Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)

Datum:
22.06.2013
Místo konání:
Chata Junior, Kunčice, místní část Starého Města pod Sněžníkem
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Mapa:
Kuní vrch, 1:10 000
Ředitel závodu:
Králová Zdenka
Hlavní rozhodčí:
Turczer Petr
Stavitel tratí:
Krtička Luděk, Poklop Martin
JURY:
Košárek Pavel, Ondráček Radim, Kolínová Kristýna
Protokol:
Nebyl podán protest. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu. Závodu se zúčastnilo celkem 1080 závodníků.
Kategorie:
D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21A     H21B     H21C     H21D     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     T2     T4    
D16A
2.70 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 23:34
2. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 24:56 + 1:22
3. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 25:04 + 1:30
4. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 25:36 + 2:02
5. Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:15 + 3:41
6. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 27:18 + 3:44
7. Nováková Tereza DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka 27:22 + 3:48
8. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 27:33 + 3:59
9. Odehnalová Klára ABM9956 A KOB Moira Brno 27:40 + 4:06
10. Kovářová Lenka LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:46 + 4:12
11. Kůstková Daniela VIC9898 A OB Vizovice 27:49 + 4:15
12. Červená Adéla SHK9755 A TJ Slavia Hradec Králové 28:52 + 5:18
13. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 29:17 + 5:43
14. Šimůnková Gabriela TAP9755 B KOB TRETRA Praha 30:09 + 6:35
15. Veljačiková Hana SCP9750 C OK Sparta Praha 30:38 + 7:04
16. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 31:31 + 7:57
17. Hudská Ludmila TUR9851 A OOB TJ Turnov 32:12 + 8:38
18. Roškotová Lucie TUR9753 B OOB TJ Turnov 32:55 + 9:21
19. Nováková Lucie BOR9854 B OK Jiskra Nový Bor 33:16 + 9:42
20. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 35:06 + 11:32
21. Kohoutová Barbora BOR9850 B OK Jiskra Nový Bor 35:25 + 11:51
22. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 35:55 + 12:21
23. Hojná Dominika SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec 37:05 + 13:31
24. Vacková Anna SJI9854 B OK Jihlava 37:54 + 14:20
25. Biersaková Dagmar KRL0051 A Kometa Kralovice 41:45 + 18:11
26. Habigerová Jana KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:41 + 38:07
D16B
2.70 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 24:28
2. Odehnalová Tereza ABM9757 A KOB Moira Brno 24:42 + 0:14
3. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 24:43 + 0:15
4. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 25:53 + 1:25
5. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 26:33 + 2:05
6. Peňázová Veronika SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec 27:53 + 3:25
7. Koporová Lenka ZBM9753 B SK Žabovřesky Brno 28:53 + 4:25
8. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 29:00 + 4:32
9. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 29:04 + 4:36
10. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 29:16 + 4:48
11. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 29:32 + 5:04
12. Vyhnálková Barbora MFP9850 A VŠSK MFF UK Praha 29:49 + 5:21
13. Fenclová Tereza LPU9752 A OK Lokomotiva Pardubice 30:30 + 6:02
14. Slavíková Silvie PGP9751 A SK Praga 30:34 + 6:06
15. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 31:19 + 6:51
15. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 31:19 + 6:51
17. Papugová Andrea LCE9752 B OOB TJ Slovan Luhačovice 32:58 + 8:30
18. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 33:09 + 8:41
19. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 35:17 + 10:49
20. Švancárová Veronika KSU9853 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:09 + 12:41
21. Nejezchlebová Barbora TUR9755 B OOB TJ Turnov 39:04 + 14:36
22. Korpasová Tereza LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:26 + 14:58
23. Poláková Tereza TAP9853 B KOB TRETRA Praha 40:52 + 16:24
24. Parkanová Veronika SJH9751 B SJH Jindřichův Hradec 41:29 + 17:01
25. Poláková Kateřina TAP9854 B KOB TRETRA Praha 43:14 + 18:46
26. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 43:26 + 18:58
27. Liberdová Jana TRI9852 B TJ TŽ Třinec 44:31 + 20:03
D18A
3.00 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 A TJ Loko Liberec 27:55
2. Haniszewska Angelika STB9599 A TJ Stadion Nový Bor 28:16 + 0:21
3. Hiršová Gabriela VBM9651 A VSK Mendelu Brno 29:37 + 1:42
4. Hlubučková Kristýna KAM9551 A SK Kamenice 30:57 + 3:02
5. Šiková Karolína LPM9651 A OK Lokomotiva Plzeň 31:01 + 3:06
6. Procházková Marie KAM9554 A SK Kamenice 31:04 + 3:09
7. Doleželová Kateřina LPU9558 A OK Lokomotiva Pardubice 31:25 + 3:30
8. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 33:36 + 5:41
9. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 33:43 + 5:48
10. Koderičová Tereza LTU9651 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:52 + 5:57
11. Sabelová Markéta TRI9656 A TJ TŽ Třinec 34:37 + 6:42
12. Končáková Klára LCE9555 B OOB TJ Slovan Luhačovice 35:01 + 7:06
13. Hošeková Vanda 42S9651 C Slávia Žilinská univerzita Žilina 35:24 + 7:29
14. Šmejcová Anna SJC9552 B Sportcentrum Jičín 35:30 + 7:35
15. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 37:07 + 9:12
16. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 41:51 + 13:56
17. Čížková Markéta ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov 45:28 + 17:33
18. Myslivcová Markéta SHK9650 C TJ Slavia Hradec Králové 48:46 + 20:51
19. Otrusinová Jana ABM9560 A KOB Moira Brno 51:03 + 23:08
D18B
2.90 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cych Weronika PHK9696 A OK 99 Hradec Králové 27:59
2. Chládková Simona LPU9658 A OK Lokomotiva Pardubice 29:33 + 1:34
3. Petrasová Zuzana VAM9653 A OOB Vamberk 30:12 + 2:13
4. Šiková Barbora LPM9650 A OK Lokomotiva Plzeň 30:42 + 2:43
5. Hančová Petra VRL9652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:49 + 2:50
6. Šňupárková Anna DKP9652 A Oddíl OB Kotlářka 32:26 + 4:27
7. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 33:02 + 5:03
8. Hoidekrová Lucie LLI9552 A TJ Loko Liberec 33:19 + 5:20
9. Papugová Martina LCE9551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 34:19 + 6:20
10. Pavlů Kateřina PGP9554 A SK Praga 34:58 + 6:59
11. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 37:23 + 9:24
12. Kulhavá Eliška LPU9657 A OK Lokomotiva Pardubice 39:46 + 11:47
13. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:05 + 19:06
14. Lamanecová Radka 20S9651 C TJ Čingov Spišská Nová Ves 48:31 + 20:32
15. Žandová Marcela SKV9653 A TJ Slovan Karlovy Vary 53:12 + 25:13
Vališová Martina OSN9696 B SK OS Nové Město n. M. DISK
D20A
3.00 km, 160 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7539
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horčičková Vendula UOL9353 E SK UP Olomouc 28:05 8036
2. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 28:51 + 0:46 7827
3. Tužilová Magdaléna RBK9452 A SK Radioklub Blansko 29:27 + 1:22 7664
4. Chromá Kateřina ZBM9451 A SK Žabovřesky Brno 29:32 + 1:27 7641
4. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 29:32 + 1:27 7641
6. Dlouhá Hana DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka 31:28 + 3:23 7115
7. Kamererová Valerie KAM9452 A SK Kamenice 31:41 + 3:36 7056
8. Szeliga Malgorzata STB9399 A TJ Stadion Nový Bor 31:58 + 3:53 6978
9. Kulhavá Šárka LPU9357 R OK Lokomotiva Pardubice 32:27 + 4:22 6847
10. Preikšaite Akvile 20L C Lithuanian junior team 32:43 + 4:38
11. Šrámková Michaela SJH9352 R SJH Jindřichův Hradec 32:44 + 4:39 6770
12. Koláriková Lucie TZL9451 A SKOB Zlín 33:02 + 4:57 6688
13. Myslivcová Pavla SHK9352 R TJ Slavia Hradec Králové 33:30 + 5:25 6561
14. Ambrazaite Vesta 20L C Lithuanian junior team 33:43 + 5:38
15. Mrázová Pavla KAM9350 A SK Kamenice 33:56 + 5:51 6443
16. Kolářová Renáta ASU9351 A Magnus Orienteering 34:57 + 6:52 6166
17. Křivancová Zdeňka LBE9450 B TJ Lokomotiva Beroun 34:58 + 6:53 6162
18. Jeřábková Jitka TZL9453 A SKOB Zlín 35:09 + 7:04 6112
19. Kuberková Lucie LPM9451 A OK Lokomotiva Plzeň 36:30 + 8:25 5744
20. Janů Hana KSU9393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:14 + 9:09 5545
21. Pijáková Barbora 011 C KOB Sokol Pezinok 42:43 + 14:38
22. Chroustová Lenka ZBM9457 B SK Žabovřesky Brno 43:27 + 15:22 3852
D20B
3.00 km, 150 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7624
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tesařová Markéta ZBM9456 R SK Žabovřesky Brno 25:20 8177
2. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 25:41 + 0:21 8070
3. Stankiewicz Agata 38P9450 C UKS Orientus Lodz 27:18 + 1:58
4. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 27:27 + 2:07 7535
5. Benešová Jana SJH9451 A SJH Jindřichův Hradec 27:34 + 2:14 7499
6. Novotná Markéta PHK9451 E OK 99 Hradec Králové 27:46 + 2:26 7439
7. Chvalová Věra LPM9452 R OK Lokomotiva Plzeň 28:09 + 2:49 7323
8. Sokolová Ludmila ASU9499 R Magnus Orienteering 28:11 + 2:51 7312
9. Radzivonaite Milda 20L C Lithuanian junior team 28:57 + 3:37
10. Kosová Štěpánka TRI9458 A TJ TŽ Třinec 29:12 + 3:52 7004
11. Koporová Petra ZBM9353 R SK Žabovřesky Brno 29:52 + 4:32 6802
12. Kožinová Anna PGP9350 R SK Praga 30:12 + 4:52 6701
13. Tesařová Marcela AOP9450 A Přátelé orientačního běhu Opava 31:03 + 5:43 6443
14. Fundová Eliška SHK9351 A TJ Slavia Hradec Králové 31:14 + 5:54 6388
15. Kubínová Romana SKV9452 A TJ Slovan Karlovy Vary 32:23 + 7:03 6039
