Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.10.2020
Místo konání:
Trnávka, koupaliště
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Mapa:
Březiny, 1:10000 (DH20C a DH21C), 1:7500 (ostatní), ekv. 5m, stav 9/2020
Ředitel závodu:
Hostaš Jindřich
Hlavní rozhodčí:
Vavřík René - R2
Stavitel tratí:
Berger Tomáš - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    
D10N
2.00 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 28:18
2. Klose Kateřina SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 34:13 + 5:55
Řádková Zuzana TRI1151 C TJ TŽ Třinec DISK
D10C
2.10 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juračáková Judita BFM1053 C SKOB Frýdek - Místek 17:11
2. Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 22:25 + 5:14
3. Hrubá Eliška AOV1050 C OOB TJ Baník Ostrava 27:54 + 10:43
D12C
2.30 km, 45 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cymorková Julie TRI0953 C TJ TŽ Třinec 34:31
2. Kawuloková Tereza TRI0956 C TJ TŽ Třinec 39:27 + 4:56
3. Byrtusová Klára SIT0851 C OK SILESIA 42:23 + 7:52
4. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 61:54 + 27:23
D14C
2.40 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 22:12
2. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 22:39 + 0:27
3. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:28 + 3:16
4. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 28:20 + 6:08
5. Malá Karolína VRB0777 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 32:04 + 9:52
6. Olekšová Natálie KRN0652 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 32:49 + 10:37
7. Walicová Eva TRI0652 C TJ TŽ Třinec 40:23 + 18:11
8. Sližová Lucie TRI0659 C TJ TŽ Třinec 41:25 + 19:13
D16C
2.70 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušková Jana MOV0551 B SKOB Ostrava 25:49
2. Procnerová Veronika MOV0450 C SKOB Ostrava 26:52 + 1:03
3. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 27:52 + 2:03
4. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 28:22 + 2:33
5. Zahradníková Kateřina MOV0553 B SKOB Ostrava 28:43 + 2:54
6. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 30:21 + 4:32
7. Krčková Lucie TRI0550 C TJ TŽ Třinec 31:25 + 5:36
8. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 32:27 + 6:38
9. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 34:41 + 8:52
10. Fišerová Veronika BFM0552 C SKOB Frýdek - Místek 46:31 + 20:42
D18C
3.20 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánková Tereza SFM0250 C O-RUNNAŘI Beskydy 71:45
2. Olekšová Viktorie KRN0351 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 88:47 + 17:02
D20C
3.90 km, 95 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hájková Lenka SOP0050 B OOB TJ Slezan Opava 49:37
D21C
3.90 km, 95 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5236
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Argalášová Kateřina TRI9750 C TJ TŽ Třinec 42:00 5580
2. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 45:52 + 3:52 5129
3. Poláková Tereza SOP9951 C OOB TJ Slezan Opava 46:59 + 4:59 4999
4. Fukalová Hana AOP9850 C Orientační Běh Opava 48:23 + 6:23 4836
5. Poláková Lenka SOP0151 B OOB TJ Slezan Opava 53:22 + 11:22 4256
6. Svobodová Barbora BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek 59:02 + 17:02 3596
7. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 61:36 + 19:36 3297
8. Nováková Anežka AOV9251 C OOB TJ Baník Ostrava 65:13 + 23:13 2875
9. Sýkorová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 66:08 + 24:08 2768
10. Pavlickova Hana MOV C SKOB Ostrava 114:19 + 72:19
D35C
3.30 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuriaková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:02
2. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 40:16 + 1:14
3. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 42:29 + 3:27
4. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 44:00 + 4:58
5. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 44:09 + 5:07
6. Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 44:36 + 5:34
7. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 51:09 + 12:07
