Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kusáková Valentyna | TZL0651 | C | SKOB Zlín | 30:34 | |
2. | Matulová Valérie | BFM0652 | C | SKOB Frýdek - Místek | 35:45 | + 5:11 |
3. | Rosíková Ruzena Eliska | TZL0650 | C | SKOB Zlín | 36:48 | + 6:14 |
4. | Stetínská Tereza | MOV0751 | C | SKOB Ostrava | 41:40 | + 11:06 |
5. | Michálková Sabina | LCE0851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:45 | + 12:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svidrnochová Eliska | OOP0451 | B | TJ Opava | 23:09 | |
2. | Pisová Adéla | LCE0551 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:46 | + 4:37 |
3. | Bruková Petra | TRI0450 | B | TJ TŽ Třinec | 28:18 | + 5:09 |
4. | Batani Valeria | TZL0550 | C | SKOB Zlín | 31:04 | + 7:55 |
4. | Batani Valentina | TZL0551 | C | SKOB Zlín | 31:04 | + 7:55 |
6. | Mrkvicková Ema | TZL0451 | B | SKOB Zlín | 31:11 | + 8:02 |
7. | Procnerová Veronika | BFM0453 | C | SKOB Frýdek - Místek | 31:29 | + 8:20 |
8. | Malisková Kristyna | LCE0552 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:57 | + 15:48 |
9. | Reháková Klára | BFM0556 | C | SKOB Frýdek - Místek | 39:38 | + 16:29 |
10. | Fiserová Veronika | BFM0552 | C | SKOB Frýdek - Místek | 40:31 | + 17:22 |
11. | Zahradníková Katerina | BFM0551 | C | SKOB Frýdek - Místek | 42:30 | + 19:21 |
12. | Brezinová Zuzana | TZL0453 | C | SKOB Zlín | 43:07 | + 19:58 |
13. | Kolarczyková Eliska | TRI0551 | C | TJ TŽ Třinec | 57:27 | + 34:18 |
14. | Matochová Adéla | TZL0552 | C | SKOB Zlín | 61:32 | + 38:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichá Julie | TZL0252 | B | SKOB Zlín | 35:01 | |
2. | Bernatíková Hana | SFM0251 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 39:41 | + 4:40 |
3. | Kocová Halina | TZL0255 | B | SKOB Zlín | 39:50 | + 4:49 |
4. | Suránová Pavlína | TZL0257 | B | SKOB Zlín | 40:03 | + 5:02 |
5. | Tichá Marie | TZL0253 | B | SKOB Zlín | 40:43 | + 5:42 |
6. | Kustková Barbora | VIC0259 | C | OB Vizovice | 41:06 | + 6:05 |
7. | Malisková Eliska | LCE0354 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:15 | + 7:14 |
8. | Uhríková Terezie | VIC | OB Vizovice | 59:22 | + 24:21 | |
9. | Janku Daniela | LCE0350 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 63:31 | + 28:30 |
10. | Nyklová Monika | 1LX0251 | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 70:41 | + 35:40 | |
11. | Riesslerová Eliska | OTK0350 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 96:46 | + 61:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Lenka | SOP0050 | A | OOB TJ Slezan Opava | 54:24 | |
2. | Kundratová Lucie | TZL0058 | B | SKOB Zlín | 60:57 | + 6:33 |
3. | Celedová Justyna | TZL0152 | C | SKOB Zlín | 73:37 | + 19:13 |
4. | Halová Romana | VIC0164 | C | OB Vizovice | 102:27 | + 48:03 |
Vakant | DISK | |||||
Matulíková Aneta | TZL0050 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kustková Daniela | VIC9898 | B | OB Vizovice | 70:23 | |
2. | Svidrnochová Lenka | SOP9952 | B | OOB TJ Slezan Opava | 77:44 | + 7:21 |
3. | Slovencíková Eliska | VIC9959 | B | OB Vizovice | 78:40 | + 8:17 |
4. | Fiserová Klára | BFM9851 | C | SKOB Frýdek - Místek | 98:07 | + 27:44 |
5. | Hauerlandová Natálie | LCE9851 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 100:54 | + 30:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichá Veronika | TZL9951 | A | SKOB Zlín | 74:59 | 5266 | |
2. | Kavánková Iva | TZL9753 | A | SKOB Zlín | 79:32 | + 4:33 | 4980 |
3. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 83:47 | + 8:48 | 4713 |