16. Szlendak Joanna LCE9352 A OOB TJ Slovan Luhačovice 32:37 + 7:17 5968
17. Voborníková Alena LPU9458 A OK Lokomotiva Pardubice 34:27 + 9:07 5412
18. Hnilicová Šárka KSU9493 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:56 + 9:36 5266
19. Šarmanová Alena AOP9352 B Přátelé orientačního běhu Opava 34:59 + 9:39 5251
20. Svobodová Radka AOP9452 A Přátelé orientačního běhu Opava 35:49 + 10:29 4998
21. Mikulášová Helena PGP9353 B SK Praga 37:34 + 12:14 4467
22. Hegerová Petra RBK9355 B SK Radioklub Blansko 38:50 + 13:30 4083
23. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 42:32 + 17:12 2961
24. Kamenická Kateřina PHK9353 A OK 99 Hradec Králové 51:51 + 26:31 136
25. Skurková Vendula BFM9353 C SKOB Frýdek - Místek 100:50 + 75:30 0
D21A
3.90 km, 190 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9191
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Brožková Radka SJC8456 E Sportcentrum Jičín 32:39 10093
2. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 35:26 + 2:47 9324
3. Hermanová Zuzana LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice 35:40 + 3:01 9259
4. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 35:41 + 3:02 9255
5. Hepnerová Martina SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové 36:20 + 3:41 9075
6. Kovářová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 37:06 + 4:27 8863
7. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 37:18 + 4:39 8808
8. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 37:20 + 4:41 8799
9. Folbrechtová Šárka BOR9051 R OK Jiskra Nový Bor 37:36 + 4:57 8725
10. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 38:10 + 5:31 8568
11. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 38:24 + 5:45 8504
12. Holinková Hana ZPV6777 R KOB ZPV Prostějov 40:57 + 8:18 7799
13. Chmelařová Michaela SHK9151 C TJ Slavia Hradec Králové 41:24 + 8:45 7675
14. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 41:44 + 9:05 7582
15. Ugrayová Kristína TKE9254 C Akademik TU Košice 43:01 + 10:22
16. Uhlíková Tereza TUR9151 C OOB TJ Turnov 43:41 + 11:02 7043
17. Mezníková Lucie ZBM9150 C SK Žabovřesky Brno 44:21 + 11:42 6859
18. Petrželová Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:43 + 12:04 6758
19. Kilarská Marcela VSP7151 C USK Praha 44:48 + 12:09 6735
20. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 44:57 + 12:18 6693
21. Soukupová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 45:16 + 12:37 6606
22. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 46:06 + 13:27 6375
23. Svobodná Madla DKP9154 C Oddíl OB Kotlářka 47:36 + 14:57 5961
24. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:39 + 15:00 5947
25. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 47:42 + 15:03 5933
26. Šámalová Ludmila PGP9252 C SK Praga 49:50 + 17:11 5344
27. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 50:11 + 17:32 5247
28. Stulíková Barbora SHK8552 C TJ Slavia Hradec Králové 51:01 + 18:22 5017
29. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 51:45 + 19:06 4814
30. Bednářová Michala VAM8951 C OOB Vamberk 55:26 + 22:47 3796
31. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 55:46 + 23:07 3704
D21B
3.90 km, 190 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9420
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Duchová Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 34:30 10144
2. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 34:58 + 0:28 10016
3. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 37:51 + 3:21 9226
4. Poklopová Lenka UOL8951 R SK UP Olomouc 37:55 + 3:25 9208
5. Novotná Tereza PHK9255 E OK 99 Hradec Králové 38:15 + 3:45 9117
6. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 38:23 + 3:53 9080
7. Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno 38:39 + 4:09 9007
8. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 38:54 + 4:24 8939
9. Vávrová Veronika ASU8598 R Magnus Orienteering 39:17 + 4:47 8834
10. Teplá Karolína SHK9251 R TJ Slavia Hradec Králové 39:33 + 5:03 8761
11. Košárková Iva AOP8152 R Přátelé orientačního běhu Opava 40:00 + 5:30 8637
12. Mechlová Lenka SHK9051 C TJ Slavia Hradec Králové 40:29 + 5:59 8505
13. Hlavová Jindra ZBM8989 R SK Žabovřesky Brno 40:34 + 6:04 8482
14. Mádlová Věra ZBM8951 E SK Žabovřesky Brno 40:41 + 6:11 8450
15. Čermáková Magdalena UOL9155 C SK UP Olomouc 41:21 + 6:51 8267
16. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:25 + 6:55 8249
17. Kubátová Zuzka NPA9151 C SK LOB Nová Paka 41:48 + 7:18 8144
18. Plochová Dominika DKP8651 C Oddíl OB Kotlářka 41:56 + 7:26 8108
19. Dokoupilová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 43:07 + 8:37 7784
20. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 44:07 + 9:37 7510
21. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 44:47 + 10:17 7327
22. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 46:16 + 11:46 6921
23. Špicarová Michaela SJC8754 C Sportcentrum Jičín 47:42 + 13:12 6528
24. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 48:07 + 13:37 6414
25. Pavlíková Jitka LIT8352 C KOB Chemopetrol Litvínov 51:08 + 16:38 5588
26. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 52:43 + 18:13 5154
27. Staňková Lucie DOB8756 C KOB Dobruška 53:12 + 18:42 5022
28. Jebavá Lucie VRL9254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:20 + 19:50 4711
29. Doležalová Lenka SHK8256 C TJ Slavia Hradec Králové 55:20 + 20:50 4437
Dudzinska Paulina 31P C UKS ARKADY Raszkow DISK
D21C
4.10 km, 175 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9175
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Machútová Lucie AOP8851 C Přátelé orientačního běhu Opava 35:26 9618
2. Macinská Jana PHK8666 E OK 99 Hradec Králové 35:29 + 0:03 9604
3. Topinková Monika PHK8051 R OK 99 Hradec Králové 36:14 + 0:48 9404
4. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 36:25 + 0:59 9355
5. Przyczková Michaela LPU8499 R OK Lokomotiva Pardubice 36:49 + 1:23 9248
6. Hrstková Vladěna PGP8753 R SK Praga 38:34 + 3:08 8781
7. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 39:00 + 3:34 8665
8. Jakobová Adélka UOL9052 E SK UP Olomouc 39:26 + 4:00 8549
9. Čepová Daniela PHK8951 C OK 99 Hradec Králové 40:30 + 5:04 8264
10. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 40:39 + 5:13 8224
11. Margoldová Barbora DKP8654 C Oddíl OB Kotlářka 40:53 + 5:27 8162
12. Petráčková Klára LPU9261 C OK Lokomotiva Pardubice 40:57 + 5:31 8144
13. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 42:15 + 6:49 7797
14. Škodová Petra LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice 42:43 + 7:17 7672
15. Labašová Katarína ASU8351 R Magnus Orienteering 42:53 + 7:27 7627
16. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 43:21 + 7:55 7503
17. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 43:45 + 8:19 7396
18. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 44:07 + 8:41 7298
19. Valachová Martina LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice 45:31 + 10:05 6924
20. Krejčíková Marie TZL9252 R SKOB Zlín 45:47 + 10:21 6853
21. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:35 + 11:09 6639
22. Peterová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 48:01 + 12:35 6256
23. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 48:44 + 13:18 6064
24. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 48:54 + 13:28 6020
24. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 48:54 + 13:28 6020
26. Palasová Petra ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno 49:02 + 13:36 5984
27. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 50:23 + 14:57 5624
28. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 50:54 + 15:28 5486
29. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 55:01 + 19:35 4386
30. Segal Yael 13I C Israel ZIV Team 62:57 + 27:31
Gabrovská Lucie TAP8854 C KOB TRETRA Praha DISK 0
D35
3.00 km, 160 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 29:33
2. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 31:23 + 1:50
3. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 31:46 + 2:13
4. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 33:36 + 4:03
5. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 34:00 + 4:27
6. Svobodová Jitka DCE7450 C KOB Dobřichovice 34:11 + 4:38
7. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 35:52 + 6:19
8. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 36:26 + 6:53
9. Dvořáčková Jana TTR7852 C OOB Třebíč 36:47 + 7:14
10. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 36:59 + 7:26
11. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 37:03 + 7:30
12. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 38:56 + 9:23
13. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:34 + 11:01
14. Krejčiříková Nikol BBM7850 C BETA URSUS Orienteering 41:42 + 12:09
15. Fejková Marcela SJC7751 C Sportcentrum Jičín 42:53 + 13:20
16. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:09 + 13:36
17. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 44:27 + 14:54
18. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 44:31 + 14:58
19. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 44:34 + 15:01
20. Richterová Nataša ADA7451 C OOB TJ Spartak Adamov 45:27 + 15:54
21. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:14 + 16:41
21. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 46:14 + 16:41
23. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 46:41 + 17:08
24. Smrčková Věra KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:20 + 27:47
