Přihlášky závodu: 8. SZL a 16. roč. První jarní kufrování

Datum:
01.03.2014
Místo konání:
Raduň, hospoda U Splavu
Pořadatel:
SOP - OOB TJ Slezan Opava
Kategorie:
DA     DB     DC     HA     HB     HC    
5.91 km, 235 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN9902 Gřešková Jana Neregistrovaní 40 Kč
24P8500 Wysocka Malwina (POL) Slask O-Team 886617 40 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 40 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 40 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 40 Kč
NNN9954 Gruchalová Lucie Neregistrovaní 40 Kč
4.86 km, 215 m, 10 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 40 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 40 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 40 Kč
54C8450 Škovroňová Anežka neregistrovaní Dolní Lutyně 442889 40 Kč
54C8150 Škovroňová Hana neregistrovaní Dolní Lutyně 442880 40 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 40 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 40 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 40 Kč
HAV9650 Kaděrová Vendula OB Havířov B 232145 40 Kč
MOV8451 Kesely Lenka SKOB Ostrava C 40 Kč
ODR9052 Králová Kateřina SKOB Odry 49413 40 Kč
ODR9050 Oherová Petra SKOB Odry 40 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 40 Kč
64C8550 Voborníková Tereza Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 40 Kč
NNN9955 Kavcová Lucie Neregistrovaní 40 Kč
42P0051 Czerkawska Urszula (POL) Team360 40 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 40 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 40 Kč
MOV8051 Vellechová Radka SKOB Ostrava C 40 Kč
NNN9910 Konečná Gabriela Neregistrovaní 40 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 40 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava B 515149 40 Kč
AOP7150 Hájková Jitka Orientační Běh Opava C 515407 40 Kč
2.61 km, 110 m, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 40 Kč
NNN9903 Pannová Vendula Neregistrovaní 40 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 40 Kč
54C5450 Škovroňová Antonie neregistrovaní Dolní Lutyně 442854 40 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 40 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 40 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 40 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 40 Kč
MOV0953 Švidrnochová Nela SKOB Ostrava 40 Kč
MOV0952 Vellechová Eliška SKOB Ostrava C 40 Kč
MOV7151 Pavlíčková Lenka SKOB Ostrava C 40 Kč
OOP0050 Leciánová Veronika TJ Opava C 40 Kč
NNN9913 Kolářová Eva Neregistrovaní 40 Kč
13P0050 Jurczyk Marta (POL) UKS Sparta Czyżowice 40 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava B 51321 40 Kč
7.85 km, 315 m, 15 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P7300 Mastela Rafal (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032312 40 Kč
11P9700 Borgiel Jarosław (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032321 40 Kč
NNN9901 Waluga Ireneusz Neregistrovaní 40 Kč
24P8200 Drągowski Piotr (POL) Slask O-Team 842664 40 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 40 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 40 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 40 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 40 Kč
42P9800 jaroszek jakub (POL) Team360 607807 40 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 232139 40 Kč
HAV7100 Kaděra Pavel OB Havířov C 253120 40 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 303932 40 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 40 Kč
11P7200 Bodzek Krzysztof (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032328 40 Kč
NNN9907 Mański Krzysztof Neregistrovaní 40 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 40 Kč
NNN9908 Zeman Radek Neregistrovaní 40 Kč
42P0002 Dzik Mirosław (POL) Team360 40 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 40 Kč
11P8500 Masztalski Paweł (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032327 40 Kč
4RC9200 Šidík Petr Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů 253128 40 Kč
AOP8000 Ticháček Jan Orientační Běh Opava C 682071 40 Kč
NNN9911 Towarek Ireneusz Neregistrovaní 40 Kč
13P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 40 Kč
13P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 40 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 40 Kč
5.86 km, 230 m, 13 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
14P1400 BH Jan Zdanowicz (POL) UKS Kometa Gliwice 424252 40 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 40 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 40 Kč
63P9901 Niezgoda Przemyslaw (POL) UKS Azymut 45 Gdynia 40 Kč
63P9902 Niezgoda Maciej (POL) UKS Azymut 45 Gdynia 40 Kč
63P9903 Niezgoda Jakub (POL) UKS Azymut 45 Gdynia 40 Kč
11P7600 Masny Krzysztof (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032329 40 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 40 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 40 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 40 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 40 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 40 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 40 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 52666 40 Kč
14P0000 Byrczek Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 1369369 40 Kč
ODR8600 Pavlačka František SKOB Odry C 49380 40 Kč
42P0000 Wojarski Krzysztof (POL) Team360 40 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 40 Kč
11P7400 Tomanek Artur (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032330 40 Kč
27P5500 Antoni Szotek (POL) ATZ Racibórz 345990 40 Kč
64C8500 Mec Martin Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 40 Kč
NNN9906 Hostinský Jakub Neregistrovaní 40 Kč
42P0001 Czerkawski Wacław (POL) Team360 40 Kč
LOV7000 Vavřík René lepus.cz C 1403416 40 Kč
38S8000 Volkov Oleksandr (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 40 Kč
MOV7100 Pavlíček Daniel SKOB Ostrava C 52775 40 Kč
64P0001 Blimke Roman (POL) UMKS Kwidzyn 40 Kč
NNN9909 Wilhelm Petr Neregistrovaní 40 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz B 40 Kč
13P6900 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 40 Kč
NNN9915 Peterek Vít Neregistrovaní 40 Kč
2.61 km, 110 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 40 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov B 515058 40 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava B 428205 40 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 40 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 40 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 40 Kč
MOV9909 Vývoda Ondřej SKOB Ostrava 40 Kč
NNN9912 Towarek Michał Neregistrovaní 40 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 40 Kč
NNN9914 Kolář Vladimír Neregistrovaní 40 Kč
AOV0501 Novák Igor OOB TJ Baník Ostrava C 40 Kč
AOV0801 Novák Viktor OOB TJ Baník Ostrava C 40 Kč
celkem přihlášených: 113, vklad: 4520 Kč