anna Švíglerová LPU0952 LPU0952 28:25 + 9:26
14. Květa Kubíková LPU4752 LPU4752 28:59 + 10:00
15. Linda Solařová SHK0758 SHK0758 29:18 + 10:19
16. Veronika Jedličková SHK0850 SHK0850 29:20 + 10:21
17. Tereza Hlavsová SHK0857 SHK0857 29:40 + 10:41
18. Nikola Odvodyová LPU1252 LPU1252 30:20 + 11:21
19. Eliška Horáková PHK1152 PHK1152 30:44 + 11:45
20. Anna Lapáčková SHK0854 SHK0854 31:06 + 12:07
21. Šárka Lapáčková SHK0954 SHK0954 31:16 + 12:17
22. Martina Krummerová CHC7854 CHC7854 33:44 + 14:45
23. Kristýna Leflerová PHK0659 PHK0659 47:03 + 28:04
24. Kateřina Sluková 69:20 + 50:21
Simona Kvapilová PHK1150 PHK1150 DISK
H
4.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavel Metelka PHK6800 PHK6800 24:25
2. Josef Matoušek PHK7900 PHK7900 25:10 + 0:45
3. Jan Czagan LPU7106 LPU7106 25:17 + 0:52
4. Martin Čermák PHK0502 PHK0502 25:38 + 1:13
5. Adam Jakubský SHK0406 SHK0406 25:46 + 1:21
6. Viktor Hladký VAM8201 VAM8201 25:53 + 1:28
7. Vladimír Ježek LPU7311 LPU7311 26:09 + 1:44
8. Filip Filip SHK9000 SHK9000 26:22 + 1:57
9. Dominik Hájek CET0601 CET0601 26:33 + 2:08
10. Jiří Macháček 26:48 + 2:23
11. Kamil Pipek LPU7310 LPU7310 27:02 + 2:37
12. Jaroslav Kurka SHK0501 SHK0501 27:06 + 2:41
13. Zdeněk Odvody LPU8206 LPU8206 27:33 + 3:08
14. Petr Zamouřil PHK6808 PHK6808 27:40 + 3:15
15. Petr Podolský SHK0507 SHK0507 27:46 + 3:21
16. Ondřej Šípek LPU0505 LPU0505 28:29 + 4:04
17. Patrik Stohanzl LPU0510 LPU0510 28:43 + 4:18
18. Martin Pozdílek PHK7803 PHK7803 28:45 + 4:20
19. Petr Vrábel PHK7604 PHK7604 29:19 + 4:54
20. Jaroslav Sommer 29:23 + 4:58
21. Martin Hanousek CTB7910 CTB7910 29:44 + 5:19
22. Václav Kašpar TYN7001 TYN7001 29:46 + 5:21
23. Kamil Műller TYN7500 TYN7500 29:59 + 5:34
24. Ondřej Kvapil PHK7804 PHK7804 30:00 + 5:35
25. Pavel Běhoun PHK5701 PHK5701 30:29 + 6:04
26. Jan Žemlička LPU8303 LPU8303 30:34 + 6:09
27. Josef Jakeš TYN6501 TYN6501 30:52 + 6:27
28. Daniel Čičovský 30:59 + 6:34
29. Martin Locker SRK7001 SRK7001 31:00 + 6:35
30. Jaromír Rémiš SHK7200 SHK7200 31:35 + 7:10
31. Pavel Macek LPU7517 LPU7517 32:02 + 7:37
32. Tomáš Janáček LPU7312 LPU7312 32:11 + 7:46
33. Zdeněk Cinkan LPU6201 LPU6201 32:23 + 7:58
34. Václav Farář LPU5201 LPU5201 32:40 + 8:15
35. Jakub Příkazský PHK8000 PHK8000 33:02 + 8:37
36. Milan Gazdačko SHK5702 SHK5702 33:15 + 8:50
37. Pavel Souček PHK5503 PHK5503 33:16 + 8:51
38. Adam Kokrda PHK0503 PHK0503 33:30 + 9:05
39. Filip Horák PHK0701 PHK0701 33:33 + 9:08
40. Vojtěch Kokrda PHK0402 PHK0402 33:41 + 9:16