25. Dastychová Alexandra PEN7450 C OK RECO Sport 69:59 + 40:26
26. Meir Anat 13I C Israel ZIV Team 113:30 + 83:57
D40
2.90 km, 145 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 27:22
2. Kamenická Lenka OSN6955 C SK OS Nové Město n. M. 27:29 + 0:07
3. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 28:32 + 1:10
4. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 29:33 + 2:11
5. Švadlenová Ivana CHC7151 C K.O.B. Choceň 32:07 + 4:45
6. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 33:04 + 5:42
7. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 33:13 + 5:51
8. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 33:49 + 6:27
9. Čechová Zuzana SJI6951 C OK Jihlava 33:55 + 6:33
10. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 34:10 + 6:48
11. Bejčková Jana DKL7150 C KOB Kladno 35:09 + 7:47
12. Kašparová Šárka AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opava 35:11 + 7:49
13. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:22 + 8:00
14. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 36:09 + 8:47
15. Kostková Jana AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opava 37:14 + 9:52
16. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 37:18 + 9:56
17. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 38:24 + 11:02
18. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 41:06 + 13:44
19. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Baník Havířov 41:21 + 13:59
20. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 44:32 + 17:10
21. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:53 + 19:31
22. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:41 + 20:19
23. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 48:01 + 20:39
24. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 49:35 + 22:13
25. Valíková Petra AOP7351 C Přátelé orientačního běhu Opava 53:55 + 26:33
26. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 101:22 + 74:00
D45
2.50 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilcová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 25:46
2. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 27:37 + 1:51
3. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 28:21 + 2:35
4. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 28:29 + 2:43
5. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 29:03 + 3:17
6. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 29:14 + 3:28
7. Kaplanová Iva LPU6859 C OK Lokomotiva Pardubice 29:35 + 3:49
8. Šmelíková Jana TKE6653 C Akademik TU Košice 29:49 + 4:03
9. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 30:02 + 4:16
10. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 30:20 + 4:34
11. Barcíková Renáta AOP6753 C Přátelé orientačního běhu Opava 31:20 + 5:34
12. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 31:24 + 5:38
13. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 31:38 + 5:52
14. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:07 + 6:21
15. Teplá Hana SHK6561 C TJ Slavia Hradec Králové 32:33 + 6:47
16. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 32:55 + 7:09
17. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 33:15 + 7:29
18. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Baník Havířov 33:17 + 7:31
19. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:27 + 7:41
20. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 34:04 + 8:18
21. Tichá Jana TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 34:09 + 8:23
22. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 34:10 + 8:24
22. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 34:10 + 8:24
24. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 34:56 + 9:10
25. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 35:06 + 9:20
26. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Sokol Hostivice 35:35 + 9:49
27. Misiuniene Irina 20L C Lithuanian junior team 36:10 + 10:24
28. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 39:23 + 13:37
29. Končáková Kateřina HLV6856 C KČT - OB Holešov 41:09 + 15:23
30. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 41:13 + 15:27
31. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 41:14 + 15:28
32. Hadačová Gabriela AOP6751 C Přátelé orientačního běhu Opava 43:27 + 17:41
33. Šimková Hana UOL6653 C SK UP Olomouc 52:35 + 26:49
34. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 58:19 + 32:33
35. Shachar Noiman Anat 13I C Israel ZIV Team 75:27 + 49:41
D50
2.30 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 25:10
2. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 27:42 + 2:32
3. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:36 + 4:26
4. Glabazňová Jana AOP6151 C Přátelé orientačního běhu Opava 30:41 + 5:31
5. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 31:32 + 6:22
6. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 31:40 + 6:30
7. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 32:51 + 7:41
8. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 34:50 + 9:40
9. Kolovská Ilona LPM6352 C OK Lokomotiva Plzeň 35:52 + 10:42
10. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 35:53 + 10:43
11. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 36:52 + 11:42
12. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 37:12 + 12:02
13. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:51 + 13:41
14. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 39:15 + 14:05
15. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 43:44 + 18:34
16. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:08 + 19:58
17. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 45:59 + 20:49
18. Ruth Aloush 13I C Israel ZIV Team 58:07 + 32:57
D55
2.20 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 28:07
2. Řezníková Renáta AOP5451 C Přátelé orientačního běhu Opava 29:57 + 1:50
3. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 30:12 + 2:05
4. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 30:20 + 2:13
5. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:28 + 2:21
6. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:08 + 4:01
7. Strnadlová Zdeňka SKM5557 C KOB Směr Kroměříž 33:13 + 5:06
8. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 33:56 + 5:49
9. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 34:26 + 6:19
10. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 34:30 + 6:23
11. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 36:35 + 8:28
12. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 38:41 + 10:34
13. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:53 + 13:46
14. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 45:28 + 17:21
15. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 47:22 + 19:15
16. Mishli Lisa 13I C Israel ZIV Team 51:42 + 23:35
17. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 61:06 + 32:59
D60
1.90 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 24:18
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 25:36 + 1:18
3. Neradová Alena LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov 26:30 + 2:12
4. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 27:35 + 3:17
5. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 29:29 + 5:11
6. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:01 + 6:43
7. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 31:38 + 7:20
8. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:43 + 19:25
9. Dalia Ravid 13I C Israel ZIV Team 44:39 + 20:21
10. Varda Inglis 13I C Israel ZIV Team 51:55 + 27:37
11. Čadilová Alena HSU5050 C Horizont klub Šumperk 60:05 + 35:47
D65
1.90 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 29:42
2. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 35:14 + 5:32
3. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 35:53 + 6:11
4. Gavendová Anna TRI4650 C TJ TŽ Třinec 36:54 + 7:12
5. Kupcová Věroslava HSU4850 C Horizont klub Šumperk 40:26 + 10:44
6. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 40:43 + 11:01
7. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 42:26 + 12:44
8. Skoumalová Marie KON4589 C KOB Konice 44:39 + 14:57
9. Da Costa Beck Roni 13I C Israel ZIV Team 71:57 + 42:15
H16A
3.10 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 24:14
2. Netuka Vojtěch SHK9701 A TJ Slavia Hradec Králové 24:41 + 0:27
3. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 24:51 + 0:37
4. Gebrt Jan SHK9801 A TJ Slavia Hradec Králové 25:17 + 1:03
5. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 25:49 + 1:35
6. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 26:42 + 2:28
7. Sýkora Vojtěch LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 26:46 + 2:32
8. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 27:33 + 3:19
9. Ježek Ondřej SLA9701 A SKOB Slaný 27:36 + 3:22
10. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 27:59 + 3:45
11. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 28:42 + 4:28
12. Škvor Ota KAM9900 A SK Kamenice 28:52 + 4:38
13. Vyskočil Štěpán VAM9701 B OOB Vamberk 29:54 + 5:40
14. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 30:07 + 5:53
15. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 30:16 + 6:02
16. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 31:12 + 6:58
17. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha 32:18 + 8:04
18. Pek Daniel SHK9803 B TJ Slavia Hradec Králové 32:24 + 8:10
19. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 32:26 + 8:12
20. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 33:16 + 9:02
21. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:23 + 9:09
22. Janeček Mirek TJN9804 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:23 + 11:09
23. Šmaus Jan TJN9700 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:45 + 11:31
24. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 36:16 + 12:02
25. Svoboda Michael 20C C Foothills Wanderers Orienteering Club Calgary 37:14 + 13:00
26. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 45:13 + 20:59
27. Šebek Petr DKP9903 B Oddíl OB Kotlářka 48:14 + 24:00
28. Čermák Adam PGP9701 B SK Praga 55:21 + 31:07
H16B
3.20 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějka Lukáš LTP9802 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:27
2. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 23:28 + 0:01
3. Hirš Otakar VBM9801 A VSK Mendelu Brno 24:31 + 1:04
4. Jíra Tomáš KAM9802 A SK Kamenice 25:45 + 2:18
5. Bendák Jan LTU9801 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:51 + 2:24
6. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 26:18 + 2:51
7. Kanta Martin LPU9705 A OK Lokomotiva Pardubice 26:57 + 3:30
8. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 27:27 + 4:00
9. Mielec Jaromír AOV9701 A OOB TJ Baník Ostrava 27:42 + 4:15
10. Sláma Dušan TKE9801 C Akademik TU Košice 28:12 + 4:45
10. Kelbl Vladimír ABM9708 A KOB Moira Brno 28:12 + 4:45
12. Lanc Vojtěch TRI9807 A TJ TŽ Třinec 28:47 + 5:20
13. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 29:58 + 6:31
14. Wieczorek Marcin STB9701 B TJ Stadion Nový Bor 30:04 + 6:37
15. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 30:06 + 6:39
16. Otruba Vojtěch JPV9717 B Oddíl OS SK Prostějov 32:46 + 9:19
17. Werner Michal PGP9705 C SK Praga 33:07 + 9:40
18. Birnbaum Adam BOR9802 B OK Jiskra Nový Bor 33:52 + 10:25
19. Madzia Martin TRI9705 B TJ TŽ Třinec 34:33 + 11:06
20. Sedláček Ondřej HLV9732 A KČT - OB Holešov 34:40 + 11:13
21. Bartoš Vojtěch MLA9802 B MLOK Mariánské Lázně 36:47 + 13:20
22. Paukert Lukáš KUO9801 C KOB Ústí nad Orlicí 36:49 + 13:22
23. Padrta Pavel MOV9700 C SKOB Ostrava 43:49 + 20:22
24. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 44:21 + 20:54
25. Šrámek Ondřej KSU9909 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:01 + 23:34
Garstka Jakub 31P C UKS ARKADY Raszkow DISK
H18A
3.50 km, 175 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Patrik TUR9502 A OOB TJ Turnov 26:52
2. Čech Jan SJI9601 A OK Jihlava 27:01 + 0:09
3. Šmelík Martin ASU9644 A Magnus Orienteering 27:45 + 0:53
4. Dzioba Mateusz PHK9500 A OK 99 Hradec Králové 29:04 + 2:12
5. Fürst Matouš LLI9603 A TJ Loko Liberec 29:19 + 2:27
6. Mudrák Štěpán LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice 29:22 + 2:30
7. Illner Vojtěch DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka 30:39 + 3:47
8. Szeliga Bartlomiej STB9601 A TJ Stadion Nový Bor 30:40 + 3:48
9. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK OS Nové Město n. M. 31:11 + 4:19
10. Mašata Matěj PHK9601 A OK 99 Hradec Králové 31:19 + 4:27
11. Glonek Jakub AOV9602 A OOB TJ Baník Ostrava 32:33 + 5:41
12. Veselý Jakub PGP9503 A SK Praga 33:27 + 6:35
13. Dvorský Petr SKM9601 A KOB Směr Kroměříž 35:32 + 8:40
14. Šňupárek Václav DKP9500 A Oddíl OB Kotlářka 35:55 + 9:03
15. Štál Jan SJC9601 A Sportcentrum Jičín 36:27 + 9:35
16. Fajkus Radim JPV9509 B Oddíl OS SK Prostějov 36:29 + 9:37
17. Nejman Stanislav CHA9500 B OK Chrastava 36:32 + 9:40
18. Zlámal David SJC9603 A Sportcentrum Jičín 37:01 + 10:09
19. Sklenář Martin SBR9501 B SKOB Bruntál 37:28 + 10:36
20. Landovský Jakub PGP9601 B SK Praga 37:36 + 10:44
21. Trejbal Václav SHK9604 B TJ Slavia Hradec Králové 39:22 + 12:30
22. Klabouch Martin LPU9615 B OK Lokomotiva Pardubice 41:08 + 14:16
23. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 41:55 + 15:03
24. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 46:49 + 19:57
25. Holoubek Jan BFM9601 C SKOB Frýdek - Místek 59:04 + 32:12
Růžička Karel PHK9502 B OK 99 Hradec Králové DISK
H18B
3.50 km, 175 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 26:29
2. Rzenca Krzysztof 38P9600 C UKS Orientus Lodz 27:26 + 0:57
3. Záděra Pavel BBM9500 A BETA URSUS Orienteering 27:48 + 1:19
4. Hubáček Jonáš LCE9501 A OOB TJ Slovan Luhačovice 27:52 + 1:23
5. Kettner Vojtěch KAM9601 A SK Kamenice 28:05 + 1:36
6. Pavlovec Jan BOR9503 A OK Jiskra Nový Bor 28:29 + 2:00
7. Valeš Jiří LPM9502 C OK Lokomotiva Plzeň 28:58 + 2:29
8. Waněk Adam VRL9501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:06 + 2:37
9. Hruška Jakub ZBM9515 A SK Žabovřesky Brno 29:47 + 3:18
9. Vacek Vojtěch SJI9602 A OK Jihlava 29:47 + 3:18
11. Matuš Vojtěch VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 30:46 + 4:17
12. Janeba Vladimír CHC9602 A K.O.B. Choceň 31:34 + 5:05
13. Křivda Martin CHC9501 A K.O.B. Choceň 31:35 + 5:06
14. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 31:48 + 5:19
15. Hraboš Matěj ASU9547 C Magnus Orienteering 31:50 + 5:21
16. Málek Jan PZR9505 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:26 + 5:57
17. Burda Matěj LDC9602 B KOB Děčín 32:40 + 6:11
18. Boskovský Vojtěch DOK9601 A OK Doksy 32:56 + 6:27
19. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 33:30 + 7:01
20. Jurica Jan LPU9611 B OK Lokomotiva Pardubice 34:06 + 7:37
21. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 37:05 + 10:36
22. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 38:15 + 11:46
23. Koumar František SJI9501 B OK Jihlava 38:32 + 12:03
24. Deml Tomáš LPU9502 A OK Lokomotiva Pardubice 38:50 + 12:21
25. Kaplan Martin LPU9609 A OK Lokomotiva Pardubice 43:17 + 16:48
Picek Štěpán TJN9601 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H20A
3.70 km, 190 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8481
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 28:15 8943
2. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 28:24 + 0:09 8897
3. Parfianowicz Piotr 28P9400 C UNTS Warszawa 28:36 + 0:21
4. Schuster Marek AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opava 29:18 + 1:03 8620
5. Franko David ASU9347 R Magnus Orienteering 29:59 + 1:44 8410
6. Záveský Filip LPU9306 R OK Lokomotiva Pardubice 30:23 + 2:08 8287
6. Horvát Petr ASU9447 A Magnus Orienteering 30:23 + 2:08 8287
8. Tirlikas Martynas 20L C Lithuanian junior team 31:46 + 3:31
9. Argaláš Michal TRI9301 R TJ TŽ Třinec 32:17 + 4:02 7702
10. Misiunas Justas 20L C Lithuanian junior team 32:34 + 4:19
11. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 32:45 + 4:30 7558
12. Semík Ondřej KAM9401 A SK Kamenice 33:28 + 5:13 7337
13. Zakouřil Vít TUR9301 R OOB TJ Turnov 33:29 + 5:14 7332
14. Rychlý Michal TUR9402 A OOB TJ Turnov 33:47 + 5:32 7240
15. Dvořáček Radek ASU9445 A Magnus Orienteering 33:59 + 5:44 7178
16. Kamenický Ondřej PHK9401 A OK 99 Hradec Králové 34:01 + 5:46 7168
17. Kettner Lukáš KAM9403 A SK Kamenice 34:40 + 6:25 6968
18. Pova Ondřej KRL9304 B Kometa Kralovice 35:26 + 7:11 6732
19. Kamenický Tobiáš OSN9339 B SK OS Nové Město n. M. 37:40 + 9:25 6044
20. Obrátil Štěpán ABM9409 A KOB Moira Brno 38:12 + 9:57 5880
21. Lhoták Luboš MAS9301 C KČT Aš 38:17 + 10:02 5855
22. Uhlíř Marek LBE9400 A TJ Lokomotiva Beroun 39:37 + 11:22 5444
23. Buk Jindřich ROU9303 B SKOB Roudnice nad Labem 39:55 + 11:40 5352
24. Zelinka Jan LPU9405 B OK Lokomotiva Pardubice 40:31 + 12:16 5167
25. Dvorský Vojtěch SKM9401 B KOB Směr Kroměříž 43:35 + 15:20 4223
26. Kašpar Michal TZL9308 A SKOB Zlín 44:27 + 16:12 3956
27. Rohel Marek AOV9401 B OOB TJ Baník Ostrava 49:15 + 21:00 2478
H20B
3.80 km, 200 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8409
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Minář Marek ASU9444 R Magnus Orienteering 27:24 9063
2. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 28:45 + 1:21 8648
3. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 29:10 + 1:46 8520
4. Klusáček Jan TTR9301 R OOB Třebíč 29:30 + 2:06 8417
5. Brlica Pavel ZBM9302 A SK Žabovřesky Brno 30:34 + 3:10 8089
5. Grundmann Jan LPU9410 A OK Lokomotiva Pardubice 30:34 + 3:10 8089
7. Morenas Gediminas 20L C Lithuanian junior team 32:05 + 4:41
8. Rusý Tomáš KAM9301 A SK Kamenice 32:26 + 5:02 7515
9. Mušínský Tomáš ASU9348 R Magnus Orienteering 33:29 + 6:05 7192
10. Vavrys Johan LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovice 34:20 + 6:56 6931
11. Čermák Jan LPU9301 R OK Lokomotiva Pardubice 34:48 + 7:24 6787
12. Láznička Jan TZL9405 A SKOB Zlín 35:13 + 7:49 6659
13. Kos Tomáš LPU9303 A OK Lokomotiva Pardubice 35:18 + 7:54 6633
14. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 35:49 + 8:25 6474
15. Vidžiunas Paulius 20L C Lithuanian junior team 36:02 + 8:38
16. Sháněl Jan CHC9402 A K.O.B. Choceň 37:27 + 10:03 5972
17. Staišiunas Viktoras 20L C Lithuanian junior team 38:13 + 10:49
18. Šincl Jiří ASU9446 A Magnus Orienteering 38:38 + 11:14 5608
19. Šmejc Jakub SJC9401 A Sportcentrum Jičín 41:37 + 14:13 4691
20. Šlajs Daniel KRL9403 A Kometa Kralovice 41:55 + 14:31 4598
21. Schäfer Jan TZL9301 A SKOB Zlín 43:25 + 16:01 4137
22. Pěček Martin SKM9301 B KOB Směr Kroměříž 43:42 + 16:18 4050
23. Průcha Pavel BOR9304 B OK Jiskra Nový Bor 44:00 + 16:36 3957
24. Rossmanith Vojta AOP9302 A Přátelé orientačního běhu Opava 46:52 + 19:28 3076
Bartkevičius Algirda 20L C Lithuanian junior team DISK
H21A
5.00 km, 250 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9273
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 34:23 10199
2. Hrobař Štěpán ASU9106 C Magnus Orienteering 37:32 + 3:09 9366
3. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 37:33 + 3:10 9362
