Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 5. kolo

Datum:
16.08.2020
Místo konání:
Heřmanův Městec - Konopáč
Pořadatel:
SPC - SPORTICUS team
Mapa:
Údolí Zlatého potoka
Ředitel závodu:
Ouhrabková Radka
Hlavní rozhodčí:
Kalina Miroslav
Stavitel tratí:
Štěňha Martin
JURY:
Pařízková Věrka, Rygl Miroslav, Bogar Leoš
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW10     OPEN     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
M11
3.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toloch Otakar GIG0900 GIGANT Orienteering 18:54
2. Fišer Petr TZL1004 SKOB Zlín 24:27 + 5:33
3. Weber Sebastian SMR0900 SNS Smržovka 28:19 + 9:25
4. Mudrák Matouš LCE0901 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:48 + 14:54
5. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 36:06 + 17:12
6. Bednařík Vojtěch SPC1109 SPORTICUS team 39:02 + 20:08
7. Urban Jan SBK1234 KOB START Blansko 46:12 + 27:18
M14
8.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 29:07
2. Bogar Vojtěch BOR0604 OK Jiskra Nový Bor 34:06 + 4:59
3. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 39:55 + 10:48
4. Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava 40:02 + 10:55
5. Weber Maxmilian SMR0700 SNS Smržovka 40:50 + 11:43
6. Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orienteering 41:26 + 12:19
7. Toloch Eduard GIG0600 GIGANT Orienteering 41:56 + 12:49
8. Meier David VLI0606 Slavia Liberec orienteering 44:39 + 15:32
9. Bílek Vojtěch ZUP0802 MTBO ČZU Praha 46:13 + 17:06
10. Macháček Tomáš XHK0800 MTBO Racing team Hradec Králové 47:00 + 17:53
11. Malý Rostislav VEY0600 YETTI Vejprty 47:42 + 18:35
12. Stránský Daniel STB1000 TJ Stadion Nový Bor 59:02 + 29:55
M17
13.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrník Tomáš GIG0601 GIGANT Orienteering 61:51
2. Smolen Karel GIG0300 GIGANT Orienteering 70:21 + 8:30
3. Čepička Václav SLA0301 SKOB Slaný 90:53 + 29:02
4. Štáfek Ondřej SKL0401 SMS Team Kladno 95:10 + 33:19
Černík Adam XHK0400 MTBO Racing team Hradec Králové DISK
M20
20.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 83:44
2. Koffler Georg 0090005 84:22 + 0:38
3. Hnilica Hannes 0090003 86:14 + 2:30
4. Gaudernak Benjamin 0090006 98:11 + 14:27
5. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 98:41 + 14:57
6. Tashchilin Nikita 0130001 111:11 + 27:27
7. Vališ Jan XPU0210 PARDUBICE BIKERS 126:32 + 42:48
Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný DISK
M21E
26.10 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 108:26
2. Dallavalle Luca 0020003 112:28 + 4:02
3. Chmelař Lukáš XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 112:45 + 4:19
4. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 113:48 + 5:22
5. Stránský Vojtěch SJC9000 Sportcentrum Jičín 114:36 + 6:10
6. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 114:49 + 6:23
7. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 115:20 + 6:54
8. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 115:27 + 7:01
9. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 116:08 + 7:42
10. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 116:51 + 8:25
11. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 117:52 + 9:26
12. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 118:10 + 9:44
13. Haselsberger Kevin 0090010 118:46 + 10:20
14. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 119:18 + 10:52
15. Stránský Jiří STB8100 TJ Stadion Nový Bor 121:29 + 13:03
16. Vacek Jan SPC0009 SPORTICUS team 121:31 + 13:05
17. Turra Piero 0020002 124:30 + 16:04
18. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 125:25 + 16:59
19. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 126:19 + 17:53
20. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 128:20 + 19:54
21. Vala Radek ABR8401 A-team NOVO Bruntál 129:53 + 21:27
22. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 131:57 + 23:31
23. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 132:21 + 23:55
24. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 136:39 + 28:13
25. Klimo Tom 0090011 136:47 + 28:21
26. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 137:14 + 28:48
27. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 139:11 + 30:45
28. Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko 145:18 + 36:52
29. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 147:40 + 39:14
30. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 161:26 + 53:00
31. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 162:50 + 54:24
Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Osti Dante 0020004 DISK
Buriánek Vojta SMR7801 SNS Smržovka DISK
Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno DISK
Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha DISK
M21A
20.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílek Ondřej ZUP8101 MTBO ČZU Praha 90:07
2. Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice 91:14 + 1:07
3. Grundmann Jan GIG9410 GIGANT Orienteering 92:15 + 2:08
4. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 93:40 + 3:33
5. Moravec Štěpán SJI8101 OK Jihlava 95:32 + 5:25
6. Černý Ladislav ZUP8200 MTBO ČZU Praha 98:16 + 8:09
7. Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS 99:39 + 9:32
8. Červinka Jan SBK7900 KOB START Blansko 104:10 + 14:03
9. Šabatka Zdeněk XHK8900 MTBO Racing team Hradec Králové 104:42 + 14:35
10. Suchý Jiří SJI9201 OK Jihlava 105:00 + 14:53
11. Michalička David ZUP8001 MTBO ČZU Praha 105:13 + 15:06
12. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 105:48 + 15:41
13. Jirka Jakub VPM7905 KOS Slavia Plzeň 107:31 + 17:24
14. Drobník Lukáš SJC8500 Sportcentrum Jičín 109:16 + 19:09
15. Šebesta Petr TAP7604 KOB Tretra Praha 109:31 + 19:24
16. Opršal Juraj VBA8301 ŠK VAZKA Bratislava 109:41 + 19:34
17. Štochel Miroslav MFP9300 Matfyz Praha 110:32 + 20:25
18. Švarcbach Michal KNC7001 Sokol Kostelec n. Č. l. 111:02 + 20:55
19. Zavrtálek Petr SMR8401 SNS Smržovka 111:56 + 21:49
20. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 112:58 + 22:51
21. Paulíček Jiří SJI7727 OK Jihlava 115:16 + 25:09
22. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 116:07 + 26:00
23. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 117:34 + 27:27
24. Bartoš Marián VSP8201 USK Praha 117:39 + 27:32
25. Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko 124:22 + 34:15
26. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 146:03 + 55:56
Macháček Jiří XHK7601 MTBO Racing team Hradec Králové DISK
Polášek Radek TBM8008 KOS TJ Tesla Brno DISK
Müller Pavel VSP7901 USK Praha DISK
Havlíček Tomáš KNC8700 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
M21B
12.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šňupárek Ondřej ZUP6949 MTBO ČZU Praha 61:20
2. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 63:56 + 2:36
3. Fukátko Jan XPU8105 PARDUBICE BIKERS 64:07 + 2:47
4. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 64:22 + 3:02
5. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 65:13 + 3:53
6. Kafka Tomáš SJI8504 OK Jihlava 65:56 + 4:36
7. Ševčík Matěj XHK7908 MTBO Racing team Hradec Králové 66:02 + 4:42
8. Medlík Jan TSU8246 LKT 80 Šumperk 66:32 + 5:12
9. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 66:53 + 5:33
10. Brabec Jaroslav SBK8242 KOB START Blansko 67:29 + 6:09
11. Štemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 68:17 + 6:57
12. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 70:24 + 9:04
13. Žemlička Jan XPU8303 PARDUBICE BIKERS 71:06 + 9:46
14. Linhart Tomáš TSU8540 LKT 80 Šumperk 78:50 + 17:30
15. Ludvig Marcel 80:55 + 19:35
16. Müller Tomáš LCE9910 OOB TJ Slovan Luhačovice 81:45 + 20:25
17. Svízela Vojtěch LCE9101 OOB TJ Slovan Luhačovice 83:35 + 22:15
18. Kroc Kryštof GIG0100 GIGANT Orienteering 83:56 + 22:36
19. Veruňák Jiří 89:36 + 28:16
20. Sochor Jan SBK6922 KOB START Blansko 91:41 + 30:21
21. Kaluža Luboš ABR8200 A-team NOVO Bruntál 96:10 + 34:50
22. König Lukáš SBK8001 KOB START Blansko 99:46 + 38:26
23. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 105:19 + 43:59
Netuka Martin XHK7302 MTBO Racing team Hradec Králové DISK
M40A
22.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 PELLS ABND RACING TEAM 86:08
2. Jašek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 87:54 + 1:46
3. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 94:56 + 8:48
4. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 95:14 + 9:06
5. Kroc Dalibor GIG7400 GIGANT Orienteering 97:27 + 11:19
6. Putík Jiří VLI7505 Slavia Liberec orienteering 100:07 + 13:59
7. Linhart Aleš GIG7200 GIGANT Orienteering 102:38 + 16:30
8. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 103:38 + 17:30
9. Zicha Jiří LCE7708 OOB TJ Slovan Luhačovice 105:23 + 19:15
10. Zrník Tomáš GIG7118 GIGANT Orienteering 106:25 + 20:17
11. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 112:44 + 26:36
12. Kejval Jaromír SJC7300 Sportcentrum Jičín 114:02 + 27:54
13. Ambrož Pavel TBM7339 KOS TJ Tesla Brno 115:45 + 29:37
14. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 119:00 + 32:52
15. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 131:58 + 45:50
16. Záruba Karel LME7302 SK Los Mělník 136:47 + 50:39
Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín DISK
Malý Zdeněk VEY7200 YETTI Vejprty DISK
M40B
12.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin GIG7100 GIGANT Orienteering 62:06
2. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 63:52 + 1:46
3. Fišer Petr GIG7502 GIGANT Orienteering 64:15 + 2:09
4. Fejk Zbyněk SJC7501 Sportcentrum Jičín 65:13 + 3:07
5. Malý Martin TBM7610 KOS TJ Tesla Brno 67:45 + 5:39
6. Vajda Peter 14H8000 MTBO Hungary 68:08 + 6:02
7. Nedopílek David ABR7602 A-team NOVO Bruntál 70:13 + 8:07
8. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 72:48 + 10:42
9. Provazník Dušan TBM7301 KOS TJ Tesla Brno 76:00 + 13:54
10. Hons Lukáš XPU8005 PARDUBICE BIKERS 76:07 + 14:01
11. Weber Roman SMR7701 SNS Smržovka 76:58 + 14:52
12. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 79:06 + 17:00
13. Šafek Jiří SBK7621 KOB START Blansko 79:20 + 17:14
14. Chamraďa Dušan GIG7601 GIGANT Orienteering 79:30 + 17:24
15. Vališ Jan XPU7104 PARDUBICE BIKERS 83:54 + 21:48
16. Zemko Zdeněk SLA7300 SKOB Slaný 90:11 + 28:05
17. Čepička Václav SLA7201 SKOB Slaný 91:58 + 29:52
M50
14.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vanka Petr OKP6801 SK OK 24 Praha 72:41
2. Toloch Alexandr GIG7000 GIGANT Orienteering 73:14 + 0:33
3. Kareis Martin VLI6501 Slavia Liberec orienteering 73:40 + 0:59
4. Pařízek Petr SMR7001 SNS Smržovka 76:41 + 4:00
5. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia Plzeň 77:52 + 5:11
6. Král Jan TBM6901 KOS TJ Tesla Brno 78:16 + 5:35
7. Křeček Miroslav ZPV6213 KOB ZPV Prostějov 78:25 + 5:44
8. Mudrák Stanislav LCE6701 OOB TJ Slovan Luhačovice 78:40 + 5:59
9. Holinka Martin ZPV6712 KOB ZPV Prostějov 79:10 + 6:29
10. Hnilica Thomas 0090001 79:23 + 6:42
11. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 79:25 + 6:44
12. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 81:46 + 9:05
13. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 84:49 + 12:08
14. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 85:16 + 12:35
15. Pavlík Radek ABR6849 A-team NOVO Bruntál 85:48 + 13:07
16. Vít Vlastimil BSO6800 KOB Baník Sokolov 86:41 + 14:00
17. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 87:11 + 14:30
18. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 89:24 + 16:43
19. Novotný Petr TZL6601 SKOB Zlín 89:44 + 17:03
20. Doležal Josef VAM6101 OB Vamberk 91:27 + 18:46
21. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 108:58 + 36:17
22. Vrábel Jaromír ABR6102 A-team NOVO Bruntál 109:03 + 36:22
23. Šimek Roman UOL6503 SOB Olomouc 115:10 + 42:29
Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál DISK
Kuchař Pavel SJC6000 Sportcentrum Jičín DISK
Němec Lubomír ABR6201 A-team NOVO Bruntál DISK
Piše Dušan LCE6702 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
M60
13.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jankó Tamás 22H5800 Hegyisport Szentendre Egy. 69:16
2. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 69:29 + 0:13
3. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia Plzeň 73:52 + 4:36
4. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 75:17 + 6:01
5. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 77:21 + 8:05
6. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 81:32 + 12:16
7. Nejedlý Petr TZL5101 SKOB Zlín 84:43 + 15:27
8. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 88:26 + 19:10
9. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 89:50 + 20:34
10. Bochenek Milan EKP5601 VŠTJ Ekonom Praha 93:44 + 24:28
11. Havlíček Ivo KNC5800 Sokol Kostelec n. Č. l. 102:55 + 33:39
12. Kadlec Luděk VEY5600 YETTI Vejprty 111:08 + 41:52
13. Maliňák Vladimír KVS5901 SKOB Kobra Vsetín 112:18 + 43:02
14. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 113:56 + 44:40
15. Novák Miroslav SBK5400 KOB START Blansko 116:54 + 47:38
Dravetz Walter TZL5418 SKOB Zlín DISK
Rochford Iain 0100001 DISK
Kuchař Vladimír BOR4902 OK Jiskra Nový Bor DISK
MW10
1.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryglová Beáta TBM1158 KOS TJ Tesla Brno 6:22
2. Horák Kryštof VSP1400 USK Praha 6:37 + 0:15
3. Macháček Jakub XHK1202 MTBO Racing team Hradec Králové 7:16 + 0:54
4. Musil Jakub SJC1212 Sportcentrum Jičín 8:19 + 1:57
5. Drobník Tadeáš SJC1301 Sportcentrum Jičín 8:41 + 2:19
6. Jašek Vít ABR1111 A-team NOVO Bruntál 8:43 + 2:21
7. Malá Lucie TBM1165 KOS TJ Tesla Brno 8:57 + 2:35
8. Lauermanová Eva SJI1353 OK Jihlava 9:23 + 3:01
9. Bergl Jonáš ZUP1100 MTBO ČZU Praha 9:25 + 3:03
10. Lauerman Jan SJI1515 OK Jihlava 9:34 + 3:12
11. Huzyč Matěj 10:38 + 4:16
12. Huzyčová Anička 10:39 + 4:17
13. Urban Mio SBK1414 KOB START Blansko 10:49 + 4:27
14. Musilová Alžběta SJC1550 Sportcentrum Jičín 12:29 + 6:07
15. Kalina Oskar 12:46 + 6:24
16. Sochor Kryštof 12:56 + 6:34
17. Odvody Vilém XPU1502 PARDUBICE BIKERS 13:08 + 6:46
18. König Teodor SBK KOB START Blansko 13:17 + 6:55
19. Straková Nora LME1350 SK Los Mělník 13:58 + 7:36
20. Šafek Jakub 14:14 + 7:52
21. Müllerová Karla VSP1351 USK Praha 14:36 + 8:14
22. Helka Vajda 14H1350 MTBO Hungary 14:40 + 8:18
23. Hons Jakub XPU1200 PARDUBICE BIKERS 16:06 + 9:44
24. Odvodyová Nikola XPU1252 PARDUBICE BIKERS 16:31 + 10:09
25. Veruňáková Žofie 16:53 + 10:31
26. Ševčíková Linda EKP1353 VŠTJ Ekonom Praha 19:56 + 13:34
27. Bednaříková Eva 22:26 + 16:04
28. Zajícová Petra 0110001 23:58 + 17:36
29. Ševčík Ondřej 40:10 + 33:48
30. Populová Alžběta LPM OK Lokomotiva Plzeň 45:39 + 39:17
Hegnerová Viktorie LPM OK Lokomotiva Plzeň DISK
