Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horák Kryštof | VSP1400 | C | USK Praha | 22:48 | 857 | |
2. | Jašek Vít | ABR1111 | C | A-team MTBO | 27:45 | + 4:57 | 717 |
3. | Šafář Martin | XHK1100 | C | MTBO Hradec Králové | 29:07 | + 6:19 | 678 |
4. | Musil Jakub | SJC1212 | C | Sportcentrum Jičín | 29:30 | + 6:42 | 668 |
5. | Honner Martin | TZL1302 | SKOB Zlín | 29:48 | + 7:00 | ||
6. | Bednařík Vojtěch | SPC1109 | C | SPORTICUS team | 30:39 | + 7:51 | 635 |
7. | Kazda František | SJC1201 | C | Sportcentrum Jičín | 33:25 | + 10:37 | 557 |
8. | Sedlák Antonín | VRL1304 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:39 | + 16:51 | 381 |
9. | Fukátko Václav | XPU1300 | C | PARDUBICE BIKERS | 40:29 | + 17:41 | 357 |
10. | Odvody Vilém | XPU1502 | C | PARDUBICE BIKERS | 41:23 | + 18:35 | 332 |
11. | Urban Milan | SBK1414 | C | KOB START Blansko | 43:02 | + 20:14 | 285 |
12. | Kunst Miroslav | SLA1101 | C | SKOB Slaný | 45:01 | + 22:13 | 229 |
13. | Rypáček Radim | SPC1302 | C | SPORTICUS team | 45:09 | + 22:21 | 225 |
14. | Wohanka Metoděj | VRL1601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:22 | + 22:34 | 219 |
15. | Kalina Oskar | SPC1502 | C | SPORTICUS team | 45:23 | + 22:35 | 218 |
16. | Drobník Tadeáš | SJC1301 | C | Sportcentrum Jičín | 45:37 | + 22:49 | 212 |
17. | Pucherna Štěpán | TAP1400 | C | KOB Tretra Praha | 49:28 | + 26:40 | 103 |
18. | Vozka Ondřej | BLI1200 | C | MTBO Bludný kořen | 51:26 | + 28:38 | 47 |
19. | Buriánek Max | SMR1102 | C | SNS Smržovka | 65:10 | + 42:22 | 0 |
Wohanka Jakub | VRL1301 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dočkal Štěpán | SPC0907 | C | SPORTICUS team | 52:12 | 3652 | |
2. | Honner Tomáš | TZL1001 | C | SKOB Zlín | 57:22 | + 5:10 | 3338 |
3. | Ouhrabka Vít | SPC1010 | C | SPORTICUS team | 58:59 | + 6:47 | 3240 |
4. | Šňupárek Jenda | ZUP1000 | C | MTBO ČZU Praha | 65:02 | + 12:50 | 2873 |
5. | Wohanka Antonín | VRL1201 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 70:13 | + 18:01 | 2558 |
6. | Fišer Petr | TZL1004 | C | SKOB Zlín | 71:06 | + 18:54 | 2505 |
7. | Václavík Marek | TZL1014 | C | SKOB Zlín | 98:18 | + 46:06 | 854 |
8. | Urban Jan | SBK1234 | C | KOB START Blansko | 100:57 | + 48:45 | 693 |
Zdráhal Matěj | TZL0906 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lesage Radek | SPC0807 | C | SPORTICUS team | 73:19 | 6509 | |
2. | Petruš Ondřej | MLA0701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 77:09 | + 3:50 | 6192 |
3. | Polák Tomáš | CHA0801 | C | OK Chrastava | 77:31 | + 4:12 | 6161 |
4. | Toloch Eduard | GIG0600 | C | GIGANT Orienteering | 79:40 | + 6:21 | 5984 |
5. | Tuma Lukáš | SJC0800 | C | Sportcentrum Jičín | 80:23 | + 7:04 | 5924 |
6. | Toloch Otakar | GIG0900 | C | GIGANT Orienteering | 84:01 | + 10:42 | 5624 |
7. | Meier David | VLI0606 | C | Slavia Liberec orienteering | 95:45 | + 22:26 | 4653 |
8. | Folprecht Lukáš | ZUP0800 | C | MTBO ČZU Praha | 105:20 | + 32:01 | 3860 |
9. | Buchta David | STE0702 | C | SK SKI-OB Šternberk | 117:01 | + 43:42 | 2893 |
10. | Kadaník Petr | XPU0802 | C | PARDUBICE BIKERS | 150:10 | + 76:51 | 151 |
11. | Vaníček Filip | SKL0801 | C | SMS Team Kladno | 166:35 | + 93:16 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zrník Tomáš | GIG0601 | C | GIGANT Orienteering | 86:06 | 7721 | |
2. | Černík Adam | XHK0400 | C | MTBO Hradec Králové | 86:32 | + 0:26 | 7683 |
3. | Smolen Karel | GIG0300 | E | GIGANT Orienteering | 89:39 | + 3:33 | 7412 |