4. Smola Michal TZL8131 E SKOB Zlín 37:38 + 3:15 9340
5. Hepner David SHK7601 C TJ Slavia Hradec Králové 37:55 + 3:32 9265
6. Kamenický Jakub PHK9104 C OK 99 Hradec Králové 38:10 + 3:47 9199
7. Flašar Jan PGP8610 E SK Praga 38:22 + 3:59 9146
8. Drahokoupil Aleš CHT8501 R OOB SK Chrast 38:32 + 4:09 9102
9. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 38:34 + 4:11 9093
10. Zbranek Roman ASU8808 E Magnus Orienteering 38:54 + 4:31 9005
11. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:09 + 4:46 8939
12. Procházka Pavel PGP9002 R SK Praga 39:30 + 5:07 8847
13. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 39:43 + 5:20 8789
14. Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno 39:52 + 5:29 8750
15. Štěrba Zbyněk LPU8304 R OK Lokomotiva Pardubice 40:26 + 6:03 8600
16. Cahel Marek LCE8803 R OOB TJ Slovan Luhačovice 40:38 + 6:15 8547
17. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň 40:49 + 6:26 8498
18. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 41:18 + 6:55 8371
19. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 41:30 + 7:07 8318
19. Šabatka Zdeněk SHK8902 C TJ Slavia Hradec Králové 41:30 + 7:07 8318
21. Klapal Jan LPU9006 R OK Lokomotiva Pardubice 41:32 + 7:09 8309
22. Khýn Vítězslav DOB8304 C KOB Dobruška 41:33 + 7:10 8305
23. Liščinský Zdeněk TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno 41:48 + 7:25 8239
24. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 42:46 + 8:23 7983
25. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:57 + 8:34 7935
26. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 42:59 + 8:36 7926
27. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 43:04 + 8:41 7904
28. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 43:11 + 8:48 7873
29. Dutkowski Mikolaj 31P C UKS ARKADY Raszkow 43:19 + 8:56
30. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 43:28 + 9:05 7798
31. Doležel Ondřej STE9202 R SK SKI-OB Šternberk 43:38 + 9:15 7754
32. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 45:01 + 10:38 7388
33. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 45:10 + 10:47 7349
34. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 46:51 + 12:28 6904
Barcík Robert AOP9203 R Přátelé orientačního běhu Opava DISK 0
H21B
4.90 km, 250 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9249
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 34:58 9701
2. Prášil Marek TTR7301 R OOB Třebíč 35:18 + 0:20 9610
3. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 35:33 + 0:35 9542
4. Janata Martin DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka 35:39 + 0:41 9514
5. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 36:10 + 1:12 9373
6. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 36:53 + 1:55 9178
7. Navrátil Boris AOP9202 E Přátelé orientačního běhu Opava 38:12 + 3:14 8819
8. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 38:22 + 3:24 8773
9. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 38:25 + 3:27 8760
10. Košárek Pavel AOP7102 C Přátelé orientačního běhu Opava 38:26 + 3:28 8755
11. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 38:30 + 3:32 8737
12. Valenta Jiří LCE9201 R OOB TJ Slovan Luhačovice 38:36 + 3:38 8710
13. Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno 38:58 + 4:00 8610
14. Panchártek Jan PHK8802 R OK 99 Hradec Králové 38:59 + 4:01 8605
15. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 39:01 + 4:03 8596
16. Luštický Martin HOR8700 C TJ Jiskra Hořice 39:11 + 4:13 8551
17. Jirásek Michal SHK8901 C TJ Slavia Hradec Králové 39:36 + 4:38 8437
18. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 39:50 + 4:52 8373
19. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:02 + 5:04 8319
20. Fučík Karel VBM7246 R VSK Mendelu Brno 40:03 + 5:05 8314
21. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 40:32 + 5:34 8182
22. Kozák Petr KAM6501 C SK Kamenice 40:37 + 5:39 8160
23. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 41:06 + 6:08 8028
24. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 41:34 + 6:36 7901
25. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 42:03 + 7:05 7769
26. Klícha Martin VAM8811 C OOB Vamberk 42:17 + 7:19 7705
27. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 43:30 + 8:32 7373
28. Weiner Jakub SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové 43:37 + 8:39 7342
29. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 43:55 + 8:57 7260
30. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 44:42 + 9:44 7046
31. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 45:18 + 10:20 6882
32. Suchý Petr LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň 45:56 + 10:58 6710
33. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 46:03 + 11:05 6678
34. Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 46:20 + 11:22 6601
35. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 46:39 + 11:41 6514
36. Segal Zef 13I C Israel ZIV Team 48:29 + 13:31
H21C
4.90 km, 250 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9209
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 34:34 9727
2. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 34:56 + 0:22 9627
3. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 35:52 + 1:18 9373
4. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 36:36 + 2:02 9173
5. Losman Petr PHK7901 E OK 99 Hradec Králové 37:04 + 2:30 9046
6. Palas Jan ZBM8507 R SK Žabovřesky Brno 37:09 + 2:35 9023
7. Slezák Zdeněk LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice 37:14 + 2:40 9000
8. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 38:00 + 3:26 8791
9. Henych Martin SJC8601 R Sportcentrum Jičín 38:47 + 4:13 8577
10. Klusáček Matěj TTR8901 R OOB Třebíč 38:49 + 4:15 8568
11. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 39:13 + 4:39 8459
12. Procházka Tomáš LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice 39:18 + 4:44 8436
13. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 39:20 + 4:46 8427
14. Melecký Martin AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opava 39:52 + 5:18 8282
15. Ondráček Radim EKP7414 R VŠTJ Ekonom Praha 40:01 + 5:27 8241
16. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 40:06 + 5:32 8218
17. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 40:58 + 6:24 7982
18. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 41:08 + 6:34 7936
19. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 41:19 + 6:45 7886
20. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 41:37 + 7:03 7805
21. Hostaš Petr TUR9001 C OOB TJ Turnov 43:11 + 8:37 7377
22. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 43:25 + 8:51 7314
23. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:27 + 8:53 7305
24. Přikryl Petr ABM6708 C KOB Moira Brno 44:19 + 9:45 7068
25. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 44:27 + 9:53 7032
26. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 45:18 + 10:44 6800
27. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 45:33 + 10:59 6732
28. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 45:52 + 11:18 6646
29. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 47:30 + 12:56 6200
30. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 48:32 + 13:58 5918
31. Konotopetz Damian 1PC C Coueurs de Bois 50:38 + 16:04
32. Hyka Jan TUR9002 C OOB TJ Turnov 51:11 + 16:37 5196
33. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 51:47 + 17:13 5032
Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové DISK 0
H21D
4.90 km, 250 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9261
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krajčík Michal TKE8704 C Akademik TU Košice 35:24
2. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 36:22 + 0:58 9736
3. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 36:53 + 1:29 9601
4. Čech Radovan TBM7835 R KOS TJ Tesla Brno 37:03 + 1:39 9557
5. Fodor Petr TUR8103 R OOB TJ Turnov 37:18 + 1:54 9492
6. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 39:06 + 3:42 9020
7. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 39:23 + 3:59 8946
8. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 39:28 + 4:04 8924
9. Šmehlík Eduard SHK8702 E TJ Slavia Hradec Králové 39:52 + 4:28 8819
10. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 40:50 + 5:26 8566
11. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 41:04 + 5:40 8505
12. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 41:12 + 5:48 8470
13. Přibyl Broněk TZL8603 C SKOB Zlín 41:17 + 5:53 8448
14. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 42:11 + 6:47 8212
15. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 42:24 + 7:00 8156
16. Kovář Miroslav SCP8103 R OK Sparta Praha 42:27 + 7:03 8143
17. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 42:36 + 7:12 8103
18. Zimmermann Štěpán ZBM9101 C SK Žabovřesky Brno 42:51 + 7:27 8038
19. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 43:02 + 7:38 7990
20. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 43:16 + 7:52 7929
21. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 43:25 + 8:01 7889
22. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 43:35 + 8:11 7846
23. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:41 + 8:17 7820
24. Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 43:59 + 8:35 7741
25. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 44:37 + 9:13 7575
26. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 45:03 + 9:39 7462
27. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:11 + 10:47 7165
28. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 48:14 + 12:50 6628
29. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 48:15 + 12:51 6623
30. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 50:32 + 15:08 6025
31. Zámečník David KAM7500 C SK Kamenice 57:03 + 21:39 4318
Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava DISK 0
Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy DISK 0
H35
3.70 km, 200 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klech Richard VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 30:29
2. Štěpánek Martin TBM7327 C KOS TJ Tesla Brno 31:15 + 0:46
3. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 32:10 + 1:41
4. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 32:32 + 2:03
5. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 32:42 + 2:13
6. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 32:44 + 2:15
6. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 32:44 + 2:15
8. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:56 + 2:27
9. Procházka Jiří TBM7633 C KOS TJ Tesla Brno 33:41 + 3:12
10. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 34:18 + 3:49
11. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 34:19 + 3:50
12. Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 34:32 + 4:03
12. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 34:32 + 4:03
14. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 34:49 + 4:20
15. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 35:10 + 4:41
16. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 35:13 + 4:44
17. Svoboda Ondřej SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové 35:35 + 5:06
18. Aleš David ASU7517 C Magnus Orienteering 36:44 + 6:15
19. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 36:48 + 6:19
20. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 36:51 + 6:22
21. Horčička Petr UOL7007 C SK UP Olomouc 37:04 + 6:35
22. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 37:10 + 6:41
23. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 37:20 + 6:51
24. Musil Pavel SJC7705 C Sportcentrum Jičín 37:53 + 7:24
25. Dvořáček Jiří TTR7502 C OOB Třebíč 39:18 + 8:49
26. Borunský Tomáš AOP7402 C Přátelé orientačního běhu Opava 39:29 + 9:00
27. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 39:43 + 9:14
28. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:14 + 9:45
29. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 40:30 + 10:01
30. Kraus Petr SJC7303 C Sportcentrum Jičín 40:50 + 10:21
31. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 41:57 + 11:28
32. Valík Ondřej PHK7801 C OK 99 Hradec Králové 43:20 + 12:51
33. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 43:21 + 12:52
34. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 44:30 + 14:01
35. Sedlák Radek SNA7501 C TJ START Náchod 46:20 + 15:51
36. Habiger Petr KSU7001 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:19 + 20:50
37. Brit Edo 13I C Israel ZIV Team 53:22 + 22:53
38. Fejk Zbyněk SJC7501 C Sportcentrum Jičín 58:55 + 28:26
39. Smrček Petr KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:59 + 34:30
Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H40
3.60 km, 195 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 28:20
2. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 31:56 + 3:36
3. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 32:57 + 4:37
4. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha 33:01 + 4:41
5. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 33:21 + 5:01
6. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Přátelé orientačního běhu Opava 33:37 + 5:17
7. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 34:15 + 5:55
8. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 34:23 + 6:03
9. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 34:39 + 6:19
10. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 34:44 + 6:24
11. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 34:45 + 6:25
12. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 34:56 + 6:36
12. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 34:56 + 6:36
14. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 35:18 + 6:58
15. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 35:42 + 7:22
16. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 35:44 + 7:24
17. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 35:50 + 7:30
18. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 35:56 + 7:36
19. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 36:12 + 7:52
20. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 36:35 + 8:15
21. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 37:57 + 9:37
22. Šuráň René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:58 + 10:38
23. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 40:25 + 12:05
24. Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 40:50 + 12:30
25. Odehnal Roman ABM6909 C KOB Moira Brno 40:54 + 12:34
26. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 41:23 + 13:03
27. Vidžiunas Nerijus 20L C Lithuanian junior team 42:57 + 14:37
28. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 44:03 + 15:43
29. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 46:15 + 17:55
30. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 46:38 + 18:18
31. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 47:02 + 18:42
32. Krček Martin AOP7302 C Přátelé orientačního běhu Opava 48:26 + 20:06
33. Chaloupka Stanislav CHC6703 C K.O.B. Choceň 49:53 + 21:33
34. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 50:15 + 21:55
35. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 54:55 + 26:35
H45
3.40 km, 190 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pollák Jozef TKE6001 C Akademik TU Košice 27:20
2. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 28:25 + 1:05
3. Vydra Ivan PEN6600 C OK RECO Sport 28:58 + 1:38
4. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 29:43 + 2:23
5. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 29:45 + 2:25
6. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:18 + 2:58
7. Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice 30:53 + 3:33
8. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 31:08 + 3:48
9. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 31:10 + 3:50
10. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 31:48 + 4:28
11. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 32:18 + 4:58
12. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 32:25 + 5:05
13. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 32:28 + 5:08
14. Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 32:29 + 5:09
15. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:33 + 5:13
16. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 32:36 + 5:16
16. Barcík Peter AOP6601 C Přátelé orientačního běhu Opava 32:36 + 5:16
18. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:17 + 5:57
19. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 33:44 + 6:24
20. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 33:48 + 6:28
21. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 34:18 + 6:58
22. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 34:44 + 7:24
23. Tichý Martin TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 35:09 + 7:49
24. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:35 + 8:15
25. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 35:41 + 8:21
26. Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 36:02 + 8:42
27. Teplý Jiří SHK6401 C TJ Slavia Hradec Králové 36:25 + 9:05
28. Noiman Ziv 13I C Israel ZIV Team 36:35 + 9:15
29. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 36:43 + 9:23
30. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 37:19 + 9:59
31. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 38:37 + 11:17
32. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 39:45 + 12:25
33. Kůstka Marek VIC6403 C OB Vizovice 40:21 + 13:01
34. Procházka Tomáš LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice 41:19 + 13:59
35. Noiman Omer 13I C Israel ZIV Team 41:55 + 14:35
36. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 42:00 + 14:40
37. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 43:31 + 16:11
38. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 46:16 + 18:56
39. Šebek Martin SCP6700 C OK Sparta Praha 47:54 + 20:34
40. Holec Jan MOV6701 C SKOB Ostrava 48:57 + 21:37
41. Schuster Martin AOP6502 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:28 + 23:08
42. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 56:17 + 28:57
43. Shay Levavi 13I C Israel ZIV Team 59:06 + 31:46
44. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 60:58 + 33:38
45. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 64:03 + 36:43
46. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:54 + 44:34
47. Twig Ron 13I C Israel ZIV Team 104:54 + 77:34
Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice DISK
H50
3.00 km, 165 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 23:50
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 25:36 + 1:46
3. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 26:46 + 2:56
4. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 26:58 + 3:08
5. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 27:16 + 3:26
6. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:38 + 3:48
7. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 27:49 + 3:59
8. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 27:52 + 4:02