4. | Honnerová Blanka | TZL8052 | C | SKOB Zlín | 84:14 | + 9:15 | 4685 |
5. | Procházková Marie | SOP9551 | C | OOB TJ Slezan Opava | 94:20 | + 19:21 | 4051 |
6. | Létalová Sona | SFM8252 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 97:43 | + 22:44 | 3839 |
7. | Kaderová Vendula | HAV9650 | C | OB Havířov | 130:31 | + 55:32 | 1780 |
Kovárová Tereza | TRI9756 | B | TJ TŽ Třinec | DISK | 0 | ||
Krejcíková Marie | TZL9252 | C | SKOB Zlín | DISK | 0 | ||
Brozíková Martina | NNN | Neregistrovaní | DISK | ||||
Nesporová Alzbeta | TZL0051 | A | SKOB Zlín | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Batani Hana | TZL7351 | C | SKOB Zlín | 69:06 | |
2. | Kurfürstová Irena | TZL8053 | C | SKOB Zlín | 79:50 | + 10:44 |
3. | Jureníková Hana | MOV8052 | C | SKOB Ostrava | 80:53 | + 11:47 |
4. | Sedlackova Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 92:47 | + 23:41 |
5. | Kundratová Jana | TZL7350 | C | SKOB Zlín | 94:45 | + 25:39 |
6. | Nesporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 95:40 | + 26:34 |
7. | Svidrnochová Hana | OOP7751 | C | TJ Opava | 103:28 | + 34:22 |
8. | Horácková Vladimíra | MOV7750 | C | SKOB Ostrava | 108:26 | + 39:20 |
9. | Klose Petra | SFM7351 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 108:31 | + 39:25 |
10. | Chromcáková Jitka | JZL7850 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 115:15 | + 46:09 |
11. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 115:19 | + 46:13 |
12. | Stetínská Sona | MOV7650 | C | SKOB Ostrava | 145:43 | + 76:37 |
Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | DISK | ||
Klímová Barbora | OTK7251 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Jitka | SOP7150 | C | OOB TJ Slezan Opava | 78:47 | |
2. | Ciencialová Bohumila | TRI6957 | C | TJ TŽ Třinec | 79:15 | + 0:28 |
3. | Vricanová Sylva | HAV6751 | C | OB Havířov | 85:14 | + 6:27 |
4. | Hanzlová Svatava | HAV6651 | OB Havířov | 91:05 | + 12:18 | |
5. | Opletalová Pavlína | HAV6652 | C | OB Havířov | 106:07 | + 27:20 |
6. | Kaderová Barbora | HAV7051 | C | OB Havířov | 106:31 | + 27:44 |
7. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 107:38 | + 28:51 |
8. | Láznicková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 109:59 | + 31:12 |
9. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | OB Havířov | 126:19 | + 47:32 |
10. | Jelínková Jana | TZL6556 | C | SKOB Zlín | 135:17 | + 56:30 |
Krejcíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 60:34 | |
2. | Zaludková Miroslava | TZL5954 | C | SKOB Zlín | 66:43 | + 6:09 |
3. | Hrabicová Iva | OOP6150 | C | TJ Opava | 77:46 | + 17:12 |
Chromcáková Ivana | JZL5450 | C | TJ Jižní svahy Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matej Ryska | TRI0601 | C | TJ TŽ Třinec | 31:16 | |
2. | Novotny David | 1LX0600 | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 31:22 | + 0:06 | |
3. | Strakos Ondrej | TZL0601 | C | SKOB Zlín | 34:50 | + 3:34 |
4. | Kundrata Vít | TZL0700 | C | SKOB Zlín | 34:53 | + 3:37 |
5. | Vystrcil Tomás | LCE0702 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:41 | + 6:25 |
6. | Hala Jaromír | VIC0606 | C | OB Vizovice | 40:47 | + 9:31 |
7. | Mudrák Simon | LCE | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:31 | + 14:15 | |
Skyba Jakub Jan | LCE0701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
MS | Vítkovic Patrik | TRI0507 | TJ TŽ Třinec | 46:10 | + 14:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Husty Adam | TZL0403 | B | SKOB Zlín | 29:47 | |