4. | Peňáz Radek | VRB0313 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 97:30 | + 11:24 | 6729 |
5. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 100:17 | + 14:11 | 6487 |
6. | Čepička Václav | SLA0301 | C | SKOB Slaný | 124:49 | + 38:43 | 4353 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pucherna Jan | TAP7701 | C | KOB Tretra Praha | 94:19 | 8210 | |
2. | Zbranek Roman | TZL8808 | C | SKOB Zlín | 96:50 | + 2:31 | 7998 |
3. | Perůtka Jan | LCE8801 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 97:07 | + 2:48 | 7975 |
4. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | C | OK Jihlava | 97:11 | + 2:52 | 7969 |
5. | Kovář Miroslav | SJC8104 | C | Sportcentrum Jičín | 97:13 | + 2:54 | 7966 |
6. | Moravec Jan | ZAM0205 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 97:34 | + 3:15 | 7937 |
7. | Kazda Jiří | SJC8006 | C | Sportcentrum Jičín | 97:52 | + 3:33 | 7912 |
8. | Král Václav | SSU8243 | SK Severka Šumperk | 103:36 | + 9:17 | ||
9. | Uhmann Petr | TBM8307 | C | KOS TJ Tesla Brno | 103:50 | + 9:31 | 7411 |
10. | Nagy Josef | TJN0006 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 106:18 | + 11:59 | 7204 |
11. | Štochel Miroslav | MFP9300 | C | Matfyz Praha | 106:32 | + 12:13 | 7185 |
12. | Vávra Martin | HOR9700 | TJ Jiskra Hořice | 109:13 | + 14:54 | ||
13. | Bergl Tomáš | ZUP7800 | C | MTBO ČZU Praha | 110:57 | + 16:38 | 6814 |
14. | Suchý Jiří | SJI9201 | C | OK Jihlava | 111:24 | + 17:05 | 6776 |
15. | Jedlička Lukáš | XHK8100 | C | MTBO Hradec Králové | 113:32 | + 19:13 | 6597 |
16. | Bitter Aleš | KNC8803 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 115:54 | + 21:35 | 6399 |
17. | Drobník Lukáš | SJC8500 | C | Sportcentrum Jičín | 119:34 | + 25:15 | 6091 |
18. | Štregl Tomáš | VRL7406 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 122:08 | + 27:49 | 5876 |
19. | Popule Tomáš | LPM8803 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 122:54 | + 28:35 | 5812 |
20. | Švarcbach Michal | KNC7001 | E | Sokol Kostelec n. Č. l. | 127:49 | + 33:30 | 5399 |
21. | Jiráček Josef | SBK8501 | C | KOB START Blansko | 134:26 | + 40:07 | 4844 |
22. | Hegner Lukáš | LPM8104 | E | OK Lokomotiva Plzeň | 138:44 | + 44:25 | 4483 |
23. | Urban Jan | SBK7537 | C | KOB START Blansko | 139:32 | + 45:13 | 4416 |
24. | Sochor Jan | SBK6922 | C | KOB START Blansko | 153:00 | + 58:41 | 3287 |
25. | Urbaník Robert | VLI7002 | C | Slavia Liberec orienteering | 172:06 | + 77:47 | 1684 |
Vala Radek | ABR8401 | C | A-team MTBO | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bureš Pavel | XBM7549 | C | ABND RACING TEAM | 70:09 | 8866 | |
2. | Graubner Jan | TZL8236 | E | SKOB Zlín | 70:24 | + 0:15 | 8835 |
3. | Jašek Petr | ABR7601 | C | A-team MTBO | 75:04 | + 4:55 | 8273 |
4. | Honner Jaroslav | TZL7803 | C | SKOB Zlín | 76:09 | + 6:00 | 8143 |
5. | Kalina Miroslav | SPC8211 | E | SPORTICUS team | 77:01 | + 6:52 | 8038 |
6. | Polák Jaroslav | CHA7500 | C | OK Chrastava | 81:24 | + 11:15 | 7510 |
7. | Kroc Dalibor | GIG7400 | C | GIGANT Orienteering | 82:04 | + 11:55 | 7430 |
8. | Dočkal Tomáš | SPC7703 | C | SPORTICUS team | 82:48 | + 12:39 | 7342 |
9. | Folprecht Eduard | ZUP7300 | C | MTBO ČZU Praha | 84:16 | + 14:07 | 7165 |
10. | Tomeš Petr | SJC7531 | C | Sportcentrum Jičín | 84:19 | + 14:10 | 7159 |
11. | Peňáz Radek | VRB7606 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 84:51 | + 14:42 | 7095 |
