Výsledky závodu: Mistrovství ČR ve sprintu

Datum:
18.02.2017
Místo konání:
Hotel Maxov, Josefův Důl (okr. Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Stav leden 2016, vodovzdorně upravené. Měř. 1 : 7 500 ekv. 5 m
Ředitel závodu:
Kunc Radovan
Hlavní rozhodčí:
Rýdl Jiří
Stavitel tratí:
Kunc Radovan
JURY:
Pecka Jan, Borovička Milan, Škoda Přemek
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D12     D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H12     H14     H17     H20     H21     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     T5    
D12
2.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Hana PGP0550 C SK Praga 26:39
2. Matěásková Šárka JIL0551 C OK Jilemnice 29:08 + 2:29
3. Chrástová Magdaléna STH0551 C SK Studenec 32:26 + 5:47
4. Pecková Tereza VLI0551 C Slavia Liberec orienteering 32:36 + 5:57
5. Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:33 + 10:54
6. Moskvová Agáta ZLH0550 OOB TJ Zlaté Hory 38:28 + 11:49
7. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 52:08 + 25:29
8. Malečková Pavlína PGP0850 C SK Praga 54:29 + 27:50
9. Vondráčková Alžběta STH SK Studenec 87:26 + 60:47
10. Kottíková Lucie TJN0657 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 89:35 + 62:56
D14
2.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 C OK Jilemnice 21:37
2. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 22:23 + 0:46
3. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:48 + 3:11
4. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 25:54 + 4:17
5. Stoklasová Zuzana OSN0454 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:35 + 4:58
6. Čechmánková Anna PGP0452 C SK Praga 26:54 + 5:17
7. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 27:42 + 6:05
8. Richtrová Kamila VPM0451 C KOS Slavia VŠ Plzeň 27:47 + 6:10
9. Bartošová Marie MLA0451 A MLOK Mariánské Lázně 28:08 + 6:31
10. Nádeníčková Iva NEK0350 B Nejdek Orienteering 29:19 + 7:42
11. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 29:24 + 7:47
12. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 31:12 + 9:35
13. Nitsch Aleksandra 28P0352 UNTS Warszawa 37:25 + 15:48
14. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:32 + 15:55
15. Nagyová Kateřina TJN0452 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:34 + 15:57
16. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:58 + 18:21
17. Andrlová Lea VLI0453 C Slavia Liberec orienteering 43:13 + 21:36
18. Smolková Barbora TAP0356 KOB TRETRA Praha 43:19 + 21:42
19. Houdová Adéla JIL0356 OK Jilemnice 51:45 + 30:08
Marečková Ema OSN0450 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
D17
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek 22:30
2. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 23:19 + 0:49
3. Černá Kateřina MLA0251 A MLOK Mariánské Lázně 24:54 + 2:24
4. Kuchařová Rozálie SJC0251 A Sportcentrum Jičín 26:21 + 3:51
5. Rydlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:23 + 5:53
6. Randáková Alžběta VRL0252 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:39 + 6:09
7. Rydlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:25 + 6:55
8. Rückerová Šárka STH0054 C SK Studenec 29:38 + 7:08
9. Lacigová Marie SZP0050 C TJ Slovan Zdravotník Praha 30:59 + 8:29
10. Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:10 + 9:40
11. Baloghová Lída TJN0150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:35 + 10:05
12. Pogoda Kinga 14P-050 UKS Kometa Gliwice 32:48 + 10:18
13. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 33:48 + 11:18
