Přihlášky závodu: Mistrovství ČR ve sprintu

Datum:
07.02.2015
Místo konání:
Studenec u Horek
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Kategorie:
D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H14     H17     H20     H21     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     P    
2.20 km, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 80 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 80 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 80 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník C 2058463 80 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka A 443091 80 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2035737 80 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035701 80 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec C 49365 80 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2020709 80 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha C 347887 80 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí 2053583 80 Kč
CHT0151 Zlesáková Adéla OOB SK Chrast 206486 80 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně C 2073702 80 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec C 7201779 80 Kč
2.50 km, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec B 53280 120 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425555 120 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 120 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7203325 120 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 53247 120 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 416210 120 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 120 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 120 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov C 7202880 120 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí 426376 120 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové C 9196 120 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga A 897346 120 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 120 Kč
2.90 km, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9794 Horvátová Hana SK Severka Šumperk B 980354 120 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec B 2060276 120 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 120 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov C 1403419 120 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov C 231920 120 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov C 1403414 120 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec C 2073746 120 Kč
3.20 km, 17 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7355 Janovská Petra SK Praga A 1470169 120 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové A 1008173 120 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 515425 120 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí A 515185 120 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 120 Kč
SZP5450 Horová Magda TJ Slovan Praha Zdravotník E 9782 120 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha E 8565 120 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast E 2059736 120 Kč
NEJ8950 Freyová Andrea TJ Jiskra Nejdek C 995803 120 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 1398998 120 Kč
DKP7855 Baldrianová Barbora Oddíl OB Kotlářka E 9784 120 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka C 887612 120 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka B 7203326 120 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 120 Kč
VLI8351 Böhmová Eva Slavia Liberec orienteering E 8244 120 Kč
JPV8977 Pilcová Barbora Oddíl OS SK Prostějov C 352302 120 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška E 682690 120 Kč
3.00 km, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň A 2060390 120 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 120 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 120 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 120 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 120 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 120 Kč
PGP7351 Kolářová Michaela SK Praga C 981813 120 Kč
2.80 km, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6957 Tesařová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 120 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 120 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 120 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha B 51580 120 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 120 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 120 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 120 Kč
2.70 km, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 120 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 120 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 120 Kč
2.40 km, 14 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4050 Haňkovská Jana SK Stopa Praha C 51698 80 Kč
2.30 km, 12 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga C 897393 80 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 80 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec C 7200589 80 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 232029 80 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 80 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň C 2042515 80 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7200595 80 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně C 515060 80 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 80 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888625 80 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 80 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 80 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň C 2042518 80 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017678 80 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 9200730 80 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 80 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec C 7202876 80 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49377 80 Kč
TRI0401 Mrozek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 80 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 80 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec C 331617 80 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň 2042516 80 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 80 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 80 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 80 Kč
3.00 km, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2025354 120 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 120 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 120 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2042514 120 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně C 2059738 120 Kč
PGP9902 Šebek Petr SK Praga C 9903301 120 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň C 2060400 120 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice 331216 120 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 120 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027247 120 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069092 120 Kč
TJN0002 Němeček Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 436942 120 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025357 120 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 1602633 120 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha B 53124 120 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 339555 120 Kč
TBM9906 Šťastný Jiří KOS TJ Tesla Brno B 990623 120 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 120 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga C 7201194 120 Kč
3.10 km, 18 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 2080959 120 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067320 120 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín 7203466 120 Kč
DKP9500 Šňupárek Václav Oddíl OB Kotlářka A 886607 120 Kč
3.70 km, 19 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIV6701 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov B 8912 120 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga E 515464 120 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň E 995860 120 Kč
SZP6800 Pospíšil Vítek TJ Slovan Praha Zdravotník E 681612 120 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka A 1700077 120 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. E 8249 120 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 303951 120 Kč
PVP8000 Křížan Jiří VSK Přírodní vědy Praha C 7201778 120 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 120 Kč
SZP8200 Laciga Radek TJ Slovan Praha Zdravotník E 7003030 120 Kč
SZP7600 Horyna Roman TJ Slovan Praha Zdravotník E 1399000 120 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 120 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 995866 120 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha A 1403421 120 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSK Přírodní vědy Praha B 301117 120 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast E 51899 120 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast E 7201807 120 Kč
JIL7701 Kolín Jan OK Jilemnice E 9007701 120 Kč
LIV7900 Čech Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov E 416195 120 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha E 2045232 120 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov B 995821 120 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 2035709 120 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov B 515047 120 Kč
SSU9442 Horvát Petr SK Severka Šumperk E 886264 120 Kč
SZP7401 Boudný Jan TJ Slovan Praha Zdravotník E 51773 120 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě E 51991 120 Kč
TBM7137 Šťastný Jiří KOS TJ Tesla Brno E 888633 120 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 120 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 120 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška B 7241 120 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 1302790 120 Kč
DCE9400 Kettner Lukáš KOB Dobřichovice A 887640 120 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha A 888643 120 Kč
TJN7903 Balej Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. E 9874 120 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice 1155115 120 Kč
3.10 km, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIV7503 Sedlák Radek Krušnohorský rogainingový klub Litvínov B 995872 120 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 120 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering 7003010 120 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 120 Kč
LME7301 Regal Jan SK Los Mělník B 2021870 120 Kč
LIV7400 Kurfürst Pavel Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 207827 120 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška 920696 120 Kč
3.10 km, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49319 120 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 120 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 120 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 120 Kč
SZP5100 Hora Vladimír TJ Slovan Praha Zdravotník C 7200325 120 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 120 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 120 Kč
PVP5802 Čechmánek Vladimír VSK Přírodní vědy Praha C 51719 120 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 120 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 120 Kč
PGP7104 Kolář Tomáš SK Praga C 887615 120 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering 500290 120 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering 8300 120 Kč
3.00 km, 17 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 120 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 120 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 120 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 120 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 120 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice 51279 120 Kč
SSP6400 Reichl Michal SK Stopa Praha C 51701 120 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 120 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 120 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 120 Kč
2.80 km, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIV5300 Wald František Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 49606 120 Kč
SZP5700 Škorpil Martin TJ Slovan Praha Zdravotník C 2011900 120 Kč
SSP5200 Erlebach Josef SK Stopa Praha C 9774 120 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 51314 120 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 120 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 120 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 120 Kč
2.70 km, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC4805 Mikan Vladimír Sportcentrum Jičín 0000009913 80 Kč
SSP4600 Nosál Stanislav SK Stopa Praha C 8805 80 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 80 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering 253372 80 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 80 Kč
2.60 km, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
SSP3800 Attl Vladimír SK Stopa Praha C 682666 80 Kč
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí 8963 80 Kč
3.00 km, 17 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0550 Malečková Hana SK Praga 2067999 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga 2067949 100 Kč
celkem přihlášených: 200, vklad: 22000 Kč