12. | Jirásek Milan | VSP7403 | C | USK Praha | 85:04 | + 14:55 | 7069 |
13. | Hegner Filip | SPC8108 | C | SPORTICUS team | 86:06 | + 15:57 | 6944 |
14. | Hons Miši | SMR7700 | C | SNS Smržovka | 87:31 | + 17:22 | 6773 |
15. | Vozka Radim | BLI7402 | C | MTBO Bludný kořen | 88:16 | + 18:07 | 6683 |
16. | Fišer Petr | GIG7502 | C | GIGANT Orienteering | 92:17 | + 22:08 | 6199 |
17. | Žák Pavel | ABR7600 | C | A-team MTBO | 93:47 | + 23:38 | 6019 |
18. | Bednařík Jan | SPC8112 | C | SPORTICUS team | 94:08 | + 23:59 | 5976 |
19. | Ohera Karel | BLI7803 | C | MTBO Bludný kořen | 94:13 | + 24:04 | 5966 |
20. | Jirka Jakub | VPM7905 | C | KOS Slavia Plzeň | 94:48 | + 24:39 | 5896 |
21. | Rovensky Milan | TBM7711 | C | KOS TJ Tesla Brno | 94:53 | + 24:44 | 5886 |
22. | Rypáček Miroslav | SPC7506 | C | SPORTICUS team | 95:23 | + 25:14 | 5826 |
23. | Petruš Marek | MLA7500 | C | MLOK Mariánské Lázně | 95:56 | + 25:47 | 5760 |
24. | Bartoš Marián | VSP8201 | E | USK Praha | 97:12 | + 27:03 | 5607 |
25. | Veruňák Jiří | TAP8003 | C | KOB Tretra Praha | 99:14 | + 29:05 | 5362 |
26. | La Carbonara Claudio | TBM7337 | C | KOS TJ Tesla Brno | 102:42 | + 32:33 | 4944 |
27. | Šafář Jan | XHK7700 | C | MTBO Hradec Králové | 104:25 | + 34:16 | 4738 |
28. | Kaluža Luboš | ABR8200 | C | A-team MTBO | 105:22 | + 35:13 | 4623 |
29. | Hruška Miloš | ABR7501 | C | A-team MTBO | 109:44 | + 39:35 | 4097 |
30. | Ševčík Matěj | XHK7908 | C | MTBO Hradec Králové | 114:19 | + 44:10 | 3545 |
31. | Ištok Martin | BLI8001 | C | MTBO Bludný kořen | 125:15 | + 55:06 | 2228 |
32. | Buchta Martin | STE7700 | C | SK SKI-OB Šternberk | 132:40 | + 62:31 | 1334 |
Folprecht Jaroslav | TBM7305 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK | 0 | ||
Fejk Zbyněk | SJC7501 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zrník Tomáš | GIG7118 | C | GIGANT Orienteering | 80:29 | 7726 | |
2. | Venhoda Milan | SJI7104 | C | OK Jihlava | 81:26 | + 0:57 | 7638 |
3. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | C | Sportcentrum Jičín | 83:07 | + 2:38 | 7481 |
4. | Filip Libor | SRK7101 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 86:04 | + 5:35 | 7206 |
5. | Ropek Rudolf | VLI7005 | C | Slavia Liberec orienteering | 87:21 | + 6:52 | 7086 |
6. | Holinka Martin | ZPV6712 | C | KOB ZPV Prostějov | 89:11 | + 8:42 | 6915 |
7. | Klech Richard | VRB7201 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 90:06 | + 9:37 | 6830 |
7. | Hašek Ondřej | VPM6902 | C | KOS Slavia Plzeň | 90:06 | + 9:37 | 6830 |
9. | Pölzelbauer Michael | 15A7000 | OLG Ströck Wien | 90:13 | + 9:44 | ||
10. | Šňupárek Martin | XBM7107 | C | ABND RACING TEAM | 90:16 | + 9:47 | 6814 |
11. | Mudrák Pavel | TBM6900 | C | KOS TJ Tesla Brno | 91:05 | + 10:36 | 6738 |
12. | Kunz Martin | GIG7100 | C | GIGANT Orienteering | 92:31 | + 12:02 | 6605 |
13. | Kareis Martin | VLI6501 | C | Slavia Liberec orienteering | 94:29 | + 14:00 | 6421 |
14. | Princ David | TCB6901 | C | SK Technik České Budějovice | 100:07 | + 19:38 | 5896 |
15. | Gryc Tomáš | TBM6903 | C | KOS TJ Tesla Brno | 100:46 | + 20:17 | 5835 |
16. | Šňupárek Ondřej | XBM6949 | C | ABND RACING TEAM | 103:00 | + 22:31 | 5627 |
17. | Pařízek Petr | SMR7001 | C | SNS Smržovka | 104:24 | + 23:55 | 5497 |
18. | Bogar Leoš | BOR6603 | C | OK Jiskra Nový Bor | 104:51 | + 24:22 | 5455 |
19. | Veselý Jan | ZUP6500 | C | MTBO ČZU Praha | 115:06 | + 34:37 | 4499 |
