Logo

Výsledky závodu: Slezská zimní liga 2021/2022

Datum:
23.01.2022
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
HAV - OB Havířov
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel
2021-11-2020.11.2021 1.Slezská zimní liga HAV
2021-11-2727.11.2021 Slezská zimní liga, Polsko, Wodzisław Śląski BFM
2021-12-0303.12.2021 3. slezská zimní liga SOP
2022-01-0202.01.2022 4. Slezská zimní liga HAV
2022-01-0808.01.2022 5. závod Slezské zimní ligy MOV
2022-01-2323.01.2022 6. Slezská zimní liga HAV
2022-02-1212.02.2022 Slezská zimní liga, Baška BFM
2022-03-1212.03.2022 SZL - Zorientowane Kozy, Polsko BFM
Kategorie:
C     DA     DB     HA     HB     VET    

C

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.
1. Palarčík Kryštof SFM1100
101   25.3   22             30   24   25                    
2. Létalová Eva SFM1250
 77   25.7   27             25   25                         
3. Velička Viktor MOV0904
 71   23.7   23                  18   30                    
4. Burešová Sofie BFM1153
 63   21.0   24             17   22                         
5. Létalová Jana SFM1450
 50   16.7    9             24   17                         
6. Vojkůvková Jarmila MOV7152
 45   22.5   25                  20                         
7. Masny Tadeusz MOV0802
 38   12.7        16        16    6                         
8. Kawulok Matyáš SIT1201
 37   18.5                  27   10                         
9. Klose Kateřina SFM1251
 36   12.0   15             20    1                         
10. Kolarczyková Simona TRI1051
 35   17.5                       12   23                    
11. Blažková Kristina UOL9150
 30   30.0                       30                         
11. Červinka Ondřej BFM0806
 30   30.0        30                                        
11. Menzel František MOV1003
 30   30.0   30                                             
14. Poledník Vojtěch
 29   14.5   18                  11                         
15. Kopecká Tereza UOL1050
 27   27.0                       27                         
15. Migacz Dawid
 27   27.0        27                                        
15. Velička Vladan
 27   27.0                            27                    
18. Szendra Iwona
 25   25.0        25                                        
19. Janiak Lena
 24   24.0        24                                        
19. Mikešková Julie BFM0956
 24   24.0                            24                    
21. Malec Vladimír KRN5900
 23   23.0                  23                              
21. Paulíčková Adela UOL0951
 23   23.0                       23                         
21. Żuchowicz Inga
 23   23.0        23                                        
24. Veličková Valérie MOV1750
 23    7.7    8                   1   14                    
25. Fukátková Ludmila LPU1053
 22   22.0                  22                              
25. Holesz Vojtěch HAV3336
 22   22.0                            22                    
25. Jaromin Oliwia
 22   22.0        22                                        
28. Maroszczyk Witold SIT1202
 22   11.0                  13    9                         
29. Chudíková Magdalena BFM1051
 21   21.0                       21                         
29. Jabłońska Alicja
 21   21.0        21                                        
29. Kowalczyk Jáchym TRI1203
 21   21.0                  21                              
29. Krutina Vít HAV3340
 21   21.0                            21                    
29. Urbanczyková Nela TRI1150
 21   21.0   21                                             
34. Fuják Adam HAV1200
 20   20.0   20                                             
34. Kruczkowska Alicja
 20   20.0        20                                        
34. Matějková Ema HAV3337
 20   20.0                            20                    
34. Mrózková Olga SIT7351
 20   20.0                  20                              
38. Daňková Štěpánka HAV3338
 19   19.0                            19                    
38. Hostaš Jindřich MOV5901
 19   19.0                       19                         
38. Hyla Natalia 47P0850
 19   19.0        19                                        
38. Zielina Tomasz TRI1204
 19   19.0   19                                             
42. Poledník Jakub
 19    9.5   16                   3                         
