Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Natálie Gallo | AOP0652 | Orientační Běh Opava | 57:52 | ||
2. | Petra Hájková | KYL9352 | SK SP Kylešovice | 59:16 | + 1:24 | |
3. | Tereza Paulíčková | UOL0750 | SOB Olomouc | 60:48 | + 2:56 | |
4. | Radka Sklenářová | LCE9250 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 63:38 | + 5:46 | |
5. | Holasová Šárka | AOP7853 | Orientační Běh Opava | 76:59 | + 19:07 | |
6. | Lucie Librová | AOP8050 | Orientační Běh Opava | 77:16 | + 19:24 | |
7. | Jana Glabazňová | AOP6151 | Orientační Běh Opava | 100:37 | + 42:45 | |
8. | Radmila Fukalová | AOV7051 | OOB TJ Baník Ostrava | 108:37 | + 50:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laifertová Rút | AOP1153 | Orientační Běh Opava | 31:13 | ||
2. | Kostková Emily | AOP1450 | Orientační Běh Opava | 41:06 | + 9:53 | |
3. | Hudečková Vanda | AOP1551 | Orientační Běh Opava | 49:18 | + 18:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Iva Pachmannová | AOP0852 | Orientační Běh Opava | 20:02 | ||
2. | Sofie Klöslová | AOP0854 | Orientační Běh Opava | 21:00 | + 0:58 | |
3. | Bokišová Johana | AOP1051 | Orientační Běh Opava | 26:16 | + 6:14 | |
4. | Iveta Hájková | KYL6350 | SK SP Kylešovice | 28:35 | + 8:33 | |
5. | kotulkova Dorota | AOP1150 | Orientační Běh Opava | 46:58 | + 26:56 | |
6. | gilíková Marie | 60:11 | + 40:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Barbora Holasová | AOP0651 | Orientační Běh Opava | 49:10 | ||
2. | Alena Kovalčíková | AOP0751 | Orientační Běh Opava | 52:05 | + 2:55 | |
kovalcikova Anna | AOP0453 | Orientační Běh Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Adam Chloupek | LCE9300 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:37 | ||
2. | Juraj Bencúr | AOP7700 | Orientační Běh Opava | 64:29 | + 19:52 | |
3. | Josef Sklenář | SBR6601 | SKOB Bruntál | 70:01 | + 25:24 | |
4. | Michal Paulíček | UOL7701 | SOB Olomouc | 72:57 | + 28:20 | |
5. | 8003657 | 81:17 | + 36:40 | |||
6. | Martin Černohorský | AOP7500 | Orientační Běh Opava | 83:52 | + 39:15 | |
7. | Jan Peřinka | AOP6301 | Orientační Běh Opava | 86:12 | + 41:35 | |
8. | Miroslav Sklenář | AOP6302 | Orientační Běh Opava | 88:22 | + 43:45 | |
9. | 2127600 | 92:14 | + 47:37 | |||
10. | Karel Jurčák | SOP5101 | OOB TJ Slezan Opava | 112:32 | + 67:55 | |
11. | Kohoutek Milan | 150:07 | + 105:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | rinka Vojta | AOP1202 | Orientační Běh Opava | 23:43 | ||
2. | kotůlek Vít | AOP1301 | Orientační Běh Opava | 24:16 | + 0:33 | |
3. | liber Tom | AOP1302 | Orientační Běh Opava | 26:36 | + 2:53 | |
4. | bokiš Matěj | AOP1303 | Orientační Běh Opava | 28:04 | + 4:21 | |
5. | Strouhal Matěj | AOP1305 | Orientační Běh Opava | 43:52 | + 20:09 | |
6. | Kerlin Vojta | AOP1306 | Orientační Běh Opava | 159:54 | + 136:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Václav Liber | AOP1000 | Orientační Běh Opava | 38:19 | ||
2. | Slaný David | AOP0907 | Orientační Běh Opava | 56:36 | + 18:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Viktor Čech | AOP0851 | Orientační Běh Opava | 46:48 | ||
2. | Petr Kovalčík | AOP0901 | Orientační Běh Opava | 50:12 | + 3:24 | |
3. | Klösel Samuel | AOP0504 | Orientační Běh Opava | 53:34 | + 6:46 | |
4. | Klapetek Václav | AOP0503 | Orientační Běh Opava | 56:11 | + 9:23 | |
5. | Ondřej Gallo | AOP0802 | Orientační Běh Opava | 59:01 | + 12:13 | |
6. | Grabovský Adam | AOP0603 | Orientační Běh Opava | 81:25 | + 34:37 | |
Štěpán Holas | AOP0900 | Orientační Běh Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bohdan Krmášek | AOP5301 | Orientační Běh Opava | 68:34 |