O systému ORIS

ORIS je centrální systém ČSOS, který pokrývá agendu vnitřních svazových procesů a agendu související se závody. Základními agendami systému jsou: klubová evidence, registrace, přestupy, hostování, kalendář závodů, přihlášky, výsledky a další související informace.

Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

Datum:
26.04.2014
Místo konání:
Daskabát
Pořadatel:
UOL - SOB Olomouc
Mapa:
Ředitel závodu:
Smička Jindřich - R1
Hlavní rozhodčí:
Vystavěl Dušan - R1
Stavitel tratí:
Vláčil Daniel - R2
JURY:
Hadač Miroslav, Hepnerová Martina, Kořínek Jindřich
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     T2     T3     T5    
D16
4.40 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 36:18
2. Odehnalová Klára ABM9956 A KOB Moira Brno 38:56 + 2:38
3. Janošíkova Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 40:15 + 3:57
4. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 40:40 + 4:22
5. Hrabošová Magdalena ASU0099 B Magnus Orienteering 41:16 + 4:58
6. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 41:39 + 5:21
7. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 42:06 + 5:48
8. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 44:12 + 7:54
9. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 44:14 + 7:56
10. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 45:55 + 9:37
11. Šmelíková Tereza LCE9952 A OOB TJ Slovan Luhačovice 45:57 + 9:39
12. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 46:46 + 10:28
13. Cych Agnieszka PHK9966 C OK 99 Hradec Králové 47:13 + 10:55
14. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 47:21 + 11:03
15. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 47:42 + 11:24
16. Sokolářová Šárka TUR9999 B OOB TJ Turnov 47:55 + 11:37
17. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 49:14 + 12:56
18. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 49:19 + 13:01
19. Kubíčková Jana PHK9999 C OK 99 Hradec Králové 50:33 + 14:15
19. Hájková Lenka AOP0050 B Přátelé orientačního běhu Opava 50:33 + 14:15
21. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 50:35 + 14:17
22. Kůstková Daniela VIC9898 A OB Vizovice 50:42 + 14:24
23. Rückerová Šárka HOR0050 B TJ Jiskra Hořice 50:52 + 14:34
24. Hudská Ludmila TUR9851 A OOB TJ Turnov 51:45 + 15:27
25. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 52:22 + 16:04
26. Urbanová Markéta STH9953 B SK Studenec 52:52 + 16:34
27. Pataki Réka Dalida BBM9951 C BETA URSUS Orienteering 53:07 + 16:49
28. Jezdinská Natálie STH9954 A SK Studenec 53:41 + 17:23
29. Hojná Dominika SJH9852 B SJH Jindřichův Hradec 54:06 + 17:48
30. Kohoutová Barbora BOR9850 A OK Jiskra Nový Bor 54:10 + 17:52
31. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 55:20 + 19:02
32. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 56:30 + 20:12
33. Auermüllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 56:41 + 20:23
34. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 56:42 + 20:24
35. Čechová Klára AOP9951 A Přátelé orientačního běhu Opava 59:07 + 22:49
36. Gallová Veronika STH0053 C SK Studenec 59:31 + 23:13
37. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 62:31 + 26:13
38. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 63:21 + 27:03
39. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 64:22 + 28:04
40. Liberdová Jana TRI9852 C TJ TŽ Třinec 69:37 + 33:19
41. Thořová Markéta TUR9952 C OOB TJ Turnov 72:08 + 35:50
42. Opálková Martina BBM0050 B BETA URSUS Orienteering 104:27 + 68:09
Zahradníková Denisa STH0052 C SK Studenec DISK
D18
5.20 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chládková Simona LPU9658 A OK Lokomotiva Pardubice 42:47
2. Vavrysová Barbara LCE9751 A OOB TJ Slovan Luhačovice 43:43 + 0:56
3. Kulhavá Eliška LPU9657 A OK Lokomotiva Pardubice 45:12 + 2:25
4. Nováková Tereza DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka 46:03 + 3:16
5. Hiršová Gabriela VBM9651 A VSK Mendelu Brno 46:50 + 4:03
6. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 46:55 + 4:08
7. Jansová Doubravka LPU9750 B OK Lokomotiva Pardubice 49:08 + 6:21
8. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 49:57 + 7:10
9. Machačová Michaela PHK9656 A OK 99 Hradec Králové 51:30 + 8:43
10. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 52:30 + 9:43
11. Kašparová Zuzana SSU9661 B SK Severka Šumperk 54:56 + 12:09
12. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 56:10 + 13:23
13. Roškotová Lucie TUR9753 B OOB TJ Turnov 56:42 + 13:55