43. Koťátko Albert SFM1701
 18   18.0                  18                              
43. Krajcarz Szymon
 18   18.0        18                                        
43. Mikešková Anna BFM1252
 18   18.0                            18                    
46. Brzęczek Michał 14P0801
 17   17.0        17                                        
46. Potyka Marek SFM3333
 17   17.0   17                                             
46. Rybárik Matěj HAV3339
 17   17.0                            17                    
49. Kanioková Dita
 16   16.0                       16                         
49. Rybarikova Eliška
 16   16.0                            16                    
51. Masny Przemyslaw
 16    8.0                  14    2                         
52. Fukátko Václav LPU1302
 15   15.0                  15                              
52. Hrouzová Helena KRN1650
 15   15.0                            15                    
52. Kudaj Tymek
 15   15.0        15                                        
52. Rychlý Jakub KRN1500
 15   15.0                       15                         
56. Horálková Gabriela MOV7950
 14   14.0   14                                             
56. Masny Anna 11P8250
 14   14.0                       14                         
58. Jakobová Amálie MOV1151
 13   13.0   13                                             
58. Kolarczyková Sofie TRI1052
 13   13.0                       13                         
60. Dudová Nikol MOV1250
 12   12.0   12                                             
60. Sližová Kateřina TRI1650
 12   12.0                  12                              
62. Hrouza Jan KRN8100
 12    6.0                  11    1                         
63. Pokluda Nikola MOV1102
 11   11.0   11                                             
64. Šatánková Veronika SFM8253
 10   10.0   10                                             
65. Urbánek Martin SFM7400
  8    8.0                        8                         
66. Kocurová Sylva
  7    7.0                        7                         
66. Zajíc Josef nejml. LOV1000
  7    7.0    7                                             
68. Panna Matyáš MOV1300
  5    5.0                        5                         
69. Panna Marek
  4    4.0                        4                         
70. Vellechová Eliška AOV0951
  1    1.0                        1                         

DA

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.
1. Muchová Barbora KVS8550
111   18.5    8   20   24   17   21   21                    
2. Bruková Petra TRI0450
 95   23.8   17             23   25   30                    
3. Kostková Jana AOP7151
 95   19.0   16        25   18   15   21                    
4. Kovalčíková Alena AOP0751
 86   21.5   24   25        20   17                         
5. Rychlá Karolína KRN0757
 84   28.0   30             30   24                         
6. Červinková Jana BFM8052
 81   16.2    9   22        13   13   24                    
7. Čablová Kristina
 77   15.4    1        22   11   18   25                    
8. Haltofová Romana TRI0451
 72   24.0   23                  22   27                    
9. Marszałek Maria 11P7451
 62   15.5    7             19   14   22                    
10. Holasová Barbora AOP0651
 60   30.0             30        30                         
11. Chudíková Pavla BFM7851
 58   14.5   12   21             12   13                    
12. Palarčíková Kateřina SFM7850
 54   13.5   11             21    6   16                    
13. Máchová Markéta BFM7753
 54   10.8    1   15         9   10   19                    
14. Bernatíková Šárka SFM7151
 53   10.6    2        23   12    5   11                    
15. Kolarczyková Eliška TRI0551
 52   17.3   13                  16   23                    
15. Létalová Soňa SFM8252
 52   17.3   25             25    2                         
17. Rychlá Pavlína KRN8559
 50   25.0   27                  23                         
18. Štětínská Tereza MOV0751
 41   20.5   19             22                              
19. Wysocka Jolanta 24P5650
 36    9.0    1   16        10         9                    
20. Brodová Gabriela HAV7152
 35   17.5                  24   11                         
21. Bernatíková Hana SIT0252
 35   11.7    5             16        14                    
22. Lisewska Agnieszka 42P1750
