Logo
Datum:
04.09.2021
Místo konání:
Bezručova vyhlídka u Sedlišť
Pořadatel:
BFM - SKOB Frýdek - Místek
Mapa:
Studánka v Hájku, 1 : 4000, E 2,5 m, stav duben 2021
Ředitel závodu:
Popieluchová Ivona - R3
Hlavní rozhodčí:
Mutina Vlastimil - R3
Stavitel tratí:
Svoboda Martin - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    

D10N 1.30 km, 25 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Stella OOP1150 C TJ Opava 16:05
2. Horálková Gabriela MOV1150 C SKOB Ostrava 17:09 + 1:04
3. Mertová Elen OOP1152 C TJ Opava 18:16 + 2:11
4. Létalová Jana SFM1450 C O-RUNNAŘI Beskydy 26:52 + 10:47
5. Jurčková Sofie SIT1251 C OK SILESIA 27:52 + 11:47

D10C 1.20 km, 25 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 16:27
2. Kotůlková Dorota AOP1150 C Orientační Běh Opava 24:37 + 8:10
3. Řádková Zuzana TRI1151 C TJ TŽ Třinec 29:18 + 12:51
4. Skupieňová Eliška SIT1151 C OK SILESIA 32:21 + 15:54
5. Klose Kateřina SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 32:50 + 16:23
6. Burešová Sofie BFM1153 C SKOB Frýdek - Místek 33:20 + 16:53

D12C 1.50 km, 30 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kawuloková Tereza SIT0951 B OK SILESIA 12:11
2. Burešová Eliška BFM0955 C SKOB Frýdek - Místek 14:32 + 2:21
3. Juračáková Judita BFM1053 C SKOB Frýdek - Místek 14:39 + 2:28
4. Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 15:00 + 2:49
5. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 17:09 + 4:58
6. Cymorková Julie TRI0953 B TJ TŽ Třinec 21:23 + 9:12
7. Mecová Markéta BFM1056 C SKOB Frýdek - Místek 28:04 + 15:53
8. Hrubá Eliška AOV1050 C OOB TJ Baník Ostrava 33:08 + 20:57
9. Mikešková Julie BFM0956 C SKOB Frýdek - Místek 34:01 + 21:50

D14C 1.60 km, 35 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malá Karolína VRB0777 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 16:02
2. Czerneková Adéla TRI0854 C TJ TŽ Třinec 29:03 + 13:01
3. Červenková Eliška SOP0751 C OOB TJ Slezan Opava 32:11 + 16:09

D16C 1.80 km, 35 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 12:23
2. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 14:42 + 2:19
3. Zahradníková Kateřina MOV0553 B SKOB Ostrava 15:37 + 3:14
4. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 22:47 + 10:24
5. Vojkůvková Hana MOV0552 C SKOB Ostrava 22:59 + 10:36
6. Krčková Lucie TRI0550 B TJ TŽ Třinec 23:30 + 11:07
7. Sližová Lucie TRI0659 C TJ TŽ Třinec 23:57 + 11:34
8. Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 27:00 + 14:37

D18C 2.00 km, 45 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 17:16
2. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 18:53 + 1:37
3. Procnerová Veronika MOV0450 C SKOB Ostrava 21:05 + 3:49
4. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 21:13 + 3:57

D21C 2.20 km, 50 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2008

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 20:06 2274
2. Válková Zuzana SOP8852 C OOB TJ Slezan Opava 23:22 + 3:16 1991
3. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 26:02 + 5:56 1760
4. Typovská Anna SFM9950 C O-RUNNAŘI Beskydy 43:42 + 23:36 228
5. Urbánková Tereza SFM0250 B O-RUNNAŘI Beskydy 46:11 + 26:05 13
6. Davidová Tereza SFM0252 C O-RUNNAŘI Beskydy 51:30 + 31:24 0

D35C 2.00 km, 40 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 17:05
2. Palarčíková Kateřina SFM7850 C O-RUNNAŘI Beskydy 19:20 + 2:15
3. Fujáková Kateřina HAV8550 C OB Havířov 20:24 + 3:19
4. Hrabalová Eva BFM8051 C SKOB Frýdek - Místek 21:02 + 3:57
5. Kawuloková Zdeňka SIT8451 C OK SILESIA 22:08 + 5:03
6. Máchová Markéta BFM7753 C SKOB Frýdek - Místek 22:48 + 5:43
7. Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 22:57 + 5:52
8. Hudečková Petra OOP8252 C TJ Opava 23:11 + 6:06
9. Koťátková Barbora SFM8651 C O-RUNNAŘI Beskydy 26:58 + 9:53

D45C 1.90 km, 40 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brodová Gabriela HAV7152 C OB Havířov 17:46
2. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 18:54 + 1:08
3. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 19:00 + 1:14
4. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 20:43 + 2:57
5. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 21:40 + 3:54
6. Řehová Renata BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek 21:47 + 4:01
7. Bíčánková Jana SIT7551 C OK SILESIA 23:33 + 5:47
8. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 25:14 + 7:28
9. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 26:35 + 8:49
10. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 27:24 + 9:38
11. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 28:32 + 10:46
12. Davidová Petra SFM7651 C O-RUNNAŘI Beskydy 34:54 + 17:08
Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava DISK