20. | Novotný Petr | TZL6601 | C | SKOB Zlín | 125:28 | + 44:59 | 3533 |
21. | Záruba Karel | LME7302 | C | SK Los Mělník | 128:33 | + 48:04 | 3245 |
22. | Mach Radovan | OKP6605 | C | SK OK 24 Praha | 133:06 | + 52:37 | 2821 |
23. | Doležal Josef | VAM6101 | C | OB Vamberk | 139:29 | + 59:00 | 2226 |
Lesage Martin | SPC7204 | C | SPORTICUS team | DISK | 0 | ||
Kouřimský Jan | SLA7200 | C | SKOB Slaný | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejna Jiří | SPC6201 | C | SPORTICUS team | 79:10 | 6733 | |
2. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 83:33 | + 4:23 | ||
3. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 85:50 | + 6:40 | 6237 |
4. | Maennel Harald | BOR5501 | C | OK Jiskra Nový Bor | 89:17 | + 10:07 | 5980 |
5. | Kolář Rudolf | ABR6301 | C | A-team MTBO | 89:42 | + 10:32 | 5948 |
6. | Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | C | KOS TJ Tesla Brno | 90:36 | + 11:26 | 5881 |
7. | Dravetz Walter | TZL5418 | C | SKOB Zlín | 93:15 | + 14:05 | 5684 |
8. | Argaláš Jaroslav | TBM6213 | C | KOS TJ Tesla Brno | 96:31 | + 17:21 | 5440 |
9. | Flašar Jan | KCK5701 | C | KOB Český Krumlov | 97:26 | + 18:16 | 5372 |
10. | Janků Josef | KVS6200 | C | SKOB Kobra Vsetín | 107:48 | + 28:38 | 4600 |
11. | Řeháček Petr | ABR6302 | C | A-team MTBO | 108:41 | + 29:31 | 4534 |
12. | Strakoš Bohumil | TZL6345 | C | SKOB Zlín | 109:18 | + 30:08 | 4488 |
13. | Buřt Vladimír | SBK6301 | C | KOB START Blansko | 114:21 | + 35:11 | 4112 |
14. | Šimek Miroslav | LME6300 | C | SK Los Mělník | 119:30 | + 40:20 | 3728 |
15. | Kuchař Pavel | SJC6000 | C | Sportcentrum Jičín | 124:19 | + 45:09 | 3369 |
16. | Peťovský Jan | SBK6201 | C | KOB START Blansko | 130:10 | + 51:00 | 2933 |
17. | Vrábel Jaromír | ABR6102 | C | A-team MTBO | 131:35 | + 52:25 | 2827 |
18. | Adrián Petr | EKP5600 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 131:39 | + 52:29 | 2822 |
19. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | C | SK Technik České Budějovice | 135:09 | + 55:59 | 2561 |
20. | Bochenek Milan | EKP5601 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 136:22 | + 57:12 | 2471 |
21. | Maliňák Vladimír | KVS5901 | C | SKOB Kobra Vsetín | 140:29 | + 61:19 | 2164 |
22. | Kadlec Luděk | VEY5600 | C | YETTI Vejprty | 148:39 | + 69:29 | 1555 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nejedlý Petr | TZL5101 | C | SKOB Zlín | 83:22 | ||
2. | Skácel Jaroslav | KON4617 | KOB Konice | 90:26 | + 7:04 | ||
3. | Perůtka Karel | LCE4901 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 137:51 | + 54:29 | ||
4. | Němec Vladimír | SLA4202 | C | SKOB Slaný | 175:18 | + 91:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | C | USK Praha | 80:56 | 6264 | |
2. | Horák Pavel | VSP7200 | C | USK Praha | 85:35 | + 4:39 | 5937 |
3. | Musil Pavel | SJC7705 | C | Sportcentrum Jičín | 88:42 | + 7:46 | 5718 |
4. | Merenus Štěpán | SPC8404 | C | SPORTICUS team | 91:20 | + 10:24 | 5534 |
5. | Ouhrabka Jakub | SPC8003 | C | SPORTICUS team | 102:12 | + 21:16 | 4771 |
6. | Malý Martin | TBM7610 | C | KOS TJ Tesla Brno | 104:11 | + 23:15 | 4631 |
7. | Chamraďa Dušan | GIG7601 | C | GIGANT Orienteering | 110:48 | + 29:52 | 4167 |
8. | Svízela Vojtěch | LCE9101 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 111:54 | + 30:58 | 4090 |
9. | Šafek Jiří | TBM7606 | C | KOS TJ Tesla Brno | 116:01 | + 35:05 | 3800 |
10. | Čepička Václav | SLA7201 | C | SKOB Slaný | 128:44 | + 47:48 | 2908 |