8. Hrabalová Eva BFM8051 C SKOB Frýdek - Místek 52:58 + 13:56
9. Urbánková Šárka SFM7650 C O-RUNNAŘI Beskydy 53:53 + 14:51
10. Palarčíková Kateřina SFM7850 C O-RUNNAŘI Beskydy 56:50 + 17:48
11. Máchová Markéta BFM7753 C SKOB Frýdek - Místek 59:56 + 20:54
12. Zahradníková Kateřina BFM7751 C SKOB Frýdek - Místek 77:00 + 37:58
Masny Anna MOV8250 C SKOB Ostrava DISK
D45C
3.00 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brodová Gabriela HAV7152 C OB Havířov 29:06
2. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 39:38 + 10:32
3. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 40:27 + 11:21
4. Řehová Renata BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek 44:30 + 15:24
5. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 46:10 + 17:04
6. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 46:36 + 17:30
7. Bíčánková Jana SIT7551 C OK SILESIA 46:51 + 17:45
8. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 48:29 + 19:23
9. Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava 49:11 + 20:05
10. Procnerová Eva BFM7551 C SKOB Frýdek - Místek 49:58 + 20:52
11. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 50:39 + 21:33
12. Fišerová Iveta BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek 105:18 + 76:12
D55C
2.60 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holinková Milada KRN5950 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 32:25
2. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 35:54 + 3:29
3. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 41:30 + 9:05
4. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 42:46 + 10:21
5. Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov 50:15 + 17:50
D65C
2.30 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 44:51
H10N
2.10 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 27:58
2. Hrabal Václav BFM1202 C SKOB Frýdek - Místek 46:10 + 18:12
H10C
2.00 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létal Hynek SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 20:24
2. Kubien Tomáš TRI1002 C TJ TŽ Třinec 20:40 + 0:16
3. Hrabal František BFM1001 C SKOB Frýdek - Místek 21:38 + 1:14
4. Klose Albert SFM1000 C O-RUNNAŘI Beskydy 26:28 + 6:04
5. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 28:22 + 7:58
Masny Przemyslaw MOV1005 C SKOB Ostrava DISK
H12C
2.40 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Petr AOP0901 B Orientační Běh Opava 21:22
2. Létal Jonáš SFM0901 C O-RUNNAŘI Beskydy 23:06 + 1:44
3. Mokrosz Mateusz TRI0902 C TJ TŽ Třinec 27:23 + 6:01
4. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 31:37 + 10:15
5. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 36:58 + 15:36
6. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 40:47 + 19:25
7. Otta Tobiáš BFM0903 C SKOB Frýdek - Místek 41:09 + 19:47
8. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 45:30 + 24:08
9. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 48:22 + 27:00
10. Masny Tadeusz MOV0802 C SKOB Ostrava 79:25 + 58:03
H14C
2.70 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 24:34
2. Tuharský Tobiáš TRI0701 B TJ TŽ Třinec 25:45 + 1:11
3. Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 29:32 + 4:58
4. Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 31:30 + 6:56
5. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 31:38 + 7:04
6. Otta Kryštof BFM0608 C SKOB Frýdek - Místek 37:43 + 13:09
7. Chudík Martin BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 41:51 + 17:17
8. Ryška Matěj TRI0604 B TJ TŽ Třinec 51:09 + 26:35
9. Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:40 + 31:06
H16C
3.10 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Damek Ondřej SIT0503 B OK SILESIA 22:23
2. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 25:03 + 2:40
3. Malý Tomáš VRB0414 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 33:42 + 11:19
4. Zádrapa Marian Petr MOV0503 B SKOB Ostrava 34:11 + 11:48
5. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 34:53 + 12:30
6. Bíčánek Jan SIT0501 B OK SILESIA 36:33 + 14:10