 30   30.0        30                                        
23. Zbořilová Ivana
 28    9.3    3              8        17                    
24. Klose Petra SFM7351
 28    7.0    1              5    7   15                    
25. Mrózek Teresa TRI0251
 27   27.0                  27                              
25. Paulíčková Tereza UOL0750
 27   27.0                       27                         
25. Pogoda Kinga 14P-050
 27   27.0        27                                        
25. Poláková Tereza SOP9951
 27   27.0             27                                   
29. Fukalová Radmila AOV7051
 25    8.3    1        21         3                         
30. Pudełek Michalina
 24   24.0        24                                        
31. Argalášová Gabriela TRI6850
 24   12.0    6                       18                    
31. Jiříčková Bětka KRN8383
 24   12.0                  15         9                    
33. Kovalčíková Anna AOP0453
 23   23.0        23                                        
34. Rybková Vendula TRI0453
 22   22.0   22                                             
35. Denysenko Tamara 38S6150
 22   11.0   10                       12                    
36. Gallo Natálie AOP0652
 21   21.0   21                                             
37. Haltof Ewa VRB9499
 20   20.0                       20                         
37. Pavlová Eliška MOV0650
 20   20.0   20                                             
39. Holasová Šárka AOP7853
 19   19.0                       19                         
39. Kozłowska Wiktoria 54P9950
 19   19.0        19                                        
41. Čudková Kristýna MOV0654
 18   18.0   18                                             
41. Kawulokowa Zdenka
 18   18.0        18                                        
43. Urbánková Tereza SFM0250
 18    6.0    1   13         4                              
44. Svobodová Barbora BFM0151
 17   17.0        17                                        
45. Argalášová Kateřina TRI9750
 15   15.0   15                                             
46. Byrtusová Klára SIT0851
 14   14.0                  14                              
46. Janýšková Alžběta SFM0150
 14   14.0   14                                             
46. Mikhailov Natalia
 14   14.0        14                                        
49. Zając Mateusz
 12   12.0        12                                        
50. Stachura Magdalena
 11   11.0        11                                        
51. Adamczyk Jakub
 10   10.0        10                                        
51. Walaská Klára TRI0950
 10   10.0                            10                    
53. Kovalčíková Eva AOP7852
 10    5.0    1                   9                         
54. Hudek Maciej
  9    9.0         9                                        
55. Gwizda Monika
  8    8.0         8                                        
55. Hanzlová Svatava HAV6651
  8    8.0                        8                         
57. Burešová Petra CHT8354
  7    7.0                   7                              
57. Kwiatoń Bronisław
  7    7.0         7                                        
59. Holínková Milada
  6    6.0                   6                              
59. Rajman Martyna
  6    6.0         6                                        
61. Glabazňová Jana AOP6151
  5    2.5    1                   4                         
62. Navrátilová Adéla TRI0250
  4    4.0    4                                             
63. Křižáková Kateřina HAV8550
  1    1.0    1                                             
63. Pavlová Libuše MOV7451
  1    1.0    1                                             
63. Řeháková Jana BFM7152
  1    1.0    1                                             
63. Řehová Renata BFM7151
  1    1.0    1                                             
63. Sochorová Hana HAV6250
  1    1.0    1                                             
63. Švidrnochová Hana OOP7751
  1    1.0    1                                             
63. Urbánková Šárka SFM7650
  1    1.0    1                                             
63. Vaňková Martina
  1    1.0    1                                             
63. Vojkůvková Hana MOV0552
  1    1.0    1                                             

DB

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.
