Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, Mistrovství oblasti na klasické trati

Klubové výsledky : TRI (39)

Datum:
20.06.2021
Místo konání:
Ludvíkov, autocamp Dolina
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Mapa:
Ředitel závodu:
Peňáz Radek
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan - R1
Stavitel tratí:
Klech Richard - R1
Protokol:
Během závodu došlo ke zranění závodnka Pawla Mrózka (SIT), který byl pořadateli dovezen na shromaždiště - pochvalu zaslouží závodníci Štětínský, Slezák a Urválek za součinnost při transportu. Velké díky patří závodnicím Broschová Lucie RBK7451 a Strýčková Monika ADA7454, které Pavla Mrozka našly a pomohli mu z nejhoršího. Další poděkování patří závodníkům TZL (Adam a Jakub Linhartovi), kteří v cíli nahásili ohnisko požáru a zamezili tak jeho rozšíření. Pořadatelé se dále omlouvají dámám z kategorie D65B za komplikace ve výdejně map.
Protest nebyl podán.
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16B     D16C     D18B     D20B     D21C     D55B     H10N     H12C     H14B     H16B     H18B     H21C     H35C     H45C     H50B     H55B     H60B     HDR     P3    

D10C 2.80 km, 60 m, 4 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Urbanczyková Nela TRI1150 C TJ TŽ Třinec 61:40 + 22:56

D12C 3.10 km, 60 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Cymorková Julie TRI0953 B TJ TŽ Třinec 38:57 + 14:12
18. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 57:39 + 32:54

D14C 3.20 km, 70 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
MS Czerneková Adéla TRI0854 C TJ TŽ Třinec 61:43 + 21:28

D16B 4.80 km, 140 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
14. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 71:03 + 24:51
19. Krčková Lucie TRI0550 B TJ TŽ Třinec 89:35 + 43:23

D16C 3.90 km, 90 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sližová Lucie TRI0659 C TJ TŽ Třinec 68:58

D18B 5.60 km, 160 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 74:26 + 9:22
5. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 76:57 + 11:53
11. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 86:36 + 21:32

D20B 6.30 km, 180 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 1578

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
3. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 111:52 + 14:10 1528

D21C 6.10 km, 150 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
2. Argalášová Kateřina TRI9750 C TJ TŽ Třinec 89:50 + 0:30

D55B 5.00 km, 100 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 107:07 + 36:44

H10N 3.10 km, 60 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Myslivec Lukáš TRI1201 C TJ TŽ Třinec 43:51 + 9:16

H12C 3.10 km, 60 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Bruk Lukáš TRI0901 B TJ TŽ Třinec 30:03 + 7:32
16. Bruk Tomáš TRI0900 B TJ TŽ Třinec 39:41 + 17:10
18. Mokrosz Mateusz TRI0902 B TJ TŽ Třinec 44:45 + 22:14

H14B 3.80 km, 80 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
17. Tuharský Tobiáš TRI0701 A TJ TŽ Třinec 43:28 + 13:01
28. Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 50:06 + 19:39

H16B 5.80 km, 130 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
22. Ryška Matěj TRI0604 B TJ TŽ Třinec 89:49 + 37:31

H18B 8.40 km, 200 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 78:49
13. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 115:29 + 36:40
15. Martynek Petr TRI0304 B TJ TŽ Třinec 130:11 + 51:22
Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec DISK

H21C 8.30 km, 250 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 3482

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
3. Kostkan Tomáš TRI9500 C TJ TŽ Třinec 115:38 + 13:14 3469

H35C 7.70 km, 200 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Myslivec Jiří TRI7801 C TJ TŽ Třinec 122:36 + 20:26

H45C 6.40 km, 130 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Sliž Eduard TRI7601 C TJ TŽ Třinec DISK

H50B 6.80 km, 200 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 85:19 + 17:28

H55B 6.40 km, 200 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 93:38 + 18:54

H60B 6.10 km, 170 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 96:10 + 14:02

HDR 3.10 km, 60 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloková Eliška TRI1350 C TJ TŽ Třinec 41:56
5. Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 51:32 + 9:36

P3 3.80 km, 190 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 78:02 + 15:49
5. Kolarczyk Kamil TRI7402 C TJ TŽ Třinec 81:39 + 19:26
6. Krupa David TRI7602 C TJ TŽ Třinec 82:40 + 20:27
8. Cymorková Kateřina TRI7152 C TJ TŽ Třinec 87:02 + 24:49
11. Bruk Miroslav TRI6100 C TJ TŽ Třinec 89:13 + 27:00
12. Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 89:52 + 27:39
14. Myslivcová Kateřina TRI7850 C TJ TŽ Třinec 93:58 + 31:45