Výsledky závodu: Podzimní žebříček žactva a dorostu MSKS 2017 - stav po 7 závodech

Datum:
01.09.2017
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček KSU Ano Ano
2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP Ano Ano
2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček SKM Ano Ano
2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček HAV Ano Ano
2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček LOV Ano Ano
2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2017-10-2828.10.2017 Oblastní žebříček AOV Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C    
D10C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
AOP 2
SKM 3
HAV 4
LOV 5
MOV 6
AOV 7
1 Štětínská Tereza MOV0751 805.56 1. 185.56( 2)200.00( 1) 220.00( 1)200.00( 1)
2 Malá Karolína VRB0777 400.00 1. 200.00( 1)200.00( 1)
3 Musálková Klára MOV0750 348.50 2. 168.38( 2)180.12( 2)
4 Švidrnochová Nela OOP0950 326.94 1. 200.00( 1) 0.00( D)126.94( 3)
D12C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
AOP 2
SKM 3
HAV 4
LOV 5
MOV 6
AOV 7
1 Rychlá Karolína KRN0757 B 831.74 1. 169.09( 4) 205.65( 1)208.10( 1)211.07( 1)206.92( 3)192.98( 3)
2 Zahradníková Kateřina BFM0551 B 819.53 1. 200.00( 1)196.71( 3) 197.76( 2)195.84( 2) 221.77( 2)186.63( 4) 200.00( 1)
3 Kolarczyková Eliška TRI0551 B 814.36 1. 195.20( 3)186.76( 4) 170.55( 6) 231.31( 1)200.74( 2)187.11( 3)
4 Pavlová Eliška MOV0650 B 790.25 1. 142.79( 8) 194.14( 3)193.08( 3)169.07( 5) 206.28( 1)196.75( 2)
5 Matulová Valérie BFM0652 B 756.21 2. 199.46( 2)181.36( 5) 193.06( 4)134.20( 8) 182.33( 4)
6 Čudková Kristýna MOV0654 691.62 4. 166.76( 7)181.43( 4)171.01( 5) 172.42( 6)
7 Štětínská Tereza MOV0751 511.20 4. 165.38( 5) 173.14( 4) 172.68( 5)
8 Rychtářová Barbora MOV0653 462.22 6. 136.15( 9)140.78( 6) 104.71( 8) 80.58( 9)
9 Kočarová Marie BFM0557 413.12 5. 150.87( 5) 80.62( 9)181.63( 5)
10 Burešová Ema MOV0656 341.19 6. 51.33( 8)148.28( 6)141.58( 7)
11 Fišerová Veronika BFM0552 337.25 6. 176.76( 6) 160.49( 7)
12 Řeháková Klára BFM0556 270.40 7. 115.45(10) 80.82( 7) 74.13(10)
13 Tomčíková Eliška VRB0555 197.64 2. 197.64( 2)
14 Matoušková Jana MOV0551 126.00 7. 126.00( 7)
D14C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
AOP 2
SKM 3
HAV 4
LOV 5
MOV 6
AOV 7
1 Švidrnochová Eliška OOP0451 B 820.00 1. 200.00( 1)200.00( 1)220.00( 1)200.00( 1)187.88( 3)
2 Bruková Petra TRI0450 B 763.62 2. 179.46( 2) 158.12( 3) 218.10( 3)173.17( 3)192.89( 2)
3 Rybková Vendula TRI0453 B 749.94 1. 200.00( 1)200.00( 1) 177.00( 2) 172.94( 4)
4 Procnerová Veronika BFM0453 632.01 4. 147.46( 4)172.12( 4)149.59( 4)162.84( 5)