1. Máchová Barbora BFM0952
 91   22.8   30             19   19   23                    
2. Cymorková Julie TRI0953
 87   29.0                  30   27   30                    
3. Juračáková Judita BFM1053
 71   23.7                  20   24   27                    
4. Krhutová Martina TRI7450
 71   17.8   27             15    4   25                    
5. Burešová Eliška VLI0456
 66   22.0   22             22   22                         
6. Volkova Maja 38S0950
 54   18.0   14             21        19                    
7. Poledniková Monika
 47   23.5                  23        24                    
7. Růžičková Klára BFM7854
 47   23.5   25   22                                        
9. Walaská Klára TRI0950
 45   22.5   20                  25                         
10. Řehová Natálie BFM0051
 44   22.0   19        25                                   
11. Káňová Hana SFM7652
 43   21.5   21        22                                   
12. Vojkůvková Hana MOV0552
 42   21.0                  25   17                         
13. Sochorová Hana HAV6250
 42   14.0        19              6   17                    
14. Chudíková Magdalena BFM1051
 41   20.5   23                       18                    
15. Leśniak Matylda 14P0450
 30   30.0        30                                        
15. Olekšová Natálie KRN0652
 30   30.0                       30                         
15. Smolková Lucie SOP9052
 30   30.0             30                                   
18. Valyavka Viktoriya 38S0850
 29   14.5   14                       15                    
19. Vričanová Sylva HAV6751
 28   14.0                  16   12                         
20. Marszałek Maria 11P7451
 27   27.0        27                                        
20. Poláková Lenka SOP0151
 27   27.0             27                                   
20. Sližová Lucie TRI0659
 27   27.0                  27                              
23. Bernatíková Šárka SFM7151
 25   25.0        25                                        
24. Kawuloková Tereza TRI0956
 24   24.0                  24                              
24. Maziarek Adela
 24   24.0   24                                             
24. Polewka Julianna 14P0650
 24   24.0        24                                        
24. Řehová Renata BFM7151
 24   24.0             24                                   
28. Horáčková Vladimíra MOV7750
 23   23.0             23                                   
28. Kawuloková Zdeňka SIT8451
 23   23.0                       23                         
28. Zając Basia
 23   23.0        23                                        
31. Walicová Eva TRI0652
 22   22.0                            22                    
32. Davidová Petra SFM7651
 22   11.0   17                   5                         
33. Olekšová Viktorie KRN0351
 21   21.0                       21                         
33. Student Dominika 51P0350
 21   21.0        21                                        
33. Walicová Jana TRI7651
 21   21.0                            21                    
36. Dziuba Justyna 14P0655
 20   20.0        20                                        
36. Jastrzembská Jarmila TRI6450
 20   20.0                            20                    
36. Vellechová Radka AOV8050
 20   20.0                       20                         
39. Davidová Tereza SFM0252
 19    9.5   16                   3                         
40. Białecki Zbigniew
 18   18.0        18                                        
40. Kopecká Nela UOL0650
 18   18.0                       18                         
40. Řeháková Jana BFM7152
 18   18.0                  18                              
40. Schusterová Martina AOP6551
 18   18.0   18                                             
44. Hyla Bogumiła
 17   17.0        17                                        
44. Pavelková Michaela AOP6851
 17   17.0                  17                              
46. Hoffmanová Kamila HAV3334
 16   16.0                            16                    
46. Kopecká Jitka UOL7750
 16   16.0                       16                         
46. Staniczek Laura 51P0650
 16   16.0        16                                        
49. Kocur Aleksandra 51P0653
 15   15.0        15                                        
49. Paulíčková Barbara UOL7851
 15   15.0                       15                         
49. Švidrnochová Nela OOP0950
 15   15.0   15                                             
52. Argalášová Gabriela TRI6850
 14   14.0                       14                         
52. Cywińska Katarzyna 1DP6300
 14   14.0                  14                              
52. Polewka Beata 14P7150
 14   14.0        14                                        
55. Burešová Petra CHT8354
 13   13.0                       13                         
55. Cywinska Katarzyna
 13   13.0        13                                        
55. Spratková Iva HAV6851
 13   13.0                  13                              
58. Bogucka-jaroszek Anna
 12   12.0        12                                        
58. Żmij Karolina 3LP0450
 12   12.0                  12                              
60. Marek-pudełek Małgorzata
 11   11.0        11                                        
60. Pannová Vendula MOV7752
 11   11.0                       11                         
62. Urbánková Šárka SFM7650
 10   10.0                       10                         
62. Wojarska Kamilla 2KP6050
 10   10.0        10                                        
64. Klimek Adam
  9    9.0         9                                        
64. Koczy Oliwia 51P0553
  9    9.0         9                                        
64. Szcześniak Artur
  9    9.0         9                                        
64. Urbánková Tereza SFM0250
  9    9.0                        9                         
68. Vaňková Martina
  8    8.0                        8                         
69. Kaděrová Barbora HAV7051
  7    7.0                        7                         
70. Wysocka Jolanta 24P5650
  2    2.0                        2                         

HA

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.