14. Vejražková Róza SJC0151 Sportcentrum Jičín 34:30 + 12:00
15. Bejvlová Karolína LME0250 A SK Los Mělník 34:46 + 12:16
16. Nyga Julia 14P0252 UKS Kometa Gliwice 35:47 + 13:17
17. Novotná Tereza ZLH0051 C OOB TJ Zlaté Hory 35:56 + 13:26
18. Leśnicka Agnieszka 2SP0250 UKS Azymut Dębów . 36:02 + 13:32
19. Mianowska Julia 28P0150 UNTS Warszawa 37:21 + 14:51
20. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:16 + 15:46
21. Sobel Natalia 14P0200 UKS Kometa Gliwice 40:25 + 17:55
22. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 40:50 + 18:20
23. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 44:41 + 22:11
24. Nádeníčková Pavla NEK0150 B Nejdek Orienteering 45:27 + 22:57
25. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 45:29 + 22:59
26. Piwko Gabiela 88P0050 MKS Paulinum Jelenia Góra 46:47 + 24:17
27. Fantová Kateřina EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha 50:37 + 28:07
28. Polewka Aleksandra 14P0250 UKS Kometa Gliwice 65:47 + 43:17
D20
3.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horvátová Hana SSU9794 E SK Severka Šumperk, z.s. 27:33
2. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 29:58 + 2:25
3. Linková Alena TUR9751 B OOB TJ Turnov 35:09 + 7:36
4. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 35:16 + 7:43
5. Szarzecová Lucie TRI9850 B TJ TŽ Třinec 40:33 + 13:00
D21
3.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Petra VRL9652 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:34
2. Randáková Helena VRL7452 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:54 + 0:20
3. Šimková Johanka SHK9355 E OK Slavia Hradec Králové 19:38 + 1:04
4. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 19:56 + 1:22
5. Neumannová Kateřina PVP9250 E VSS Přírodověda Praha 20:34 + 2:00
6. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 20:41 + 2:07
7. Karochová Simona DKP8853 E Oddíl OB Kotlářka 21:01 + 2:27
8. Baldrianová Barbora DKP7855 E Oddíl OB Kotlářka 23:45 + 5:11
9. Tomešová Daniela SJC8451 E Sportcentrum Jičín 24:11 + 5:37
10. Ďoubalová Věra DOB8751 E KOB Dobruška 24:12 + 5:38
11. von Gaza Anke 1YD1003 OLV Uslar 25:17 + 6:43
12. Plochová Dominika DKP8651 E Oddíl OB Kotlářka 25:25 + 6:51
13. Pospíšilová Marie DKP8756 E Oddíl OB Kotlářka 25:50 + 7:16
14. Jiřištová Zuzana DKP8254 B Oddíl OB Kotlářka 26:34 + 8:00
15. Kopáčková Iva CHT8851 E OOB SK Chrast 26:52 + 8:18
16. Bartošová Jana MLA7051 E MLOK Mariánské Lázně 27:25 + 8:51
17. Mrázková Romana SZP8351 C TJ Slovan Zdravotník Praha 27:36 + 9:02
18. Teplá Karolína SHK9251 C OK Slavia Hradec Králové 27:57 + 9:23
19. Gebauerová Jana ZBM7951 A SK Žabovřesky Brno 28:10 + 9:36
20. Dannowski Anke 2AD1019 Preetzer TSV 29:03 + 10:29
21. Horová Magda SZP5450 E TJ Slovan Zdravotník Praha 30:11 + 11:37
22. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 30:18 + 11:44
23. Pabich Maria 66P7606 UKS Azymut Pabianice 30:29 + 11:55
24. Janovská Petra PGP7355 E SK Praga 31:02 + 12:28
25. Kubínová Veronika SKV9752 A TJ Slovan Karlovy Vary 31:30 + 12:56
26. Rambová Kamila DKP8655 B Oddíl OB Kotlářka 31:37 + 13:03
27. Myslivcová Pavla SHK9352 OK Slavia Hradec Králové 31:38 + 13:04
28. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 31:52 + 13:18
29. Pacek Karolina Patrycj 2TP8850 Indywidualny Mazowsze 33:18 + 14:44
30. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 33:45 + 15:11
31. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 33:48 + 15:14
32. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 34:16 + 15:42