7. Kočí Matyáš VRB0404 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 45:59 + 23:36
8. Řepka Michal MOV0504 C SKOB Ostrava 108:10 + 85:47
Kovařík Tomáš SIT0401 B OK SILESIA DISK
H18C
3.50 km, 85 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 28:21
2. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 30:15 + 1:54
3. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 41:20 + 12:59
4. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 43:47 + 15:26
5. Martynek Petr TRI0304 B TJ TŽ Třinec 58:43 + 30:22
H20C
4.80 km, 125 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 39:24
2. Kovařík Martin SIT0101 B OK SILESIA 48:13 + 8:49
H21C
4.80 km, 125 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7558
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Melecký Martin SSU9001 C SK Severka Šumperk 32:15 7900
2. Matuš Vojtěch VRB9606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 34:25 + 2:10 7415
3. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 34:40 + 2:25 7359
4. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 35:09 + 2:54 7251
5. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 36:37 + 4:22 6923
6. Juřeníková Eva MOV7851 C SKOB Ostrava 37:56 + 5:41 6628
7. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 39:25 + 7:10 6296
8. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 39:56 + 7:41 6181
9. Stupal František JHB8603 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:16 + 9:01 5883
10. Sochor Jan HAV8801 C OB Havířov 41:27 + 9:12 5841
11. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 41:39 + 9:24 5797
12. Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 43:30 + 11:15 5383
13. Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 43:45 + 11:30 5327
14. Kuriak Jakub 64S9300 C ROB Klub KYSUCA 45:25 + 13:10
15. Navrátil Marek KYL7100 C SK SP Kylešovice 45:56 + 13:41 4838
16. Strakoš Matěj SFM9901 C O-RUNNAŘI Beskydy 55:32 + 23:17 2690
17. Kozubík Jiří 0010001 C 001 - JuraZub Zlín 57:24 + 25:09
18. Kopeček Petr BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek 59:22 + 27:07
19. Novák Pavel AOV9801 C OOB TJ Baník Ostrava 66:00 + 33:45 348
20. Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava 75:01 + 42:46 0
Stýblo Tomáš MOV9101 C SKOB Ostrava DISK 0
H35C
3.80 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Myslivec Jiří TRI7801 C TJ TŽ Třinec 42:12
2. Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 46:00 + 3:48
3. Krček Jakub TRI7803 C TJ TŽ Třinec 48:08 + 5:56
4. Kawulok Marek TRI8000 C TJ TŽ Třinec 53:29 + 11:17
5. Masny Krzysztof MOV7600 C SKOB Ostrava 54:09 + 11:57
6. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:32 + 12:20
7. Langer Martin LOV8400 C lepus.cz 56:50 + 14:38
8. Blažević Roman LOV7301 C lepus.cz 65:37 + 23:25
9. Koťátko Aleš SFM8303 C O-RUNNAŘI Beskydy 70:46 + 28:34
10. Hrabal Zdeněk BFM7801 C SKOB Frýdek - Místek 75:04 + 32:52
11. Pietrzyk Rostislav TRI7704 C TJ TŽ Třinec 91:47 + 49:35
12. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 96:11 + 53:59
Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec DISK
H45C
3.40 km, 85 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 32:45
2. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 37:00 + 4:15
3. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 37:09 + 4:24
4. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 39:34 + 6:49
5. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 41:01 + 8:16
6. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 42:41 + 9:56
7. Lasota Tomasz 0050001 C 005 - MOV-Neregistrovaní 43:02 + 10:17
8. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 43:40 + 10:55
9. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 45:17 + 12:32
10. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 46:25 + 13:40
11. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 46:58 + 14:13
12. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 48:10 + 15:25
13. Urbánek Martin SFM7400 C O-RUNNAŘI Beskydy 57:42 + 24:57
14. Hrubý Miroslav AOV7301 C OOB TJ Baník Ostrava 63:27 + 30:42
15. Krhut Libor HAV6302 C OB Havířov 75:07 + 42:22