41. Pavel Šišma TYN6901 TYN6901 34:38 + 10:13
42. Milan Třasák LPU5206 LPU5206 35:00 + 10:35
43. Ilja Glybovský 35:01 + 10:36
44. Petr Maršoun SHK7303 SHK7303 35:53 + 11:28
45. Oldřich Kološ LPU6003 LPU6003 35:55 + 11:30
46. Libor Čermák PHK5600 PHK5600 36:06 + 11:41
47. Karel Souček SHK6601 SHK6601 36:27 + 12:02
48. Marek Novák SHK0505 SHK0505 38:06 + 13:41
49. Luděk Vízek SHK6001 SHK6001 38:23 + 13:58
50. Ladislav Jadviščok UOL7700 UOL7700 42:16 + 17:51
51. Petr Černý ALB6000 ALB6000 43:53 + 19:28
52. Jiří Čičovský 45:42 + 21:17
Radek Jakubský SHK7603 SHK7603 DISK
Robert Müller OAV6900 OAV6900 DISK
Tomáš Doucha SNA0801 SNA0801 DISK
HE
6.70 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomáš Křivda CHC9901 CHC9901 26:14
2. Petr Losman PHK7901 PHK7901 27:51 + 1:37
3. Jan Fátor SHK7907 SHK7907 28:50 + 2:36
4. Daniel Pek SHK9803 SHK9803 29:22 + 3:08
5. Ondřej Paleček STH0105 STH0105 29:32 + 3:18
6. David Zlámal SJC9603 SJC9603 30:10 + 3:56
7. Martin Janda DOB8002 DOB8002 31:49 + 5:35
8. Jiří Martan VLI7300 VLI7300 32:28 + 6:14
9. Kamil Koblížek KUO8001 KUO8001 32:30 + 6:16
10. Jiří Doucha SNA7105 SNA7105 33:18 + 7:04
11. Roman Mašata PHK7107 PHK7107 33:39 + 7:25
12. Jan Václavek LPU7816 LPU7816 33:48 + 7:34
13. Michal Erlebach STH8301 STH8301 35:05 + 8:51
14. Petr Šabatka LPU8106 LPU8106 35:13 + 8:59
15. Tomáš Brožek KUO6902 KUO6902 36:31 + 10:17
16. Tomáš Souček SHK8200 SHK8200 36:36 + 10:22
17. Jaroslav Kupka ALB7800 ALB7800 36:39 + 10:25
18. Petr Andrš ZAM8401 ZAM8401 37:41 + 11:27
19. Zdeněk Kysilko CHT8601 CHT8601 37:42 + 11:28
20. Ivan Křivda CHC6701 CHC6701 38:23 + 12:09
21. Daniel Locker SRK0200 SRK0200 39:01 + 12:47
22. Jan Šnokhous SJC8002 SJC8002 39:03 + 12:49
23. Martin Doucha SNA0501 SNA0501 39:09 + 12:55
24. Lukáš Sojka ALB8500 ALB8500 39:11 + 12:57
25. Jiří Belej LPU7421 LPU7421 39:16 + 13:02
26. Karel Hausvater SHK5801 SHK5801 40:49 + 14:35
27. Martin Roll ALB8401 ALB8401 40:54 + 14:40
28. Jiří Čečka SHK7600 SHK7600 40:57 + 14:43
29. Jakub Zahradník SJC8604 SJC8604 41:41 + 15:27
30. Jaromír Jelínek CTB7702 CTB7702 41:49 + 15:35
31. Petr Jakubec SJC8106 SJC8106 43:32 + 17:18
32. Jaromír Jelínek CTB0603 CTB0603 44:28 + 18:14
33. Josef Erlebach JIL5201 JIL5201 45:30 + 19:16
34. Michal Zapletal KUO7601 KUO7601 51:22 + 25:08
35. Jan Stohanzl LPU7600 LPU7600 53:10 + 26:56
Martin Málek CST8902 CST8902 DISK
Michal Klíž DLP7500 DLP7500 DISK
HK
3.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomáš Metelka PHK0801 PHK0801 18:30
2. František Jelínek PHK0900 PHK0900 19:33 + 1:03
