Výsledky závodu: Hejkal o-cup (ZÁVOD 3) & Běhej s mapou

Datum:
10.07.2020
Místo konání:
Březiny, les za farmou (49.6956006N, 16.1176717E)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Přísrstka; 1 : 7 500; mapoval, revize 2020 Petr Mareček; ISOM 2017; laserový tisk; v případě špatného počasí budou na startu k dispozici mapníky; ekv. 5 m; formát A4
Ředitel závodu:
Mareček Šimon
Hlavní rozhodčí:
Mareček Petr - R3
Stavitel tratí:
Mareček Šimon
Protokol:
Závody proběhly bez problémů.
Kategorie:
D12     D14     D21K     D21E     D40     D50     DH10L     H12     H14     H21K     H21E     H40     H50     H60    
D12
1.98 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lázničková Alžběta TZL0858 SKOB Zlín 34:18
2. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 35:40 + 1:22
3. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 42:23 + 8:05
Ptáčková Ema PZR0952 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
D14
2.96 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 35:42
D21K
3.72 km, 125 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pangrácová Anna 20004 Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 45:10
2. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 51:49 + 6:39
3. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 53:10 + 8:00
4. Pangrácová Marie 20001 Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 57:40 + 12:30
5. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 63:16 + 18:06
6. Řeháková Klára BFM0556 SKOB Frýdek - Místek 84:37 + 39:27
7. Hornová Lenka 40001 SK SKIVELO Olomouc 129:23 + 84:13
Vaňková Martina 40002 SK SKIVELO Olomouc DISK
D21E
4.91 km, 140 m, 60 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bořilová Klára TBM8964 KOS TJ Tesla Brno 52:41
2. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 53:49 + 1:08
3. Zháňalová Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 55:50 + 3:09
4. Martanová Lea TUR0555 OOB TJ Turnov 61:58 + 9:17
5. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 69:33 + 16:52
6. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 79:38 + 26:57
Martanová Elin TUR0253 OOB TJ Turnov DNS
D40
3.52 km, 125 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 57:08
2. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 57:26 + 0:18
3. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 60:05 + 2:57
4. Hrušková Lenka ZBM6251 SK Žabovřesky Brno 70:58 + 13:50
5. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 71:56 + 14:48
6. Vörösová Markéta LPU7868 OK Lokomotiva Pardubice 75:14 + 18:06
7. Boháčová Alena KUN7450 TJ Sokol Kunvald 78:57 + 21:49
8. Vršková Dagmar ZBM7850 SK Žabovřesky Brno 81:19 + 24:11
Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava DISK
D50
2.49 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 51:46
2. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 55:31 + 3:45
3. Lehárová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 61:02 + 9:16
4. Lázničková Marcela TZL6751 SKOB Zlín 61:15 + 9:29
5. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:52 + 17:06
DH10L
0.91 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 8:27
2. Votava Jan VLI1400 Slavia Liberec orienteering 15:59 + 7:32
3. Dohnalová Eliška 80002 Neregistrovaný 20:59 + 12:32
Forst Matouš PZR1100 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H12
2.34 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 36:33
2. Dohnal František ZBM0811 SK Žabovřesky Brno 68:01 + 31:28
H14
3.41 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vojvodík Eduard MOV0600 SKOB Ostrava 38:55
2. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 41:44 + 2:49
3. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 42:09 + 3:14
H21K
4.77 km, 145 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 47:21
2. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 55:32 + 8:11
3. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 56:35 + 9:14
4. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 56:59 + 9:38
5. Klíma Kamil 10001 SK Olympia Praha SPS 79:16 + 31:55
Semerád Jan 20002 Český svaz neslyšících sportovců, z.s. DISK
H21E
5.72 km, 165 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 49:20
2. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 51:25 + 2:05
3. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 60:06 + 10:46
4. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 60:44 + 11:24
5. Chrást Lukáš OSN0301 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 69:25 + 20:05
6. Šutera Josef CET7901 TJ Loko Česká Třebová 72:49 + 23:29
Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno DISK
Kautský Jiří SCP8201 OK Sparta Praha DISK
Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice DNS
H40
4.31 km, 140 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vojvodík Martin MOV7400 SKOB Ostrava 50:57
2. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 54:15 + 3:18
3. Potužník Martin 50001 SOS Jindřichův Hradec 59:03 + 8:06
4. Sochor Tomáš HAV6301 OB Havířov 63:34 + 12:37
5. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 66:56 + 15:59
6. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 68:12 + 17:15
7. Dohnal Pavel 80001 Neregistrovaný 70:09 + 19:12
8. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 72:21 + 21:24
9. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 82:08 + 31:11
10. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 94:28 + 43:31
H50
3.34 km, 125 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 38:17
2. Láznička Libor TZL6701 SKOB Zlín 43:55 + 5:38
3. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 45:37 + 7:20
4. Chládek Josef ZAM5901 OB TJ Sokol Žamberk 48:01 + 9:44
5. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 49:03 + 10:46
6. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:32 + 17:15
H60
2.48 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Forst Vlastimil PZR5603 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:22
2. Zabloudil Pavel TBM5003 KOS TJ Tesla Brno 35:07 + 0:45
3. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 39:12 + 4:50
4. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 47:39 + 13:17