König Lukáš | SBK8001 | C | KOB START Blansko | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stránský Vojtěch | SJC9000 | E | Sportcentrum Jičín | 97:07 | 10695 | |
2. | Ludvík Vojtěch | STB9301 | E | TJ Stadion Nový Bor | 100:22 | + 3:15 | 10354 |
3. | Hašek Jan | VPM0001 | E | KOS Slavia Plzeň | 100:57 | + 3:50 | 10293 |
4. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | E | KOS Slavia Plzeň | 101:55 | + 4:48 | 10191 |
5. | Hradil Jiří | TZL8604 | E | SKOB Zlín | 103:58 | + 6:51 | 9976 |
6. | Škoda Jakub | VLI8800 | E | Slavia Liberec orienteering | 106:15 | + 9:08 | 9736 |
7. | Chmelař Lukáš | XHK9100 | E | MTBO Hradec Králové | 110:50 | + 13:43 | 9255 |
8. | Laciga Radek | VSP8200 | E | USK Praha | 113:04 | + 15:57 | 9020 |
9. | Štěpánek Martin | TBM7327 | E | KOS TJ Tesla Brno | 113:53 | + 16:46 | 8935 |
10. | Štěňha Martin | SPC7608 | E | SPORTICUS team | 114:03 | + 16:56 | 8917 |
11. | Svoboda Honza | SMR7901 | E | SNS Smržovka | 114:09 | + 17:02 | 8907 |
12. | Ševčík Martin | TBM7632 | E | KOS TJ Tesla Brno | 114:56 | + 17:49 | 8824 |
13. | Vacek Jan | SPC0009 | E | SPORTICUS team | 115:07 | + 18:00 | 8805 |
14. | Chovanec David | TZL9502 | E | SKOB Zlín | 118:09 | + 21:02 | 8486 |
15. | Kogler Bernhard | 54A8600 | Austria MTBO Team | 121:31 | + 24:24 | ||
16. | Buriánek Vojta | SMR7801 | E | SNS Smržovka | 121:58 | + 24:51 | 8086 |
17. | Ludvík Matyáš | STB9801 | E | TJ Stadion Nový Bor | 124:47 | + 27:40 | 7790 |
18. | Rygl Miroslav | TBM7205 | E | KOS TJ Tesla Brno | 127:57 | + 30:50 | 7457 |
19. | Hora Vojtěch | VSP8301 | E | USK Praha | 130:15 | + 33:08 | 7216 |
20. | Sajal Martin | SPC7803 | E | SPORTICUS team | 130:39 | + 33:32 | 7174 |
21. | Hvězdář Petr | SPC8207 | E | SPORTICUS team | 131:59 | + 34:52 | 7034 |
22. | Mišoň Matěj | SPC9810 | E | SPORTICUS team | 135:49 | + 38:42 | 6631 |
23. | Hasman Marek | VPM0201 | E | KOS Slavia Plzeň | 136:39 | + 39:32 | 6544 |
24. | Bogar František | BOR8904 | E | OK Jiskra Nový Bor | 137:01 | + 39:54 | 6505 |
25. | Štáfek Pavel | SKL7401 | E | SMS Team Kladno | 138:36 | + 41:29 | 6339 |
26. | Haničák Tomáš | DMS7700 | E | Dynamo Malá Skála | 139:08 | + 42:01 | 6283 |
27. | Wohanka Petr | VRL7305 | E | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 141:06 | + 43:59 | 6076 |
28. | Wohanka Pavel | VRL7501 | E | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 143:45 | + 46:38 | 5798 |
29. | Polášek Radek | TBM8008 | E | KOS TJ Tesla Brno | 161:41 | + 64:34 | 3914 |
Hnilica Hannes | 54A0400 | Austria MTBO Team | DISK | ||||
Paulíček Jiří | SJI7727 | E | OK Jihlava | DISK | 0 | ||
Smrt Martin | EKP8431 | E | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazda Albert | SJC1401 | C | Sportcentrum Jičín | 13:56 | |
2. | Kalina Oskar | 14:09 | + 0:13 | |||
3. | Veruňáková Žofie | TAP1450 | C | KOB Tretra Praha | 15:12 | + 1:16 |
3. | Ševčíková Linda | EKP1353 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 15:12 | + 1:16 |
5. | Bednaříková Eva | SPC1553 | C | SPORTICUS team | 16:17 | + 2:21 |
6. | Musilová Alžběta | SJC1550 | C | Sportcentrum Jičín | 16:54 | + 2:58 |
7. | Ohera Petr | 0020002 | 17:40 | + 3:44 | ||
8. | Drobník Kryštof | SJC1502 | C | Sportcentrum Jičín | 17:48 | + 3:52 |
9. | Šimek Přemysl | LME1400 | C | SK Los Mělník | 18:36 | + 4:40 |
10. | Veruňák Juráš | TAP1700 | KOB Tretra Praha | 19:07 | + 5:11 | |
11. | Hora Damián | VSP1601 | USK Praha | 19:25 | + 5:29 | |
12. | Straková Nora | LME1350 | C | SK Los Mělník | 19:29 | + 5:33 |
