Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro klub: Klub vytrvalostních sportů Šumperk

Datum:
20.04.2013
Místo konání:
Pobučí – kulturní dům (9 km JZ od Zábřehu)
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
(60)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
H14C KSU0005 Matoušek Matěj B 52575 40 Kč
H14C KSU0012 Hajduk Jakub C 53649 40 Kč
H14C KSU0013 Šafář Vojtěch C 229473 40 Kč
H14C KSU0044 Kroul Josef B 53565 40 Kč
H12C KSU0101 Krč Matěj C 446425 40 Kč
H12C KSU0105 Šafář Martin B 49316 40 Kč
H12C KSU0107 Valenta Mikuláš C 442855 40 Kč
D12C KSU0197 Hajduková Jana C 52619 40 Kč
P KSU01xx Kroulová Markéta 40 Kč
H12C KSU0201 Hecl František C 420442 40 Kč
H12C KSU0202 Reichl Martin C 51309 40 Kč
H10C KSU0306 Stryk Štěpán C 49418 40 Kč
D10C KSU0353 Hegedüšová Viktorie C 446409 40 Kč
D10C KSU0393 Tesařová Tereza C 446428 40 Kč
H10C KSU0401 Štábl Adam C 443087 40 Kč
HD10N KSU0404 Pavelka Ondřej C 40 Kč
D10C KSU0464 Knyplová Tereza C 40 Kč
D10C KSU0474 Bartošová Anna C 40 Kč
D10C KSU0484 Skoumalová Petra C 40 Kč
D10C KSU0494 Šánová Julie C 40 Kč
HD10N KSU0502 Tomanek Lukáš C 52288 40 Kč
HD10N KSU0505 Kroul Jiří 40 Kč
HD10N KSU0600 Ondráček Viktor C 40 Kč
H10C KSU0606 Štábl Patrik C 446437 40 Kč
HD10N KSU0656 Stryková Karolína C 40 Kč
HDR KSU0800 Paloncý Jan 40 Kč
H55C KSU4900 Komárek Jaromír C 52614 70 Kč
H21C KSU5749 Janů Zdeněk C 886293 70 Kč
H21C KSU5801 Šrámek Jaromír C 515101 70 Kč
H35C KSU6349 Paloncý Pavel C 886291 70 Kč
H35C KSU7001 Habiger Petr C 886275 70 Kč
D35C KSU7070 Rozsívalová Helena C 443067 70 Kč
D35C KSU7252 Švancárová Helena C 2027233 70 Kč
H35C KSU7302 Kroul Josef 52544 70 Kč
D35C KSU7383 Mlčková Jana C 70 Kč
H35C KSU7401 Smrček Petr C 420450 70 Kč
D35C KSU7499 Reichlová Jiřina C 53654 70 Kč
H35C KSU7501 Štábl Roman C 446432 70 Kč
D21C KSU7552 Tomanková Martina C 52294 70 Kč
H21C KSU7601 Hecl Miloš C 886296 70 Kč
D35C KSU7787 Štáblová Michaela C 70 Kč
H21C KSU9045 Janů Zdeněk C 886292 70 Kč
H21C KSU9142 Rozsíval Alois C 446450 70 Kč
H21C KSU9202 Jílek Jakub C 442865 70 Kč
D21C KSU9393 Janů Hana B 886267 70 Kč
D18C KSU9559 Habigerová Radka C 443106 70 Kč
H16C KSU9707 Knypl Jaroslav C 70 Kč
D16C KSU9799 Smrčková Dominika A 897348 70 Kč
H16C KSU9800 Havlíček Ondřej C 446440 70 Kč
D16C KSU9853 Švancárová Veronika B 2011813 70 Kč
D16C KSU9888 Habigerová Jana C 53659 70 Kč
D16C KSU9889 Jílková Veronika C 53668 70 Kč
H14C KSU9900 Gedeon Dominik C 40 Kč
H14C KSU9906 Müller Jonáš B 53652 40 Kč
H14C KSU9908 Jílek Ondřej B 446448 40 Kč
H14C KSU9909 Šrámek Ondřej B 53662 40 Kč
H14C KSU9910 Dostál Pavel B 52258 40 Kč
H14C KSU9933 Ondráček Radek B 443076 40 Kč
D14C KSU9999 Pukyšová Anežka C 53670 40 Kč
H14C KSU99xx Grulich Ondřej 40 Kč
klubový vklad: 3180 Kč