Logo

Přihlášky závodu: Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska)

pro klub: SOB Olomouc

Datum:
06.04.2013
Místo konání:
Hrabenov
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
D14C UOL0050 Konečná Adéla C 2035727 40 Kč
H12C UOL0104 Šimek Štěpán B 52729 40 Kč
D12C UOL0156 Hálková Eliška B 428247 40 Kč
D12C UOL0250 Mošová Valentýna C 40 Kč
D10C UOL0450 Smékalová Viktorie C 2020728 40 Kč
D10C UOL0451 Smékalová Karolína C 2020729 40 Kč
D10C UOL0452 Binarová Adéla C 1398997 40 Kč
H65C UOL4201 Šubrt Zdeněk C 52467 70 Kč
H65B UOL4600 Horký Jan C 2020740 90 Kč
H65C UOL4602 Gottfried Jan C 352323 70 Kč
H55C UOL5101 Jadviščok Ladislav C 52440 70 Kč
H45C UOL5201 Janošík Antonín C 438025 70 Kč
H45C UOL5301 Navrátil Antonín C 52448 140 Kč
H45C UOL5301 Navrátil Antonín C 52448 140 Kč
D55C UOL5651 Künstlerová Milada C 52445 70 Kč
D45C UOL5852 Špacírová Danuše C 52730 70 Kč
D45B UOL6451 Poklopová Ivana C 52451 170 Kč
D45C UOL6452 Štrajtová Zuzana C 52466 70 Kč
H45C UOL6501 Pernica Jiří C 52478 70 Kč
H45B UOL6503 Šimek Roman C 52733 170 Kč
D45C UOL6653 Šimková Hana C 52476 70 Kč
H45C UOL6702 Jeřábek Petr C 361946 70 Kč
D35C UOL6953 Kotrlová Gita C 352324 70 Kč
D35C UOL6954 Jeřábková Jana C 361997 70 Kč
H35C UOL7000 Hálek Jan C 436448 70 Kč
H35C UOL7005 Kotrle Miroslav C 515079 70 Kč
H35C UOL7007 Horčička Petr C 682380 70 Kč
D40B UOL7051 Horčičková Eva C 682350 170 Kč
H40B UOL7100 Horký Jan C 2020741 170 Kč
H35B UOL7500 Binar Robert C 681853 170 Kč
H21CL UOL7501 Trávníček Jan C 301557 70 Kč
H35B UOL7503 Smékal David C 886282 170 Kč
P UOL7750 Kopecká Jitka C 2049535 40 Kč
H35C UOL7800 Kopecký David C 2044889 70 Kč
H21B UOL8805 Špacír Jan C 500587 190 Kč
D21C UOL8850 Ukolova Anastasia C 70 Kč
H21CK UOL9002 Pernica Jiří C 52479 70 Kč
D21B UOL9052 Jakobová Adélka E 682103 190 Kč
D21B UOL9155 Čermáková Magdalena C 361921 190 Kč
D21B UOL9353 Horčičková Vendula E 515413 190 Kč
P UOL9453 Jeřábková Zuzana B 361903 40 Kč
H18C UOL9600 Chvátal Štěpán C 2023805 70 Kč
D16C UOL9750 Paličková Agáta C 70 Kč
H16C UOL9800 Mazanec Jakub C 70 Kč
D16C UOL9851 Skoumalová Barbora C 2051477 70 Kč
D16C UOL9852 Zatloukalová Štěpánka C 70 Kč
D14B UOL9950 Janošíkova Tereza B 682075 90 Kč
klubový vklad: 4280 Kč