13. | Puchernová Adéla | TAP1650 | C | KOB Tretra Praha | 20:01 | + 6:05 |
14. | Dočkalová Žaneta | 20:15 | + 6:19 | |||
15. | Oherová Kateřina | 0020001 | 21:04 | + 7:08 | ||
16. | Sajalová Michaela | 21:05 | + 7:09 | |||
17. | Drobníková Viktorie | 21:39 | + 7:43 | |||
18. | Tomeš Maxmilián | SJC1400 | C | Sportcentrum Jičín | 23:12 | + 9:16 |
19. | Šafek Jakub | TBM1611 | C | KOS TJ Tesla Brno | 23:49 | + 9:53 |
20. | Bartoš Martin | VSP | USK Praha | 24:43 | + 10:47 | |
21. | Ouhrabka Lukáš | SPC1902 | C | SPORTICUS team | 25:16 | + 11:20 |
22. | Bártík Vilém | 25:45 | + 11:49 | |||
23. | Bogar Jonáš | 25:59 | + 12:03 | |||
24. | Puchernová Helena | 29:45 | + 15:49 | |||
25. | Ševčík Ondřej | EKP1601 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 31:10 | + 17:14 |
26. | Horová Mína | VSP1855 | C | USK Praha | 32:22 | + 18:26 |
27. | Bogar Tomáš | 32:23 | + 18:27 | |||
28. | König Teodor | SBK1600 | KOB START Blansko | 33:44 | + 19:48 | |
29. | Jirka Martin | SBK1818 | KOB START Blansko | 35:13 | + 21:17 | |
30. | Buri8nek Sam | 36:27 | + 22:31 | |||
31. | Jirka Vašek | VPM1919 | KOS Slavia Plzeň | 41:00 | + 27:04 | |
32. | Hegner Hugo | SPC2009 | SPORTICUS team | 60:51 | + 46:55 | |
König Tobias | SBK1800 | KOB START Blansko | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šmíd Ivo | 53:22 | ||||
2. | Mědílková Iva | SPC7160 | E | SPORTICUS team | 63:32 | + 10:10 |
3. | Kröber Andrea | 71:16 | + 17:54 | |||
4. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | C | OOB SK Chrast | 72:25 | + 19:03 |
5. | Šmíd František | 86:19 | + 32:57 | |||
6. | Sedlák Milan | VRL8504 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 94:36 | + 41:14 | |
7. | Oherová Michaela | 0020003 | 95:21 | + 41:59 | ||
8. | Adamová Eva | ZBM8772 | SK Brno Žabovřesky | 100:46 | + 47:24 | |
9. | Řezníčková Hana | CHT6051 | C | OOB SK Chrast | 106:28 | + 53:06 |
10. | Knitlová Eva | 122:45 | + 69:23 | |||
11. | Burda Filip | NNN10 | Neregistrovaní | 164:20 | + 110:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dudešková Soňa | 63:54 | ||||
2. | Koudelka Pavel | 63:56 | + 0:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryglová Beáta | TBM1158 | C | KOS TJ Tesla Brno | 24:26 | 4254 | |
2. | La Carbonara Noemi | TBM1156 | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:54 | + 1:28 | 4030 |
3. | Jirásková Viola | VSP1151 | C | USK Praha | 27:59 | + 3:33 | 3711 |
4. | Ouhrabková Bára | SPC1256 | C | SPORTICUS team | 28:46 | + 4:20 | 3591 |
5. | Jirásková Mia | VSP1150 | C | USK Praha | 33:06 | + 8:40 | 2927 |
6. | Mrázková Berta | SJC1151 | C | Sportcentrum Jičín | 33:48 | + 9:22 | 2820 |
7. | Tomešová Evelína | SJC1150 | C | Sportcentrum Jičín | 37:55 | + 13:29 | 2189 |
8. | Odvodyová Nikola | XPU1252 | C | PARDUBICE BIKERS | 38:08 | + 13:42 | 2156 |
9. | Křížová Magdalena | XPU1257 | C | PARDUBICE BIKERS | 40:58 | + 16:32 | 1722 |
10. | Malá Lucie | TBM1165 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:15 | + 17:49 | 1526 |
11. | Ryglová Šárka | TBM1160 | C | KOS TJ Tesla Brno | 43:38 | + 19:12 | 1314 |
12. | Zajícová Zuzana | VRL1355 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:32 | + 24:06 | 563 |
13. | Šňupárková Barborka | ZUP1150 | C | MTBO ČZU Praha | 53:02 | + 28:36 | 0 |
14. | Chaloupková Klára | SBK1250 | C | KOB START Blansko | 62:27 | + 38:01 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Akrmanová Jana | SPC0952 | C | SPORTICUS team | 48:14 | 5046 | |
