Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řádková Zuzana | TRI1151 | TJ TŽ Třinec | 14:22 | ||
2. | Létalová Eva | SFM1250 | O-RUNNAŘI Beskydy | 14:32 | + 0:10 | |
3. | Klose Kateřina | SFM1251 | O-RUNNAŘI Beskydy | 18:04 | + 3:42 | |
4. | Horálková Gabriela | MOV1150 | SKOB Ostrava | 21:23 | + 7:01 | |
5. | Urbanczyková Nela | TRI1150 | TJ TŽ Třinec | 22:52 | + 8:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kawuloková Tereza | SIT0951 | OK SILESIA | 10:05 | ||
2. | Cymorková Julie | TRI0953 | TJ TŽ Třinec | 11:19 | + 1:14 | |
3. | Juračáková Judita | BFM1053 | SKOB Frýdek - Místek | 11:24 | + 1:19 | |
4. | Chudíková Magdalena | BFM1051 | SKOB Frýdek - Místek | 12:44 | + 2:39 | |
5. | Walaská Klára | TRI0950 | TJ TŽ Třinec | 14:01 | + 3:56 | |
6. | Burešová Eliška | BFM0955 | SKOB Frýdek - Místek | 14:07 | + 4:02 | |
7. | Máchová Barbora | BFM0952 | SKOB Frýdek - Místek | 14:56 | + 4:51 | |
8. | Pilchová Tara | TRI1050 | TJ TŽ Třinec | 17:28 | + 7:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Byrtusová Klára | SIT0851 | OK SILESIA | 9:53 | ||
2. | Czerneková Adéla | TRI0854 | TJ TŽ Třinec | 28:29 | + 18:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štětínská Tereza | MOV0751 | SKOB Ostrava | 11:20 | ||
2. | Pavlová Eliška | MOV0650 | SKOB Ostrava | 11:41 | + 0:21 | |
3. | Kolarczyková Eliška | TRI0551 | TJ TŽ Třinec | 12:04 | + 0:44 | |
4. | Zahradníková Kateřina | MOV0553 | SKOB Ostrava | 12:53 | + 1:33 | |
5. | Sližová Lucie | TRI0659 | TJ TŽ Třinec | 14:54 | + 3:34 | |
6. | Vojkůvková Hana | MOV0552 | SKOB Ostrava | 15:05 | + 3:45 | |
7. | Walicová Eva | TRI0652 | TJ TŽ Třinec | 18:20 | + 7:00 | |
8. | Čudková Kristýna | MOV0654 | SKOB Ostrava | 18:42 | + 7:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haltofová Romana | TRI0451 | TJ TŽ Třinec | 12:07 | ||
2. | Bruková Petra | TRI0450 | TJ TŽ Třinec | 12:40 | + 0:33 | |
3. | Rybková Vendula | TRI0453 | TJ TŽ Třinec | 13:40 | + 1:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | TJ TŽ Třinec | 16:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haltof Ewa | VRB9499 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 14:45 | ||
2. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | TJ TŽ Třinec | 17:04 | + 2:19 | |
3. | Matoušková Jana | MOV0551 | SKOB Ostrava | 19:28 | + 4:43 | |
4. | Typovská Anna | SFM9950 | O-RUNNAŘI Beskydy | 21:01 | + 6:16 | |
5. | Davidová Tereza | SFM0252 | O-RUNNAŘI Beskydy | 24:24 | + 9:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Létalová Soňa | SFM8252 | O-RUNNAŘI Beskydy | 13:06 | ||
2. | Chudíková Pavla | BFM7851 | SKOB Frýdek - Místek | 14:42 | + 1:36 | |
3. | Zahradníková Kateřina | BFM7751 | SKOB Frýdek - Místek | 14:50 | + 1:44 | |
4. | Klose Petra | SFM7351 | O-RUNNAŘI Beskydy | 15:29 | + 2:23 | |
5. | Kuriaková Zuzana | 64S8350 | ROB Klub KYSUCA | 15:50 | + 2:44 | |
6. | Růžičková Klára | BFM7854 | SKOB Frýdek - Místek | 16:09 | + 3:03 | |
7. | Červinková Jana | BFM8052 | SKOB Frýdek - Místek | 16:34 | + 3:28 | |
8. | Máchová Markéta | BFM7753 | SKOB Frýdek - Místek | 17:37 | + 4:31 | |
9. | Tuharská Aneta | TRI7751 | TJ TŽ Třinec | 18:04 | + 4:58 | |
10. | Myslivcová Kateřina | TRI7850 | TJ TŽ Třinec | 20:11 | + 7:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | O-RUNNAŘI Beskydy | 14:06 | ||
2. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | TJ TŽ Třinec | 14:50 | + 0:44 | |
3. | Pavlová Libuše | MOV7451 | SKOB Ostrava | 15:00 | + 0:54 | |
4. | Walicová Jana | TRI7651 | TJ TŽ Třinec | 15:26 | + 1:20 | |
5. | Cymorková Kateřina | TRI7152 | TJ TŽ Třinec | 16:24 | + 2:18 | |
6. | Davidová Petra | SFM7651 | O-RUNNAŘI Beskydy | 21:45 | + 7:39 | |
7. | Procnerová Eva | BFM7551 | SKOB Frýdek - Místek | 38:29 | + 24:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | TJ TŽ Třinec | 13:17 | ||
2. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | TJ TŽ Třinec | 14:03 | + 0:46 | |
3. | Chodurová Milena | SFM5750 | O-RUNNAŘI Beskydy | 14:37 | + 1:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kawulok Matyáš | SIT1201 | OK SILESIA | 11:40 | ||
2. | Kowalczyk Jáchym | TRI1203 | TJ TŽ Třinec | 12:43 | + 1:03 | |
3. | Myslivec Lukáš | TRI1201 | TJ TŽ Třinec | 15:10 | + 3:30 | |
4. | Mokrosz Tomasz | TRI1200 | TJ TŽ Třinec | 17:23 | + 5:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mokrosz Mateusz | TRI0902 | TJ TŽ Třinec | 9:17 | ||
2. | Bruk Lukáš | TRI0901 | TJ TŽ Třinec | 9:36 | + 0:19 | |
3. | Létal Jonáš | SFM0901 | O-RUNNAŘI Beskydy | 9:41 | + 0:24 | |
4. | Bruk Tomáš | TRI0900 | TJ TŽ Třinec | 10:15 | + 0:58 | |
5. | Létal Hynek | SFM1001 | O-RUNNAŘI Beskydy | 11:28 | + 2:11 | |
6. | Menzel František | MOV1003 | SKOB Ostrava | 12:22 | + 3:05 | |
7. | Otta Tobiáš | BFM0903 | SKOB Frýdek - Místek | 12:42 | + 3:25 | |
8. | Klose Albert | SFM1000 | O-RUNNAŘI Beskydy | 13:22 | + 4:05 | |
9. | Kubien Tomáš | TRI1002 | TJ TŽ Třinec | 14:10 | + 4:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krupa Jan | TRI0706 | TJ TŽ Třinec | 9:28 | ||
2. | Tuharský Tobiáš | TRI0701 | TJ TŽ Třinec | 9:43 | + 0:15 | |
3. | Menzel Antonín | MOV0700 | SKOB Ostrava | 12:11 | + 2:43 | |
4. | Červinka Ondřej | BFM0806 | SKOB Frýdek - Místek | 12:23 | + 2:55 | |
5. | Vojkovský Václav | TRI0800 | TJ TŽ Třinec | 14:38 | + 5:10 | |
6. | Raszka Filip | TRI0703 | TJ TŽ Třinec | 14:41 | + 5:13 | |
7. | Walach Ondřej | TRI0803 | TJ TŽ Třinec | 17:28 | + 8:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zádrapa Marian Petr | MOV0503 | SKOB Ostrava | 11:00 | ||
2. | Chudík Martin | BFM0604 | SKOB Frýdek - Místek | 15:04 | + 4:04 | |
3. | Otta Kryštof | BFM0608 | SKOB Frýdek - Místek | 15:44 | + 4:44 | |
4. | Ryška Matěj | TRI0604 | TJ TŽ Třinec | 15:50 | + 4:50 | |
5. | David Vladimír | SFM0600 | O-RUNNAŘI Beskydy | 20:24 | + 9:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sliž Rostislav | TRI0302 | TJ TŽ Třinec | 11:16 | ||
2. | Krupa Jakub | TRI0404 | TJ TŽ Třinec | 11:52 | + 0:36 | |
3. | Martynek Petr | TRI0304 | TJ TŽ Třinec | 16:08 | + 4:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuharský Erik | TRI0100 | TJ TŽ Třinec | 16:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlý Pavel | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 14:54 | ||
2. | Bjolek Michal | BFM0305 | SKOB Frýdek - Místek | 15:41 | + 0:47 | |
3. | Bialožyt Marek | TRI0301 | TJ TŽ Třinec | 15:56 | + 1:02 | |
4. | Kuriak Jakub | 64S9300 | ROB Klub KYSUCA | 18:12 | + 3:18 | |
5. | Strakoš Matěj | SFM9901 | O-RUNNAŘI Beskydy | 18:35 | + 3:41 | |
6. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | SKOB Ostrava | 18:40 | + 3:46 | |
