Přihlášky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček

pro kategorii: HDR

Datum:
06.09.2014
Místo konání:
Suchá Rudná
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
2.40 km, 20 m, 6 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P0500 Masny Tadek&Przemek (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 4402278 50 Kč
11P0501 Kołeczko Maksymilian (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 4402244 50 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 50 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
SSU0800 Možný Šimon SK Severka Šumperk C 224899 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 50 Kč
PTI0700 Šnajdr Jakub Sportovní klub Ptení C 50 Kč
KSU1441 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49418 50 Kč
KSU1442 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49418 50 Kč
ASU1441 Navrátil Pavlík Magnus Orienteering 0 50 Kč
KSU1443 Pattermanová Magda Klub vytrvalostních sportů Šumperk 0 50 Kč
69P0751 Szczygieł Hanna (POL) MKS MOS Wrocław 2016283 50 Kč
47P0851 Hyla Natalia (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 2036950 50 Kč
48P0801 Dammfeld Adam (POL) Lotna Zdzieszowice 1392590 50 Kč
OOP0500 Salich Jonáš TJ Opava C 80 Kč
OOP0751 Salichová Ivana TJ Opava C 80 Kč