14. Nedbálková Hana ZBM9755 A SK Žabovřesky Brno 57:41 + 14:54
15. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 57:50 + 15:03
16. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 58:35 + 15:48
17. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 60:17 + 17:30
18. Sabelová Markéta TRI9656 A TJ TŽ Třinec 60:18 + 17:31
19. Papugová Andrea LCE9752 B OOB TJ Slovan Luhačovice 61:02 + 18:15
20. Nejezchlebová Barbora TUR9755 B OOB TJ Turnov 62:16 + 19:29
21. Veljačiková Hana SCP9750 B OK Sparta Praha 63:12 + 20:25
22. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 66:47 + 24:00
23. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 69:25 + 26:38
24. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 73:37 + 30:50
Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec DISK
Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec DISK
D20
6.00 km, 90 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8002
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svobodová Lenka PHK9551 A OK 99 Hradec Králové 48:43 8520
2. Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno 49:39 + 0:56 8364
3. Kosová Štěpánka LPU9460 A OK Lokomotiva Pardubice 51:20 + 2:37 8083
4. Tichá Tereza SJH9452 A SJH Jindřichův Hradec 51:39 + 2:56 8030
5. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 52:07 + 3:24 7953
6. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 53:39 + 4:56 7697
7. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 54:02 + 5:19 7633
8. Procházková Marie KAM9554 A SK Kamenice 54:14 + 5:31 7600
9. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 55:11 + 6:28 7441
9. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 55:11 + 6:28 7441
11. Doleželová Kateřina LPU9558 A OK Lokomotiva Pardubice 55:35 + 6:52 7374
12. Bořánková Karolína KAM9550 A SK Kamenice 56:15 + 7:32 7263
13. Hlubučková Kristýna KAM9551 A SK Kamenice 56:40 + 7:57 7194
14. Koláriková Lucie TZL9451 A SKOB Zlín 58:35 + 9:52 6874
15. Chroustová Lenka ZBM9457 C SK Žabovřesky Brno 62:19 + 13:36 6251
16. Končáková Klára LCE9555 A OOB TJ Slovan Luhačovice 79:10 + 30:27 3441
17. Papugová Martina LCE9551 A OOB TJ Slovan Luhačovice 87:09 + 38:26 2110
18. Galatíková Lucie SBR9550 C SKOB Bruntál 133:36 + 84:53 0
Tesařová Marcela AOP9450 A Přátelé orientačního běhu Opava DISK 0
Haltof Ewa VRB9499 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. DISK 0
D21
7.80 km, 160 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8738
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 58:07 9727
2. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 63:42 + 5:35 8916
3. Hepnerová Martina SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové 65:44 + 7:37 8620
4. Jedličková Zuzana SHK8150 E TJ Slavia Hradec Králové 66:04 + 7:57 8572
5. Poklopová Lenka UOL8951 R SK UP Olomouc 67:36 + 9:29 8349
6. Kosová Denisa PHK9150 R OK 99 Hradec Králové 71:01 + 12:54 7852
7. Teplá Karolína SHK9251 R TJ Slavia Hradec Králové 71:47 + 13:40 7741
8. Chromá Adéla ZBM8870 C SK Žabovřesky Brno 73:54 + 15:47 7433
9. Mechlová Lenka SHK9051 R TJ Slavia Hradec Králové 76:09 + 18:02 7106
10. Steigrová Lucia TUR9351 C OOB TJ Turnov 76:19 + 18:12 7082
11. Valešová Jana PHK9154 R OK 99 Hradec Králové 76:41 + 18:34 7028
12. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 77:03 + 18:56 6975
13. Klimplová Lenka LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice 80:05 + 21:58 6534
14. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 81:10 + 23:03 6377
15. Moravcová Lucie SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava 89:34 + 31:27 5156
16. Wurzelová Hana OSN8972 C SK OS Nové Město n. M. 93:58 + 35:51 4516
17. Hegerová Petra RBK9355 C SK Radioklub Blansko 103:45 + 45:38 3094
18. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 118:27 + 60:20 957
19. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 119:33 + 61:26 797
20. Kuncová Eliška SSU8951 C SK Severka Šumperk 131:33 + 73:26 0
Petrová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava DISK 0
D35
5.70 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 53:18
2. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 55:36 + 2:18
3. Jašková Šárka ABR7751 C A-team NOVO Bruntál 80:08 + 26:50
4. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 89:32 + 36:14
D40
5.00 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 46:26
2. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 47:39 + 1:13
3. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 49:41 + 3:15
4. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 57:11 + 10:45
5. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 60:06 + 13:40
D45
4.40 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 41:50
2. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 48:22 + 6:32
3. Thýnová Ivana SHK6651 C TJ Slavia Hradec Králové 72:42 + 30:52
D50
3.80 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 36:33
2. Tichá Jana TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 48:22 + 11:49
3. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 51:01 + 14:28
4. Glabazňová Jana AOP6151 C Přátelé orientačního běhu Opava 51:53 + 15:20
D55
3.80 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 62:36
H16
5.90 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 38:49
2. Sýkora Vojtěch LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 39:24 + 0:35
3. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 41:02 + 2:13
4. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:18 + 3:29
5. Sláma Dušan ASU9843 A Magnus Orienteering 42:37 + 3:48
6. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 44:31 + 5:42
7. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 45:13 + 6:24
8. Hlaváč Ondřej TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno 45:51 + 7:02
9. Bendák Jan LTU9801 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:00 + 7:11
10. Matějka Lukáš LTP9802 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:20 + 7:31
11. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 48:55 + 10:06
12. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 51:04 + 12:15
13. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 51:59 + 13:10
14. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 52:09 + 13:20
15. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 52:41 + 13:52
16. Hausenblas Šimon KAM9803 A SK Kamenice 52:48 + 13:59
17. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 53:43 + 14:54
18. Kavalír Jáchym PHK9901 B OK 99 Hradec Králové 54:08 + 15:19
19. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 54:41 + 15:52
20. Horčička Vít UOL9919 A SK UP Olomouc 55:00 + 16:11
21. Šiška Petr TZL9801 A SKOB Zlín 56:29 + 17:40
22. Šebek Petr DKP9903 A Oddíl OB Kotlářka 57:47 + 18:58
23. Lanc Vojtěch TRI9807 A TJ TŽ Třinec 58:16 + 19:27
24. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 66:03 + 27:14
25. Paukert Lukáš KUO9801 B KOB Ústí nad Orlicí 66:20 + 27:31
26. Bartoš Vojtěch MLA9802 B MLOK Mariánské Lázně 66:52 + 28:03
27. Thoř Tomáš TUR9904 B OOB TJ Turnov 66:59 + 28:10
28. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 67:18 + 28:29
29. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 69:19 + 30:30
30. Roudný Václav LPU0001 B OK Lokomotiva Pardubice 79:37 + 40:48
31. Panovec Kryštof OTK0001 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 83:30 + 44:41
32. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 84:16 + 45:27
33. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 85:27 + 46:38
34. Božoň Radek BFM9804 C SKOB Frýdek - Místek 105:55 + 67:06
Kučera Kryšpín PHK9900 C OK 99 Hradec Králové DISK
H18
7.50 km, 150 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Jan SJI9601 A OK Jihlava 46:23
2. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 47:35 + 1:12
3. Kettner Vojtěch KAM9601 A SK Kamenice 49:41 + 3:18
4. Mudrák Štěpán LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice 50:23 + 4:00
5. Horáček Petr PHK9602 A OK 99 Hradec Králové 53:05 + 6:42
6. Illner Vojtěch DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka 55:58 + 9:35
7. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 56:02 + 9:39
8. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 56:23 + 10:00
9. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 56:37 + 10:14
10. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 56:40 + 10:17
11. Nowak Maciej 29P9602 C MKS Paulinum Jelenia Góra 56:59 + 10:36
12. Glonek Jakub AOP9602 A Přátelé orientačního běhu Opava 57:13 + 10:50
13. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 57:22 + 10:59
14. Valášek Jiří KAM9700 A SK Kamenice 58:21 + 11:58
15. Navrátil Šimon PGP9702 A SK Praga 59:58 + 13:35
16. Štál Jan SJC9601 A Sportcentrum Jičín 59:59 + 13:36
17. Szeliga Bartlomiej 29P0001 C MKS Paulinum Jelenia Góra 60:15 + 13:52
18. Zlámal David SJC9603 B Sportcentrum Jičín 60:47 + 14:24
