Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
17.05.2014
Místo konání:
Štramberk-Libotín, louka vedle koupaliště
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P3     P5    
1.90 km, 70 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 30 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 410792 30 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 49454 30 Kč
BFM0452 Mílová Klára SKOB Frýdek - Místek C 410791 30 Kč
KRN0550 Martínková Lenka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
KRN0454 Říhová Barbora KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
KRN0455 Pečonková Kristýna KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067393 30 Kč
1.90 km, 70 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 30 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 51198 30 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 30 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 30 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 30 Kč
2.40 km, 80 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 30 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 30 Kč
TRI0252 Bilková Kateřina TJ TŽ Třinec B 49319 30 Kč
TRI0254 Ciencialová Daniela TJ TŽ Třinec B 49322 30 Kč
TRI0351 Supiková Kateřina TJ TŽ Třinec B 8654 30 Kč
TRI0352 Kantorová Anna TJ TŽ Třinec B 8670 30 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 30 Kč
KRN0353 Švihelová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 30 Kč
3.00 km, 115 m, 6 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 90 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 425583 90 Kč
4.30 km, 120 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM9951 Adámková Simona SKOB Frýdek - Místek C 428271 90 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 90 Kč
5.50 km, 160 m, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 90 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 90 Kč
HAV9650 Kaděrová Vendula OB Havířov B 232145 90 Kč
6.10 km, 200 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 90 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 90 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 90 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 90 Kč
23P8550 Wysocka Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 886617 90 Kč
SOP9352 Svobodová Klára OOB TJ Slezan Opava C 8726 90 Kč
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 90 Kč
KRN7676 Junová Gabriela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 301596 90 Kč
OOP8250 Pietraszková Lenka TJ Opava C 52758 90 Kč
5.90 km, 150 m, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 90 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 90 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 90 Kč
HAV7250 Proboszová Zuzana OB Havířov C 416157 90 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 90 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov 49329 90 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 90 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 416168 90 Kč
AOP7150 Hájková Jitka Orientační Běh Opava C 515407 90 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 90 Kč
SFM7351 Strakošová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 90 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301241 90 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 90 Kč
AOP7452 Krasnokutská Magda Orientační Běh Opava C 49494 90 Kč
4.40 km, 150 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 90 Kč
TRI6851 Mizerová Jarmila TJ TŽ Třinec C 7862 90 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 90 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 90 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 90 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 90 Kč
RAD6850 Zobaníková Vladimíra TJ Sokol Radslavice C 49464 90 Kč
4.00 km, 120 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 90 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 90 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 90 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 90 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 90 Kč
1.90 km, 70 m, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C 2070838 30 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 30 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 49341 30 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec C 49327 30 Kč
TRI0504 Bujok Adam TJ TŽ Třinec C 8664 30 Kč
TRI0600 Cienciala Filip TJ TŽ Třinec C 49382 30 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 49381 30 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 49360 30 Kč
BFM0407 Adámek Tomáš SKOB Frýdek - Místek 426342 30 Kč
BFM0411 Frydrych Vojtěch SKOB Frýdek - Místek 426344 30 Kč
KRN0700 Šír Matěj KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 30 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067399 30 Kč
VRB0424 Langer Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067387 30 Kč
AOP0601 Jelínek Jakub Orientační Běh Opava C 889275 30 Kč
2.10 km, 70 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0401 Mrozek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 30 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 30 Kč
2.50 km, 80 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0202 Čmiel Thomas Jacob TJ TŽ Třinec C 8652 30 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 8651 30 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 30 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 30 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 30 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 30 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 51316 30 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 30 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 30 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 30 Kč
RAD0201 Zobaník Radek TJ Sokol Radslavice C 52665 30 Kč
KRN0300 Jurčík Martin KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 30 Kč
3.30 km, 115 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava B 428205 90 Kč
MOV0000 Holuša Václav SKOB Ostrava C 52785 90 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz B 1403424 90 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 90 Kč
TRI0003 Sikora Jakub TJ TŽ Třinec B 49377 90 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov B 301297 90 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 90 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 90 Kč
KRN0106 Švec František KOS TJ Lokomotiva Krnov C 90 Kč
KRN0002 Urban Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2035149 90 Kč
AOP0101 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 889280 90 Kč
5.00 km, 160 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 49355 90 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 90 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 90 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 90 Kč
