Přihlášky závodu: 6. závod Zimní ligy Hanácké oblasti - Mistrovství Zimní ligy HO na dlouhé trati

Datum:
21.12.2013
Místo konání:
Olomouc – Radíkov, Rekreační středisko Radíkov (chata Pod věží)
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
UOL - SOB Olomouc
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
2.20 km, 55 m, 6 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 20 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 20 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk C 2035723 20 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov C 2061817 20 Kč
2.90 km, 60 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 20 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 20 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk C 2027230 20 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc C 2035727 20 Kč
3.70 km, 100 m, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9851 Skoumalová Barbora SOB Olomouc C 2051477 30 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 30 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 30 Kč
UOL8951 Poklopová Lenka SOB Olomouc R 1007544 30 Kč
SBR9050 Zítková Lenka SKOB Bruntál C 51893 30 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 219242 30 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 30 Kč
UOL8456 Šišková Vladimíra SOB Olomouc C 52461 30 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 30 Kč
UOL9151 Štrajtová Štěpánka SOB Olomouc C 52465 30 Kč
4.80 km, 180 m, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 30 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 30 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 30 Kč
CEL7451 Tomášková Radka TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52405 30 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 30 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 30 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 30 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 30 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 30 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Rosice C 331257 30 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 30 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 30 Kč
2.20 km, 55 m, 6 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané 301567 20 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 20 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 20 Kč
3.70 km, 100 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 20 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 20 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 20 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 20 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 20 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk C 52549 20 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 20 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz B 1403424 20 Kč
5.80 km, 225 m, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B zapůjčit 30 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 30 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 30 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 30 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 30 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 30 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 30 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 30 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 30 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk R 51123 30 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 30 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 30 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 30 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 30 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 30 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 30 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 30 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SK OB Horní Benešov C 53348 30 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 30 Kč
PLU8417 Stoklasa Bohumil TJ SOKOL Plumlov C 52487 30 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 30 Kč
5.80 km, 225 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 30 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 438025 30 Kč
SBR6201 Zítka Jiří SKOB Bruntál C 51907 30 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 30 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 30 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 30 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 30 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 52413 30 Kč
PLU7800 Karel Otruba TJ SOKOL Plumlov 2035148 30 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 30 Kč
UOL7501 Trávníček Jan SOB Olomouc C 301557 30 Kč
OOL6303 Konečný Jiří SK Haná orienteering C 342524 30 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 30 Kč
4.80 km, 180 m, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 30 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 30 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 410398 30 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 30 Kč
2.20 km, 55 m, 6 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 20 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 20 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 20 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 218973 20 Kč
2.90 km, 60 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 20 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 20 Kč
LOV7000 Vavřík René lepus.cz C 1403416 20 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 20 Kč
celkem přihlášených: 87, vklad: 2340 Kč