33. Kaminska Anna 94P8351 KU AZS WAT Warszawa 34:24 + 15:50
34. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 35:33 + 16:59
35. Nikitchenko Natasza 38P9750 UKS Orientus Lodz 35:37 + 17:03
36. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 35:54 + 17:20
37. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 36:52 + 18:18
38. Zatloukalova Jana NNN1005 Neregistrovaní (NNN) 37:22 + 18:48
39. Kurzová Zuzana SPC8955 SPORTICUS team 40:43 + 22:09
40. Ryantová Jana DKP8660 C Oddíl OB Kotlářka 41:04 + 22:30
41. Chmelíková Tereza SZP8750 C TJ Slovan Zdravotník Praha 42:50 + 24:16
42. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 63:57 + 45:23
43. Wiercińska Anna 2UP8850 MKS Metalowiec Łódź 83:16 + 64:42
Cych Agnieszka 33P9950 Echo Twardogóra DISK
D35
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasmanová Lenka VPM7551 B KOS Slavia VŠ Plzeň 20:52
2. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 23:37 + 2:45
3. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 24:54 + 4:02
4. Hašková Eva VPM7352 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:19 + 4:27
5. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 26:09 + 5:17
6. Škorpilová Jana SZP7450 C TJ Slovan Zdravotník Praha 26:24 + 5:32
7. Zápotocká Anna VLI7250 C Slavia Liberec orienteering 27:08 + 6:16
8. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 28:10 + 7:18
9. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 28:24 + 7:32
10. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 28:33 + 7:41
11. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:06 + 8:14
12. Borovičková Lenka LIV7350 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s. 30:56 + 10:04
13. Mědílková Iva SKL7150 C SMS Team Kladno 31:14 + 10:22
14. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:25 + 13:33
15. Šaldová Jana JIL7555 C OK Jilemnice 34:30 + 13:38
16. Ježková Romana JIL7552 C OK Jilemnice 35:11 + 14:19
17. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 39:05 + 18:13
18. Kolářová Michaela PGP7351 C SK Praga 40:02 + 19:10
19. Petříčková Zuzana SSP8251 SK Stopa Praha, z.s. 47:51 + 26:59
D45
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Renata PVP6650 C VSS Přírodověda Praha 21:13
2. Pařízková Věrka SMR7151 C SNS Smržovka 23:14 + 2:01
3. Smolková Alena SSP6450 C SK Stopa Praha, z.s. 25:12 + 3:59
4. Kraemer Karin 18D1001 Post SV Dresden 26:46 + 5:33
5. Schönfeld Ute 58D1006 SV TU Ilmenau 27:30 + 6:17
6. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 28:12 + 6:59
7. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 31:50 + 10:37
8. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:20 + 11:07
9. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 32:22 + 11:09
10. Bugaj Teresa 41P6800 WKS Wawel Kraków 33:57 + 12:44
11. Kröber Andrea 48D1023 OL-Team Wehrsdorf 35:37 + 14:24
12. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 35:46 + 14:33
13. Gornicka-Antonowicz Anna 28P6850 UNTS Warszawa 39:07 + 17:54
14. bogucka jaroszek anna 42P7050 Team360 39:21 + 18:08
15. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 39:52 + 18:39
16. Wolowczyk Mariola 28P6851 UNTS Warszawa 42:10 + 20:57
17. Nitsch Joanna 28P7301 UNTS Warszawa 45:15 + 24:02
D55
2.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bochenková Jana EKP6150 C VŠTJ Ekonom Praha 23:52
2. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 24:54 + 1:02
3. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 32:37 + 8:45
Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice DISK