2. | Pekárek Tobias | TZL0502 | B | SKOB Zlín | 31:56 | + 2:09 |
3. | Sláma Simon | LCE0502 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:47 | + 3:00 |
4. | Bícánek Jan | TRI0502 | C | TJ TŽ Třinec | 35:28 | + 5:41 |
5. | Damek Ondrej | TRI0503 | C | TJ TŽ Třinec | 35:36 | + 5:49 |
6. | Kubálek Miroslav | 1LX0500 | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 38:15 | + 8:28 | |
7. | Bjolek Jan | BFM0601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 38:19 | + 8:32 |
8. | Eichler Vít | TZL0401 | B | SKOB Zlín | 38:39 | + 8:52 |
9. | Vesely Jonás | VIC0411 | C | OB Vizovice | 44:08 | + 14:21 |
10. | Kovarík Simon | LCE0503 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:30 | + 14:43 |
11. | Martinek Matyás | TZL0504 | C | SKOB Zlín | 47:32 | + 17:45 |
12. | Vanek Ondrej | TZL0402 | C | SKOB Zlín | 47:57 | + 18:10 |
13. | Vanek Borek | TZL0505 | C | SKOB Zlín | 48:50 | + 19:03 |
14. | Janas Adam | PGP0404 | C | SK Praga | 49:26 | + 19:39 |
15. | Cernín Adam | SVS0401 | C | Orientklub Vsetín | 53:49 | + 24:02 |
16. | Sikora Matej | TRI0501 | C | TJ TŽ Třinec | 71:29 | + 41:42 |
17. | Cieslar Michael | TRI0505 | C | TJ TŽ Třinec | 77:52 | + 48:05 |
Riessler Stepán | OTK0500 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | DISK | ||
Humeník David | LCE0402 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
Bednarík Sebastian | LCE0401 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chovanec Václav | TZL0201 | A | SKOB Zlín | 41:04 | |
2. | Valík Adam | AOP0301 | B | Orientační Běh Opava | 44:14 | + 3:10 |
3. | Janas Petr | PGP0200 | B | SK Praga | 45:47 | + 4:43 |
4. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 49:51 | + 8:47 |
5. | Kundrata Jan | TZL0203 | B | SKOB Zlín | 62:23 | + 21:19 |
6. | Psencík David | VIC0209 | B | OB Vizovice | 68:22 | + 27:18 |
7. | Konarík Vít | SVS0200 | B | Orientklub Vsetín | 75:24 | + 34:20 |
8. | Haltof Adam | TRI0300 | B | TJ TŽ Třinec | 82:50 | + 41:46 |
Kovarík Jakub | LCE0307 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valík Tomás | AOP0001 | A | Orientační Běh Opava | 51:59 | |
2. | Zentrich Dusan | LCE0012 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:53 | + 0:54 |
3. | Vavrík Tomás | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 58:51 | + 6:52 |
4. | Premek Janda | TZL | SKOB Zlín | 63:05 | + 11:06 | |
5. | Tuharsky Erik | TRI0100 | B | TJ TŽ Třinec | 63:55 | + 11:56 |
6. | Kadera Vojta | HAV0000 | C | OB Havířov | 75:18 | + 23:19 |
7. | Psencík Jan | VIC0100 | B | OB Vizovice | 95:15 | + 43:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesar Vojtech | AOP9900 | B | Orientační Běh Opava | 74:48 | |
2. | Strakos Matej | SFM9901 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 92:42 | + 17:54 |
3. | Cienciala Jan | TRI9801 | A | TJ TŽ Třinec | 93:04 | + 18:16 |
4. | Bozon Radek | BFM9804 | B | SKOB Frýdek - Místek | 102:33 | + 27:45 |
5. | Müller Tomás | OTK9901 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 107:21 | + 32:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horyna Roman | LCE7602 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 76:24 | 8371 | |
2. | Benroth Martin | TZL9206 | C | SKOB Zlín | 79:13 | + 2:49 | 8078 |
3. | Dlabaja Stepán | TZL8508 | R | SKOB Zlín | 79:56 | + 3:32 | 8004 |
4. | Mikel David | TZL9703 | A | SKOB Zlín | 84:36 | + 8:12 | 7519 |
5. | Hubácek Josef | LCE6127 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 84:55 | + 8:31 | 7487 |
6. | Pekárek Evzen | TZL7007 | C | SKOB Zlín | 85:12 | + 8:48 | 7457 |
