Přihlášky závodu: 1. SZL

Datum:
16.11.2013
Místo konání:
areál Klimkovických sanatorií
Pořadatel:
HAV - OB Havířov
Kategorie:
DA     DB     DC     HA     HB     HC    
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 40 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 40 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 40 Kč
HAV2001 Gřešková Jana OB Havířov 2011811 40 Kč
OOP8250 Pietraszková Lenka TJ Opava C 52758 40 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 40 Kč
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava B 416152 40 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 40 Kč
24P8500 Wysocka Malwina (POL) Slask O-Team 886617 40 Kč
HAV2003 Gruchalová Lucie OB Havířov 2011810 40 Kč
HAV2005 Materová Lucie OB Havířov 2011868 40 Kč
AOV9252 Světloňová Lucie OOB TJ Baník Ostrava C 428263 40 Kč
AOV9251 Nováková Anežka OOB TJ Baník Ostrava C 336722 40 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 40 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 40 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 40 Kč
54C8450 Škovroňová Anežka neregistrovaní Dolní Lutyně 442889 40 Kč
54C8150 Škovroňová Hana neregistrovaní Dolní Lutyně 442880 40 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 40 Kč
HAV9250 Opletalová Eva OB Havířov 253107 40 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301241 40 Kč
HAV7250 Proboszová Zuzana OB Havířov C 416157 40 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 40 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 40 Kč
HAV6151 Klečková Zina OB Havířov C 52944 40 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 40 Kč
HAV2012 Kavcová Lucie OB Havířov 2011844 40 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 40 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 40 Kč
HAV2021 Jaklová Lenka OB Havířov 49473 40 Kč
HAV2026 Bogucka-Jaroszek Anna OB Havířov 428757 40 Kč
HAV2027 Skorupa Malgorzata OB Havířov 424267 40 Kč
HAV2028 Mlotkowska Hanna OB Havířov 2011885 40 Kč
HAV2031 Krištofóryová Júlia OB Havířov 2011853 40 Kč
HAV2033 Czerkawska Urszula OB Havířov 2036945 40 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 40 Kč
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 40 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov 896971 40 Kč
MOV6251 Ryšavá Ilona SKOB Ostrava C 51171 40 Kč
54C5450 Škovroňová Antonie neregistrovaní Dolní Lutyně 442854 40 Kč
HAV2002 Krhutová Kateřina OB Havířov 303932 40 Kč
11P0050 Mastela Krystyna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032311 40 Kč
11P0350 Papszun Julia (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032318 40 Kč
11P0550 Mastela Hanna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032330 40 Kč
MOV7351 Buryanová Kateřina SKOB Ostrava C 2011804 40 Kč
HAV2011 Sandtnerová Barbora OB Havířov 2011890 40 Kč
64C8550 Voborníková Tereza Ekonom Praha Outdoor 2011843 40 Kč
11P9751 Surowy Aleksandra (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032324 40 Kč
HAV2015 Vellechová Radka OB Havířov 2011899 40 Kč
HAV2019 Světloňová Štěpánka OB Havířov 2011891 40 Kč
HAV2023 Hostašová Hana OB Havířov 53001 40 Kč
AOV1050 Hrubá Eliška OOB TJ Baník Ostrava C 52956 40 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7100 Kaděra Pavel OB Havířov 253120 40 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 40 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 40 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 40 Kč
HAV8801 Sochor Jan OB Havířov C 881004 40 Kč
OOP8100 Pietraszek Martin TJ Opava C 682681 40 Kč
11P7300 Mastela Rafal (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032312 40 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 40 Kč
HAV6200 Opletal Jaroslav OB Havířov C 253121 40 Kč
HAV9000 Opletal Jan OB Havířov C 49429 40 Kč
11P7600 Masny Krzysztof (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032329 40 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 2045247 40 Kč
11P8500 Masztalski Paweł (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032317 40 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 40 Kč
24P8200 Drągowski Piotr (POL) Slask O-Team 842664 40 Kč
24P6400 Pędowski Wojciech (POL) Slask O-Team 1399038 40 Kč
HAV2004 Gruchala Vojtěch OB Havířov 2011807 40 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301322 40 Kč
64C8500 Mec Martin Ekonom Praha Outdoor 2011882 40 Kč
ODR8100 Pavlačka Ondřej SKOB Odry C 51303 40 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 40 Kč
MOV0001 Mikula Josef SKOB Ostrava C 428266 40 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 40 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 40 Kč
MOV9700 Padrta Pavel SKOB Ostrava B 428227 40 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 40 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 40 Kč
HAV2025 Jaroszek Jakub OB Havířov 607807 40 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 40 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov B 301297 40 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 40 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 40 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 40 Kč
LOV7000 Vavřík René lepus.cz C 1403416 40 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz C 1403424 40 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 40 Kč
HAV9202 Probosz Jan OB Havířov 232171 40 Kč
HAV2006 Szotek Antoni OB Havířov 345990 40 Kč
HAV2007 Szotek Jendrzej OB Havířov 345989 40 Kč
HAV2008 Niezgoda Przemyslaw OB Havířov 2011889 40 Kč
HAV2009 Lewandowski Piotr OB Havířov 2011856 40 Kč
HAV2010 Zdanowicz Jan OB Havířov 424252 40 Kč
4RC9200 Šidík Petr Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů 253128 40 Kč
11P7400 Tomanek Artur (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032319 40 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 40 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 40 Kč
HAV2013 Hostinský Jakub OB Havířov 2011814 40 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 52286 40 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 40 Kč
ODR8600 Pavlačka František SKOB Odry C 49380 40 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 40 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 40 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava B 428205 40 Kč
HAV2020 Wojarski Krzysztof OB Havířov 412345 40 Kč
HAV2022 Jakl Tomáš OB Havířov 2011827 40 Kč
MOV5901 Hostaš Jindřich SKOB Ostrava C 53000 40 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 40 Kč
HAV2029 Kudlacz Tomasz OB Havířov 2011855 40 Kč
HAV2030 Chamrád Tomáš OB Havířov 2011816 40 Kč
HAV2034 Czerkawski Waclaw OB Havířov 435239 40 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov B 515058 40 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov 336728 40 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 40 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 40 Kč
11P0000 Kołeczko Bartosz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032315 40 Kč
11P0200 Kołeczko Błażej (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032320 40 Kč
11P0501 Kołeczko Maksymilian (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032313 40 Kč
MOV0005 Buryan Patrik SKOB Ostrava B 416200 40 Kč
11P0001 Tomanek Krzysztof (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032322 40 Kč
HAV2014 Byrczek Jan OB Havířov 1369369 40 Kč
HAV2016 Vellech Aleš OB Havířov 2011893 40 Kč
MOV0301 Fajkoš Lubomír SKOB Ostrava C 52785 40 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 40 Kč
HAV2017 Lužný Martin OB Havířov 2011858 40 Kč
HAV2018 Kolář Vladimír OB Havířov 2011847 40 Kč
HAV2024 Karásek Dalibor OB Havířov 53002 40 Kč
AOV0501 Novák Igor OOB TJ Baník Ostrava C 515500 40 Kč
AOV0800 Novák Richard OOB TJ Baník Ostrava C 336733 40 Kč
AOV0201 Hrubý Martin OOB TJ Baník Ostrava C 52955 40 Kč
AOV9901 Hrubý Jaroslav OOB TJ Baník Ostrava C 361955 40 Kč
HAV6401 Murin Pavel OB Havířov 2011886 40 Kč
celkem přihlášených: 133, vklad: 5320 Kč