5 Haltofová Romana TRI0451 605.57 1. 0.00( D)220.00( 1)185.57( 2)200.00( 1)
6 Popieluchová Michaela BFM0457 539.28 2. 145.88( 3)128.43( 2) 114.34( 5)150.63( 5)
7 Mílová Klára BFM0452 131.00 5. 131.00( 5)
D16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
AOP 2
SKM 3
HAV 4
LOV 5
MOV 6
AOV 7
1 Navrátilová Adéla TRI0250 B 399.12 1. 100.00( 1)100.00( 1) 99.12( 2) 59.62( 4) 69.58( 3) 100.00( 1)
2 Bernatíková Hana SFM0251 B 302.76 1. 100.00( 1) 110.00( 1) 92.76( 2)
3 Svobodová Barbora BFM0151 230.42 1. 100.00( 1) 75.15( 3) 55.27( 4)
4 Warcopová Kateřina TRI0150 209.75 1. 109.75( 2)100.00( 1)
D18C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
AOP 2
SKM 3
HAV 4
LOV 5
MOV 6
AOV 7
1 Švidrnochová Lenka SOP9952 B 210.00 1. 100.00( 1)110.00( 1)
2 Bernatíková Hana SFM0251 B 100.00 1. 100.00( 1)
3 Warcopová Kateřina TRI0150 95.18 2. 95.18( 2)
H10C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
AOP 2
SKM 3
HAV 4
LOV 5
MOV 6
AOV 7
1 Krupa Jan TRI0706 860.25 1. 160.96( 2) 200.00( 1) 216.58( 1)228.85( 1)200.00( 1)214.82( 1)
2 Bičánek Vít TRI0700 773.69 1. 200.00( 1)148.65( 3) 140.69( 4) 192.45( 4)186.61( 2)194.63( 2)
3 Menzel Antonín MOV0700 768.41 1. 152.60( 3) 200.00( 1)189.88( 3)225.93( 2)150.40( 3)
4 Tuharský Tobiáš TRI0701 682.14 2. 185.40( 2) 193.53( 2) 112.66( 4)190.55( 3)
5 Kostka Artur MOV0901 446.46 4. 58.36( 4) 117.99( 6)119.15( 6) 85.75( 5)123.57( 6)
6 Popieluch Martin BFM0801 259.41 4. 34.23( 5)120.11( 4) 0.00( 7)105.07( 7)
7 Kurečka Jonáš TRI0704 253.54 5. 120.24( 5) 133.30( 5)
8 Kočara František BFM0701 205.22 3. 205.22( 3)
9 Novák Richard AOV0800 166.20 4. 166.20( 4)
10 Vlach Antonín AOV0700 128.80 5. 128.80( 5)
11 Novák Viktor AOV0801 36.07 7. 36.07( 7)
12 Mitrenga Jan TRI0702 10.05 8. 10.05( 8) 0.00( D)
H12C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
AOP 2
SKM 3
HAV 4
LOV 5
MOV 6
AOV 7
1 Bíčánek Jan TRI0502 B 845.67 1. 206.16( 1) 209.65( 1)224.76( 2)205.10( 1)202.21( 1)
2 Bjolek Jan BFM0601 B 824.16 1. 196.92( 2)204.61( 2) 182.60( 4) 226.54( 1)189.16( 4) 196.09( 3)
3 Damek Ondřej TRI0503 B 803.77 1. 207.36( 1)186.12( 4) 193.57( 3) 201.13( 2)201.71( 2)
4 Kirschner Damian TRI0506 B 790.43 2. 195.72( 3)189.23( 3) 196.78( 2)208.70( 3)183.35( 5) 189.17( 4)
5 Byrtus Jakub TRI0508 B 742.93 1. 99.56(10) 147.70( 7) 200.00( 1)168.22( 5)180.94( 8)193.77( 3)116.75(10)
6 Vojvodík Eduard MOV0600 B 692.05 4. 160.12( 4)180.29( 5) 155.42( 6)196.22( 6)154.40( 6)
7 Ryška Matěj TRI0604 619.58 6. 145.25( 8) 173.58( 9)131.84( 7)168.91( 6)
8 Chudík Martin BFM0604 598.02 4. 108.21( 9) 122.88( 9) 143.73( 7)206.36( 4)125.05( 8)113.84(11)