3. David Jakubský SHK0905 SHK0905 20:33 + 2:03
4. Pavel Kříž PZR4800 PZR4800 21:16 + 2:46
5. Štěpán Vrábel PHK0705 PHK0705 21:21 + 2:51
6. Jáchym Zamouřil 21:58 + 3:28
7. Jan Czagan 22:07 + 3:37
8. Daniel Šípek LPU0806 LPU0806 22:11 + 3:41
9. David Kerhát LTU0502 LTU0502 22:29 + 3:59
10. Šimon Rémiš SHK0801 SHK0801 23:06 + 4:36
11. Štěpán Rémiš SHK0802 SHK0802 23:08 + 4:38
12. Jan Štefanik SHK0705 SHK0705 23:16 + 4:46
13. Jáchym Silber SHK0809 SHK0809 23:49 + 5:19
14. Jaroslav Havlík SJC3601 SJC3601 24:00 + 5:30
15. Tomáš Macháček SHK0811 SHK0811 24:36 + 6:06
16. Matěj Čečka SHK0901 SHK0901 24:38 + 6:08
17. Matěj Hladký KOR0700 KOR0700 25:31 + 7:01
18. Martin Šafář PHK1102 PHK1102 25:37 + 7:07
19. Jiří Krummer CHC7301 CHC7301 25:43 + 7:13
20. Viktor Baláž SHK0803 SHK0803 26:30 + 8:00
21. Vojtěch Beneda SHK0703 SHK0703 26:48 + 8:18
22. Petr Klimpl LPU5401 LPU5401 27:36 + 9:06
23. Ladislav Jadviščok UOL5101 UOL5101 28:38 + 10:08
24. Vojtěch Čečka SHK0804 SHK0804 29:49 + 11:19
25. Dan Macek LPU1104 LPU1104 30:27 + 11:57
26. Petr Šabatka SHK5703 SHK5703 31:29 + 12:59
Antonín Kurka SHK0700 SHK0700 DISK
Jaroslav Vondrouš PHK5201 PHK5201 DISK
P
2.10 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyáš Fiala SHK1102 SHK1102 16:24
2. Radka Fialová SHK9998 SHK9998 16:28 + 0:04
3. Lucie Macháčková SHK1155 SHK1155 17:00 + 0:36
4. Lucie Jakubská SHK1250 SHK1250 17:03 + 0:39
5. Karolína Málková SHK1051 SHK1051 17:47 + 1:23
6. Lenka Němcová 18:05 + 1:41
7. Marek Štefanik SHK1007 SHK1007 18:54 + 2:30
8. Zuzana Nekvapilová LPU1159 LPU1159 19:14 + 2:50
9. Zuzana Krpatová LPU7558 LPU7558 19:17 + 2:53
10. Klára Velichová SHK1157 SHK1157 19:43 + 3:19
11. Zuzana Fenclová LPU1454 LPU1454 22:27 + 6:03
12. Kateřina Pozdílková PHK1251 PHK1251 23:26 + 7:02
13. 2039222 24:01 + 7:37
14. Vilma Stohanzlová LPU1551 LPU1551 24:36 + 8:12
15. Magdaléna Matesová DLP1250 DLP1250 25:03 + 8:39
16. Petra Šípková LPU8058 LPU8058 25:22 + 8:58
17. Zuzana Pozdílková PHK0952 PHK0952 25:26 + 9:02
18. Matěj Řoutil 28:44 + 12:20
19. Antonie Bohdanecká SHK0960 SHK0960 28:49 + 12:25
20. Filip Částek SHK1006 SHK1006 29:26 + 13:02
21. 2029211 29:32 + 13:08
22. Matěj Mates DLP1005 DLP1005 29:54 + 13:30
23. Jan Jakubec 32:24 + 16:00
24. Alena Čížková SHK0851 SHK0851 33:19 + 16:55
25. Tereza Dubrovská SHK9999 SHK9999 33:39 + 17:15
26. Antonín Čížek SHK1105 SHK1105 34:11 + 17:47
27. Antonín Kysilko CHT1602 CHT1602 37:39 + 21:15
28. Ondřej Vrábel PHK PHK 37:53 + 21:29
29. Barbora Čečková SHK1151 SHK1151 40:12 + 23:48