Ryglová Šárka 0040001 DISK
Bartošová Natálie VSP1450 USK Praha DISK
Buriánek Sam DISK
Kindernay Maxim DISK
Veruňák Jiří DISK
OPEN
12.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lopour Pavel 0120001 72:04
2. Thomas Sylvia 48D6950 OL-Team Wehrsdorf 84:54 + 12:50
3. Suchá Eva XHK7850 MTBO Racing team Hradec Králové 95:09 + 23:05
4. Šimek Štěpán UOL0104 SOB Olomouc 105:10 + 33:06
5. Fišerová Zuzana 0030001 110:47 + 38:43
6. Vašková Jana 0080001 112:02 + 39:58
7. Hodová Eliška TZL0050 SKOB Zlín 143:10 + 71:06
8. Brychnáčová Irena 0150001 163:11 + 91:07
9. Zajíčková Jana 0070001 184:57 + 112:53
Černá Lucie LPM OK Lokomotiva Plzeň DISK
W11
3.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 19:58
2. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 24:13 + 4:15
3. Macháčková Lucie XHK1150 MTBO Racing team Hradec Králové 30:29 + 10:31
4. Matoušková Kateřina SPC0955 SPORTICUS team 62:50 + 42:52
Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team DISK
W14
7.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stránská Sofie STB0851 TJ Stadion Nový Bor 36:00
2. Fišerová Markéta TZL0851 SKOB Zlín 50:54 + 14:54
3. Folprecht Mia TBM0858 KOS TJ Tesla Brno 53:53 + 17:53
W17
12.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty 69:48
2. Burešová Veronika XBM0550 PELLS ABND RACING TEAM 75:45 + 5:57
3. Chamraďa Natali GIG0450 GIGANT Orienteering 77:41 + 7:53
4. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 87:58 + 18:10
5. Králová Jolana TBM0360 KOS TJ Tesla Brno 91:37 + 21:49
6. Vanková Anna OKP0550 SK OK 24 Praha 91:43 + 21:55
7. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 95:04 + 25:16
Králová Denisa TBM0559 KOS TJ Tesla Brno DISK
W20
14.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mišoňová Magdalena SMR0150 SNS Smržovka 76:04
2. Schnetz Lena 0090007 78:13 + 2:09
3. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 79:58 + 3:54
4. Nedomlelová Lucie XHK0250 MTBO Racing team Hradec Králové 96:55 + 20:51
5. Hnilica Jana 0090004 103:21 + 27:17
6. Zapalačová Petra DOK0154 OK Doksy 112:25 + 36:21
7. Pišová Barbora LCE0251 OOB TJ Slovan Luhačovice 118:51 + 42:47
Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia Plzeň DISK
Zrníková Adéla GIG0050 GIGANT Orienteering DISK
W21E
20.70 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 89:08
2. Tichovská Martina VSP8650 USK Praha 92:19 + 3:11
3. Reiner Marina 0090008 95:17 + 6:09
4. Staňková Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 97:48 + 8:40
5. Drobníková Markéta SJC8450 Sportcentrum Jičín 98:08 + 9:00
6. Kamarytová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 101:05 + 11:57
7. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 103:56 + 14:48
8. Gigon Michaela 0090009 106:36 + 17:28
9. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 107:46 + 18:38
10. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 112:02 + 22:54
11. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 113:22 + 24:14
12. Reifová Naděžda TSU8889 LKT 80 Šumperk 114:34 + 25:26
Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál DISK
Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha DISK
W21A
14.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 76:13
2. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 77:13 + 1:00
3. Kamererová Valerie STB9450 TJ Stadion Nový Bor 78:15 + 2:02
4. Ryšavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha 82:51 + 6:38
5. Bártíková Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS 82:55 + 6:42
6. Červená Adéla XHK9750 MTBO Racing team Hradec Králové 83:18 + 7:05
7. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB START Blansko 83:47 + 7:34