D65
2.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana SSP4050 C SK Stopa Praha, z.s. 28:21
2. Haenelt Beatrix 1QD1022 SV IHW Alex 78 Berlin 34:11 + 5:50
H12
2.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel VSP0508 C USK Praha 19:15
2. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:21 + 1:06
2. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:21 + 1:06
4. Lisiak Adam 38P0500 UKS Orientus Lodz 25:48 + 6:33
5. Čechmánek Václav PVP0600 C VSS Přírodověda Praha 26:34 + 7:19
6. Šubrt Vojtěch DKP0502 C Oddíl OB Kotlářka 28:31 + 9:16
7. Melišík Jan TAP0502 KOB TRETRA Praha 29:30 + 10:15
8. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 31:23 + 12:08
9. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:46 + 13:31
10. Pěnička Jan TJN0501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:19 + 15:04
11. Antonowicz Jan 28P0600 UNTS Warszawa 36:01 + 16:46
12. Meier David VLI0606 C Slavia Liberec orienteering 38:21 + 19:06
13. Mairich Martin TJN0812 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:15 + 22:00
14. Junek Matouš STH0801 SK Studenec 47:52 + 28:37
15. Junek Šimon STH1001 SK Studenec 59:42 + 40:27
H14
2.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:30
2. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 18:45 + 0:15
3. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 19:36 + 1:06
4. Tokár Radim NEJ0300 C TJ Jiskra Nejdek 19:42 + 1:12
5. Procinger Jakub VRL0305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:48 + 3:18
6. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:20 + 5:50
7. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:22 + 5:52
8. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:47 + 6:17
9. Zakouřil Matyáš VSP0400 C USK Praha 26:25 + 7:55
10. Kožina Štěpán PGP0300 C SK Praga 27:04 + 8:34
11. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 27:14 + 8:44
12. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:21 + 8:51
13. Kołodziejczyk Łukasz 14P0303 UKS Kometa Gliwice 28:38 + 10:08
14. Kolář Matyáš PGP0304 C SK Praga 29:17 + 10:47
15. Zaleski Jakub 88P0302 MKS Paulinum Jelenia Góra 31:05 + 12:35
16. Baldrian Tomáš VSP0405 C USK Praha 31:28 + 12:58
17. Mrózek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 32:02 + 13:32
18. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 37:44 + 19:14
19. Jurczak Szymon 88P0301 MKS Paulinum Jelenia Góra 40:21 + 21:51
20. Cych Maksymilian 33P0301 Echo Twardogóra 40:22 + 21:52
21. Bejvl Marek LME0400 C SK Los Mělník 45:51 + 27:21
22. Kołodziejczyk Bartłomiej 14P0301 UKS Kometa Gliwice 47:16 + 28:46
H17
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nagy Josef TJN0006 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:37
2. Hasman Ondřej VPM0002 B KOS Slavia VŠ Plzeň 17:47 + 1:10
3. Hašek Jan VPM0001 B KOS Slavia VŠ Plzeň 17:49 + 1:12
4. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň 19:46 + 3:09
5. Štefan Vít STH0202 B SK Studenec 20:20 + 3:43
6. Filipek Sebastian TRI0002 B TJ TŽ Třinec 21:10 + 4:33
6. Hasman Marek VPM0201 A KOS Slavia VŠ Plzeň 21:10 + 4:33
8. Tuma Matěj SJC0202 B Sportcentrum Jičín 22:43 + 6:06
9. Spěváček Vojtěch VPM0205 B KOS Slavia VŠ Plzeň 23:29 + 6:52
10. Link Lukáš STH0205 C SK Studenec 24:16 + 7:39
11. Gottstein Jonáš JIL0107 C OK Jilemnice 24:33 + 7:56
12. Klaška Martin DKP0100 A Oddíl OB Kotlářka 24:56 + 8:19
13. Byrczek Jan 14P0000 UKS Kometa Gliwice 25:18 + 8:41
14. Ježek Jakub JIL0104 C OK Jilemnice 25:35 + 8:58
15. Moravec Jan ZAM0205 OB T.J. Sokol Žamberk 25:50 + 9:13
