Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 12. kolo

Datum:
27.09.2020
Místo konání:
Jablonec nad Nisou - Kokonín
Pořadatel:
SMR - SNS Smržovka
Mapa:
Ředitel závodu:
Pařízková Věrka
Hlavní rozhodčí:
Lukavec Petr
Stavitel tratí:
Svoboda Honza
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     Open     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
M11
1.90 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toloch Otakar GIG0900 GIGANT Orienteering 12:45
2. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 15:51 + 3:06
3. Šňupárek Jenda ZUP1000 MTBO ČZU Praha 16:58 + 4:13
4. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:32 + 4:47
5. Kejval Vojtěch SJC0902 Sportcentrum Jičín 25:00 + 12:15
6. Kazda František SJC1201 Sportcentrum Jičín 27:42 + 14:57
7. Janata Matěj DKP1111 Oddíl OB Kotlářka 29:47 + 17:02
8. Hubáček Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:17 + 27:32
M14
4.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 17:54
2. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 19:54 + 2:00
3. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 20:16 + 2:22
4. Bogar Vojtěch BOR0604 OK Jiskra Nový Bor 21:01 + 3:07
5. Toloch Eduard GIG0600 GIGANT Orienteering 21:51 + 3:57
6. Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava 21:53 + 3:59
7. Meier David VLI0606 Slavia Liberec orienteering 21:54 + 4:00
8. Stránský Daniel STB1000 TJ Stadion Nový Bor 22:00 + 4:06
9. Malý Rostislav VEY0600 YETTI Vejprty 27:53 + 9:59
10. Folprecht Lukáš ZUP0800 MTBO ČZU Praha 28:27 + 10:33
11. Linhart Jakub GIG0800 GIGANT Orienteering 29:51 + 11:57
12. Linhart Adam GIG0801 GIGANT Orienteering 33:59 + 16:05
13. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 37:32 + 19:38
Žák Jakub ABR0606 A-team NOVO Bruntál DISK
M17
5.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smolen Karel GIG0300 GIGANT Orienteering 27:18
2. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 29:08 + 1:50
3. Staňa Ondřej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 31:17 + 3:59
M20
9.30 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 50:54
2. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 61:10 + 10:16
3. Panovec Kryštof LCE0011 OOB TJ Slovan Luhačovice 68:10 + 17:16
4. Svoboda Vojtěch VPM0207 KOS Slavia Plzeň 68:36 + 17:42
5. Suchánek Jakub XBM0201 PELLS ABND RACING TEAM 73:31 + 22:37
M21E
12.90 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stránský Vojtěch SJC9000 Sportcentrum Jičín 56:32
2. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 56:58 + 0:26
3. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 58:40 + 2:08
4. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 60:46 + 4:14
5. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 60:50 + 4:18
6. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 62:13 + 5:41
7. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 62:43 + 6:11
8. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 62:51 + 6:19
9. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 63:01 + 6:29
10. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 64:17 + 7:45
11. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 65:05 + 8:33
12. Stránský Jiří STB8100 TJ Stadion Nový Bor 65:39 + 9:07
13. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 65:55 + 9:23
14. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 66:11 + 9:39
15. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 66:53 + 10:21
16. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 67:57 + 11:25
17. Niebielski Bartosz 71P0100 Polski Związek Orientacji Sportowej 69:56 + 13:24
18. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 73:31 + 16:59
19. Vacek Jan SPC0009 SPORTICUS team 74:05 + 17:33
20. Marcinkiewicz Grzegorz 71P8600 Polski Związek Orientacji Sportowej 75:13 + 18:41
21. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 75:45 + 19:13
22. Pruner Petr SPC8207 SPORTICUS team 76:16 + 19:44
23. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 77:00 + 20:28
24. Sajal Martin SPC7803 SPORTICUS team 79:02 + 22:30
25. Kielak Hubert 71P9600 Polski Związek Orientacji Sportowej 79:50 + 23:18
26. Vedral Martin SPC8306 SPORTICUS team 81:46 + 25:14
27. Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko 85:06 + 28:34
28. Břeň Daniel SPC0106 SPORTICUS team 89:00 + 32:28
29. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 95:04 + 38:32
30. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 98:24 + 41:52
Tišnovský Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno DISK
Towarek Michał 71P0300 Polski Związek Orientacji Sportowej DISK
M21A
9.30 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Libor XHK7804 MTBO Racing team Hradec Králové 47:33
2. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 48:12 + 0:39
3. Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice 49:13 + 1:40
4. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 51:34 + 4:01
5. Grundmann Jan GIG9410 GIGANT Orienteering 52:46 + 5:13
6. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 53:20 + 5:47
7. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 54:10 + 6:37
8. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 54:39 + 7:06
9. Haničák Tomáš DMS7700 Dynamo Malá Skála 55:12 + 7:39
10. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:21 + 7:48
11. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 56:26 + 8:53
12. Horák Jan LDC9800 KOB Děčín 56:30 + 8:57
13. Šabatka Zdeněk XHK8900 MTBO Racing team Hradec Králové 56:41 + 9:08
14. Müller Pavel VSP7901 USK Praha 57:15 + 9:42
15. Mišoň Matěj SPC9810 SPORTICUS team 57:22 + 9:49
16. Jedlička Marek XHK7502 MTBO Racing team Hradec Králové 58:46 + 11:13
17. Husák Václav XHK7702 MTBO Racing team Hradec Králové 59:21 + 11:48
18. Suchý Jiří SJI9201 OK Jihlava 60:28 + 12:55
19. Jirka Jakub VPM7905 KOS Slavia Plzeň 61:57 + 14:24
20. Štochel Miroslav MFP9300 Matfyz Praha 62:39 + 15:06
21. Havlíček Tomáš KNC8700 Sokol Kostelec n. Č. l. 63:09 + 15:36
22. David Josef DMS8101 Dynamo Malá Skála 65:03 + 17:30
23. Švarcbach Michal KNC7001 Sokol Kostelec n. Č. l. 66:30 + 18:57
24. Šebesta Petr TAP7604 KOB Tretra Praha 66:59 + 19:26
25. Jedlička Lukáš XHK8100 MTBO Racing team Hradec Králové 67:22 + 19:49
26. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 68:03 + 20:30
27. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 68:22 + 20:49
28. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:33 + 22:00
29. Jiran Jan XHK7701 MTBO Racing team Hradec Králové 70:18 + 22:45
30. Bartoš Marián VSP8201 USK Praha 74:59 + 27:26
31. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 76:02 + 28:29
32. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 79:07 + 31:34
33. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 83:15 + 35:42
M21B
7.60 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 45:06
2. Spazierer Filip 0020001 46:19 + 1:13
3. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 46:33 + 1:27
4. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 46:43 + 1:37
5. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 51:19 + 6:13
6. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 52:41 + 7:35
7. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 54:49 + 9:43
8. Ševčík Matěj XHK7908 MTBO Racing team Hradec Králové 54:57 + 9:51
9. Duda František DKP8107 Oddíl OB Kotlářka 55:04 + 9:58
10. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 55:32 + 10:26
11. Medlík Jan TSU8246 LKT 80 Šumperk 55:34 + 10:28
12. Ištok Martin BLI8001 MTBO Bludný kořen 55:56 + 10:50
13. Netuka Martin XHK7302 MTBO Racing team Hradec Králové 58:35 + 13:29
14. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 59:19 + 14:13
15. Urbánek Jan DKP8801 Oddíl OB Kotlářka 60:06 + 15:00
16. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 60:39 + 15:33
17. Leštínský Tomáš VRL7801 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:18 + 16:12
18. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 62:21 + 17:15
19. Bláha Adam SPC9212 SPORTICUS team 63:20 + 18:14
20. Kaluža Luboš ABR8200 A-team NOVO Bruntál 63:48 + 18:42
21. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 63:51 + 18:45
22. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 65:23 + 20:17
23. Žemlička Jan XPU8303 PARDUBICE BIKERS 66:38 + 21:32
Paclík Roman XHK7800 MTBO Racing team Hradec Králové DISK
Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín DISK
Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava DISK
Štemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Kroc Kryštof GIG0100 GIGANT Orienteering DISK
M40A
8.90 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 PELLS ABND RACING TEAM 46:37
2. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 48:26 + 1:49
3. Jašek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 48:35 + 1:58
4. Štryncl Pavel JLI7700 OB Jizerky 49:45 + 3:08
5. Les Martin VPM7906 KOS Slavia Plzeň 49:58 + 3:21
6. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 51:32 + 4:55
7. Kurz Pavel SPC7408 SPORTICUS team 52:00 + 5:23
8. Zrník Tomáš GIG7118 GIGANT Orienteering 54:57 + 8:20
9. Linhart Aleš GIG7200 GIGANT Orienteering 55:12 + 8:35
10. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 55:15 + 8:38
11. Bašus Petr ZUP7400 MTBO ČZU Praha 55:29 + 8:52
12. Folprecht Eduard ZUP7300 MTBO ČZU Praha 55:41 + 9:04
13. Kroc Dalibor GIG7400 GIGANT Orienteering 56:00 + 9:23
14. Kejval Jaromír SJC7300 Sportcentrum Jičín 57:10 + 10:33
15. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 58:23 + 11:46
15. Tošner Michal VPM7803 KOS Slavia Plzeň 58:23 + 11:46
17. Ambrož Pavel TBM7339 KOS TJ Tesla Brno 64:01 + 17:24
18. Žák Pavel ABR7600 A-team NOVO Bruntál 64:38 + 18:01
19. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 65:32 + 18:55