19. Matuš Vojtěch VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 60:55 + 14:32
20. Lucerski Maciej 6GC9700 C 61:32 + 15:09
21. Mašata Matěj PHK9601 A OK 99 Hradec Králové 63:15 + 16:52
22. Landovský Jakub PGP9601 B SK Praga 63:47 + 17:24
23. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 64:34 + 18:11
24. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 65:02 + 18:39
25. Mielec Jaromír AOP9701 A Přátelé orientačního běhu Opava 65:27 + 19:04
26. Burkart David VIC9602 C OB Vizovice 65:46 + 19:23
27. Jurica Jan LPU9611 B OK Lokomotiva Pardubice 66:14 + 19:51
28. Werner Michal PGP9705 B SK Praga 66:49 + 20:26
29. Kanta Martin LPU9705 A OK Lokomotiva Pardubice 66:58 + 20:35
30. Mikula Jan SSU9609 B SK Severka Šumperk 71:04 + 24:41
31. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 72:42 + 26:19
32. Kelbl Vladimír ZBM9711 B SK Žabovřesky Brno 78:15 + 31:52
33. Takáč Teodor TUR9604 C OOB TJ Turnov 81:14 + 34:51
34. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 82:41 + 36:18
35. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 84:49 + 38:26
36. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 85:10 + 38:47
Ježek Ondřej PGP9706 A SK Praga DISK
H20
8.80 km, 185 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8400
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 56:44 8991
2. Pavlovec Jan BOR9503 A OK Jiskra Nový Bor 58:45 + 2:01 8689
3. Hubáček Jonáš LCE9501 R OOB TJ Slovan Luhačovice 59:50 + 3:06 8528
4. Dzioba Mateusz PHK9500 A OK 99 Hradec Králové 61:42 + 4:58 8248
5. Semík Ondřej KAM9401 R SK Kamenice 62:53 + 6:09 8072
6. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 63:59 + 7:15 7907
7. Waněk Adam LPU9505 A OK Lokomotiva Pardubice 66:05 + 9:21 7593
8. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 68:30 + 11:46 7232
9. Sháněl Jan CHC9402 B K.O.B. Choceň 75:25 + 18:41 6198
10. Sklenář Martin SBR9501 A SKOB Bruntál 75:29 + 18:45 6188
11. Hraboš Matěj ASU9547 B Magnus Orienteering 76:33 + 19:49 6029
12. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 77:21 + 20:37 5909
13. Nejman Stanislav TUR9500 B OOB TJ Turnov 78:01 + 21:17 5809
14. Uhlíř Marek PGP9405 B SK Praga 79:06 + 22:22 5647
15. Křivda Martin CHC9501 A K.O.B. Choceň 82:35 + 25:51 5127
16. Obrátil Štěpán ABM9409 B KOB Moira Brno 89:06 + 32:22 4152
17. Deml Tomáš LPU9502 B OK Lokomotiva Pardubice 92:33 + 35:49 3637
18. Zelinka Jan LPU9405 B OK Lokomotiva Pardubice 96:03 + 39:19 3114
H21
12.50 km, 220 m, 29 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9509
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 64:34 10715
2. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 72:54 + 8:20 9545
3. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 73:52 + 9:18 9409
4. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 74:13 + 9:39 9360
5. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 74:31 + 9:57 9318
6. Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové 76:24 + 11:50 9053
7. Brlica Pavel ZBM9302 C SK Žabovřesky Brno 79:14 + 14:40 8656
8. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 79:50 + 15:16 8571
9. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 80:37 + 16:03 8461
10. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 81:21 + 16:47 8358
11. Zakouřil Vít TUR9301 R OOB TJ Turnov 81:52 + 17:18 8286
11. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 81:52 + 17:18 8286
13. Šurgan Štefan TUR7900 C OOB TJ Turnov 83:03 + 18:29 8120
14. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 83:20 + 18:46 8080
15. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 84:13 + 19:39 7956
16. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 85:51 + 21:17 7727
17. Wolf Daniel TUR9100 E OOB TJ Turnov 85:57 + 21:23 7713
18. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 86:12 + 21:38 7678
19. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 87:10 + 22:36 7542
20. Baumholzer Maté BBM9200 C BETA URSUS Orienteering 87:20 + 22:46 7518
21. Kořínek Tomáš BOR9007 R OK Jiskra Nový Bor 87:31 + 22:57 7493
22. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 87:54 + 23:20 7439
23. Prášil Marek TTR7301 R OOB Třebíč 88:01 + 23:27 7422
24. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 88:13 + 23:39 7394
25. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 88:18 + 23:44 7383
26. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 89:23 + 24:49 7231
27. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 89:40 + 25:06 7191
28. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 91:00 + 26:26 7004
29. Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno 91:16 + 26:42 6966
30. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 91:31 + 26:57 6931
31. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 93:44 + 29:10 6620
32. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 94:22 + 29:48 6531
33. Müller Martin PHK8903 C OK 99 Hradec Králové 94:52 + 30:18 6461
34. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 96:16 + 31:42 6264
35. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 101:33 + 36:59 5523
36. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 101:47 + 37:13 5490
37. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 106:14 + 41:40 4865
38. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 113:26 + 48:52 3854
39. Vozda Vojtěch ASU9043 C Magnus Orienteering 113:27 + 48:53 3852
40. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 118:56 + 54:22 3082
41. Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 129:10 + 64:36 1646
42. Schäfer Jan TZL9301 C SKOB Zlín 136:17 + 71:43 647
43. Vik Martin STH9206 C SK Studenec 137:14 + 72:40 513
44. Hladík František STH9203 C SK Studenec 141:35 + 77:01 0
45. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 143:06 + 78:32 0
46. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 156:20 + 91:46 0
Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno DISK 0
Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň DISK 0
Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Navrátil Boris AOP9202 R Přátelé orientačního běhu Opava DISK 0
Kamenický Jakub PHK9104 E OK 99 Hradec Králové DISK 0
Vavrys Johan LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice DISK 0
Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava DISK 0
H35
8.80 km, 135 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 61:45
2. Procházka Jiří TBM7633 C KOS TJ Tesla Brno 64:42 + 2:57
3. Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 65:30 + 3:45
4. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 69:21 + 7:36
5. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:22 + 14:37
6. Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 80:50 + 19:05
7. Aleš David ASU7517 C Magnus Orienteering 87:00 + 25:15
8. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 89:55 + 28:10
9. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 91:02 + 29:17
10. Pohořalý Jiří OTK7500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 111:14 + 49:29
Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz DISK
H40
7.60 km, 120 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 58:05
2. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 62:52 + 4:47
3. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 65:52 + 7:47
4. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 69:44 + 11:39
5. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Přátelé orientačního běhu Opava 72:41 + 14:36
6. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 73:51 + 15:46
7. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 78:57 + 20:52
8. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 94:01 + 35:56
Koštejn Pavel DOK7100 C OK Doksy DISK
Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava DISK
H45
6.00 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 44:42
2. Cych Piotr 33P6800 C Echo Twardogóra 48:35 + 3:53
3. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 48:40 + 3:58
4. Schuster Martin AOP6502 C Přátelé orientačního běhu Opava 51:08 + 6:26
5. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:24 + 7:42
6. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 55:57 + 11:15
7. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 56:58 + 12:16
8. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 58:59 + 14:17
9. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 68:25 + 23:43
10. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 71:01 + 26:19
11. Dalos Attila BBM6701 C BETA URSUS Orienteering 74:19 + 29:37
H50
5.10 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 39:21
2. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:48 + 5:27
3. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 47:57 + 8:36
4. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 48:06 + 8:45
5. Tichý Martin TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 50:22 + 11:01
6. Kolář Rudolf SBR6300 C SKOB Bruntál 50:52 + 11:31
7. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov 54:52 + 15:31
8. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 58:19 + 18:58
9. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 59:12 + 19:51
9. Kůstka Marek VIC6403 C OB Vizovice 59:12 + 19:51
11. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 70:13 + 30:52
12. Panovec Vladan OTK6201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 75:42 + 36:21
13. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 82:03 + 42:42
14. Janeba Petr CHC6001 C K.O.B. Choceň 86:07 + 46:46
15. Vrábel Jaromír SBR6102 C SKOB Bruntál 92:54 + 53:33
H55
5.10 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 44:40
2. Hausvater Karel SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové 47:40 + 3:00
3. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 49:16 + 4:36
4. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 55:02 + 10:22
5. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 55:22 + 10:42
6. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 55:23 + 10:43
7. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 61:01 + 16:21
8. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 62:23 + 17:43
9. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 62:34 + 17:54
10. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 78:55 + 34:15
11. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 82:12 + 37:32
12. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 90:40 + 46:00
H60
4.40 km, 85 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 42:20
2. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 45:01 + 2:41
3. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 49:49 + 7:29
4. Herdegen Ondřej BOV5200 C TJ Baník Ostrava OKD 50:24 + 8:04
5. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:55 + 10:35
6. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 54:10 + 11:50
7. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 56:20 + 14:00
8. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 58:04 + 15:44
9. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 60:40 + 18:20
10. Vojtášek Jan SBR5301 C SKOB Bruntál 62:23 + 20:03
11. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 63:32 + 21:12
12. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 75:22 + 33:02
13. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 77:37 + 35:17
H65
4.40 km, 85 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 49:08
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:19 + 3:11
3. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 56:25 + 7:17
4. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 58:00 + 8:52
5. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 61:29 + 12:21
6. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 67:56 + 18:48
7. Huňka Jiří RAD4801 C TJ Sokol Radslavice 68:32 + 19:24
Tomeček Lubomír KAR4701 C SK Karlovice DISK
H70
4.20 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 59:18
2. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 99:16 + 39:58
H75
4.20 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 57:35
2. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 63:57 + 6:22
T2
2.30 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vébr Tomáš HAV0200 B SKOB Baník Havířov 34:47
2. Vlach Timik SBR0501 C SKOB Bruntál 37:01 + 2:14
3. Svěchotová Hana MOV7150 C SKOB Ostrava 39:08 + 4:21
4. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 39:41 + 4:54
5. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 40:53 + 6:06
6. Thýnová Martina SHK0350 C TJ Slavia Hradec Králové 50:54 + 16:07
T3
3.00 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 29:00
2. Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz 45:35 + 16:35
3. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 46:06 + 17:06
4. Karlova Eva NNN0033 C Neregistrovaní 55:01 + 26:01
5. Smolka Ondřej SOP8612 C OOB TJ Slezan Opava 61:02 + 32:02
6. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 91:03 + 62:03
T5
5.30 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 39:02
2. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:45 + 7:43
3. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 61:05 + 22:03
4. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 62:46 + 23:44
5. Brychlec Lukas NNN0000 C Neregistrovaní 90:10 + 51:08
6. Skyva Jan PGP8501 C SK Praga 98:08 + 59:06
7. Niesner Jakub DAS95 C 166:44 + 127:42
Hradilová Tereza C DISK
Havelka Tomáš UOL8700 C SK UP Olomouc DISK