Rankingové výsledky

Sport: OB, Závod: 20.10.2019 - Oblastní žebříček

5048     D21L                  20.10.2019 RVP = 8349  IP = 1    Faktor = 0
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Štičková Anna                  SSU9651  39:05  8534  9370
  2 Luštická Lucie                 TUR8650  40:05  8325  7421
  3 Hiršová Gabriela               ZBM9651  40:44  8189  8471
  4 Poloprutská Markéta            TUR9252  43:23  7635   881
  5 Martanová Lea                  VLI0555  43:48  7548  7296
  6 Benešová Lucie                 SJC8951  44:12  7465  7902
  7 Sokolářová Šárka               TUR9999  45:20  7228  7297
  8 Martanová Elin                 VLI0252  46:32  6977  7214
  9 Gregorová Kamila               CTB8151  48:16  6615  8503
 10 Omová Michaela                 TUR8153  49:09  6431  6945
 11 Knížková Šárka                 CHA9850  51:04  6030  5441
 12 Zabořilová Romana              JEN7457  51:17  5985  5587
 13 Neradová Alena                 TUR8551  52:25  5748  7173
 14 Kubátová Jana                  CHA9152  52:39  5700  6830
 15 Kolaja Ehlerová Jana           VLI8055  53:13  5581  6218
 16 Kořínková Zuzana               TUR9253  55:14  5160  6858
 17 Heřmánková Pavla               TUR7777  55:20  5139   834
 18 Dolejší Kateřina               DOK0156  57:49  4620  1257
 19 Riby Rose                      LTP0051  57:50  4617  5708
 20 Kurková Martina                SMR8850  59:12  4331  2900
 21 Posseltová Tereza              TJN9252  60:58  3962  4565
 22 Hrobařová Lenka                ASU7751  61:18  3893  5476
 23 Kašková Kateřina               CHA7850  64:16  3273  7500
 24 Henychová Zuzana               VLI6151  64:32  3217  4974
 25 Horová Magda                   VSP5450  67:02  2695  4033
 26 Rydlová Eva                    FSP8989  67:30  2597  4813
 27 Skácelová Marie                VLI7552  68:48  2326     0
 28 Studničná Lenka                FSP8650  80:19     0  5167
 29 Sieglová Dagmar                MFP7050   DISK     0   778
 30 Mašínová Anna                  TJN0152   DISK     0  1252
#
5048     H21L                  20.10.2019 RVP = 8960  IP = 1    Faktor = 0
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Kubát Pavel                    PHK9101  37:32  9455  9529
  2 Fürst Matouš                   DOK9602  40:15  8842  8164
  3 Wolf Daniel                    TUR9100  41:24  8583  8261
  4 Baier Martin                   TUR7603  42:35  8316  7554
  5 Vlček Martin                   TUR8702  43:33  8098  7105
  6 Nykodým Miloš                  ZBM9005  43:54  8019 10000
  7 Habán Ivo                      VLI7707  45:18  7703  7501
  8 Žemlík Pavel                   TUR7135  46:20  7470  7188
  9 Dlabaja Tomáš                  TUR8303  46:27  7444  8103
 10 Pospíšil Vítek                 PGP6803  46:48  7365  6861
 11 Thoř Tomáš                     TUR9904  47:20  7245  7926
 12 Hájek Kryštof                  TUR0212  47:27  7219  2308
 13 Tkáč Matěj                     TJN0401  49:20  6794  3343
 14 Zakouřil Vít                   TUR9301  49:36  6734  7501
 15 Wolf Filip                     TUR9701  49:37  6730  7991
 16 Kozák Petr                     KAM6501  49:56  6658     0
 17 Beneš Jan                      SJC8703  50:04  6628  7722
 18 Bogar Kryštof                  BOR9402  50:18  6576  6809
 19 Buk Michal                     ROU9601  51:15  6361  6681
 20 Kovář Miroslav                 SJC8104  51:20  6343  7191
 21 Drahoňovský Aleš               TUR7201  51:56  6207  6580
 22 Karatsiolis Kryštof            TUR9901  52:04  6177  7315
 23 Zalaba Tomáš                   SJC0101  52:06  6170  6816
 24 Slezák Zdeněk                  LCE8902  52:57  5978  7338
 25 Svoboda Honza                  SMR7901  53:25  5873  4162
 26 Martan Jiří                    VLI7300  53:57  5753  6801
 27 Mašata Roman                   PHK7107  54:37  5602  5262
 28 Kamenický Jeroným              OSN9549  55:20  5441  8384
 29 Kadavý Petr                    CHA7800  55:53  5316  6001
 30 Pachnik Wojciech               DOB9101  56:02  5283  5481
 31 Švihovský Jaromír              SJC8005  56:33  5166  7223
 32 Schulhof Jan                   TUR8900  59:59  4392  8627
 33 Gregor Martin                  DKP7705  60:23  4302  5767
 34 Čechlovský Jan                 CHA9300  62:05  3918  5745
 35 Průša Michal                   VSP7310  62:41  3783  5241
 36 Hrouda Martin                  FSP7612  64:08  3456  5512
 37 Semík Luboš                    KAM6201  64:30  3373  1267
 38 Nitsch Karel                   FSP7611  66:55  2828  4253
 39 Zabořil Vojtěch                TUR0110  67:12  2764  1825
 40 Fürst Aleš                     LLI6801  75:58   787     0
 41 Žáček Martin                   FSP6803  77:46   381  1232
 42 Štěpán Petr                    LDC7301  77:51   362     0
 43 Henych Petr                    VLI6001 101:53     0  5557
 44 Hyka Jan                       TUR9002   DISK     0     0
 45 Szenczi Gabriel                VLI8700   DISK     0  4601
 46 Kobr Tomáš                     TJN8901   DISK     0  7160
#