Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro kategorii: H35L

Datum:
29.09.2019
Místo konání:
Ondřejov, sad v areálu Astronomického ústavu AV ČR
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H35L 8.80 km, 265 m, 19 kontrol

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 130 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 130 Kč
21G7600 Hill Richard (GBR) Airienteers zapůjčit 130 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 130 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 130 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 130 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 130 Kč
DKP8204 Strašák Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8000242 130 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 130 Kč
EKP7703 Bém Robert VŠTJ Ekonom Praha C 2144060 130 Kč
0070001 Sukhov Maxim 007 - (RUS) ub zapůjčit 130 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 8011573 130 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 130 Kč
TAP7610 Matějka Hynek KOB Tretra Praha C 51145 130 Kč
TAP7900 Kamenický Jan KOB Tretra Praha C 8680588 130 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 130 Kč
6KC7300 Čejka Tomáš Neregistrovaní 207820 130 Kč
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 7207869 130 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 130 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 130 Kč
DOB7701 Máca Petr KOB Dobruška C 1416364 130 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 8116781 130 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 130 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 130 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 130 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 130 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 130 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 130 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 130 Kč
LBE7901 Hora Michal TJ Lokomotiva Beroun C 2148240 130 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga C 682331 130 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 1700081 130 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 130 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 8660562 130 Kč
RIC7703 Michalský Richard OB Říčany C 2092426 130 Kč
TAP7501 Sieger Tomáš KOB Tretra Praha C 232106 130 Kč
ROU7601 Hančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 130 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 130 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 130 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 8662328 130 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 130 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 8116667 130 Kč
SLA7600 Grisa Petr SKOB Slaný C 2109693 130 Kč
0020003 Lukeš Zdeněk 002 - Outdoor PRG 4641786 130 Kč