BFM9804 Božoň Radek SKOB Frýdek - Místek C 428209 90 Kč
RAD9901 Zobaník Michal TJ Sokol Radslavice C 49440 90 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy B 49485 90 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 49481 90 Kč
5.80 km, 170 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 90 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 90 Kč
11P9700 Borgiel Jarosław (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032321 90 Kč
SOP9701 Matýsek Lukáš OOB TJ Slezan Opava C 8716 90 Kč
8.70 km, 235 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 90 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 90 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 90 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 232139 90 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 90 Kč
23P8200 Drągowski Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 842664 90 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 90 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 90 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 90 Kč
HAV8608 Preissler Adam OB Havířov C 2023963 90 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 90 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 90 Kč
4RC9200 Šidík Petr Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů 253128 90 Kč
7.10 km, 220 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7302 Krček Martin Orientační Běh Opava C 253130 90 Kč
TRI7600 Cienciala Petr TJ TŽ Třinec C 49312 90 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 90 Kč
HAV7100 Kaděra Pavel OB Havířov C 253120 90 Kč
HAV7600 Gorgol Nikola OB Havířov 416143 90 Kč
BFM7101 Míl Petr SKOB Frýdek - Místek C 206365 90 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 303932 90 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 90 Kč
AOP6401 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 8715 90 Kč
5.70 km, 165 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 90 Kč
TRI6501 Kantor Roman TJ TŽ Třinec C 8656 90 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 90 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 8657 90 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 90 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 90 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 90 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 90 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 90 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 90 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 90 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 90 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 90 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 90 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 90 Kč
4.80 km, 150 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 90 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 51199 90 Kč
HAV5501 Kotas Pavel OB Havířov 301227 90 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 90 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 90 Kč
14P1400 Zdanowicz Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 889674 90 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 90 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 90 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 90 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5585 90 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 90 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 90 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 90 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 90 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 90 Kč
4.00 km, 150 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8751 90 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 90 Kč
HOB4701 Klech Josef SKOB Horní Benešov C 51939 90 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SKOB Horní Benešov C 90 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 90 Kč
RAD3801 Fajgl Jaromír TJ Sokol Radslavice C 49434 90 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 90 Kč
1.70 km, 70 m, 6 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0950 Švidrnochová Nela SKOB Ostrava C 50 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 50 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 51372 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
TRI0601 Holesz Stanislav TJ TŽ Třinec C 53215 50 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 50 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec 53293 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 50 Kč
BFM0351 Zajícová Vendula SKOB Frýdek - Místek C 49461 50 Kč
BFM0602 Slípek Jan SKOB Frýdek - Místek 49453 50 Kč
BFM0751 Mílová Tereza SKOB Frýdek - Místek 428300 50 Kč
KRN9999 Švec Štěpám KOS TJ Lokomotiva Krnov 50 Kč
KRN7777 Martínková Eva KOS TJ Lokomotiva Krnov 50 Kč
MOV1151 Kročová Anička SKOB Ostrava 2025347 50 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 50 Kč
SFM0501 Klega Vojtěch O-RUNNAŘI Beskydy 49444 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067385 50 Kč
VRB0778 Langerová Lucie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 50 Kč
VRB0818 Tomčík Šimon Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067391 50 Kč
VRB0400 Dudek Andreas Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 50 Kč
VRB0797 Jägermannová Julie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 50 Kč
2.50 km, 80 m, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 50 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 50 Kč
TRI7200 Filipek Daniel TJ TŽ Třinec C 53294 50 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 50 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
TRI7500 Kirschner David TJ TŽ Třinec 49384 50 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
KRN6151 Hrouzová Jiřina KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52626 50 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SKOB Horní Benešov C 301308 50 Kč
BFM7752 Zajícová Taťána SKOB Frýdek - Místek 49451 50 Kč
BFM7401 Procner Zdeněk SKOB Frýdek - Místek 49468 50 Kč
BFM7751 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek 206362 50 Kč
BFM6801 Freith Martin SKOB Frýdek - Místek 49467 50 Kč
BFM7651 Mílová Martina SKOB Frýdek - Místek 49456 50 Kč
VRB6250 Kratschmerová Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 301290 50 Kč
SFM0351 Klegová Markéta O-RUNNAŘI Beskydy 49449 50 Kč
4.30 km, 120 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV7000 Vavřík René lepus.cz C 1403416 90 Kč
HAV9999 Beneš Pavel OB Havířov 336755 90 Kč
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 90 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 90 Kč
celkem přihlášených: 220, vklad: 15080 Kč