9. Kamenický Radan OSN6004 C SK OS Nové Město n. M. 28:19 + 4:29
10. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 28:25 + 4:35
11. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 28:28 + 4:38
12. Kolář Rudolf SBR6300 C SKOB Bruntál 28:45 + 4:55
13. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov 28:57 + 5:07
14. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 29:49 + 5:59
15. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 30:04 + 6:14
16. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 30:07 + 6:17
17. Papuga František TKE6302 C Akademik TU Košice 30:08 + 6:18
18. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:11 + 6:21
19. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 31:30 + 7:40
20. Končák Jaroslav HLV6321 C KČT - OB Holešov 32:17 + 8:27
21. Šimek Tomáš FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 32:41 + 8:51
22. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 32:50 + 9:00
23. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Sokol Hostivice 32:59 + 9:09
24. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 33:07 + 9:17
25. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:12 + 9:22
26. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 33:39 + 9:49
27. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 33:59 + 10:09
28. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 34:16 + 10:26
29. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:20 + 10:30
30. Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 34:39 + 10:49
31. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 34:51 + 11:01
32. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 34:59 + 11:09
33. Peřinka Jan AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opava 35:13 + 11:23
34. Kotzer Uri 13I C Israel ZIV Team 35:22 + 11:32
35. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 35:47 + 11:57
36. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 35:54 + 12:04
37. Amiaz Eytan 13I C Israel ZIV Team 36:44 + 12:54
38. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK OS Nové Město n. M. 37:12 + 13:22
39. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 37:50 + 14:00
40. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:15 + 15:25
41. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:00 + 16:10
42. Kořínek Zdeněk PEN6201 C OK RECO Sport 43:09 + 19:19
43. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 43:11 + 19:21
44. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 43:47 + 19:57
45. Janeba Petr CHC6001 C K.O.B. Choceň 45:17 + 21:27
46. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 47:24 + 23:34
47. Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava 48:04 + 24:14
48. Yaron Nechushtan 13I C Israel ZIV Team 51:09 + 27:19
49. Janovič Ondřej SKV5901 C TJ Slovan Karlovy Vary 52:14 + 28:24
50. Hájek Petr ZBM6301 C SK Žabovřesky Brno 54:48 + 30:58
51. Ilan Glaser 13I C Israel ZIV Team 59:36 + 35:46
52. Mordechai Buchbinder 13I C Israel ZIV Team 65:01 + 41:11
53. Shimon Hovav 13I C Israel ZIV Team 81:26 + 57:36
H55
2.80 km, 155 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 24:20
2. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 24:27 + 0:07
3. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 25:46 + 1:26
4. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 25:58 + 1:38
5. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:49 + 2:29
6. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 27:04 + 2:44
7. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 27:08 + 2:48
8. Hausvater Karel SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové 27:10 + 2:50
9. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 27:53 + 3:33
10. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 27:59 + 3:39
11. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 28:35 + 4:15
12. Michalec Jan MLA5701 C MLOK Mariánské Lázně 29:10 + 4:50
13. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 29:15 + 4:55
14. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 29:35 + 5:15
15. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 30:58 + 6:38
16. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 31:16 + 6:56
17. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 32:07 + 7:47
18. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 33:05 + 8:45
19. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 33:16 + 8:56
20. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 33:21 + 9:01
21. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 33:26 + 9:06
22. Kostka Evžen AOP5701 C Přátelé orientačního běhu Opava 33:33 + 9:13
23. Peths Pavel ABR5801 C A-team NOVO Bruntál 33:39 + 9:19
24. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 33:58 + 9:38
25. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 34:02 + 9:42
26. Gazdačko Milan SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králové 35:00 + 10:40
27. Tomaščin Jaroslav MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha 35:48 + 11:28
28. Davidi Segal 13I C Israel ZIV Team 36:21 + 12:01
29. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 38:01 + 13:41
30. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 38:22 + 14:02
31. Věžník Antonín ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov 39:15 + 14:55
32. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 40:16 + 15:56
33. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 40:26 + 16:06
34. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 44:07 + 19:47
35. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 44:41 + 20:21
36. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 46:09 + 21:49
37. Meir Ben Sitrit 13I C Israel ZIV Team 48:16 + 23:56
38. Shlomo Raz 13I C Israel ZIV Team 49:09 + 24:49
39. Asher Plut 13I C Israel ZIV Team 51:00 + 26:40
40. Goll Ofek 13I C Israel ZIV Team 51:35 + 27:15
41. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 53:31 + 29:11
42. Manor Moshe 13I C Israel ZIV Team 66:50 + 42:30
43. David Aloush 13I C Israel ZIV Team 94:16 + 69:56
Škorpil Martin HOR5701 C TJ Jiskra Hořice DISK
H60
2.40 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 21:27
2. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 22:21 + 0:54
3. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 22:34 + 1:07
4. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 22:53 + 1:26
5. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 22:57 + 1:30
6. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 23:39 + 2:12
6. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 23:39 + 2:12
8. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 23:48 + 2:21
9. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 25:09 + 3:42
10. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 25:18 + 3:51
11. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:27 + 5:00
12. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 26:29 + 5:02
13. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 27:16 + 5:49
14. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 27:18 + 5:51
15. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 27:28 + 6:01
16. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 28:31 + 7:04
17. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 28:54 + 7:27
18. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 30:58 + 9:31
19. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 32:22 + 10:55
20. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 32:59 + 11:32
21. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 33:02 + 11:35
22. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 34:31 + 13:04
23. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 34:35 + 13:08
24. Halachmi Avner 13I C Israel ZIV Team 34:55 + 13:28
25. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 35:19 + 13:52
26. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 36:28 + 15:01
27. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 36:39 + 15:12
28. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 36:51 + 15:24
29. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 37:52 + 16:25
30. Jacob Ilan 13I C Israel ZIV Team 38:51 + 17:24
31. Abu Gani Shmuel 13I C Israel ZIV Team 47:38 + 26:11
32. Asher Shmuely 13I C Israel ZIV Team 49:18 + 27:51
33. Mishli Yuval 13I C Israel ZIV Team 65:21 + 43:54
H65
2.00 km, 125 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:27
2. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 23:58 + 3:31
3. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 24:05 + 3:38
4. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 24:14 + 3:47
5. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 24:44 + 4:17
6. Bílek Vratislav SJC4801 C Sportcentrum Jičín 24:49 + 4:22
7. Jirásek Jaroslav SCH4701 C TJ Skalka Cheb 24:54 + 4:27
8. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 24:59 + 4:32
9. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 25:01 + 4:34
10. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 25:57 + 5:30
11. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 26:05 + 5:38
12. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 27:02 + 6:35
13. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 27:10 + 6:43
14. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 28:18 + 7:51
15. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 28:23 + 7:56
16. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:47 + 8:20
17. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:36 + 9:09
18. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 31:08 + 10:41