16. Špok Petr KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 91:45 + 59:00
David Vladimír SFM7401 C O-RUNNAŘI Beskydy DISK
MS Síkora Antonín 0050002 C 005 - MOV-Neregistrovaní 99:48 + 67:03
H55C
2.80 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 30:32
2. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 32:33 + 2:01
3. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 36:07 + 5:35
4. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 37:54 + 7:22
5. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 38:18 + 7:46
6. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 39:33 + 9:01
7. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 39:35 + 9:03
8. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 41:04 + 10:32
9. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 43:21 + 12:49
10. Niedoba Jan TRC6200 C SKOB BETA Třinec 49:54 + 19:22
H65C
2.60 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 28:28
2. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 36:54 + 8:26
H70C
2.50 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 28:41
2. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 30:40 + 1:59
3. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 34:18 + 5:37
4. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 38:57 + 10:16
5. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 47:30 + 18:49
6. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 48:42 + 20:01
7. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 96:15 + 67:34
HDR
2.00 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mokrosz Tomasz TRI1200 C TJ TŽ Třinec 17:49
2. Myslivec Lukáš TRI1201 C TJ TŽ Třinec 21:16 + 3:27
3. Kowalczyk Jáchym TRI1203 C TJ TŽ Třinec 21:27 + 3:38
4. Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 22:29 + 4:40
5. Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 24:52 + 7:03
6. Rychlý Jakub KRN1500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:10 + 7:21
7. Hudečková Stella OOP1150 C TJ Opava 25:36 + 7:47
8. Mertová Elen OOP1152 C TJ Opava 26:44 + 8:55
9. Sližová Kateřina TRI1650 C TJ TŽ Třinec 29:31 + 11:42
10. Hudečková Adina OOP1450 C TJ Opava 30:03 + 12:14
11. Létalová Jana SFM1450 C O-RUNNAŘI Beskydy 33:13 + 15:24
12. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 55:23 + 37:34
13. Koťátko Albert SFM1701 C O-RUNNAŘI Beskydy 56:09 + 38:20
14. Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava 56:10 + 38:21
Mertová Sofie OOP1451 C TJ Opava DISK
P
2.40 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Igor AOV0501 C OOB TJ Baník Ostrava 30:24
2. Walicová Jana TRI7651 C TJ TŽ Třinec 30:43 + 0:19
3. Slavíček Pavel SOP C OOB TJ Slezan Opava 32:13 + 1:49
4. Typovská Anna SFM C O-RUNNAŘI Beskydy 33:47 + 3:23
5. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 34:54 + 4:30
6. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 35:56 + 5:32
7. Červinková Jana BFM8052 C SKOB Frýdek - Místek 36:19 + 5:55
8. Davidová Petra SFM7651 C O-RUNNAŘI Beskydy 37:05 + 6:41
9. Hostinský Jakub NNN C Neregistrovaní 39:57 + 9:33
10. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 41:27 + 11:03
11. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 42:12 + 11:48
12. Řehová Natálie BFM0051 C SKOB Frýdek - Místek 43:08 + 12:44
13. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 44:04 + 13:40
14. Cymorková Kateřina TRI7152 C TJ TŽ Třinec 45:38 + 15:14
15. Nováková Jana AOV6851 C OOB TJ Baník Ostrava 51:45 + 21:21
16. Buryan Patrik MOV C SKOB Ostrava 57:21 + 26:57
17. Krčková Ivana TRI7951 C TJ TŽ Třinec 62:35 + 32:11
18. Mertová Eva OOP8450 C TJ Opava 63:26 + 33:02
19. Hudečková Petra OOP8252 C TJ Opava 63:30 + 33:06
20. Bruk Miroslav TRI6100 C TJ TŽ Třinec 65:53 + 35:29
21. Kaňová Hanka SFM7657 C O-RUNNAŘI Beskydy 72:28 + 42:04
22. Šenkýřová Jaryna NNN C Neregistrovaní 91:05 + 60:41
23. Buriánek Martin 0060001 C 006 - Hudeček Team 104:45 + 74:21
Hudeček Lukáš BFM0202 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Korbelářová Johana HAV9350 C OB Havířov DISK
Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava DISK