O systému ORIS

ORIS je centrální systém ČSOS, který pokrývá agendu vnitřních svazových procesů a agendu související se závody. Základními agendami systému jsou: klubová evidence, registrace, přestupy, hostování, kalendář závodů, přihlášky, výsledky a další související informace.

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.10.2014
Místo konání:
Bolatice - Borová, fotbalové hřiště
Pořadatel:
SOP - OOB TJ Slezan Opava
Mapa:
Pod Zlámaným mostkem, 1:10000,e=5m, stav říjen 2014
Ředitel závodu:
Procházková Martina
Hlavní rozhodčí:
Bačo Lubomír - R3
Stavitel tratí:
Jurčák Karel - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     P25     P45    
D10N
5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
MS Holusova Veronika KRN1250 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 3:40
D10C
2.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannova Katka SOP C OOB TJ Slezan Opava 26:29
2. Bruková Petra TRI0450 C TJ TŽ Třinec 28:31 + 2:02
3. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 29:00 + 2:31
Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec DISK
D12C
2.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lucie AOP0350 C Přátelé orientačního běhu Opava 22:49
2. Mrozek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 25:30 + 2:41
3. Kovalčíková Anna AOP0453 C Přátelé orientačního běhu Opava 29:41 + 6:52
4. Kantorová Anna TRI0352 B TJ TŽ Třinec 30:12 + 7:23
5. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 38:08 + 15:19
6. Pachmannova Bara SOP C OOB TJ Slezan Opava 48:46 + 25:57
7. Bernatíková Hana SFM0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 51:58 + 29:09
8. Lukšová Anna MOV C SKOB Ostrava 64:49 + 42:00
9. Lukšová Magdaléna MOV C SKOB Ostrava 65:27 + 42:38
D14C
3.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Barbora BFM0151 B SKOB Frýdek - Místek 38:45
2. Warcopová Kateřina TRI0150 C TJ TŽ Třinec 54:08 + 15:23
3. Leciánová Veronika OOP0050 C TJ Opava 67:36 + 28:51
D16C
3.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 28:25
2. Hájková Lenka AOP0050 B Přátelé orientačního běhu Opava 29:05 + 0:40
3. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 29:20 + 0:55
4. Svačinková Kateřina VRB9899 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 52:34 + 24:09
5. Malikova Natalie MOV9859 C SKOB Ostrava 82:50 + 54:25
D18C
3.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 28:08
2. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 30:39 + 2:31
3. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 33:02 + 4:54
4. Svěchotová Natálie MOV9751 B SKOB Ostrava 34:41 + 6:33
5. Kaděrová Vendula HAV9650 C SKOB Baník Havířov 34:57 + 6:49
6. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 35:00 + 6:52
7. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 42:54 + 14:46
8. Pavlíčková Kristýna MOV9752 C SKOB Ostrava 53:03 + 24:55
Liberdová Jana TRI9852 C TJ TŽ Třinec DISK
D21C
5.20 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3692
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Haltof Ewa VRB9499 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 42:55 3796
2. Šarmanová Alena AOP9352 C Přátelé orientačního běhu Opava 43:28 + 0:33 3750
3. Sabelová Markéta TRI9656 A TJ TŽ Třinec 46:04 + 3:09 3532
4. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 49:41 + 6:46 3230
5. Hvorecká Eva VRB8953 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 54:43 + 11:48 2809
6. Hájková Petra KYL9350 C SK SP Kylešovice 62:29 + 19:34 2159
7. Velickova Monika NER C 67:09 + 24:14
8. Fujáková Katka HAV8550 C SKOB Baník Havířov 70:11 + 27:16 1515
D35C
3.70 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 33:31
2. Valíková Petra AOP7351 C Přátelé orientačního běhu Opava 36:14 + 2:43
3. Slavíková Lenka VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 38:31 + 5:00
4. Glabazňová Jana AOP6151 C Přátelé orientačního běhu Opava 40:22 + 6:51
5. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Baník Havířov 40:40 + 7:09
6. Hájková Jitka AOP7150 C Přátelé orientačního běhu Opava 42:04 + 8:33
7. Pachmannova Hana SOP C OOB TJ Slezan Opava 42:11 + 8:40
8. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 44:35 + 11:04
9. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 46:19 + 12:48
10. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 46:50 + 13:19
11. Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 51:25 + 17:54
12. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 56:12 + 22:41
13. Krasnokutská Magda AOP7452 C Přátelé orientačního běhu Opava 58:37 + 25:06
14. Pannová Vendula AOP7750 C Přátelé orientačního běhu Opava 76:41 + 43:10
D45C
3.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 37:45
2. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 41:18 + 3:33
3. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 43:29 + 5:44
4. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 45:10 + 7:25
5. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 73:43 + 35:58
D55C
2.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 36:46
H10N
6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bíčánek Jan TRI0502 C TJ TŽ Třinec 13:46
2. Král Jiří ODR0400 C SKOB Odry 18:48 + 5:02
3. Jelínek Jakub AOP0601 C Přátelé orientačního běhu Opava 25:01 + 11:15
4. Borunský Matěj AOP0600 C Přátelé orientačního běhu Opava 29:02 + 15:16
5. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 31:32 + 17:46
6. Gorgol Richard HAV1000 C SKOB Baník Havířov 34:56 + 21:10
H10C
2.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 24:03
2. Mrozek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 28:28 + 4:25
H12C
2.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Adam AOP0301 C Přátelé orientačního běhu Opava 19:50
2. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 22:08 + 2:18
3. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 25:22 + 5:32
4. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 25:54 + 6:04
5. Peňáz Vojtěch VRB0303 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 29:12 + 9:22
6. Peňáz Radek VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 29:41 + 9:51
7. Vébr Tomáš HAV0200 B SKOB Baník Havířov 31:40 + 11:50
8. Haltof Adam TRI0300 C TJ TŽ Třinec 33:17 + 13:27
9. Hanus Jaroslav HOB C SKOB Horní Benešov 39:22 + 19:32
Broda Aleš SFM0201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK
H14C
3.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 26:02
2. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 31:07 + 5:05
3. Sikora Jakub TRI0003 B TJ TŽ Třinec 36:59 + 10:57
4. Jelínek Jan AOP0101 C Přátelé orientačního běhu Opava 49:36 + 23:34
5. Tuharský Erik TRI0100 C TJ TŽ Třinec 50:21 + 24:19
6. Pavlíček Patrik MOV0002 C SKOB Ostrava 53:49 + 27:47
7. Kaděra Vojta HAV0000 B SKOB Baník Havířov 59:41 + 33:39
8. Dorčák Jan MOV0103 C SKOB Ostrava 81:27 + 55:25
H16C
4.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 37:36
2. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 38:44 + 1:08
3. Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz 50:20 + 12:44
H18C
4.10 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 28:49
2. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 30:56 + 2:07
3. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 33:14 + 4:25
4. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 40:18 + 11:29
H21C
6.10 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7062
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Glonek Jakub AOP9602 A Přátelé orientačního běhu Opava 37:37 7269
2. Schuster Marek AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opava 37:51 + 0:14 7226
3. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 40:47 + 3:10 6691
4. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Přátelé orientačního běhu Opava 41:06 + 3:29 6634
5. Sklenář Martin SBR9501 A SKOB Bruntál 41:51 + 4:14 6497
6. Mielec Jaromír AOP9701 A Přátelé orientačního běhu Opava 41:56 + 4:19 6482
7. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 42:24 + 4:47 6397
8. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 43:31 + 5:54 6193
9. Velička Jan VRB8504 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 44:33 + 6:56 6005
10. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 44:39 + 7:02 5987
11. Stoszek Jakub AOP8300 C Přátelé orientačního běhu Opava 46:02 + 8:25 5735
12. Borunský Tomáš AOP7402 C Přátelé orientačního běhu Opava 46:15 + 8:38 5695
13. Preissler Adam HAV8608 C SKOB Baník Havířov 50:24 + 12:47 4939
14. Peterek Vít AOP8600 C Přátelé orientačního běhu Opava 52:45 + 15:08 4511
15. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 55:47 + 18:10 3958
16. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 59:13 + 21:36 3332
17. Ticháček Jan AOP8000 C Přátelé orientačního běhu Opava 61:43 + 24:06 2876
18. Hudeček Tomáš OOP8201 C TJ Opava 71:18 + 33:41
19. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 85:27 + 47:50 0
H35C
4.30 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 28:48
2. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 34:20 + 5:32
3. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 35:51 + 7:03
4. Mastela Rafal 11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 35:57 + 7:09
5. Král Jiří ODR7300 C SKOB Odry 37:39 + 8:51
6. Vláčil Daniel JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov 37:46 + 8:58
7. Jelínek Jan AOP6401 C Přátelé orientačního běhu Opava 38:09 + 9:21
8. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 39:04 + 10:16
9. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 40:12 + 11:24
10. Masny Krzysztof 11P7600 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 41:13 + 12:25
11. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 41:25 + 12:37
12. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 43:24 + 14:36
13. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 45:11 + 16:23
14. Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava 47:10 + 18:22
15. Trávníček Jan UOL7501 C SK UP Olomouc 47:47 + 18:59
16. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 48:51 + 20:03
17. Rychtar Jan JPV C Oddíl OS SK Prostějov 55:39 + 26:51
18. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 56:20 + 27:32
H45C
4.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 30:24
2. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov 32:28 + 2:04
3. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 34:30 + 4:06
4. Juračka Zdeněk HAV5702 C SKOB Baník Havířov 36:26 + 6:02
5. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 36:37 + 6:13
6. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 36:47 + 6:23
7. Kantor Roman TRI6501 C TJ TŽ Třinec 37:33 + 7:09
8. Sklenář Miroslav AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opava 37:50 + 7:26
9. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 38:03 + 7:39
10. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 39:22 + 8:58
11. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 40:12 + 9:48
12. Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 42:02 + 11:38
13. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 42:03 + 11:39
14. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 47:52 + 17:28
15. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 50:31 + 20:07
16. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 59:44 + 29:20
Labudík Milan VRB6202 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. DISK
H55C
3.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostka Evžen AOP5701 C Přátelé orientačního běhu Opava 31:41
2. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 32:05 + 0:24
3. Krmášek Bohdan AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opava 33:42 + 2:01
4. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 34:17 + 2:36
5. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 35:36 + 3:55
6. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 35:39 + 3:58
7. Hostaš Jindřich MOV5901 C SKOB Ostrava 44:35 + 12:54
H65C
2.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klech Josef HOB4701 C SKOB Horní Benešov 21:57
2. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 23:08 + 1:11
3. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 24:59 + 3:02
4. Zaoral Jan VRB4703 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 29:47 + 7:50
5. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 30:34 + 8:37
6. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 31:18 + 9:21
7. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 32:26 + 10:29
8. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 33:17 + 11:20
9. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 34:22 + 12:25
10. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 37:05 + 15:08
11. Tomeček Lubomír KAR4701 C SK Karlovice 37:27 + 15:30
Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov DISK
P25
2.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bíčánek Milan TRI7701 C TJ TŽ Třinec 20:55
2. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 23:04 + 2:09
3. Filipek Daniel TRI7200 C TJ TŽ Třinec 26:21 + 5:26
4. Hudeckova Petra OOP6150 C TJ Opava 29:02 + 8:07
5. Šrubařová Aneta LOV8251 C lepus.cz 30:13 + 9:18
6. Vavříková Iveta 6YC7450 C Neregistrovaní 31:36 + 10:41
7. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 34:20 + 13:25
8. Vlachova Dita SBR C SKOB Bruntál 35:10 + 14:15
9. Sarman Martin NER C 35:20 + 14:25
10. Ledabylová Alena HOB5551 C SKOB Horní Benešov 37:03 + 16:08
11. Krumpholcová Jarmila HOB5655 C SKOB Horní Benešov 37:09 + 16:14
12. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 37:31 + 16:36
13. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 38:09 + 17:14
14. Masny Anna 11P8250 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 38:53 + 17:58
15. Svobodová Mariana BFM6751 C SKOB Frýdek - Místek 39:15 + 18:20
16. Zajícová Petra LOV7351 C lepus.cz 39:58 + 19:03
17. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 42:11 + 21:16
18. Šarmanová Jarmila 7SC6750 C Neregistrovaní - MOV 43:44 + 22:49
19. Haluzíková Barbora SFM8651 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 49:22 + 28:27
20. Martinaskova Vaclava MOV6159 C SKOB Ostrava 58:37 + 37:42
21. Hostašová Jana MOV8552 C SKOB Ostrava 58:44 + 37:49
P45
4.50 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Langer Martin LOV8400 C lepus.cz 44:48
2. Opletal Jaroslav HAV6200 C SKOB Baník Havířov 47:15 + 2:27
3. Opletalová Eva HAV9250 C SKOB Baník Havířov 53:31 + 8:43
4. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 54:43 + 9:55
5. Králová Ivana ODR7450 C SKOB Odry 66:22 + 21:34