Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Natálie Gallo | AOP0652 | Orientační Běh Opava | 60:14 | ||
2. | Petra Hájková | KYL9350 | SK SP Kylešovice | 61:59 | + 1:45 | |
3. | Šárka Holasová | AOP7853 | Orientační Běh Opava | 73:26 | + 13:12 | |
4. | Vendula Podmolová | AOP8252 | Orientační Běh Opava | 74:59 | + 14:45 | |
5. | Lucie Librová | AOP8050 | Orientační Běh Opava | 78:32 | + 18:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laifertová Rút | AOP1153 | Orientační Běh Opava | 53:56 | ||
2. | Hudečková Vanda | AOP1551 | Orientační Běh Opava | 54:01 | + 0:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sofie Klöslová | AOP0854 | Orientační Běh Opava | 48:25 | ||
2. | Kotůlková Dorota | AOP1150 | Orientační Běh Opava | 53:39 | + 5:14 | |
3. | Bokišová Johana | AOP1051 | Orientační Běh Opava | 56:51 | + 8:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karolína Rychlá | AOP0757 | Orientační Běh Opava | 41:53 | ||
2. | Alena Kovalčíková | AOP0751 | Orientační Běh Opava | 49:20 | + 7:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Adam Chloupek | LCE9300 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:08 | ||
2. | Pavel Rychlý | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 42:50 | + 4:42 | |
3. | Sklenář Martin | AOP9501 | Orientační Běh Opava | 43:19 | + 5:11 | |
4. | Tomáš Kovalčík | AOP7301 | Orientační Běh Opava | 48:58 | + 10:50 | |
5. | Tomáš Holas | AOP7802 | Orientační Běh Opava | 52:31 | + 14:23 | |
6. | Petr Gros | OOP7700 | TJ Opava | 53:30 | + 15:22 | |
7. | Juraj Bencúr | AOP7700 | Orientační Běh Opava | 65:57 | + 27:49 | |
8. | Josef Sklenář | SBR6601 | SKOB Bruntál | 73:27 | + 35:19 | |
9. | Miroslav Sklenář | AOP6302 | Orientační Běh Opava | 75:59 | + 37:51 | |
10. | Ondřej Lichý | SOP8802 | OOB TJ Slezan Opava | 77:25 | + 39:17 | |
11. | Radomír Salich | AOP7603 | Orientační Běh Opava | 80:13 | + 42:05 | |
12. | Vlastimil Liber | AOP6402 | Orientační Běh Opava | 88:51 | + 50:43 | |
13. | Mojmír Sukeník | KRN5202 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 102:50 | + 64:42 | |
14. | Radim Dedek | Nereg. | 106:33 | + 68:25 | ||
Jan Šrajer | OOP5601 | TJ Opava | DISK | |||
Jiří Volný | SOP5601 | OOB TJ Slezan Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ondřej Podmol | AOP1300 | Orientační Běh Opava | 16:08 | ||
2. | Liber Tom | AOP1302 | Orientační Běh Opava | 24:37 | + 8:29 | |
3. | Kotulek Vít | AOP1301 | Orientační Běh Opava | 25:06 | + 8:58 | |
4. | Laifert Viktor | AOP1307 | Orientační Běh Opava | 26:58 | + 10:50 | |
5. | Laifert Hugo | AOP1308 | Orientační Běh Opava | 26:59 | + 10:51 | |
6. | Masopust Kryštof | 33:07 | + 16:59 | |||
7. | Vít Podmol | AOP1501 | Orientační Běh Opava | 35:31 | + 19:23 | |
8. | Sajaš Robin | AOP1004 | Orientační Běh Opava | 41:20 | + 25:12 | |
9. | Kohoutek Jakub | AOP0908 | Orientační Běh Opava | 42:44 | + 26:36 | |
10. | Strouhal Matěj | AOP1305 | Orientační Běh Opava | 45:36 | + 29:28 | |
11. | Bokiš Matěj | AOP1303 | Orientační Běh Opava | 48:40 | + 32:32 | |
12. | Benjamín Hudeczek | OOP1501 | TJ Opava | 61:16 | + 45:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Václav Liber | AOP1000 | Orientační Běh Opava | 40:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Samuel Klösel | AOP0504 | Orientační Běh Opava | 39:17 | ||
2. | Miroslav Hadač | AOP6501 | Orientační Běh Opava | 40:48 | + 1:31 | |
3. | Viktor Čech | AOP0801 | Orientační Běh Opava | 40:56 | + 1:39 | |
4. | Václav Klapetek | AOP0503 | Orientační Běh Opava | 43:50 | + 4:33 | |
5. | Ondřej Gallo | AOP0802 | Orientační Běh Opava | 47:28 | + 8:11 | |
6. | Štěpán Holas | AOP0900 | Orientační Běh Opava | 61:21 | + 22:04 | |
Petr Kovalčík | AOP0901 | Orientační Běh Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Iveta Hájková | KYL6350 | SK SP Kylešovice | 34:36 |