9 Vítkovič Patrik TRI0507 488.95 5. 158.86( 6) 197.89( 5) 132.20( 9)
10 Smyček David BFM0504 442.69 2. 119.78( 2)143.01( 8) 38.38(14)141.52( 8)
11 Slavík Ondřej VRB0505 385.13 6. 129.71( 6) 15.21(12) 126.87(10) 113.34(12)
12 Cieslar Michael TRI0505 381.47 7. 117.81( 7) 42.03(11) 69.17(12)152.46( 7)
13 Kaufman Jan TRI0602 337.91 5. 148.27( 5) 189.64( 7)
14 Špok Petr KRN0601 236.24 8. 115.03( 8)121.15(10) 0.06(15) 0.00(13)
15 Novák Igor AOV0501 187.46 5. 187.46( 5)
16 Daněk Vít KRN0500 101.23 9. 101.23( 9)
17 Rozbroj Adam MOV0500 89.43 10. 89.43(10)
18 Sikora Matěj TRI0501 83.22 11. 0.00(14) 83.22(11)
19 Grygar Václav MOV0502 68.31 13. 68.31(13)
20 Holesz Stanislav TRI0601 7.83 13. 7.83(13) 0.00(16)
H14C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
AOP 2
SKM 3
HAV 4
LOV 5
MOV 6
AOV 7
1 Bjolek Michal BFM0305 B 828.92 1. 200.00( 1) 163.50( 7) 220.00( 1)208.92( 1)200.00( 1)
2 Mrózek Pawel TRI0401 B 811.29 1. 208.06( 1) 202.60( 2)215.28( 3)177.80( 5) 185.35( 2)
3 Kovařík Tomáš TRI0400 B 805.96 1. 202.49( 2)200.00( 1)187.42( 3)216.05( 2) 118.63( 5)
4 Krupa Jakub TRI0404 B 763.63 3. 159.12( 3) 189.45( 3) 187.07( 4)192.88( 4)194.23( 3)166.40( 4)
5 Sliž Rostislav TRI0302 732.07 3. 186.22( 4) 179.08( 5)161.71( 5) 187.93( 4)178.84( 3)
6 Bialožyt Marek TRI0301 406.82 1. 209.97( 1) 196.85( 2)
7 Jurčík Martin KRN0300 277.52 4. 94.05( 4)183.47( 5)
8 Haltof Adam TRI0300 275.27 6. 177.14( 6) 98.13( 6)
9 Malý Tomáš VRB0414 211.82 5. 71.64( 5)140.18( 6)
10 Peňáz Vojtěch VRB0303 191.17 2. 191.17( 2)
11 Matěja Jan ODR0300 40.33 7. 0.00( D) 40.33( 7)
12 Král Jiří ODR0400 15.56 8. 0.00( D) 0.00( D) 15.56( 8)
H16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
AOP 2
SKM 3
HAV 4
LOV 5
MOV 6
AOV 7
1 Vébr Tomáš HAV0200 B 257.09 1. 0.00( D) 63.90( P) 16.42( 2) 76.77( 2)100.00( 1)
2 Matuš Vít VRB0202 B 210.00 1. 100.00( 1) 110.00( 1)
3 Tuharský Erik TRI0100 168.73 1. 68.73( 2) 100.00( 1)
4 Juna Michal KRN0102 147.61 1. 47.61( 3)100.00( 1)
5 Mielec Radomír AOV0301 100.00 1. 100.00( 1)
6 Švec František KRN0106 3.41 4. 3.41( 4)
H18C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
AOP 2
SKM 3
HAV 4
LOV 5
MOV 6
AOV 7
1 Procházka Zdeněk SOP9901 B 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 98.09( 4)
2 Procházka Jakub SOP9903 B 333.59 1. 81.29( 2)110.00( 1) 55.28( 4) 87.02( 6)
3 Kaděra Vojta HAV0000 B 326.92 2. 19.64( 2) 79.26( P)108.76( 2) 44.50( 5) 94.40( 5)
4 Vavřík Tomáš MOV0004 264.72 1. 100.00( 1) 66.18( P) 98.54( 2)
5 Staněk Ondra HAV0002 205.75 2. 66.28( 2) 51.44( P) 88.03( 3)
6 Tuharský Erik TRI0100 195.21 2. 96.84( 2) 98.37( 3)
7 Gilík Marek SOP9904 165.31 1. 62.22( 3) 103.09( 1)