D55C 1.70 km, 35 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 16:14
2. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 18:37 + 2:23
3. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 19:11 + 2:57
4. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 21:36 + 5:22
5. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 22:10 + 5:56

D65C 1.60 km, 30 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 20:35

H10N 1.30 km, 30 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňáz Jan VRB1111 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:22
2. Myslivec Lukáš TRI1201 C TJ TŽ Třinec 15:17 + 2:55
3. Kotůlek Vít AOP1301 C Orientační Běh Opava 18:11 + 5:49
4. Zielina Tomasz TRI1204 C TJ TŽ Třinec 21:02 + 8:40
5. Kowalczyk Jáchym TRI1203 C TJ TŽ Třinec 22:34 + 10:12
6. Maroszczyk Witold SIT1202 C OK SILESIA 31:40 + 19:18
7. Szymeczek Michal TRI1100 C TJ TŽ Třinec 40:20 + 27:58
MS Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 20:03 + 7:41

H10C 1.30 km, 30 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mokrosz Tomasz TRI1200 C TJ TŽ Třinec 11:14
2. Kawulok Matyáš SIT1201 C OK SILESIA 12:28 + 1:14
3. Volejníček Vincent HAV1600 C OB Havířov 17:02 + 5:48
4. Fuják Adam HAV1200 C OB Havířov 17:08 + 5:54
5. Hrabal Václav BFM1202 C SKOB Frýdek - Místek 58:43 + 47:29

H12C 1.50 km, 30 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bruk Lukáš TRI0901 B TJ TŽ Třinec 11:57
2. Létal Jonáš SFM0901 B O-RUNNAŘI Beskydy 12:02 + 0:05
3. Hrabal František BFM1001 C SKOB Frýdek - Místek 12:55 + 0:58
4. Létal Hynek SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:30 + 3:33
5. Menzel František MOV1003 C SKOB Ostrava 15:35 + 3:38
6. Bruk Tomáš TRI0900 B TJ TŽ Třinec 16:14 + 4:17
7. Kubien Tomáš TRI1002 C TJ TŽ Třinec 17:06 + 5:09
8. Klose Albert SFM1000 C O-RUNNAŘI Beskydy 17:42 + 5:45
9. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 19:11 + 7:14
10. Bjolek Vojtěch BFM0901 C SKOB Frýdek - Místek 19:58 + 8:01
11. Zielina Jakub TRI1004 C TJ TŽ Třinec 24:17 + 12:20
12. Lettovský Jan MOV1006 C SKOB Ostrava 36:15 + 24:18
Mokrosz Mateusz TRI0902 B TJ TŽ Třinec DISK

H14C 1.70 km, 35 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 14:33
2. Tuharský Tobiáš TRI0701 A TJ TŽ Třinec 17:49 + 3:16
3. Masny Tadeusz MOV0802 C SKOB Ostrava 49:17 + 34:44

H16C 2.10 km, 40 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bíčánek Jan SIT0501 B OK SILESIA 15:42
2. Merta František BFM0507 C SKOB Frýdek - Místek 22:55 + 7:13
3. Ryška Matěj TRI0604 B TJ TŽ Třinec 23:23 + 7:41
4. Hruška Adam BFM0609 C SKOB Frýdek - Místek 26:54 + 11:12
5. David Vladimír SFM0600 C O-RUNNAŘI Beskydy 30:26 + 14:44
6. Řepka Michal MOV0504 C SKOB Ostrava 32:50 + 17:08

H18C 2.30 km, 70 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 17:22
2. Zádrapa Marian Petr MOV0503 B SKOB Ostrava 18:13 + 0:51
3. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 18:50 + 1:28
4. Martynek Petr TRI0304 B TJ TŽ Třinec 19:26 + 2:04
5. Malý Tomáš VRB0414 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 20:26 + 3:04
6. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 24:22 + 7:00
7. Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 31:50 + 14:28

H21C 2.60 km, 80 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1382

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 18:20 1441
2. Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 18:46 + 0:26 1409
3. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 20:20 + 2:00 1296
4. Peňáz Vojtěch VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 24:05 + 5:45 1025
5. Strakoš Matěj SFM9901 C O-RUNNAŘI Beskydy 25:14 + 6:54 942
6. Šidík Petr 0030001 C 26:01 + 7:41
7. Kozubík Jiří 0020001 C 33:54 + 15:34
8. Kretek Jakub SFM0200 C O-RUNNAŘI Beskydy 58:37 + 40:17 0

H35C 2.20 km, 50 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sebera Josef SFM8301 C O-RUNNAŘI Beskydy 16:54
2. Kotůlek Jan AOP7801 C Orientační Běh Opava 18:42 + 1:48
3. Kawulok Marek SIT8001 C OK SILESIA 19:49 + 2:55
4. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 21:40 + 4:46
5. Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 22:48 + 5:54
6. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 26:07 + 9:13
7. Hrabal Zdeněk BFM7801 C SKOB Frýdek - Místek 33:26 + 16:32
8. Blažević Roman LOV7301 C lepus.cz 34:26 + 17:32

