ORIS
Přihlášení
Nápověda
Kalendář závodů
Kalendář závodů
OB
LOB
MTBO
TRAIL
Školení
GPS záznamy
Výchozí kalendář
Žebříčky
OB
Český pohár
Žebříček A
Žebříček B Čechy
Žebříček B Morava
Oblastní žebříčky
Všechny OB žebříčky
MTBO
Český pohár
Červená skupina
LOB
Český pohár
TRAIL
Český pohár
Adresář klubů
Adresář klubů ČSOS
Ranking
OB
Ranking
Ranking - přehled
Ranking - závody
Ranking veteránů
Ranking veteránů - přehled
Ranking veteránů - závody
MTBO
Ranking
Ranking - přehled
Ranking - závody
TRAIL
Ranking
Nápověda
Nápověda
Časté dotazy
ČSOS
Začít OB
Česky
English
Závod: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)
Pořadatelé děkují všem závodníkům za účast a věří, že závody mezi kupkami pod Králickým Sněžníkem se Vám líbily.
Informace
ORIS ID:
2126
Název:
Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)
Datum:
22.06.2013
Místo konání:
Chata Junior, Kunčice, místní část Starého Města pod Sněžníkem
Start 00:
12:00
Prezentace do:
10:30
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Sport:
OB
Kód závodu:
130622107
Úroveň:
MČR - Mistrovství ČR
Regiony:
ČR - ČR
Disciplína:
KT - Krátká trať
Rank. koeficient:
1.04
Rozhodné datum:
31.05.2013
Mapa:
Kuní vrch, 1:10 000
Souřadnice:
50.1956,16.9432:
Google mapy
,
Mapy.cz - turistická
Přihlášky
1. termín přihlášek:
04.06.2013 23:59
2. termín přihlášek:
07.06.2013 23:59
Půjčení SI:
40 Kč
Bankovní účet, VS, SS:
1904881319/0800, variabilní symbol: číslo klubu podle Adresáře ČSOS
Kategorie
D16, D16A, D16B, D18, D18A, D18B, D20, D20A, D20B, D21, D21A, D21B, D21C, D35, D40, D45, D50, D55, D60, D65, H16, H16A, H16B, H18, H18A, H18B, H20, H20A, H20B, H21, H21A, H21B, H21C, H21D, H35, H40, H45, H50, H55, H60, H65, H70, H75, T2, T4
Doplňkové služby - nabídka
ubytování - tělocvična PÁ/SO (60 Kč), ubytování - tělocvična SO/NE (60 Kč)
Kontakty
Informace:
Web:
http://mcrkt2013.ssu.cz,
e-mail:
severka@razdva.cz
, Zdenka Králová (ředitelka závodu): 728 169 593, Petr Turczer (hlavní rozhodčí): 739 324 013, Václav Král, (přihlášky): 603 545 642
Ředitel závodu:
Králová Zdenka
Hlavní rozhodčí:
Turczer Petr
Stavitel tratí:
Krtička Luděk, Poklop Martin
JURY:
Košárek Pavel, Ondráček Radim, Kolínová Kristýna
Zpracovatel přihlášek:
Král Václav
Zobrazit trasu
Výsledky
Všechny kategorie
(1080)
Rankingové výsledky
Přihlášky
Vše po kategoriích
(1059)
Vše po klubech
(1059)
Doplňkové služby
Přehled vkladů
Odkazy
Web závodu
Rozpis
Stará mapa
Ubytování
Pokyny
Startovka
Výsledky
OB Postupy
Dokumenty
Rozpis
Pokyny
Startovka
Výsledky
Nástroje
Export závodu do kalendáře