7. | Kolárik Jan | TZL9003 | C | SKOB Zlín | 85:47 | + 9:23 | 7397 |
8. | Krystof Panovec | LCE | OOB TJ Slovan Luhačovice | 93:50 | + 17:26 | ||
9. | Skoda Frantisek | LCE | OOB TJ Slovan Luhačovice | 95:35 | + 19:11 | ||
10. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 99:45 | + 23:21 | 5947 |
11. | Dvorsky Petr | SKM9601 | C | KOB Směr Kroměříž | 100:40 | + 24:16 | 5852 |
12. | Kuncar Vít | LCE6602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 102:18 | + 25:54 | 5682 |
13. | Surán René | LCE7034 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 106:54 | + 30:30 | 5204 |
14. | Darebník Ladislav | SKMxxxx | KOB Směr Kroměříž | 131:54 | + 55:30 | ||
15. | Zemlík Dusan | KVS | SKOB Kobra Vsetín | 134:16 | + 57:52 | ||
16. | Mutina Jirí | BFM9101 | C | SKOB Frýdek - Místek | 142:22 | + 65:58 | 1523 |
Lachendro Jan | SKM8700 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK | 0 | ||
Hovorka Lukás | LPU9001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valík Ludek | AOP7101 | C | Orientační Běh Opava | 81:54 | |
2. | Linhart Ales | GIG7200 | GIGANT Orienteering | 84:43 | + 2:49 | |
3. | Mudrák Stanislav | LCE | OOB TJ Slovan Luhačovice | 90:07 | + 8:13 | |
4. | Vrubel Karel | TZL6401 | C | SKOB Zlín | 91:16 | + 9:22 |
5. | Tuharsky Martin | TRI7702 | C | TJ TŽ Třinec | 93:45 | + 11:51 |
6. | Zentrich David | OTK7101 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 94:17 | + 12:23 |
7. | Svechota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 99:01 | + 17:07 |
7. | Jakobi Zdenek | HAV5701 | C | OB Havířov | 99:01 | + 17:07 |
9. | Sochor Tomás | HAV6301 | C | OB Havířov | 100:32 | + 18:38 |
10. | Vébr Radek | HAV7103 | C | OB Havířov | 101:02 | + 19:08 |
11. | Sedlacek Jaroslav | HLV6401 | KČT - OB Holešov | 102:02 | + 20:08 | |
12. | Micka Jirí | 1LX6500 | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 104:39 | + 22:45 | |
13. | Bernatík Ales | SFM7201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 105:07 | + 23:13 |
14. | Sláma Lumír | LCE8103 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 114:05 | + 32:11 |
15. | Siska Oto | OTK7202 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 117:31 | + 35:37 |
16. | Stibor Zbynek | KAR7601 | C | SK Karlovice | 119:43 | + 37:49 |
17. | Krejcík Zbynek | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 146:06 | + 64:12 |
Psencík Radomír | VIC7207 | C | OB Vizovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesar Jirí | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 75:25 | |
2. | Juracka Zdenek | HAV5702 | C | OB Havířov | 93:35 | + 18:10 |
3. | Láznicka Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 94:56 | + 19:31 |
4. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 99:13 | + 23:48 |
5. | Kocara Jirí | 4PC7001 | C | Pažouti | 102:08 | + 26:43 |
6. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 102:44 | + 27:19 |
7. | Kunz Petr | OTK6910 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 103:19 | + 27:54 |
8. | Argalás Jaroslav | TRI6202 | C | TJ TŽ Třinec | 103:26 | + 28:01 |
9. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 103:39 | + 28:14 |
10. | Vyvoda Zdenek | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 117:29 | + 42:04 |
11. | Baco Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 119:27 | + 44:02 |
12. | Vavrík René | MOV7000 | C | SKOB Ostrava | 121:19 | + 45:54 |
13. | Riessler Otto | OTK6800 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 132:45 | + 57:20 |