16. Bartoš Václav MLA0101 B MLOK Mariánské Lázně 26:01 + 9:24
17. Rücker Jan STH0206 C SK Studenec 26:30 + 9:53
18. Budský Ondřej TJN0105 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:37 + 10:00
19. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:39 + 10:02
20. Adamec Martin TJN0106 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:40 + 10:03
21. Matuš Vít VRB0202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 26:49 + 10:12
22. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 27:06 + 10:29
23. Hašek Adam VPM0101 B KOS Slavia VŠ Plzeň 28:05 + 11:28
24. Huba Karol 2SP0000 UKS Azymut Dębów . 28:08 + 11:31
25. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 28:14 + 11:37
25. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 28:14 + 11:37
27. Tuharský Erik TRI0100 C TJ TŽ Třinec 28:28 + 11:51
28. Bolehovský Michal VSP0202 C USK Praha 29:16 + 12:39
29. Nitsch Tomasz (jr) 28P0000 UNTS Warszawa 31:18 + 14:41
30. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:24 + 14:47
31. Andrzejewski Miłosz 88P0101 MKS Paulinum Jelenia Góra 33:28 + 16:51
32. Olszewski Bartosz 28P0200 UNTS Warszawa 34:40 + 18:03
33. Pierzchala Michal 28P0101 UNTS Warszawa 35:17 + 18:40
34. Lach Kacper 88P0002 MKS Paulinum Jelenia Góra 36:49 + 20:12
35. Dostál Jakub VRL0104 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:20 + 20:43
36. Janas Petr PGP0200 C SK Praga 40:45 + 24:08
37. Schindler Erik 1TD1007 SV Handwerk Erfurt 49:11 + 32:34
38. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:00 + 37:23
Mejsnar Jaroslav VRL0202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Kucharczyk Jakub 14P0101 UKS Kometa Gliwice DISK
Zalewski Bartłomiej 88P0103 MKS Paulinum Jelenia Góra DISK
Kruk Wojciech 88P0100 MKS Paulinum Jelenia Góra DISK
Pawłowicz Bruno 88P0000 MKS Paulinum Jelenia Góra DISK
H20
3.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:46
2. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 20:06 + 2:20
3. Kašpar Petr JPV9915 A Oddíl OS SK Prostějov 21:34 + 3:48
4. Podmolík Josef TZL9701 SKOB Zlín 23:40 + 5:54
5. Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice 24:10 + 6:24
6. Ježek Vít JIL9903 C OK Jilemnice 24:46 + 7:00
7. Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice 25:22 + 7:36
8. Vlastník Šimon JIL9904 C OK Jilemnice 25:59 + 8:13
9. Szymański Kornel 88P9701 MKS Paulinum Jelenia Góra 27:53 + 10:07
10. Domagała Marcel 88P9800 MKS Paulinum Jelenia Góra 28:15 + 10:29
11. jaroszek jakub 42P9800 Team360 28:33 + 10:47
12. Neumann Jindřich PVP9900 C VSS Přírodověda Praha 29:09 + 11:23
13. Kruk Michał 2SP9900 UKS Azymut Dębów . 29:32 + 11:46
14. Lucerski Maciej 88P9700 MKS Paulinum Jelenia Góra 30:30 + 12:44
15. Szwaja Mateusz 14P9901 UKS Kometa Gliwice 32:21 + 14:35
16. Borovička Tomáš LIV9800 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s. 39:22 + 21:36
17. Staszak Wiktor 88P9802 MKS Paulinum Jelenia Góra 43:45 + 25:59
H21
4.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drobník Michal SJC8709 E Sportcentrum Jičín 22:04
2. Horvát Petr SSU9442 E SK Severka Šumperk, z.s. 22:32 + 0:28
3. Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 22:33 + 0:29
4. Kolín Jan JIL7701 E OK Jilemnice 22:54 + 0:50
5. Bouchal Jiří VPM8449 E KOS Slavia VŠ Plzeň 23:01 + 0:57
6. Laciga Radek SZP8200 E TJ Slovan Zdravotník Praha 23:13 + 1:09
7. Argaláš Michal TRI9301 E TJ TŽ Třinec 23:23 + 1:19
8. Horyna Roman SZP7600 E TJ Slovan Zdravotník Praha 23:50 + 1:46