8. Svobodová Katu SMR8451 SNS Smržovka 84:30 + 8:17
9. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 87:12 + 10:59
10. Pařízková Věrka SMR7151 SNS Smržovka 87:22 + 11:09
11. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 89:12 + 12:59
12. Kurková Martina SMR8850 SNS Smržovka 89:36 + 13:23
13. Odvodyová Šárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 89:42 + 13:29
14. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 94:04 + 17:51
15. Trčková Helena EKP8756 VŠTJ Ekonom Praha 95:21 + 19:08
16. Jirková Lenka SBK8383 KOB START Blansko 105:14 + 29:01
17. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 107:04 + 30:51
18. Tichá Jana KNC9250 Sokol Kostelec n. Č. l. 112:36 + 36:23
19. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 112:47 + 36:34
W21B
12.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia Plzeň 70:34
2. Hanáková Terka SMR8950 SNS Smržovka 73:05 + 2:31
3. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 75:26 + 4:52
4. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 77:10 + 6:36
5. Barnetová Veronika XPU9952 PARDUBICE BIKERS 77:27 + 6:53
6. Honsová Petra XPU8252 PARDUBICE BIKERS 78:09 + 7:35
7. Kiacová Veronika XPU9953 PARDUBICE BIKERS 80:13 + 9:39
8. Žemličková Lenka XPU8660 PARDUBICE BIKERS 81:01 + 10:27
9. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 81:52 + 11:18
10. Štembergová Lucie EKP8851 VŠTJ Ekonom Praha 83:15 + 12:41
11. Königová Jana SBK8661 KOB START Blansko 83:20 + 12:46
12. Coufalová Markéta TSU8894 LKT 80 Šumperk 84:19 + 13:45
13. Horová Klára VSP8455 USK Praha 94:03 + 23:29
14. Berglová Lucie ZUP8250 MTBO ČZU Praha 95:14 + 24:40
15. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 112:40 + 42:06
Veruňáková Petra DISK
W40
13.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelíková Michaela GIG7550 GIGANT Orienteering 72:10
2. Rychterová Dana SMR6950 SNS Smržovka 74:11 + 2:01
3. Vavrysová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 75:10 + 3:00
4. Ryglová Kateřina TBM7372 KOS TJ Tesla Brno 75:26 + 3:16
5. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 79:23 + 7:13
6. Walther Katja 0040002 80:02 + 7:52
7. Vanková Jana OKP7750 SK OK 24 Praha 80:44 + 8:34
8. Linhartová Martina GIG7750 GIGANT Orienteering 86:42 + 14:32
9. Zápotocká Anna VLI7250 Slavia Liberec orienteering 86:53 + 14:43
10. Michálková Alice GIG7650 GIGANT Orienteering 89:08 + 16:58
11. Jašková Šárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 89:34 + 17:24
12. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 99:33 + 27:23
13. Weberová Ivana SMR7650 SNS Smržovka 101:17 + 29:07
14. Itaniemi Janita GIG8051 GIGANT Orienteering 104:16 + 32:06
15. Jelínková Irena TBM7664 KOS TJ Tesla Brno 122:32 + 50:22
16. Buriánková Ivka SMR7450 SNS Smržovka 134:00 + 61:50
17. Straková Linda LME7950 SK Los Mělník 135:39 + 63:29
Králová Dana TBM7650 KOS TJ Tesla Brno DISK
W50
11.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 65:21
2. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 70:34 + 5:13
3. Hnilica Sonja 0090002 74:21 + 9:00
4. Straussová Petra LDC6951 KOB Děčín 77:08 + 11:47
5. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 Sokol Kostelec n. Č. l. 82:55 + 17:34
6. Skácelová Naděžda TSU6183 LKT 80 Šumperk 91:57 + 26:36
7. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 112:31 + 47:10
8. Müller Irene 0100002 128:47 + 63:26
Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
W60
9.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Perůtková Ivana TSU5850 LKT 80 Šumperk 59:27
2. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 73:04 + 13:37
Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk DISK