14. | Otrusina Milan | EZL6205 | C | PEV Zlín | 149:11 | + 73:46 |
Panovec Vladan | OTK6201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | DISK | ||
Stetínsky Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | DISK | ||
Pise Dusan | LCE6702 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrouza Tomás | KRN5201 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 64:44 | |
2. | Pospísil Václav | SOP5701 | C | OOB TJ Slezan Opava | 65:20 | + 0:36 |
3. | Plásek Martin | LCE6118 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 65:25 | + 0:41 |
4. | Cerník Zdenek | OSN6025 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 70:39 | + 5:55 |
5. | Krsák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 74:44 | + 10:00 |
6. | Sidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 79:08 | + 14:24 |
7. | Slivecka Jaromír | MOV5601 | C | SKOB Ostrava | 79:18 | + 14:34 |
8. | Rychly Milos | OOP5302 | C | TJ Opava | 80:51 | + 16:07 |
9. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 89:21 | + 24:37 |
10. | Lecián Oldrich | OOP6100 | C | TJ Opava | 89:55 | + 25:11 |
11. | Peska Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 97:22 | + 32:38 |
12. | Chromcák Frantisek | JZL5201 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 98:27 | + 33:43 |
13. | Dvorsky Ilja | 6YC6100 | Neregistrovaní | 107:49 | + 43:05 | |
14. | Hauerland Jaroslav | LCE5501 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 109:33 | + 44:49 |
15. | Malysa Ján | SOP5102 | C | OOB TJ Slezan Opava | 115:24 | + 50:40 |
Stípek Rostislav | TZL5702 | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospísil Karel | KAR5001 | C | SK Karlovice | 50:18 | |
2. | Jurcák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 55:56 | + 5:38 |
3. | Sevcík Bretislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 60:13 | + 9:55 |
4. | Smakal Pavel | TZL4801 | C | SKOB Zlín | 65:13 | + 14:55 |
5. | Chylík Pavol | MOV4901 | C | SKOB Ostrava | 75:13 | + 24:55 |
6. | Sidla Jirí | OTK4001 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 75:46 | + 25:28 |
7. | Benes Karel | HAV4201 | C | OB Havířov | 78:28 | + 28:10 |
8. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 81:40 | + 31:22 |
9. | Opletal Jaroslav | TRI3700 | C | TJ TŽ Třinec | 90:42 | + 40:24 |
10. | Ivan Zemlík | SVS | Orientklub Vsetín | 92:01 | + 41:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linhart Jakub | GIG0800 | GIGANT Orienteering | 30:47 | ||
2. | Kocara Frantisek | 4PC0700 | C | Pažouti | 31:03 | + 0:16 |
3. | Kaufmanová Sárka | TRI0851 | C | TJ TŽ Třinec | 32:36 | + 1:49 |
4. | Bicánek Vít | TRI0700 | C | TJ TŽ Třinec | 33:04 | + 2:17 |
5. | Mitrenga Jan | TRI0702 | C | TJ TŽ Třinec | 34:17 | + 3:30 |
6. | Tuharsky Tobiás | TRI0701 | C | TJ TŽ Třinec | 37:56 | + 7:09 |
7. | Matochová Anna | TZL | SKOB Zlín | 46:24 | + 15:37 | |
8. | Kundratová Eva | TZL0950 | C | SKOB Zlín | 50:14 | + 19:27 |
MS | Kocarová Marie | 4PC0550 | C | Pažouti | 30:08 | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valík Matej | NNN | Neregistrovaní | 33:31 | ||
2. | Ondrej Marinek | TZL | SKOB Zlín | 33:53 | + 0:22 | |
3. | Linhart Adam | GIG0801 | GIGANT Orienteering | 34:18 | + 0:47 | |
4. | Adéla Novosadová | SVS | Orientklub Vsetín | 34:27 | + 0:56 | |
5. | Kusák Alexander | EZL | PEV Zlín | 36:03 | + 2:32 | |
6. | Anna Snevajzová | SVS | Orientklub Vsetín | 36:23 | + 2:52 | |
7. | Solar Adam | TZL0801 | C | SKOB Zlín | 36:31 | + 3:00 |
8. | Urbanec Martinec | 37:37 | + 4:06 | |||