2. | Rypáčková Šárka | SPC1151 | C | SPORTICUS team | 49:42 | + 1:28 | 4902 |
3. | Vozková Veronika | BLI1050 | C | MTBO Bludný kořen | 51:33 | + 3:19 | 4721 |
4. | Kalinová Lisa | SPC1158 | C | SPORTICUS team | 57:47 | + 9:33 | 4109 |
5. | Šimková Anežka | LME0950 | C | SK Los Mělník | 60:52 | + 12:38 | 3807 |
6. | Veselá Julie | ZUP1051 | C | MTBO ČZU Praha | 70:50 | + 22:36 | 2828 |
7. | Fukátková Ludmila | XPU1053 | C | PARDUBICE BIKERS | 103:24 | + 55:10 | 0 |
Wohanková Michaela | VRL1151 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | 0 | ||
Jirásková Laura | VSP0952 | C | USK Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryglová Adéla | TBM0857 | C | KOS TJ Tesla Brno | 90:23 | 5682 | |
2. | Kalinová Ella | SPC0961 | C | SPORTICUS team | 110:26 | + 20:03 | 4752 |
3. | Nagyová Zuzana | TJN0863 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 118:32 | + 28:09 | 4376 |
4. | Faltejsková Laura | XPU0750 | C | PARDUBICE BIKERS | 130:16 | + 39:53 | 3832 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kadlecová Tereza | VEY0650 | E | YETTI Vejprty | 93:17 | 6468 | |
2. | Mulíčková Markéta | TBM0362 | E | KOS TJ Tesla Brno | 105:00 | + 11:43 | 5787 |
3. | Folprechtová Julie | ZUP0650 | C | MTBO ČZU Praha | 108:35 | + 15:18 | 5579 |
4. | Zemková Pavlína | SLA0551 | C | SKOB Slaný | 117:26 | + 24:09 | 5064 |
5. | Kadaníková Tereza | XPU0552 | C | PARDUBICE BIKERS | 166:28 | + 73:11 | 2215 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bogarová Adélka | VSP9050 | C | USK Praha | 91:43 | 7754 | |
2. | Perůtková Jindra | LCE8989 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 98:14 | + 6:31 | 7261 |
3. | Mrázková Romana | SJC8351 | E | Sportcentrum Jičín | 101:19 | + 9:36 | 7028 |
4. | Pospíšková Magdalena | TBM9150 | E | KOS TJ Tesla Brno | 103:58 | + 12:15 | 6827 |
5. | Tomešová Daniela | SJC8451 | E | Sportcentrum Jičín | 105:47 | + 14:04 | 6690 |
6. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk | 106:19 | + 14:36 | 6649 |
7. | Nováková Lenka | EKP8062 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 106:49 | + 15:06 | 6611 |
8. | Grycová Veronika | TBM9859 | C | KOS TJ Tesla Brno | 108:16 | + 16:33 | 6502 |
9. | Puchernová Zuzana | TAP8453 | C | KOB Tretra Praha | 108:55 | + 17:12 | 6453 |
10. | Jirková Lenka | SBK8383 | C | KOB START Blansko | 115:30 | + 23:47 | 5954 |
11. | Kovářová Eva | SJC8759 | C | Sportcentrum Jičín | 117:56 | + 26:13 | 5770 |
12. | Puchernová Radka | ZUP8759 | C | MTBO ČZU Praha | 120:25 | + 28:42 | 5582 |
13. | Štěpánová Dita | DOB7956 | C | KOB Dobruška | 131:08 | + 39:25 | 4771 |
14. | Křístková Veronika | SBK8379 | C | KOB START Blansko | 140:32 | + 48:49 | 4060 |
15. | Jirková Petra | VPM8450 | C | KOS Slavia Plzeň | 142:24 | + 50:41 | 3919 |
16. | Veruňáková Petra | TAP8350 | C | KOB Tretra Praha | 172:18 | + 80:35 | 1656 |
17. | Horová Klára | VSP8455 | C | USK Praha | 172:30 | + 80:47 | 1641 |
Königová Jana | SBK8661 | C | KOB START Blansko | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Folprechtová Kateřina | ZUP7452 | E | MTBO ČZU Praha | 83:26 | 8259 | |
2. | La Carbonara Hana | TBM7652 | C | KOS TJ Tesla Brno | 87:06 | + 3:40 | 7922 |
3. | Kalinová Markéta | SPC8259 | E | SPORTICUS team | 89:23 | + 5:57 | 7712 |
4. | Pařízková Věrka | SMR7151 | C | SNS Smržovka | 89:51 | + 6:25 | 7669 |
5. | Veselá Iva | ZUP7551 | C | MTBO ČZU Praha | 95:40 | + 12:14 | 7134 |