H45C 2.00 km, 45 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 17:24
2. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 17:30 + 0:06
3. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 17:42 + 0:18
4. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 19:13 + 1:49
5. Mastela Rafal HAV7300 C OB Havířov 19:31 + 2:07
6. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 19:36 + 2:12
7. Masny Krzysztof MOV7600 C SKOB Ostrava 20:51 + 3:27
8. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 21:21 + 3:57
9. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 22:14 + 4:50
10. Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 22:28 + 5:04
11. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 22:56 + 5:32
12. Sliž Eduard TRI7601 C TJ TŽ Třinec 23:04 + 5:40
13. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 23:35 + 6:11
14. Juračák Miroslav BFM7605 C SKOB Frýdek - Místek 24:38 + 7:14
15. David Vladimír SFM7401 C O-RUNNAŘI Beskydy 25:23 + 7:59
16. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 27:30 + 10:06
17. Urbánek Martin SFM7400 C O-RUNNAŘI Beskydy 29:02 + 11:38
18. Hrubý Miroslav AOV7301 C OOB TJ Baník Ostrava 31:04 + 13:40
19. Freith Martin BFM6801 C SKOB Frýdek - Místek 34:34 + 17:10
20. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 35:52 + 18:28
21. Krupa David TRI7602 C TJ TŽ Třinec 53:07 + 35:43

H55C 1.80 km, 40 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 16:46
2. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 18:06 + 1:20
3. Niedoba Jan TRC6200 C SKOB BETA Třinec 19:14 + 2:28
4. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 23:28 + 6:42
5. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 24:27 + 7:41
6. Stebel Pavel TRC5800 C SKOB BETA Třinec 27:42 + 10:56

H65C 1.60 km, 30 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 18:06

H70C 1.60 km, 30 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 15:03
2. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 15:07 + 0:04
3. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 18:25 + 3:22
4. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 20:09 + 5:06
5. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 27:56 + 12:53
6. Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 28:33 + 13:30
7. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 28:43 + 13:40
8. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 52:16 + 37:13

HDR 1.30 km, 30 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 16:29
2. Palarčík Kryštof SFM1100 C O-RUNNAŘI Beskydy 17:06 + 0:37
3. Káňová Hana SFM7652 C O-RUNNAŘI Beskydy 18:55 + 2:26
4. Hudečková Adina OOP1450 C TJ Opava 19:34 + 3:05
5. Mertová Sofie OOP1451 C TJ Opava 20:24 + 3:55
6. Pospíšilovi Ivo + Andrea NNN1010 C 21:24 + 4:55
7. Srovnalová Julie SIT1351 C OK SILESIA 21:25 + 4:56
8. Szotkowská Kristýna SIT1551 C OK SILESIA 21:32 + 5:03
9. Freith Kvido BFM1601 C SKOB Frýdek - Místek 21:48 + 5:19
10. Červenková Aneta SOP C OOB TJ Slezan Opava 21:50 + 5:21
11. Válka Jan SOP1701 C OOB TJ Slezan Opava 22:10 + 5:41
12. Koťátko Albert SFM1701 C O-RUNNAŘI Beskydy 27:15 + 10:46
13. Sližová Kateřina TRI1650 C TJ TŽ Třinec 27:31 + 11:02
14. Vlachová Valerie AOV C OOB TJ Baník Ostrava 27:32 + 11:03
15. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 29:47 + 13:18
16. Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava 31:23 + 14:54
17. Zajícová Petra LOV7351 C lepus.cz 36:30 + 20:01
18. Sebera Hugo SFM1200 C O-RUNNAŘI Beskydy 37:23 + 20:54
19. Frainšič Václav BFM C SKOB Frýdek - Místek 49:29 + 33:00

P 1.70 km, 35 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krček Jakub TRI7803 C TJ TŽ Třinec 14:32
2. Peňáz Radek VRB7606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 16:01 + 1:29
3. Mokrosz Marek TRI8400 C TJ TŽ Třinec 16:35 + 2:03
4. Ligocká Kateřina NNN C 16:45 + 2:13
5. Peňázová Hana VRB7878 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 20:33 + 6:01
6. Zielina Marek TRI8001 C TJ TŽ Třinec 21:35 + 7:03
7. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 22:32 + 8:00
8. Maroszczyk Marek SIT8501 C OK SILESIA 23:24 + 8:52
9. Cymorková Kateřina TRI7152 C TJ TŽ Třinec 24:26 + 9:54
10. Leciánová Veronika OOP0050 C TJ Opava 27:01 + 12:29
11. Myslivcová Kateřina TRI7850 C TJ TŽ Třinec 29:18 + 14:46
12. Krhutová Martina TRI7450 C TJ TŽ Třinec 29:56 + 15:24
13. Fišerová Iveta BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek 33:43 + 19:11
14. Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 41:01 + 26:29
15. Kotůlková Martina AOP0650 C Orientační Běh Opava 44:40 + 30:08