1. Martynek Petr TRI0304
120   24.0   19   25        22   24   30                    
2. Rychlý Pavel KRN8505
 90   30.0   30             30   30                         
3. Kovalčík Tomáš AOP7301
 85   21.3   22   30        11   22                         
4. Bjolek Michal BFM0305
 84   28.0   27   30             27                         
5. Bernatík Aleš SFM7201
 76   15.2   15   14   21    8   18                         
6. Holas Tomáš AOP7802
 72   24.0   24        25        23                         
7. Bernatík Lukáš SFM9801
 65   21.7   21   20        24                              
7. Waluga Ireneusz 53P7400
 65   21.7   14   24                  27                    
9. Velička Aleš MOV7300
 60   12.0    1        18    1   17   23                    
10. Vavřík Tomáš MOV0004
 58   19.3   17             21        20                    
11. Sochor Tomáš HAV6301
 43   10.8    7   12              3   21                    
12. Kovalčík Petr AOP0901
 41   10.3   10   15         1   15                         
13. Hrouza Jan KRN8100
 39   13.0                  16    5   18                    
14. Marszałek Patryk 11P0502
 39    9.8             23   14    1    1                    
15. Marszałek Waldemar 11P7301
 37   12.3                  18    9   10                    
16. Svěchota Milan MOV7202
 37    7.4    1        20    1    1   14                    
17. Holas Štěpán SJC8702
 36   18.0   20                  16                         
17. Staněk Ondřej HAV0002
 36   18.0                  17        19                    
19. Volkov Alexander 38S8000
 36   12.0   13              1        22                    
20. Mielec Jaromír AOP9701
 32    8.0   12              1   10    9                    
21. Kostka Jiří AOP0201
 30   30.0             30                                   
22. Šidík Petr
 30    7.5    8              5    6   11                    
23. Borgiel Jarosław 11P9700
 27   27.0             27                                   
23. Jurczyk Tomasz 51P9400
 27   27.0                  27                              
25. Vojvodík Martin MOV7400
 27   13.5                  15   12                         
26. Vébr Dominik HAV9404
 26    6.5    1              1    7   17                    
27. Borgiel Jarek 51P9701
 25   25.0                            25                    
27. Mrózek Paweł SIT0402
 25   25.0                  25                              
27. Vlach Jiří AOV7900
 25   25.0                       25                         
30. Bogen Arenth Ole Jorgen
 24   24.0                            24                    
30. Hadač Miroslav AOP6501
 24   24.0             24                                   
32. Svoboda Martin BFM6701
 24    4.8    1        16    1    1    5                    
33. Gallo Ondřej AOP0802
 23   23.0   23                                             
33. Hyla Damian 47P0100
 23   23.0        23                                        
33. Kovařík Martin SIT0101
 23   23.0                  23                              
36. Sliž Rostislav TRI0302
 23   11.5   11             12                              
37. Jaroszek Radosław 71P9400
 22   22.0        22                                        
37. Matuš Vít VRB0202
 22   22.0             22                                   
39. Walaski Antonín TRI8006
 22    7.3    9                   1   12                    
40. Bluza Lukasz
 21   21.0                       21                         
40. Talanda Mateusz
 21   21.0        21                                        
42. Domeradzki Grzegorz 2KP9200
 21   10.5         8                  13                    
43. Niezgoda Przemysław 27P7800
 21    7.0                   3   11    7                    
44. Fukátko Jan LPU8105
 20   20.0                  20                              
44. Kopecký David UOL7800
 20   20.0                       20                         
46. Jakobi Zdeněk HAV5701
 20   10.0             19         1                         
47. Kohoutek Milan MOV6300
 20    6.7    1        15              4                    
47. Koťátko Aleš SFM8303
 20    6.7    1        17    2                              
49. Gilík Marek SOP9904
 19   19.0        19                                        
49. Paulíček Michal UOL7701
 19   19.0                       19                         
49. Vojvodík Eduard MOV0600
 19   19.0                  19                              
52. Pasek Marcin 11P9600
 18   18.0        18                                        
52. Schuster Martin AOP6502
 18   18.0   18                                             
54. Seredyński Tomasz
 17   17.0        17                                        
55. Volkov Maksym 38S0700
 17    5.7    1              1        15                    
56. Kozubík Jiří
 16   16.0                            16                    
56. Kukla Bartosz 14P0201