20. Preisler Leoš DMS7600 Dynamo Malá Skála 71:54 + 25:17
M40B
7.60 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin GIG7100 GIGANT Orienteering 50:06
2. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia Plzeň 51:34 + 1:28
3. Vřešťál Jan TUR7301 OOB TJ Turnov 56:35 + 6:29
4. Hlaváč David JIL7501 OK Jilemnice 58:31 + 8:25
5. Fejk Zbyněk SJC7501 Sportcentrum Jičín 60:08 + 10:02
6. Zemko Zdeněk SLA7300 SKOB Slaný 83:02 + 32:56
Folprecht Jaroslav TBM7305 KOS TJ Tesla Brno DISK
Chamraďa Dušan GIG7601 GIGANT Orienteering DISK
Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering DISK
M50
7.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toloch Alexandr GIG7000 GIGANT Orienteering 41:38
2. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 44:18 + 2:40
3. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia Plzeň 46:19 + 4:41
4. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 47:05 + 5:27
5. Holinka Martin ZPV6712 KOB ZPV Prostějov 47:51 + 6:13
6. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 49:12 + 7:34
7. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 50:58 + 9:20
8. Hejna Jiří SPC6201 SPORTICUS team 51:08 + 9:30
9. Kareis Martin VLI6501 Slavia Liberec orienteering 51:51 + 10:13
10. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 53:22 + 11:44
11. Nekoranec Petr TZL6700 SKOB Zlín 53:36 + 11:58
12. Doležal Josef VAM6101 OB Vamberk 64:16 + 22:38
13. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 65:42 + 24:04
14. Kuchař Pavel SJC6000 Sportcentrum Jičín 70:31 + 28:53
15. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 77:11 + 35:33
16. Němec Lubomír ABR6201 A-team NOVO Bruntál 78:48 + 37:10
Skoupý Jan GIG7001 GIGANT Orienteering DISK
Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk DISK
M60
5.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 33:34
2. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia Plzeň 33:40 + 0:06
3. Dravetz Walter TZL5418 SKOB Zlín 38:42 + 5:08
4. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 39:34 + 6:00
5. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 48:08 + 14:34
6. Maliňák Vladimír KVS5901 SKOB Kobra Vsetín 60:34 + 27:00
7. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:08 + 32:34
8. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 68:21 + 34:47
9. Kuchař Vladimír BOR4902 OK Jiskra Nový Bor 71:48 + 38:14
10. Kadlec Luděk VEY5600 YETTI Vejprty 80:18 + 46:44
Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha DISK
Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Open
6.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linka Jan NNN Neregistrovaní 62:32
2. Hašková Eva KOS 64:20 + 1:48
3. Dušek Michal Active 70:26 + 7:54
4. Nagy Josef 83:49 + 21:17
5. Hodová Eliška 88:26 + 25:54
6. Drahorád Ctirad XPUnereg PARDUBICE BIKERS 130:21 + 67:49
Valeš Honza DISK
Andrlíková Barbora DISK
Knitlová Eva VAM6250 OB Vamberk DISK
W11
1.90 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vozková Veronika 13:25
2. Jedličková Lucie XHK1050 MTBO Racing team Hradec Králové 16:07 + 2:42
3. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 20:10 + 6:45
4. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 30:05 + 16:40
5. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 34:09 + 20:44
6. Jirásková Mia VSP1150 USK Praha 34:20 + 20:55
Burešová Ema XBM0950 PELLS ABND RACING TEAM DISK
Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín DISK
W14
4.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stránská Sofie STB0851 TJ Stadion Nový Bor 26:23
2. Folprechtová Julie ZUP0650 MTBO ČZU Praha 40:02 + 13:39
3. Hubáčková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:51 + 14:28
W17
4.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chamraďa Natali GIG0450 GIGANT Orienteering 29:03
2. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:10 + 0:07
3. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty 30:07 + 1:04
4. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 31:15 + 2:12
5. Burešová Veronika XBM0550 PELLS ABND RACING TEAM 32:27 + 3:24
6. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:07 + 13:04
7. Vedrová Ela TBM0357 KOS TJ Tesla Brno 47:18 + 18:15
8. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 47:36 + 18:33
W20
6.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nedomlelová Lucie XHK0250 MTBO Racing team Hradec Králové 39:07
2. Zrníková Adéla GIG0050 GIGANT Orienteering 43:29 + 4:22
3. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia Plzeň 47:33 + 8:26
4. Lacigová Marie VSP0050 USK Praha 51:35 + 12:28
W21E
8.90 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 USK Praha 50:47
2. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 54:06 + 3:19
3. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 54:38 + 3:51
4. Staňková Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 55:30 + 4:43
5. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 55:46 + 4:59
6. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 56:18 + 5:31
7. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 56:35 + 5:48
8. Králová Vilma TBM9950 KOS TJ Tesla Brno 63:53 + 13:06
9. Nyga Julia 71P0651 Polski Związek Orientacji Sportowej 65:36 + 14:49
10. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 66:03 + 15:16
11. Ryšavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha 66:48 + 16:01
12. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 68:51 + 18:04
W21A
6.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 39:34
2. Jedličková Zuzana XHK8150 MTBO Racing team Hradec Králové 39:47 + 0:13
3. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 42:26 + 2:52
4. Červená Adéla XHK9750 MTBO Racing team Hradec Králové 42:48 + 3:14
5. Pačáková Michaela SPC8654 SPORTICUS team 43:40 + 4:06
6. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB START Blansko 44:35 + 5:01
7. Jiranová Kateřina XHK8350 MTBO Racing team Hradec Králové 46:12 + 6:38
8. Kamererová Valerie STB9450 TJ Stadion Nový Bor 46:31 + 6:57
9. Bártíková Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS 47:11 + 7:37
10. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 47:39 + 8:05
11. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 49:05 + 9:31
12. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 49:24 + 9:50
13. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 49:49 + 10:15
14. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB Tretra Praha 50:06 + 10:32
15. Folprechtová Kateřina ZUP7452 MTBO ČZU Praha 51:35 + 12:01
16. Trčková Helena EKP8756 VŠTJ Ekonom Praha 54:01 + 14:27
17. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 56:54 + 17:20
18. Tichá Jana KNC9250 Sokol Kostelec n. Č. l. 61:09 + 21:35
19. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 62:32 + 22:58
20. Puchernová Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 64:00 + 24:26
21. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia Plzeň 64:03 + 24:29
22. Jahn Odvody Dana XPU8355 PARDUBICE BIKERS 65:37 + 26:03
23. Haničáková Denisa DMS8350 Dynamo Malá Skála 69:58 + 30:24
24. Vedralová Veronika SPC8853 SPORTICUS team 96:45 + 57:11
Lamichová Martina XHK9150 MTBO Racing team Hradec Králové DISK
Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering DISK
W21B
5.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 42:39
2. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 42:57 + 0:18
3. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 44:01 + 1:22
4. Žemličková Lenka XPU8660 PARDUBICE BIKERS 47:20 + 4:41
5. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 49:51 + 7:12
6. Horová Klára VSP8455 USK Praha 52:56 + 10:17
7. Barnetová Veronika XPU9952 PARDUBICE BIKERS 53:52 + 11:13
8. Matoušková Petra BLI7650 MTBO Bludný kořen 56:53 + 14:14
9. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 59:16 + 16:37
10. Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín 59:51 + 17:12
11. Štembergová Lucie EKP8851 VŠTJ Ekonom Praha 61:21 + 18:42
12. Vřešťálová Lucie TUR7450 OOB TJ Turnov 65:12 + 22:33
13. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 68:19 + 25:40
W40
5.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelíková Michaela GIG7550 GIGANT Orienteering 37:27
2. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:52 + 0:25
3. Walther Katja 21A OLT Transdanubien 38:36 + 1:09
4. Kejvalová Kamila SJC7450 Sportcentrum Jičín 39:39 + 2:12
5. Vavrysová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 44:30 + 7:03
6. Veselá Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 44:42 + 7:15
7. Jašková Šárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 45:50 + 8:23
8. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia Plzeň 46:09 + 8:42
9. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 47:46 + 10:19
10. Zápotocká Anna VLI7250 Slavia Liberec orienteering 49:09 + 11:42
11. Tumová Jana SJC7452 Sportcentrum Jičín 50:41 + 13:14
12. Michálková Alice GIG7650 GIGANT Orienteering 51:06 + 13:39
13. Itaniemi Janita GIG8051 GIGANT Orienteering 66:22 + 28:55
14. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 72:10 + 34:43
Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha DISK
Straková Linda LME7950 SK Los Mělník DISK
W50
4.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 39:30
2. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 42:34 + 3:04
Švarcbachová Jaroslava KNC6754 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
W60
4.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 38:11
2. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 42:08 + 3:57
3. Perůtková Ivana TSU5850 LKT 80 Šumperk 45:12 + 7:01
4. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 51:35 + 13:24
5. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 76:38 + 38:27