19. Moshe Ravid 13I C Israel ZIV Team 31:44 + 11:17
20. Tomeček Lubomír KAR4701 C SK Karlovice 33:30 + 13:03
21. Šafařík Bedřich CST4601 C OB Strakonice 36:51 + 16:24
22. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 38:52 + 18:25
23. Stary Břetislav BOV4402 C TJ Baník Ostrava OKD 70:07 + 49:40
H70
1.70 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čadil Jan FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 22:44
2. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 23:18 + 0:34
3. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 25:13 + 2:29
4. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 25:39 + 2:55
5. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 26:22 + 3:38
6. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 28:30 + 5:46
7. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 30:24 + 7:40
H75
1.70 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 24:01
2. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 25:02 + 1:01
3. Zemánek Bohumil VRL3601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:15 + 4:14
4. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 29:24 + 5:23
5. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 30:18 + 6:17
6. Mašek Pavel BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor 31:49 + 7:48
7. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 34:58 + 10:57
8. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 70:22 + 46:21
T2
2.10 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 21:26
2. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 22:25 + 0:59
3. Hrabošová Magdalena ASU0099 C Magnus Orienteering 23:05 + 1:39
4. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 23:16 + 1:50
5. Antonowicz Jerzy 28P6800 C UNTS Warszawa 24:35 + 3:09
6. Marešová Alexandra NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek 25:20 + 3:54
7. Tokárová Regina NEJ0151 C TJ Jiskra Nejdek 25:42 + 4:16
8. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 26:09 + 4:43
9. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 26:38 + 5:12
10. Zdráhalová Pavla OOL8450 C SK Haná orienteering 27:53 + 6:27
11. Christovová Neli SKM9151 C KOB Směr Kroměříž 28:05 + 6:39
12. Šklíbová Veronika SRK0153 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:17 + 6:51
13. Vyhlídalová Ivana NNN72 C Neregistrovaní 28:51 + 7:25
14. Zítková Michaela TUV8551 C SOK TJ Turnov 29:49 + 8:23
15. Zavadilová Zdeňka PTE8689 C TJ Sokol Ptení 29:58 + 8:32
16. Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 31:17 + 9:51
17. Bartoš Václav MLA0101 C MLOK Mariánské Lázně 32:44 + 11:18
18. Kožina Štěpán PGP0300 C SK Praga 33:19 + 11:53
19. Melichárková Tereza TZL8888 C SKOB Zlín 33:45 + 12:19
20. Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering 33:57 + 12:31
21. Dittrichová Michaela SKM0251 C KOB Směr Kroměříž 34:57 + 13:31
22. Vébr Tomáš HAV0200 C SKOB Baník Havířov 36:15 + 14:49
23. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 36:54 + 15:28
24. Hojný Jáchym SJH0301 C SJH Jindřichův Hradec 36:57 + 15:31
25. Christovová Marie SKM5851 C KOB Směr Kroměříž 37:07 + 15:41
26. Klabouchová Veronika 42S0151 C Slávia Žilinská univerzita Žilina 37:41 + 16:15
27. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 38:49 + 17:23
28. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 42:40 + 21:14
29. Vítková Miroslava PTI6952 C Sportovní klub Ptení 43:25 + 21:59
30. Horvátová Blanka NNN C Neregistrovaní 43:51 + 22:25
31. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 45:04 + 23:38
32. Brabbing Noa 13I C Israel ZIV Team 63:22 + 41:56
33. Krčková Helena AOP0251 C Přátelé orientačního běhu Opava 63:25 + 41:59
34. Krček Jan AOP0500 C Přátelé orientačního běhu Opava 63:38 + 42:12
35. Baldrián Tomáš VSP0405 C USK Praha 67:31 + 46:05
36. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 71:20 + 49:54
37. Baldriánová Eva VSP0751 C USK Praha 74:27 + 53:01
T4
4.10 km, 195 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Piják Ondrej 39S C KOBRA Bratislava 31:34
2. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:41 + 0:07
3. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:39 + 2:05
4. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 34:25 + 2:51
5. Axman Karel STE8303 C SK SKI-OB Šternberk 34:55 + 3:21
6. Kočí Martin VBM8702 C VSK Mendelu Brno 34:58 + 3:24
7. Háj Jakub TZL8501 C SKOB Zlín 37:09 + 5:35
8. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 37:26 + 5:52
9. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 38:39 + 7:05
10. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 38:41 + 7:07
11. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:11 + 7:37
12. Klapal Michal VAM8802 C OOB Vamberk 39:31 + 7:57
13. Kučera Michal STH9201 C SK Studenec 40:23 + 8:49
14. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 40:24 + 8:50
15. Vlach Martin SCP8605 C OK Sparta Praha 42:35 + 11:01
16. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 43:09 + 11:35
17. Chvátil Šimon PHK9908 B OK 99 Hradec Králové 43:32 + 11:58
18. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:46 + 12:12
19. Seitler Milan ASU9148 C Magnus Orienteering 43:49 + 12:15
20. Pachnik Wojciech STB9101 C TJ Stadion Nový Bor 44:56 + 13:22
21. Holinka Matouš ZPV9222 C KOB ZPV Prostějov 45:01 + 13:27
22. Otruba Karel PLU7917 C TJ Sokol Plumlov 45:29 + 13:55
23. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 45:34 + 14:00
24. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 47:32 + 15:58
25. Straková Andrea KAM9152 C SK Kamenice 48:08 + 16:34
26. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 48:35 + 17:01
27. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 49:24 + 17:50
28. Švadlena Michal CHC0101 B K.O.B. Choceň 50:30 + 18:56
29. Peřinka Šimon BBM9700 C BETA URSUS Orienteering 50:33 + 18:59
30. Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec 50:40 + 19:06
31. Benroth Jakub TZL9002 C SKOB Zlín 51:04 + 19:30
32. Horčička Vít UOL9919 B SK UP Olomouc 51:10 + 19:36
33. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 51:16 + 19:42
34. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:33 + 19:59
35. Matoušek Matěj KSU0005 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:38 + 20:04
36. Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 52:12 + 20:38
37. Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:44 + 21:10
38. Peterová Jana DOB0051 A KOB Dobruška 52:48 + 21:14
39. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 53:13 + 21:39
40. Westin Kjersti PGP9255 C SK Praga 53:40 + 22:06
41. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 54:04 + 22:30
42. Kapal Tomáš KAM9402 B SK Kamenice 54:34 + 23:00
43. Vašíček Michal ABM8908 C KOB Moira Brno 54:35 + 23:01
44. Bořánek Michal STE0007 B SK SKI-OB Šternberk 55:20 + 23:46
45. Boháčová Lucie PTI8771 C Sportovní klub Ptení 55:33 + 23:59
46. Chmelař Daniel VIC7212 C OB Vizovice 55:56 + 24:22
47. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 56:11 + 24:37
48. Palupčíková Nikola LCE9151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:46 + 25:12
49. Rouš Pavel VBM8102 C VSK Mendelu Brno 57:04 + 25:30
50. König Lukáš ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno 57:36 + 26:02
51. Kavalírová Julie PHK9753 B OK 99 Hradec Králové 58:12 + 26:38
52. Handlová Andrea C 58:27 + 26:53
53. Skalický Johan KUO9901 C KOB Ústí nad Orlicí 58:37 + 27:03
54. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 58:39 + 27:05
55. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 59:09 + 27:35
56. Zvoníček Jan SKM9801 C KOB Směr Kroměříž 59:16 + 27:42
57. Křížová Vendula SJC8355 C Sportcentrum Jičín 61:22 + 29:48
58. Zavadilová Simona PTI8485 C Sportovní klub Ptení 61:24 + 29:50
59. Šimek Jan FSP9600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 61:32 + 29:58
60. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 61:51 + 30:17
61. Staroňová Hana VAM8850 C OOB Vamberk 62:25 + 30:51
62. Jeřábek Petr UOL6702 C SK UP Olomouc 62:56 + 31:22
63. Fasurová Tereza ABM9059 C KOB Moira Brno 63:25 + 31:51
64. Muselíková Vladislava ABM9151 C KOB Moira Brno 63:59 + 32:25
65. Kulich Jaroslav STE6321 C SK SKI-OB Šternberk 64:38 + 33:04
66. Kotůlek Jan AOP7801 C Přátelé orientačního běhu Opava 65:08 + 33:34
67. Grundmannová Hana LTU9251 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:47 + 35:13
68. Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška 67:14 + 35:40
69. Horvát Petr NNN73 C Neregistrovaní 68:23 + 36:49
70. Kamererová Klára KAM9154 C SK Kamenice 68:39 + 37:05
71. Ducháčková Kateřina STH9356 C SK Studenec 68:47 + 37:13
72. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB Moira Brno 69:58 + 38:24
73. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 71:02 + 39:28
74. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 71:24 + 39:50
75. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 72:19 + 40:45
76. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 74:58 + 43:24
77. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 75:27 + 43:53
78. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 78:20 + 46:46
79. Jeřábková Zuzana UOL9453 B SK UP Olomouc 84:31 + 52:57
80. Miskiewicz Martyna PGP8950 C SK Praga 95:13 + 63:39
81. Jeřábková Jana UOL6954 C SK UP Olomouc 102:29 + 70:55
Bochenková Ivana SJC8952 E Sportcentrum Jičín DISK
Boqulak Adam C DISK
Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory DISK
Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové DISK
Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem DISK