9. Mareček Petr OSN6900 E SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:32 + 2:28
10. Matuš Vojtěch VRB9606 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 24:47 + 2:43
11. Pospíšil Vítek SZP6800 E TJ Slovan Zdravotník Praha 24:52 + 2:48
12. Malý Aleš JIL8702 E OK Jilemnice 25:25 + 3:21
13. Neumann Vojtěch PVP9400 E VSS Přírodověda Praha 25:37 + 3:33
14. Kohlschmidt Bernd 24D1016 SV Robotron Dresden 25:38 + 3:34
15. Šťastný Jiří TBM7137 E KOS TJ Tesla Brno 26:03 + 3:59
16. Kratochvíl Martin SJI8304 E OK Jihlava 26:04 + 4:00
17. Kantor Ondřej TRI9103 E TJ TŽ Třinec 26:12 + 4:08
18. Kraemer Andrei 18D1013 Post SV Dresden 26:32 + 4:28
19. Zakouřil Tomáš TUV7500 E SOK TJ Turnov 26:37 + 4:33
20. Neumann Tomáš PVP8900 E VSS Přírodověda Praha 26:41 + 4:37
21. Svoboda Honza SMR7901 E SNS Smržovka 27:01 + 4:57
22. Klaška Pavel DKP9301 E Oddíl OB Kotlářka 28:08 + 6:04
23. Kamaryt Tomáš VPM8807 B KOS Slavia VŠ Plzeň 28:10 + 6:06
24. Klech Richard VRB7201 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 28:33 + 6:29
25. Kopáček Jan CHT8510 E OOB SK Chrast 29:16 + 7:12
26. Rusý Tomáš DCE9300 B KOB Dobřichovice 29:32 + 7:28
27. Mrázek Jan SZP8102 B TJ Slovan Zdravotník Praha 29:56 + 7:52
28. Boudný Jan SZP7401 E TJ Slovan Zdravotník Praha 30:09 + 8:05
29. Janovský Tomáš PGP6401 E SK Praga 31:23 + 9:19
30. Kundisch Wieland 33D1020 USV TU Dresden 31:26 + 9:22
30. Kovář Miroslav SZP8101 B TJ Slovan Zdravotník Praha 31:26 + 9:22
32. Goder Josef DKP8203 A Oddíl OB Kotlářka 31:29 + 9:25
33. Johanovský Tomáš DKP8500 E Oddíl OB Kotlářka 32:17 + 10:13
34. Jirka Michal PTE8403 A TJ Sokol Ptení 32:27 + 10:23
35. Kopáček Miroslav CHT6049 E OOB SK Chrast 32:43 + 10:39
36. Paszynski Piotr 38P8100 UKS Orientus Lodz 33:02 + 10:58
37. Bořánek Petr SZP7000 E TJ Slovan Zdravotník Praha 33:14 + 11:10
38. Martínek Robert VPM7700 B KOS Slavia VŠ Plzeň 34:02 + 11:58
39. Čáp Ondřej DOB7405 E KOB Dobruška 34:33 + 12:29
40. Kolaja Jan VLI8100 E Slavia Liberec orienteering 35:03 + 12:59
41. Kukis Michael 94D1005 OSC Kassel. 35:12 + 13:08
42. Novák Daniel DOK8700 B OK Doksy 35:18 + 13:14
43. Bartczak Jarosław 39P6800 UMKS Orkan Ostróda 36:47 + 14:43
44. Skorupa Piotr 86P9300 LKS Górzanka Nawojowa Góra 36:48 + 14:44
45. Ramba Jiří DKP8606 B Oddíl OB Kotlářka 37:35 + 15:31
46. Pospíšil Ondřej DKP8717 B Oddíl OB Kotlářka 37:44 + 15:40
46. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 UNTS Warszawa 37:44 + 15:40
48. Kurz Pavel SPC7408 A SPORTICUS team 37:56 + 15:52
49. Gregoriades Tomáš SSP8312 A SK Stopa Praha, z.s. 38:04 + 16:00
50. Lisowski Przemyslaw 68P8701 KS Artemis Wrocław 38:28 + 16:24
51. Kalata Michał 88P8900 MKS Paulinum Jelenia Góra 39:10 + 17:06
52. Tojnar Jan LIV6701 B Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s. 48:45 + 26:41
53. Dwojak Wojciech 17P8100 WKS Śląsk Wrocław 51:37 + 29:33
Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno DISK
Kettner Lukáš DCE9400 E KOB Dobřichovice DISK
Weisbrich Martin 19D1001 SSV Planeta Radebeul DISK
Röhnert Max 18D1002 Post SV Dresden DISK
Čech Jan LIV7900 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s. DISK
Fastyn Marcin 2UP8300 MKS Metalowiec Łódź DISK
H21B
3.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Domín Nikolas EKP8806 C VŠTJ Ekonom Praha 21:56
2. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 25:53 + 3:57
3. Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia VŠ Plzeň 26:15 + 4:19
4. Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 29:07 + 7:11
5. Moskva Roman ZLH7501 OOB TJ Zlaté Hory 29:26 + 7:30