7. | Kaluža Luboš | ABR8200 | A-team NOVO Bruntál | 19:23 | + 4:29 | |
8. | Szturc Jan | TRI9101 | TJ TŽ Třinec | 22:37 | + 7:43 | |
Bernatík Lukáš | SFM9801 | O-RUNNAŘI Beskydy | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryška Kamil | TRI7800 | TJ TŽ Třinec | 14:14 | ||
2. | Tuharský Martin | TRI7702 | TJ TŽ Třinec | 14:28 | + 0:14 | |
3. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | TJ TŽ Třinec | 15:05 | + 0:51 | |
4. | Myslivec Jiří | TRI7801 | TJ TŽ Třinec | 15:06 | + 0:52 | |
5. | Silovský Tomáš | RIC8001 | OB Říčany | 15:07 | + 0:53 | |
6. | Najdek David | BFM7802 | SKOB Frýdek - Místek | 18:10 | + 3:56 | |
Lužný Ladislav | HAV6000 | OB Havířov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bernatík Aleš | SFM7201 | O-RUNNAŘI Beskydy | 12:23 | ||
2. | Sliž Eduard | TRI7601 | TJ TŽ Třinec | 13:02 | + 0:39 | |
3. | Svěchota Milan | MOV7202 | SKOB Ostrava | 13:37 | + 1:14 | |
4. | Szturc Radek | TRC6800 | SKOB BETA Třinec | 14:50 | + 2:27 | |
5. | Svoboda Martin | BFM6701 | SKOB Frýdek - Místek | 15:25 | + 3:02 | |
6. | Otta Jakub | BFM7603 | SKOB Frýdek - Místek | 15:48 | + 3:25 | |
7. | Chudík Michael | BFM7103 | SKOB Frýdek - Místek | 17:23 | + 5:00 | |
8. | Bjolek Lukáš | BFM7601 | SKOB Frýdek - Místek | 19:52 | + 7:29 | |
9. | Štětínský Pavel | MOV7104 | SKOB Ostrava | 21:20 | + 8:57 | |
David Vladimír | SFM7401 | O-RUNNAŘI Beskydy | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | TJ TŽ Třinec | 12:27 | ||
2. | Prokop Lubomír | TRI6001 | TJ TŽ Třinec | 13:47 | + 1:20 | |
3. | Niedoba Jan | TRC6200 | SKOB BETA Třinec | 14:31 | + 2:04 | |
4. | Juřeník Josef | MOV5201 | SKOB Ostrava | 14:55 | + 2:28 | |
Košut Ján | 64S6300 | ROB Klub KYSUCA | DISK | |||
MS | Bialožytová Tereza | PGP9055 | SK Praga | 14:13 | + 1:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sikora Miroslav | BOV4802 | TJ Baník Ostrava OKD | 15:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Opletal Jaroslav | TRI3700 | TJ TŽ Třinec | 32:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poloková Eliška | TRI1350 | TJ TŽ Třinec | 10:58 | ||
2. | Walaski Vítek | TRI1400 | TJ TŽ Třinec | 11:19 | + 0:21 | |
3. | Skupieńová Eliška | SIT1151 | OK SILESIA | 12:12 | + 1:14 | |
4. | Najdková Laura | BFM1351 | SKOB Frýdek - Místek | 13:26 | + 2:28 | |
5. | Szymeczek Michal | TRI1100 | TJ TŽ Třinec | 13:32 | + 2:34 | |
6. | Sasynová Nikol | SIT1052 | OK SILESIA | 14:24 | + 3:26 | |
7. | Hochmuth Martin | TRI1301 | TJ TŽ Třinec | 15:09 | + 4:11 | |
8. | Rychlý Jakub | KRN1500 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 16:42 | + 5:44 | |
9. | Najdek Jonáš | BFM1501 | SKOB Frýdek - Místek | 16:51 | + 5:53 | |
10. | Létalová Jana | SFM1450 | O-RUNNAŘI Beskydy | 17:40 | + 6:42 | |
11. | Maroszczyk Witold | SIT1202 | OK SILESIA | 17:47 | + 6:49 | |
12. | Silovská Natálie | RIC1452 | OB Říčany | 18:00 | + 7:02 | |
13. | Dudková Nela | SIT1051 | OK SILESIA | 18:23 | + 7:25 | |
14. | Cienciala David | TRI1300 | TJ TŽ Třinec | 18:53 | + 7:55 | |
15. | Chlebková Nela | SIT0952 | OK SILESIA | 18:56 | + 7:58 | |
16. | Hochmuth Jakub | TRI1501 | TJ TŽ Třinec | 19:12 | + 8:14 | |
17. | Jurčková Sofie | SIT1251 | OK SILESIA | 22:54 | + 11:56 | |
18. | Žáček Jaroslav | 0010001 | Bez klubu | 23:06 | + 12:08 | |
19. | Sližová Kateřina | TRI1650 | TJ TŽ Třinec | 23:49 | + 12:51 |