 16   16.0        16                                        
56. Šatánek Martin SFM8201
 16   16.0   16                                             
59. Kunath Pavel MOV7200
 16    4.0    1        13    1    1                         
60. Maziarek Marcin 1DP7500
 15    7.5    1        14                                   
61. Novotný Tomáš ZLH7001
 14   14.0                       14                         
62. Rýc-Bednář René MOV7001
 14    3.5    1        11    1    1                         
63. Kawulok Marek TRI8000
 13   13.0                  13                              
63. Osetek Paweł
 13   13.0        13                                        
63. Pietrzyk Rostislav TRI7704
 13   13.0                       13                         
66. Zeman Ludvík BFM5301
 13    6.5    1        12                                   
67. Mielec Radomír AOV0301
 12    4.0    1              9    2                         
68. Mokrosz Marek TRI8400
 11   11.0        11                                        
69. Sliž Eduard TRI7601
 11    5.5    1             10                              
70. Łyp Piotr 51P8400
 10   10.0        10                                        
71. Urbánek Martin SFM7400
 10    5.0    1    9                                        
72. Wojarski Krzysztof 42P6000
  9    3.0    2                   1    6                    
73. Peterek Vít SOP8600
  8    8.0                        8                         
73. Prokop Lubomír TRI6001
  8    8.0                             8                    
75. Ryška Matěj TRI0604
  7    7.0                   7                              
76. Rigó Marek ODR7101
  7    3.5    3                   4                         
77. Byrtus Petr SIT7702
  6    6.0                   6                              
77. Zajíc Josef ml. LOV7601
  6    6.0    6                                             
79. Navrátil Rostislav TRI6601
  5    5.0    5                                             
80. Byrtus Jakub SIT0502
  4    4.0                   4                              
80. Strakoš Matěj SFM9901
  4    4.0    4                                             
82. Polewski Dariusz 47P6102
  4    2.0                        1    3                    
83. Jadviščok Ladislav UOL7700
  3    1.5                        1    2                    
84. Holec Honza MOV6701
  3    1.0                   1    1    1                    
84. Krhut Libor HAV6302
  3    1.0    1              1    1                         
86. Argaláš Jaroslav TRI6202
  2    1.0    1                   1                         
86. Bochňák Zbyněk LOV7600
  2    1.0    1                   1                         
86. David Vladimír SFM7401
  2    1.0    1                   1                         
86. Glabazňová Jana AOP6151
  2    1.0                   1         1                    
86. Maceček Otakar MOV6102
  2    1.0    1              1                              
86. Masny Krzysztof 11P7600
  2    1.0                   1    1                         
86. Ryšavý Jiří OOP5803
  2    1.0    1                   1                         
86. Wysocki Andrzej 42P5100
  2    1.0    1                        1                    
86. Żmij Jacek 3LP7500
  2    1.0    1              1                              
95. Bačo Lubomír SOP6201
  1    1.0    1                                             
95. Blažević Roman LOV7301
  1    1.0    1                                             
95. Jurczyk Maciej 51P9800
  1    1.0                   1                              
95. Kaluža Luboš ABR8200
  1    1.0                        1                         
95. Lasota Tomasz
  1    1.0                   1                              
95. Maziarek Michał 1DP8200
  1    1.0    1                                             
95. Menzel Antonín MOV0700
  1    1.0                   1                              
95. Najdek David BFM7802
  1    1.0    1                                             
95. Rakowski Jaroslaw
  1    1.0                   1                              
95. Ryška Kamil TRI7800
  1    1.0                   1                              
95. Sebera Josef SFM8301
  1    1.0                   1                              
95. Skapa Marek
  1    1.0    1                                             
95. Staněk Matěj HAV0501
  1    1.0                             1                    
95. Szturc Andrzej
  1    1.0                             1                    
95. Škapa Marek MOV7102
  1    1.0                        1                         
95. Vébr Radek HAV7103
  1    1.0                   1                              
95. Zbíral Robert UOL8000
  1    1.0                        1                         
95. Zielina Marek TRI8001
  1    1.0    1                                             

HB

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.
