Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Klubové výsledky : SJI (45)

Datum:
05.09.2020
Místo konání:
Žumberk
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
STUDENÁ VODA, 1:10 000, e = 5 m, formát A4, stav 6/2020, mapoval Martin Krejsa, mapový klíč ISOM 2017-2
Ředitel závodu:
Krejsa Martin - R2
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Krejsa Vladimír - R3
Kategorie:
D12     D14     D21C     D21D     D35     D45     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H35     H45     H55     H70     HDR     P    
D12
2.27 km, 25 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Krátká Eliška SJI0851 OK Jihlava 23:36 + 7:27
D14
2.69 km, 30 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 26:41 + 5:47
7. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 27:24 + 6:30
13. Wacková Anna SJI0653 OK Jihlava 39:20 + 18:26
D21C
4.42 km, 90 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6198
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
3. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 37:31 + 2:44 6019
9. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 52:08 + 17:21 3534
D21D
3.04 km, 40 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
3. Krátká Soňa SJI7650 OK Jihlava 63:17 + 36:46
D35
3.88 km, 75 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 40:30 + 5:45
17. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 55:26 + 20:41
D45
3.26 km, 50 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
14. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 53:19 + 21:08
D65
2.86 km, 45 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Podhorská Věra SJI5252 OK Jihlava 83:35 + 41:05
H10
2.32 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Buršík Matěj SJI1002 OK Jihlava 26:24 + 9:56
H10N
2.75 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Dočkal Prokop SJI1201 OK Jihlava 23:37 + 6:41
H12
2.47 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 22:19 + 1:29
8. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 27:49 + 6:59
9. Dočkal Matouš SJI0900 OK Jihlava 39:42 + 18:52
10. Černý Petr SJI0905 OK Jihlava 41:15 + 20:25
H14
3.02 km, 45 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 22:08
2. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 23:45 + 1:37
6. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 34:31 + 12:23
9. Coufal Petr SJI0703 OK Jihlava 46:42 + 24:34
H16
3.78 km, 65 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 26:36
6. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 44:02 + 17:26
H18
4.08 km, 75 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 30:16 + 0:02
H21C
5.07 km, 115 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7435
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
3. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 36:12 + 3:39 7072
5. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 38:29 + 5:56 6581
7. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 38:50 + 6:17 6505
10. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 39:19 + 6:46 6401
12. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 40:14 + 7:41 6204
H35
4.42 km, 90 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 31:57 + 0:57
3. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 33:12 + 2:12
4. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 33:39 + 2:39
8. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 39:38 + 8:38
H45
3.87 km, 75 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 42:45 + 11:36
14. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 48:43 + 17:34
H55
3.45 km, 60 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 34:22 + 3:31
10. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 49:51 + 19:00
H70
2.99 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 71:27
HDR
2.75 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 22:39 + 2:31
12. Lauermanová Eva SJI1353 OK Jihlava 30:37 + 10:29
13. Lauerman Jan SJI1515 OK Jihlava 30:41 + 10:33
23. Srbová Julie SJI1850 OK Jihlava 66:22 + 46:14
P
2.95 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buršíková Olga SJI8150 OK Jihlava 32:17
4. Černý Petr SJI8100 OK Jihlava 43:09 + 10:52
7. Wacková Hana SJI7853 OK Jihlava 45:40 + 13:23