6. Král Luboš PVP8400 C VSS Přírodověda Praha 30:13 + 8:17
7. Sokolář Ondřej TUV9601 SOK TJ Turnov 31:34 + 9:38
8. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 32:08 + 10:12
9. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 34:50 + 12:54
10. Důrek Milan SHK9100 OK Slavia Hradec Králové 35:31 + 13:35
11. Leštínský Tomáš DOB7801 B KOB Dobruška 35:54 + 13:58
12. Zatloukal Vaclav NNN1006 Neregistrovaní (NNN) 42:33 + 20:37
H35
3.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin SZP5700 C TJ Slovan Zdravotník Praha 21:39
2. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia VŠ Plzeň 21:45 + 0:06
3. Kalina Miroslav SPC8211 B SPORTICUS team 21:55 + 0:16
4. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 23:38 + 1:59
5. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 23:50 + 2:11
6. Bolehovský Pavel VSP7103 C USK Praha 24:05 + 2:26
7. Tošner Michal VPM7803 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:27 + 2:48
8. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 24:29 + 2:50
9. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 25:04 + 3:25
10. Geisler Michal SKL7500 C SMS Team Kladno 25:08 + 3:29
11. Pecka Jan EKP6800 B VŠTJ Ekonom Praha 25:36 + 3:57
12. Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 25:46 + 4:07
13. Zavadil Luboš NNN7706 Neregistrovaní (NNN) 27:09 + 5:30
14. Fremder Lars 48D1011 OL-Team Wehrsdorf 27:25 + 5:46
15. Huster Mark 54D7700 SV Sachsen 90 Werdau 28:36 + 6:57
16. Kolář Tomáš PGP7104 C SK Praga 28:51 + 7:12
17. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 28:57 + 7:18
18. Haenelt Stephan 1QD1012 SV IHW Alex 78 Berlin 29:20 + 7:41
18. Kaufmann Torsten 33D1026 USV TU Dresden 29:20 + 7:41
20. Šmahel David NNN7407 Neregistrovaní (NNN) 32:05 + 10:26
21. Walicki Rafał 1VP7800 HKS Azymut Mochy 32:27 + 10:48
22. Polewka Tomasz 14P7300 UKS Kometa Gliwice 35:02 + 13:23
23. Petříček Martin SSP8000 C SK Stopa Praha, z.s. 38:22 + 16:43
24. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 39:21 + 17:42
25. Uhlemann Ulf 1WD1010 ESV Dresden 39:57 + 18:18
26. Kuryj Marek 41P7800 WKS Wawel Kraków 58:37 + 36:58
27. Lisiak Pawel 38P7400 UKS Orientus Lodz 64:55 + 43:16
H45
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 22:18
2. Männel Harald 48D1017 OL-Team Wehrsdorf 23:17 + 0:59
3. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 23:44 + 1:26
4. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 24:33 + 2:15
5. Kozłowski Jacek 2VP6301 PATRIA Młynne 25:08 + 2:50
6. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 25:59 + 3:41
7. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 26:32 + 4:14
8. Nowak Remigiusz 97P7200 KS Hades Poznań 26:33 + 4:15
9. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 26:35 + 4:17
10. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 26:48 + 4:30
11. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 27:13 + 4:55
12. Pařízek Petr SMR7001 C SNS Smržovka 28:21 + 6:03
13. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 28:28 + 6:10
14. Cych Piotr 33P6800 Echo Twardogóra 28:52 + 6:34
15. Stanisław Skorupa 2WP6400 MUKS GLIWICE 29:20 + 7:02
16. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 29:22 + 7:04
17. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 29:23 + 7:05
18. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 29:49 + 7:31
19. Hájek Jiří NEJ6400 C TJ Jiskra Nejdek 30:10 + 7:52
20. Krauße Thomas 61D1018 SG LVB Leipzig 30:29 + 8:11
21. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 31:17 + 8:59
22. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 31:47 + 9:29
23. Wroniak Adam 53P6900 Team 360 32:03 + 9:45
24. Moszkowicz Paweł 41P6700 WKS Wawel Kraków 33:19 + 11:01
25. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 35:44 + 13:26
26. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 36:52 + 14:34
27. Nitsch Tomasz 28P7100 UNTS Warszawa 37:24 + 15:06
28. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 41:33 + 19:15
29. Chachurski Ryszard 45P6300 KU AZS WAT Warszawa 42:18 + 20:00
Janík Vlastimil SSP6600 C SK Stopa Praha, z.s. DISK
H55
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 21:09
2. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 23:58 + 2:49
3. Drobník Ivan VLI5601 C Slavia Liberec orienteering 26:18 + 5:09
4. Kundisch Diethard 33D1015 USV TU Dresden 26:48 + 5:39
5. Braatz Frank 1QD6200 SV IHW Alex 78 Berlin 27:25 + 6:16
6. Bochenek Milan EKP5601 C VŠTJ Ekonom Praha 27:33 + 6:24
7. Wald František LIV5300 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s. 28:54 + 7:45
8. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 29:16 + 8:07
9. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 30:20 + 9:11
10. Kruczek Stanisław 41P4800 WKS Wawel Kraków 30:27 + 9:18
11. Kraemer Werner 18D1009 Post SV Dresden 30:42 + 9:33
12. Fremder Dietmar 48D1002 OL-Team Wehrsdorf 32:15 + 11:06
13. Wierciński Piotr 2UP5600 MKS Metalowiec Łódź 32:40 + 11:31
14. Kössler Wolfgang 2CD1008 Volkssport Berlin 34:35 + 13:26
15. Schalle Michael 96D1025 MTV Bamberg 36:18 + 15:09
16. Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 36:20 + 15:11
17. Borovička Milan LIV6104 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s. 37:17 + 16:08
18. Cegielka Jan 94P6200 KU AZS WAT Warszawa 40:28 + 19:19
H65
2.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 22:51
2. Laciga Zdeněk SZP5200 A TJ Slovan Zdravotník Praha 23:02 + 0:11
3. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 23:05 + 0:14
4. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 25:57 + 3:06
5. Conrad Helmut 33D1021 USV TU Dresden 27:05 + 4:14
6. Koč Zdeněk SSP4700 C SK Stopa Praha, z.s. 27:50 + 4:59
7. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 28:03 + 5:12
8. Mikan Vladimír SJC4805 Sportcentrum Jičín 30:52 + 8:01
9. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 31:18 + 8:27
10. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 32:37 + 9:46
11. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 33:06 + 10:15
12. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 34:18 + 11:27
13. Nosál Stanislav SSP4600 C SK Stopa Praha, z.s. 44:31 + 21:40
14. Toušek Miloslav SSP5000 C SK Stopa Praha, z.s. 45:06 + 22:15
15. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 45:48 + 22:57
H75
2.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frey Jaromír NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek 27:21
2. Němec Vladimír SSP4201 C SK Stopa Praha, z.s. 37:14 + 9:53
Rychlý Rudolf SSP4100 C SK Stopa Praha, z.s. DISK
T5
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Ivan SMR6200 SNS Smržovka 22:24
2. Hanajová Káťa SMR8451 SNS Smržovka 27:52 + 5:28
3. Schöne Jakob 33D1024 USV TU Dresden 29:13 + 6:49
4. Jirková Petra VPM8450 KOS Slavia VŠ Plzeň 37:28 + 15:04
5. Sork Dominik TAP0504 KOB TRETRA Praha 46:10 + 23:46
6. Úlehlová Monika TAP6950 KOB TRETRA Praha 46:13 + 23:49
7. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:37 + 32:13
8. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:34 + 34:10