1. Furmánek Zdeněk KVS7400
106   21.2        14   19   22   21   30                    
2. Červinka Ondřej BFM0806
101   25.3   20             27   30   24                    
3. Jurčák Karel SOP5101
 96   19.2   16        20   19   19   22                    
4. Pavlíček Jaromír
 81   20.3   18             17   23   23                    
5. Marszałek Dawid 11P0700
 69   23.0   23             21   25                         
6. Létal Jonáš SFM0901
 67   22.3   19             24   24                         
7. Chudík Martin BFM0604
 65   21.7   22   16                  27                    
8. Bruk Lukáš TRI0901
 64   21.3   27             30    7                         
9. Kostka Evžen AOP5701
 60   20.0   17             23   20                         
10. Dvořák Vlastimil BOV4901
 59   11.8   11    6        15    9   18                    
11. Létal Hynek SFM1001
 58   19.3   21             25   12                         
12. Bruk Tomáš TRI0900
 52   26.0                       27   25                    
13. Chudík Michael BFM7103
 52   13.0   12   12             13   15                    
14. Mutina Vlastimil BFM5701
 47   15.7   13        21   13                              
15. Maroszczyk Marek SIT8501
 42   21.0                  20   22                         
16. Zeman Ludvík BFM5301
 34   17.0                  16   18                         
17. Klose Albert SFM1000
 34   11.3   14             12    8                         
18. Wysocki Andrzej 42P5100
 33   11.0         9        10   14                         
19. Zdanowicz Jan 14P1400
 32   16.0                       15   17                    
20. Holas Štěpán SJC8702
 30   30.0             30                                   
20. Marszałek Patryk 11P0502
 30   30.0        30                                        
20. Menzel Antonín MOV0700
 30   30.0   30                                             
23. Pasek Marcin 11P9600
 27   27.0             27                                   
23. Stolarek Piotr
 27   27.0        27                                        
25. Jadviščok Ladislav UOL7700
 27   13.5                       11   16                    
26. Lichý Ondřej SOP8802
 25   25.0             25                                   
26. Pudełek Paweł
 25   25.0        25                                        
26. Řepka Michal MOV0504
 25   25.0   25                                             
29. Juřeník Josef MOV5201
 24   24.0   24                                             
29. Porada Robert 12P7200
 24   24.0        24                                        
29. Řeha Tomáš BFM9402
 24   24.0             24                                   
32. Marszałek Waldemar 11P7301
 23   23.0        23                                        
32. Urbánek Martin SFM7400
 23   23.0             23                                   
34. Plaček Petr
 22   22.0             22                                   
34. Polewka Tomasz 14P7300
 22   22.0        22                                        
36. Jakobi Zdeněk HAV5701
 21   21.0        21                                        
36. Szotek Antoni
 21   21.0                            21                    
38. Markowski Marcin 14P8100
 20   20.0        20                                        
38. Vavřík René MOV7000
 20   20.0                            20                    
40. Palarčik Roman HAV3333
 19   19.0                            19                    
40. Svěchota Milan MOV7202
 19   19.0        19                                        
42. Kubica Jiří
 18   18.0             18                                   
42. Masny Krzysztof 11P7600
 18   18.0        18                                        
42. Pavelek Luděk AOP5801
 18   18.0                  18                              
45. Brychlec Lukáš MOV7501
 17   17.0                       17                         
45. Svoboda Martin BFM6701
 17   17.0        17                                        
47. Bjolek Lukáš BFM7601
 17    8.5   10    7                                        
48. Sikora Miroslav BOV4802
