Logo
Datum:
20.03.2022
Místo konání:
Vilémka
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Mapa:
Vilémka (https://mapy.orientacnisporty.cz/cs/maps/vilemka-2022), 1:10 000, e=5 m, stav 03/2022, mapoval a kreslil Tomáš Parkan, papír + euroobal.
Ředitel závodu:
Parkan Jiří - R3
Hlavní rozhodčí:
Parkan Jiří - R3
Stavitel tratí:
Parkan Tomáš
Protokol:
Sněhulák proběhl za slunečného, ale větrného a chladného počasí. Protest podán nebyl, závodníci vypadali spokojeně.
Kategorie:
A     B     C    

A 7.00 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Mára 41:10
2. Orany Vojta 45:26 + 4:16
3. Vítek Jarda 46:06 + 4:56
4. Prášil Tomáš 47:38 + 6:28
5. Kinšt Jan SJH7901 SOS Jindřichův Hradec 49:05 + 7:55
6. Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec 51:06 + 9:56
7. Hulec Filip 52:28 + 11:18
8. Vítek Matěj 52:34 + 11:24
9. Nouza Petr SJH9300 SOS Jindřichův Hradec 56:04 + 14:54
10. Gregor Petr TJ Ruzená 57:57 + 16:47
11. Prášil Alfy 58:32 + 17:22
12. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 58:39 + 17:29
13. Lauerman Jan SJI 59:10 + 18:00
14. Hofhanzl Abrahám 59:17 + 18:07
15. Pobuda Vojtěch SJH0302 SOS Jindřichův Hradec 59:24 + 18:14
16. Veselý Oldřich SJH7101 SOS Jindřichův Hradec 61:46 + 20:36
17. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 61:49 + 20:39
18. Kinštová Tereza SJH0251 SOS Jindřichův Hradec 63:06 + 21:56
19. Plachá Zita 64:05 + 22:55
20. Nevrkla Tomáš 64:50 + 23:40
21. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 66:15 + 25:05
22. Vítková Hana 66:38 + 25:28
23. Dundáček Karel SJH0401 SOS Jindřichův Hradec 67:12 + 26:02
24. Tichý Martin SJH6401 SOS Jindřichův Hradec 73:01 + 31:51
25. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 74:04 + 32:54
26. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 74:42 + 33:32
27. Potužník Martin SJH7705 SOS Jindřichův Hradec 75:32 + 34:22
28. Kubáková Nela SJH0451 SOS Jindřichův Hradec 75:33 + 34:23
29. Těthal Josef 78:15 + 37:05
30. Míchal Jiří SJH7802 SOS Jindřichův Hradec 81:41 + 40:31
31. 8013484 85:37 + 44:27
32. Benešová Iva SJH 88:07 + 46:57
33. Čermák XXX 100:09 + 58:59
Přikryl Petr DISK

B 4.80 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzl Antonin 37:40
2. Prošek Michal 38:26 + 0:46
3. Prášil Adam 39:30 + 1:50
4. Prášil Jakub 42:23 + 4:43
5. Kosobudová Kateřina vèbr-sport 47:32 + 9:52
6. Dundáček Milan SJH6902 SOS Jindřichův Hradec 48:33 + 10:53
7. Kinštová Dominika SJH0402 SOS Jindřichův Hradec 49:47 + 12:07
8. Vítková Lenka 50:12 + 12:32
9. Komín Petr 50:48 + 13:08
10. Jelínek Vít SJH0804 SOS Jindřichův Hradec 52:01 + 14:21
11. Míchal Jakub SJH1001 SOS Jindřichův Hradec 52:32 + 14:52
12. Kopencová Anna SJH0752 SOS Jindřichův Hradec 52:48 + 15:08
13. Blabla Zdenda 53:49 + 16:09
14. Bartáková Petra 54:46 + 17:06
15. Plachá Nora 55:23 + 17:43
16. Benešová Miš SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 56:15 + 18:35
17. Kosobud Dušan 61:25 + 23:45
18. Ledvina Tomáš 65:30 + 27:50
19. Plachá Radka 66:15 + 28:35
20. Votíková Tereza 66:55 + 29:15
21. Kosobudová Lenka 70:56 + 33:16
22. Plachý Martin 73:04 + 35:24
23. Tichá Jana SJH6451 SOS Jindřichův Hradec 74:52 + 37:12
24. Zámečníková Jitka 75:30 + 37:50
25. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 79:45 + 42:05
26. Novotná Barbora 80:20 + 42:40
27. Hofhanzlová Hana 81:34 + 43:54
28. Lagátová Alice 83:16 + 45:36
29. Pobuda Michal SJH7403 SOS Jindřichův Hradec 84:49 + 47:09
30. Rychtecký Josef 85:57 + 48:17
31. Pobudová Marie SJH1050 SOS Jindřichův Hradec 87:58 + 50:18
32. Votíková Monika 92:08 + 54:28
33. Vorlíčková Lenka vèbr-sport 98:24 + 60:44
34. Komárková Zbynka SJH0751 SOS Jindřichův Hradec 100:42 + 63:02
Zámečník Pavel DISK
Míková Michaela SJH8251 SOS Jindřichův Hradec DISK
Jelínková Marta SJH7854 SOS Jindřichův Hradec DISK
Khýn Miroslav DISK
Nouzová Alena SJH7151 SOS Jindřichův Hradec DISK

C 2.90 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mackerle Jonáš 32:35
2. Lauermanová Eva 38:37 + 6:02
3. Lauerman Honza 41:53 + 9:18
4. Rychnovský Radek 43:50 + 11:15
5. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 44:23 + 11:48
6. Míchalová Zuzana SJH8252 SOS Jindřichův Hradec 48:48 + 16:13
7. Nouza Vítek 53:25 + 20:50
8. Legátová Ivana 55:04 + 22:29
9. Rychnovská Eliška 62:34 + 29:59
10. Poláková Jolana 64:57 + 32:22
11. Komárek Štěpán 73:28 + 40:53
12. Legátová Ivana 77:19 + 44:44
13. Jelínková Anna SJH1252 SOS Jindřichův Hradec 77:24 + 44:49
14. Svitáková Eva SJH7852 SOS Jindřichův Hradec 77:27 + 44:52
15. Svitáková Lída SJH1152 SOS Jindřichův Hradec 80:47 + 48:12
16. Komárková Ondřejka SJH1351 SOS Jindřichův Hradec 89:03 + 56:28
17. Hofhanzlová Magdaléna 112:44 + 80:09
Míchal Jáchym SJH1601 SOS Jindřichův Hradec DISK
8014467 DISK