6. | Akrmanová Jitka | SPC7651 | C | SPORTICUS team | 96:54 | + 13:28 | 7021 |
7. | Honsová Lenka | SMR7750 | C | SNS Smržovka | 100:05 | + 16:39 | 6728 |
8. | Malá Alice | TBM7991 | C | KOS TJ Tesla Brno | 105:47 | + 22:21 | 6204 |
9. | Jašková Šárka | ABR7751 | C | A-team MTBO | 107:34 | + 24:08 | 6040 |
10. | Lánerová Leona | ABR7752 | C | A-team MTBO | 113:13 | + 29:47 | 5521 |
11. | Kuncová Jana | VRB7850 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 124:37 | + 41:11 | 4473 |
12. | Poláková Veronika | CHA8150 | C | OK Chrastava | 127:50 | + 44:24 | 4177 |
13. | Itaniemi Janita | GIG8051 | C | GIGANT Orienteering | 135:50 | + 52:24 | 3442 |
14. | Zemková Helena | SLA7450 | C | SKOB Slaný | 164:10 | + 80:44 | 838 |
15. | Janků Kateřina | KVS7450 | C | SKOB Kobra Vsetín | 166:31 | + 83:05 | 622 |
Jirásková Markéta | VSP7653 | C | USK Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maliňáková Eva | KVS6551 | C | SKOB Kobra Vsetín | 100:46 | 6439 | |
2. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 101:40 | + 0:54 | 6382 |
3. | Doleželová Iva | GIG7150 | C | GIGANT Orienteering | 102:13 | + 1:27 | 6348 |
4. | Abelová Ivana | STB6798 | C | TJ Stadion Nový Bor | 104:17 | + 3:31 | 6218 |
5. | Švarcbachová Jaroslava | KNC6754 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 119:25 | + 18:39 | 5265 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dohnalová Jindra | ABR6251 | C | A-team MTBO | 73:57 | 6855 | |
2. | Lacigová Ivana | VSP5950 | C | USK Praha | 84:40 | + 10:43 | 6031 |
3. | Pospíšková Luisa | TBM5959 | C | KOS TJ Tesla Brno | 86:02 | + 12:05 | 5926 |
4. | Bochenková Jana | DOR6150 | C | OK Dobříš | 110:45 | + 36:48 | 4025 |
5. | Perůtková Ivana | KVS5850 | C | SKOB Kobra Vsetín | 119:09 | + 45:12 | 3379 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veličková Monika | ABR8951 | C | A-team MTBO | 77:44 | 2767 | |
2. | Lamichová Martina | XHK9150 | C | MTBO Hradec Králové | 80:42 | + 2:58 | 2670 |
3. | Matoušková Petra | BLI7650 | C | MTBO Bludný kořen | 85:20 | + 7:36 | 2519 |
4. | Graubnerová Eliška | TZL0056 | C | SKOB Zlín | 99:20 | + 21:36 | 2062 |
5. | Rovensky Dagmar | 21A8050 | OLT Transdanubien | 114:31 | + 36:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Martina | TBM8650 | E | KOS TJ Tesla Brno | 104:52 | 10489 | |
2. | Kubínová Romana | SKV9452 | E | TJ Slovan Karlovy Vary | 112:48 | + 7:56 | 9783 |
3. | Paulíčková Renata | SJI8057 | E | OK Jihlava | 116:13 | + 11:21 | 9478 |
4. | Haltof Ewa | ABR9499 | E | A-team MTBO | 117:02 | + 12:10 | 9405 |
5. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | E | Sportcentrum Jičín | 122:04 | + 17:12 | 8957 |
6. | Musilová Vendula | SJC8355 | E | Sportcentrum Jičín | 122:29 | + 17:37 | 8920 |
7. | Hvězdářová Tereza | SPC9271 | E | SPORTICUS team | 123:04 | + 18:12 | 8868 |
8. | Kamererová Valerie | STB9450 | E | TJ Stadion Nový Bor | 130:16 | + 25:24 | 8226 |
9. | Uhnavá Markéta | TBM8485 | E | KOS TJ Tesla Brno | 135:46 | + 30:54 | 7736 |
10. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | E | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 142:29 | + 37:37 | 7138 |
11. | Beržinská Soňa | SBK8554 | E | KOB START Blansko | 163:47 | + 58:55 | 5240 |
Chamraďa Natali | GIG0450 | E | GIGANT Orienteering | DISK | 0 | ||
Drobníková Markéta | SJC8450 | E | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 | ||
Nedomlelová Lucie | XHK0250 | E | MTBO Hradec Králové | DISK | 0 |