9. | Slámová Julie | LCE | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:42 | + 4:11 | |
10. | Matous Mudrak | LCE | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:03 | + 4:32 | |
11. | Solar Jan | TZL | SKOB Zlín | 38:06 | + 4:35 | |
12. | Láznicková Alzbeta | TZL | SKOB Zlín | 38:45 | + 5:14 | |
13. | Dinková Veronika | LCE0951 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:52 | + 5:21 |
14. | Jarosek Lukás | NNN | Neregistrovaní | 39:09 | + 5:38 | |
15. | Popieluch Martin | BFM0801 | C | SKOB Frýdek - Místek | 39:18 | + 5:47 |
16. | Samuel Snevajs | SVS | Orientklub Vsetín | 39:34 | + 6:03 | |
17. | Skálová Karolína | KVS | SKOB Kobra Vsetín | 39:35 | + 6:04 | |
18. | Stítesky Tomas | KVS | SKOB Kobra Vsetín | 40:17 | + 6:46 | |
19. | Klose Albert | SFM1000 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 40:20 | + 6:49 |
20. | Sedlácek Matej | HLV1000 | C | KČT - OB Holešov | 40:27 | + 6:56 |
21. | Létal Jonás | SFM0901 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 41:50 | + 8:19 |
22. | Vojtech Zakadula | SVS | Orientklub Vsetín | 42:34 | + 9:03 | |
23. | Graclík Daniel | KVS | SKOB Kobra Vsetín | 43:46 | + 10:15 | |
23. | Halata Sebestián | KVS | SKOB Kobra Vsetín | 43:46 | + 10:15 | |
25. | David Pekárek | TZL1001 | C | SKOB Zlín | 43:56 | + 10:25 |
26. | Klímová Markéta | OTK0950 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 44:11 | + 10:40 |
27. | Walaská Klára | TRI0950 | C | TJ TŽ Třinec | 46:05 | + 12:34 |
28. | Létal Hynek | SFM1001 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 47:29 | + 13:58 |
29. | Walasky Vítek | TRI | TJ TŽ Třinec | 47:36 | + 14:05 | |
30. | Bogdalík | 48:11 | + 14:40 | |||
31. | Bjolek Vojtech | BFM0901 | C | SKOB Frýdek - Místek | 48:56 | + 15:25 |
32. | Skoda Frantisek | LCE1113 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:54 | + 20:23 |
33. | Stiborová Blanka | KAR7650 | SK Karlovice | 55:32 | + 22:01 | |
34. | Marková Michaela | VIC0850 | C | OB Vizovice | 58:08 | + 24:37 |
35. | Marková Tatiana | VIC1060 | C | OB Vizovice | 60:04 | + 26:33 |
36. | Svidrnochová Nela | OOP0950 | C | TJ Opava | 60:24 | + 26:53 |
37. | Stastná Barbora | KVS | SKOB Kobra Vsetín | 69:07 | + 35:36 | |
37. | Barbora Brozíková | TZL | SKOB Zlín | 69:07 | + 35:36 | |
39. | Hrubanová Lea | KVS | SKOB Kobra Vsetín | 69:20 | + 35:49 | |
40. | Olivie Kúdelová | LCE | OOB TJ Slovan Luhačovice | 80:12 | + 46:41 | |
41. | Kubálková Lada | 1LX1150 | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 82:19 | + 48:48 | |
42. | Valíková Bára | NNN | Neregistrovaní | 82:49 | + 49:18 | |
43. | Valíková Ema | NNN | Neregistrovaní | 84:21 | + 50:50 | |
44. | Tesarová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 90:56 | + 57:25 |
45. | Kastnerová Anna | KVS | SKOB Kobra Vsetín | 91:44 | + 58:13 | |
46. | Gresek Oskar | NNN | Neregistrovaní | 128:03 | + 94:32 | |
Janku Markéta | KVS | SKOB Kobra Vsetín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bícánková Jana | TRI7550 | C | TJ TŽ Třinec | 31:51 | |
2. | Spitzerová Petra | KVS | SKOB Kobra Vsetín | 33:07 | + 1:16 | |
3. | Muller Libor | OTK | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 34:03 | + 2:12 | |
4. | Benroth Jakub | TZL9202 | SKOB Zlín | 34:59 | + 3:08 | |
5. | Benrothová Irena | TZL | SKOB Zlín | 35:32 | + 3:41 | |
6. | Strítesky Tomás | ZVS7401 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 36:52 | + 5:01 |
7. | Tichá Markéta | TZL | SKOB Zlín | 37:07 | + 5:16 | |
8. | Barton Jaroslav | TZL | SKOB Zlín | 37:46 | + 5:55 | |
