Logo

Přihlášky závodu: Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska)

pro kategorii: H21B

Datum:
06.04.2013
Místo konání:
Hrabenov
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H21B Rank. koef.: 1.04

(85)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 887157 190 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 190 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 190 Kč
28P9400 Parfianowicz Piotr (POL) Saturn Piaseczno 842659 190 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 190 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 190 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 190 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 190 Kč
UOL8805 Špacír Jan SOB Olomouc C 500587 190 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 52349 190 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 190 Kč
46D9401 Norskov Thor (DEN) National Team Danmark 889252 190 Kč
46D9301 Sorensen Mikkel (DEN) National Team Danmark 9932404 190 Kč
46D9201 Odum Marius Thrane (DEN) National Team Danmark 680034 190 Kč
46D9501 Hansen Simone Thrane (DEN) National Team Danmark 500485 190 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 232139 190 Kč
44F8001 Lindeqvist Markus (FIN) Finnish junior O-team 503667 190 Kč
44F8002 Föhr Tero (FIN) Finnish junior O-team 800108 190 Kč
44F7601 Parkkinen Jarno (FIN) Finnish junior O-team 700013 190 Kč
31S9401 Hellström Assar (SWE) OK Ravinen 941128 190 Kč
11G8400 Nixon Mark (GBR) GB MTBO squad 501093 190 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 190 Kč
DOB7501 Kolek Petr KOB Dobruška C 887908 190 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 0000049690 190 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 0001111187 190 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 0000515127 190 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 0000515163 190 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 0000888891 190 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 0000232343 190 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 190 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering E 0000920699 190 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 0000920666 190 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 0000307266 190 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering C 0000995859 190 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 0000920681 190 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering A 0000920700 190 Kč
ASU9446 Šincl Jiří Magnus Orienteering A 0000224905 190 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 190 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 190 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk R 51123 190 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 190 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 190 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 190 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 190 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk C 52288 190 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 190 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 190 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 190 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 190 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 190 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 53210 190 Kč
STE7403 Mlejnek Pavel SK SKI-OB Šternberk C 52513 190 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 190 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín A 886701 190 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 190 Kč
TZL8603 Přibyl Broněk SKOB Zlín C 53362 190 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín A 681864 190 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 53367 190 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 52212 190 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín E 515174 190 Kč
ABM6708 Přikryl Petr KOB ALFA Brno C 0000052008 190 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 0000052056 190 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 0000886812 190 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 0007003038 190 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 190 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 190 Kč
ZPV9222 Holinka Matouš KOB ZPV Prostějov C 8850 190 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 887940 190 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 190 Kč
DOB8304 Khýn Vítězslav KOB Dobruška C 7210 190 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 190 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk R 52555 190 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 190 Kč
VAM8811 Klícha Martin OB Vamberk C 9510 190 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 515096 190 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 190 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 52678 190 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 886716 190 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 190 Kč
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 190 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 190 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 190 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice R 515460 190 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice R 896968 190 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 190 Kč