 16   16.0                       16                         
49. Koláček Pavel HAV6400
 15   15.0                            15                    
49. Najdek David BFM7802
 15   15.0        15                                        
49. Vlach Oldřich BOV4403
 15   15.0   15                                             
52. Menzel František MOV1003
 14   14.0                  14                              
53. Różycki Wojciec
 13   13.0        13                                        
54. Lewandowski Piotr 27P7500
 11   11.0        11                                        
54. Štětínský Pavel MOV7104
 11   11.0                  11                              
56. Palarčík Roman
 10   10.0                       10                         
56. Staniczek Jakub 51P0600
 10   10.0        10                                        
58. Velička Viktor MOV0904
  9    9.0                   9                              
58. Zielina Jakub TRI1004
  9    9.0    9                                             
60. Klimas Jakub
  8    8.0    8                                             
60. Kunath Pavel MOV7200
  8    8.0         8                                        
62. Navrátil Adam TRI9900
  7    7.0    7                                             
63. Białecki Tomasz
  5    5.0         5                                        
63. Listewnik Oliwia
  5    5.0         5                                        
63. Mikhaylov Viktor
  5    5.0         5                                        

VET

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.
1. Juřeník Josef MOV5201
144   28.8        30   27   30   27   30                    
2. Beneš Karel HAV4201
101   20.2   22   16        23   22   18                    
3. Sikora Miroslav BOV4802
 82   27.3   30             27        25                    
4. Sikorová Marie BOV4852
 68   22.7   24                  24   20                    
5. Chylík Pavol MOV4901
 66   22.0   23             22   21                         
6. Kostka Evžen AOP5701
 57   28.5             30             27                    
7. Bruková Jana TRI7150
 51   25.5   27             24                              
8. Vlachová Marcela
 39   19.5                       23   16                    
9. Holinková Milada KRN5950
 30   30.0                       30                         
10. Wojarski Krzysztof 42P6000
 27   27.0        27                                        
11. Forystek Józef 12P6600
 25   25.0        25                                        
11. Lecián Oldřich OOP6100
 25   25.0                  25                              
11. Malec Vladimír KRN5900
 25   25.0                       25                         
11. Moravec Stanislav SOP5801
 25   25.0             25                                   
11. Ptáček Jiří BOV4401
 25   25.0   25                                             
16. Kret Jacek
 24   24.0        24                                        
16. Ševčík Břetislav OOP5001
 24   24.0                            24                    
18. Cymorek Petr TRI7000
 23   23.0                            23                    
18. Cymorková Kateřina TRI7152
 23   23.0                            23                    
18. Polewski Dariusz 47P6102
 23   23.0        23                                        
21. Pavlíček Jaromír
 22   22.0        22                                        
22. Hrabicová Iva OOP6150
 21   21.0                            21                    
22. Musiał Tadeusz
 21   21.0        21                                        
22. Švidrnochová Eliška OOP0451
 21   21.0   21                                             
25. Wardenga Tomasz
 20   20.0        20                                        
26. Mutina Vlastimil BFM5701
 19   19.0                            19                    
26. Szotek Antoni
 19   19.0        19                                        
28. Blimke Roman
 18   18.0        18                                        
29. Pietrzykowski Władysław
 17   17.0        17                                        
29. Wojarska Kamilla 2KP6050
 17   17.0                            17