9. | Zuzana Pechalová | SVS | Orientklub Vsetín | 37:54 | + 6:03 | |
10. | Zahradníková Katerina | BFM7751 | SKOB Frýdek - Místek | 45:02 | + 13:11 | |
11. | Kubálková Olga | 1LX7750 | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 45:30 | + 13:39 | |
12. | Freith Martin | BFM6801 | SKOB Frýdek - Místek | 46:51 | + 15:00 | |
13. | Jirí Lapka | SVS | Orientklub Vsetín | 47:29 | + 15:38 | |
14. | Svechotová Hana | MOV7150 | C | SKOB Ostrava | 50:28 | + 18:37 |
15. | Zemlík Jan | TZL4325 | C | SKOB Zlín | 50:39 | + 18:48 |
16. | Cernín Radek | SVS7300 | Orientklub Vsetín | 53:31 | + 21:40 | |
17. | Zajíc Karel | 1LX7100 | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 55:38 | + 23:47 | |
18. | Fiserová Iveta | BFM7451 | SKOB Frýdek - Místek | 58:06 | + 26:15 | |
19. | Sperlich Pavel | 1LX7700 | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 60:38 | + 28:47 | |
20. | Tuharská Aneta | TRI7751 | TJ TŽ Třinec | 61:05 | + 29:14 | |
21. | Adámková Ivana | 1LX0151 | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 63:30 | + 31:39 | |
22. | Petra Malináková | SVS | Orientklub Vsetín | 64:04 | + 32:13 | |
23. | Lumír Gebel | SVS | Orientklub Vsetín | 64:09 | + 32:18 | |
24. | Vyvodová Zuzana | MOV6952 | C | SKOB Ostrava | 64:59 | + 33:08 |
25. | Barbora Janasová | PGP | SK Praga | 65:29 | + 33:38 | |
26. | Tichy Bohous | TZL | SKOB Zlín | 65:55 | + 34:04 | |
27. | Mráz Ondrej | 1LX0400 | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 68:17 | + 36:26 | |
28. | Haluzíková Barbora | SFM8651 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 69:06 | + 37:15 |
29. | Reháková Jana | BFM7152 | SKOB Frýdek - Místek | 69:25 | + 37:34 | |
30. | Kaufmanová Iveta | TRI7250 | C | TJ TŽ Třinec | 73:16 | + 41:25 |
31. | Jansa Lena | 1LX0252 | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 76:32 | + 44:41 | |
32. | Kucerová Katerina | 1LX0152 | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 77:27 | + 45:36 | |
33. | Králová Vera | OTKxxxx | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 79:12 | + 47:21 | |
34. | Gresková Jana | NNN | Neregistrovaní | 122:29 | + 90:38 | |
Marková Pavla | VIC7857 | C | OB Vizovice | DISK | ||
Popieluch Michal | BFM7301 | SKOB Frýdek - Místek | DISK | |||
Bjolek Lukás | BFM7601 | SKOB Frýdek - Místek | DISK | |||
Kunz Marek | OTK0201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | DISK | ||
MS | Macková Jitka | KVS | SKOB Kobra Vsetín | 74:43 | + 42:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valík Hynek | NNN | Neregistrovaní | 74:42 | ||
2. | Jurek Radim | NNN | Neregistrovaní | 78:00 | + 3:18 | |
3. | Danek Václav | NNN | Neregistrovaní | 82:25 | + 7:43 | |
4. | Kadlcek Václav | NNN | Neregistrovaní | 86:23 | + 11:41 | |
5. | Dlabaja Petr | NNN | Neregistrovaní | 115:16 | + 40:34 | |
6. | Otrusina Ales | EZL6716 | C | PEV Zlín | 120:56 | + 46:14 |
7. | Muchová Barbora | KVS8550 | SKOB Kobra Vsetín | 135:41 | + 60:59 | |
8. | Kundrata Petr | JZL7200 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 138:24 | + 63:42 |
9. | Matula Pavel | BFM7602 | SKOB Frýdek - Místek | 141:48 | + 67:06 | |
10. | Adámek Martin | 1LX7600 | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 144:25 | + 69:43 | |
11. | Mlcochová Tereza | TRI9851 | C | TJ TŽ Třinec | 175:34 | + 100:52 |
Haltof Jindrich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | DISK | ||
Rosíková Alzbeta Marie | TZL0151 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Malíková Miroslava | NNN | Neregistrovaní | DISK |